Ośrodek Leczenia Schorzeń Cywilizacyjnych Zespół Poradni Specjalistycznych

(42 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Leczenia Schorzeń Cywilizacyjnych Zespół Poradni Specjalistycznych

Al. Pokoju 4

31-548 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Ośrodek Leczenia Schorzeń Cywilizacyjnych Zespół Poradni Specjalistycznych? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Celibała Inny

  Dr Ceblibała jest moim lekarzem prowadzącym od kilku lat i muszę napisać, że to dobry specjalista. Diagnoza zawsze jest trafiona i wyleczona do końca. Pan Doktor zawsze jest zaangażowany w proces leczenia, wszystko wyjaśnia i kieruje na kompleksowe badania. Miałem kilku lekarzy prowadzonych (POZ), ale ten specjalista jest wart polecenia


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Podsiadło-Kleinrok Inny

  U Pani Doktor miałam robione już kilka razy usg piersi i tarczycy. Badanie przeprowadzone dokładnie, wszystko wyjaśnione na spokojnie, bez pospiechu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dziękuję i serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Celibała grypa

  Jakiś czas temu trafiłam do tego lekarza z przezieieniem z uwagi na to że do mojego stałego lekarza nie było wolnych terminów. Wizyta była bardzo niemiła. Lekarz był opryskliwy i kpiący, przerywał, wchodził w słowo i na wszystko miał komentarz, nie chciał nawet słuchać jakie mam objawy. Dzisiaj sytuacja się powtórzyła. Poszłam do przychodni z pytaniem o wolny termin gdyż mam wysoką gorączkę a na Infolinii proponują mi odległe terminy. Weszłam do gabinetu aby zapytać lekarza czy mnie przyjmie (warto dodać że był wolny i nikt nie czekał w kolejce) i znów stanęłam na przeciwko tego samego lekarza. Odmówił przyjęcia i to byłabym w stanie zrozumieć. Ale sposobu w jaki to zrobił już nie. Opryskliwość i pretensje aż biły z jego gabientu. Lekarz pracujący z ludźmi powinien posiadać trochę empatii. Człowiek który staje na przeciwko lekarza nie jest w niczym od niego gorszy i zasługuje na szacunek.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwia Łanowiecka-Wilkosz Cukrzyca ciążowa

  Serdecznie odradzam, szczególnie kobietom w ciąży. Lekarka zupełnie niezainteresowana pacjentem, jako człowiekiem. Liczy się tylko tabelka. Przy tym arogancka i protekcjonalna. To moja trzecia cukrzyca ciążowa i po raz pierwszy prowadzona przez tę lekarkę. Myślę, że ostatnią rzeczą jakiej potrzebuje moje dziecko jest przemęczona i zestresowana matka. Wg tej Pani liczy się tylko dieta i pomiary. Pacjentka nie ma żadnego życia, powinna na okres ciąży zlikwidować posiadane dzieci, dom i zobowiązania, tak żeby mogła skupić się jedynie na przygotowywaniu odpowiednich posiłków i dokonywaniu pomiarów, aby na ich podstawie lekarka mogła wyrokować. Niestety w normalnym życiu nie zawsze jest możliwość zjedzenia tego co się powinno, czy zbadania się o czasie. Co nie zmienia faktu, że jestem w stanie ocenić rzetelnie czy mimo moich starań mam po obiedzie trzeci raz z rzędu za wysoki cukier, czy to jednak nie był najlepszy posiłek i tym razem wyjątkowo ten cukier jest za wysoki. Niestety dla tej lekarki pacjentka nie jest kompetentnym źródłem informacji. Nie dala mi szansy obrony przed jej zastrzeżeniami, a gdy próbowałam tłumaczyć, usłyszałam że to nie jej sprawa i ona mi tylko mówi jak powinnam postępować, a co ja z tym zrobię , to moja rzecz. Wszystko w bardzo nieprzyjemny sposób. Dlatego otrzymałam adnotację o braku współpracy i porozumienia, o propozycji wykonywania regularnych pomiarów (sarkazm na wysokim poziomie) i zastosowania insuliny, mimo mojego wyraźnego komunikatu, że to błędy dietetyczne, a nie stały problem.
  Podczas wizyt odczułam, że jako kobieta w ciąży nie jestem mile widziana w tym gabinecie, ponieważ na pierwszej wizycie dowiedziałam się, że ciężarne są tu tak "dodatkowo" przyjmowane. Pani zasugerowała mi też kiedy, jako ciężarna, powinnam umówić kolejny termin wizyty (chodzilo o konkretny dzień tygodnia), a gdy sie pojawiłam, usłyszałam, że jestem już czwartą ciężarną tego dnia, jakby to był zarzut.
  Zgodnie z sugestią lekarki, nie mam zamiaru kontynuować leczenia u niej. Nic nie jest warte tego stresu i wzburzenia jakie przeżyłam tego dnia ja i moje dziecko, ani stresu jaki odczuwałam za każdym razem, kiedy nie miałam możliwości lub zapomniałam się zbadać, albo wynik był za wysoki. Na szczęście diabetologów w mojej okolicy faktycznie nie brakuje. I są też tacy, którzy potrafią prowadzić cukrzycę ciążową, bez narażania pacjentek i ich dzieci na niepotrzebne stresy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Celibała

  Spoko lekarz. Konkretny, rzeczowy, tłumaczy co i jak. Bez zastrzeżeń. Byłem już kolejny raz u niego i nie było żadnych problemów.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Kończyńska

  Najgorszy endokrynolog u jakiego byłam. Nie zbadała mnie, nie ruszyła się w ogóle zza biurka, nie przeprowadziła wywiadu, na skierowanie miałam podejrzenie choroby nadnerczy skupiła się na badaniu tarczycy, mimo że wyniki pod tym kątem mam idealne. Nie zleciła ani jednego badania. Bezczelnie zasugerowała, że badanie o które proszę mogę sobie zrobić prywatnie. Zdecydowanie odradzam ta panią.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Celibała

  Radzę omijać szerokim łukiem. Zgłosiłem się z paskudnym przeziębieniem, dopiero po 2 dniach nieobecności w pracy, z powodu braku wolnych terminów i placówek, pan doktor był jedynym dostępnym wówczas lekarzem. Już od drzwi zostałem zjechany za to, że nie poszedłem do "swojej" przychodni, przez większość wizyty był opryskliwy, niemiły, wręcz kpiący. Jedynie co do przeprowadzenia badania nie mam zarzutów, bo zrobił to rzetelnie i dokładnie. Kolejne problemy zadziały się przy prośbie o wystawienia zwolnienia za 3 dni, w tym 2 wstecz, zostałem zjechany już totalnie jak jakieś dziecko, na uwagę że powinienem iść do swojego stałego lekarza, który już mnie zna, odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że jestem nowy w Krakowie i nie mam lekarza który by te "kryteria" spełniał. Pan doktor stwierdził, że to co teraz zrobię to już nie jego sprawa. Ostatecznie zwolnienie wypisał, niemniej jednak traktując mnie jak wyzyskiwacza, mrucząc nieprzyjemne uwagi pod nosem. Byłem w szoku, że tak można potraktować pacjenta, mieć takie podejście jak do intruza. Stanowczo odradzam, następnym razem prędzej już pójdę na wizytę prywatną niż do tego pana.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Alicja Hebda-Szydło konsultacja endokrynologiczna

  Kilka lat lecze Hashimoto u pani doktor w Szpitalu Uniwersyteckim. Jestem bardzo zadowolona. Teraz, gdy jestem w ciąży przyklada jeszcze większą uwagę do wykonywanych mi badań i wizyty zaleca co miesiąc. Poza skierowaniem na badania tsh zawsze bada mi np. Potas, magnez itd. Dzięki temu, wiem, ze dba o moje zdrowie całościowo. Naprawdę bardzo miła i pomocna lekarka.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Podsiadło-Kleinrok usg brzucha

  Pani doktor bada bardzo dokładnie i wnikliwie. Poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, odpowiada obszernie na pytania. Przy swojej tuszy i niewątpliwych trudnościach w wykonaniu badania, czułam się bardzo komfortowo. W dodatku pani doktor jest bardzo sympatyczną i spokojną osobą. Poradziła mi, co robić dalej w mojej sytuacji zdrowotnej. Na pewno będę stałą pacjentką.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Celibała

  Korzystam z usług internistycznych i jestem bardzo zadowolona. Pan Rafał jest lekarzem zaangażowanym w pracę, ale i relację z pacjentem. Każdej wizycie towarzyszy dokładny wywiad, kierowanie na odpowiednie badania, konkretne porady, a proces leczenia prowadzony jest rozsądnie. Ponadto otwartość na współpracę z innymi specjalistami daje mi, jako pacjentowi, poczucie bezpieczeństwa oraz pozwala na holistyczne traktowanie dolegliwości.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania