Ośrodek Leczenia Schorzeń Cywilizacyjnych Zespół Poradni Specjalistycznych

(40 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Leczenia Schorzeń Cywilizacyjnych Zespół Poradni Specjalistycznych

Al. Pokoju 4

31-548 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Graca

  Chirurg, dr n. med.

  • D

   Co tu dużo pisać.. Najlepszy lekarz z jakim miałam do tej pory doczynienia! Polecam każdemu kto szuka specjalisty któremu zależy na dobru pacjenta i traktuje człowieka po ludzku. Pan Doktor mimo iż nie byłam zarejestrowana przyjął mnie poza kolejką (mając dość spora liczbę pacjentów) podczas gdy inni wysyłali mnie z kwitkiem bo widział że sprawa jest dość pilnam. Przebadana zostałam dokładnie i poinstruowana jak dalej postępować. Życzliwy i spokojny lekarz, który słucha i interesuje się pacjentem.

  • M

   Dr Marcin Graca jest jak dotąd najlepszym lekarzem z jakim miałam styczność. Zawsze miły i spokojny, tłumaczy wszystko tak, że pacjent ma pewność co się z nim będzie działo na każdym etapie leczenia. Ma bardzo ludzkie podejście do człowieka, nigdy nie odsyła z problemem, jest gotowy pomóc nawet poza planowanymi wizytami / zabiegami. Dodam, że każda moja wizyta była na NFZ, nie prywatnie, a mimo to zostałam za każdym razem potraktowana bardzo życzliwie, dr Graca słucha pacjentów i stara się im pomagać jak tylko może. Polecam Pana doktora każdemu kto szuka dobrego chirurga.


 • Marta Ciechanowska

  Diabetolog,

  • K

   Pani Doktor to bardzo dobry lekarz, jest bardzo dokładna, ma ogromną wiedzę i potrafi ją znakomicie wykorzystać. Podczas każdej wizyty wykazuje zainteresowanie i chęć pomocy. Ma świetne podejście do pacjenta; uważnie słucha i analizuje wyniki, aby jeszcze lepiej dostosować sposób leczenia. Jestem jej pacjentem od 7 lat i dzięki niej moja cukrzyca(typu 1) jest świetnie kontrolowana :)


 • Lidia Tokarska

  Diabetolog, Pediatra,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor była bardzo miła i wytłumaczyła mi wszystko bardzo dokładnie. Byłam już wcześniej u innych diabetologów i zawsze miałam mętlik w głowie i nie wiedziałam co robić.Miałam ogromne problemy z cukrzycą, wahania cukru były masakryczne. Dopiero doktor Tokarska wyjaśniła mi wszystko w sposób zrozumiały. i teraz wszystko się unormowało i jestem wreszcie spokojna.


 • Beata Podsiadło-Kleinrok

  Endokrynolog,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usg brzucha

   Pani doktor bada bardzo dokładnie i wnikliwie. Poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, odpowiada obszernie na pytania. Przy swojej tuszy i niewątpliwych trudnościach w wykonaniu badania, czułam się bardzo komfortowo. W dodatku pani doktor jest bardzo sympatyczną i spokojną osobą. Poradziła mi, co robić dalej w mojej sytuacji zdrowotnej. Na pewno będę stałą pacjentką.


 • Alicja Hebda-Szydło

  Endokrynolog, Diabetolog, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Kilka lat lecze Hashimoto u pani doktor w Szpitalu Uniwersyteckim. Jestem bardzo zadowolona. Teraz, gdy jestem w ciąży przyklada jeszcze większą uwagę do wykonywanych mi badań i wizyty zaleca co miesiąc. Poza skierowaniem na badania tsh zawsze bada mi np. Potas, magnez itd. Dzięki temu, wiem, ze dba o moje zdrowie całościowo. Naprawdę bardzo miła i pomocna lekarka.

  • K

   Pani doktor poświęca swoim pacjentom zdecydowanie za mało czasu - ilekroć u niej byłam, wizyta nie trwała dłużej niż 3,4 minuty. Jej "konkretność" jest wynikiem raczej powierzchownej diagnozy (opiera się na wynikach z wyrywkowych badań) niż głębszej analizy. Być może pani doktor ma dużą wiedzę, jednak na pewno nie potrafi jej przekazać pacjentowi podczas ekspresowej porady, mówi bardzo skrótowo, nie dopytuje się, ponadto jest bardzo obcesowa w obejściu z pacjentami, traktuje ich z góry i ma się wrażenie, że jak najszybciej chce się ich pozbyć z gabinetu. Zdecydowanie nie polecam, szczególnie jeśli ktoś ma skomplikowane schorzenie, wymagające szczegółowego przeanalizowania i przyglądnięcia się z wielu stron i jeśli komuś zależy na empatycznym i cierpliwym lekarzu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Renata Kończyńska

  Endokrynolog,

  • Lokalizacja: Gabinet Endokrynologiczny.

   Najgorszy endokrynolog u jakiego byłam. Nie zbadała mnie, nie ruszyła się w ogóle zza biurka, nie przeprowadziła wywiadu, na skierowanie miałam podejrzenie choroby nadnerczy skupiła się na badaniu tarczycy, mimo że wyniki pod tym kątem mam idealne. Nie zleciła ani jednego badania. Bezczelnie zasugerowała, że badanie o które proszę mogę sobie zrobić prywatnie. Zdecydowanie odradzam ta panią.

  • J

   I tu bardzo negatywna opinia... Jako lekarz-diagnosta, Pani Doktor niestety się nie sprawdziła ( i to w nie jednym przypadku). Mojej koleżance nie zdiagnozowała Hashimoto. Mnie osobiście, mimo KSIĄŻKOWYCH OBJAWÓW problemów z tarczycą (mimo, że TSH było w normie, a przecież tsh często nie jest wyznacznikiem chorób tarczycy, czasem ft3 ift4 nie wystarczą...), stwierdziła, że jestem zdrowa, a przyczyną moich problemów jest NIEDOBÓR WIT D3 :D co oczywiście później okazało się nieprawdą... Wybłagałam USG tarczycy, z którego wynikło, że mam guzek w prawym płacie (Pani Doktor była niemalże w szoku).. Przy okazji jeszcze stwierdziła, że mi nie da skierowania na inne badania, bo MA LIMIT... A jedyne jakie mi dała, to na to USG, resztę badań robiłam przed 1szą wizytą prywatnie, bo nie chciałam przedłużać terminów na kolejne pol roku... Jak dla mnie ZMARNOWANY CZAS i NERWY... Ponoć dobra tylko do wypisania recept, gdy pacjent jest wczesniej zdiagnozowany,,,,

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Sylwia Łanowiecka-Wilkosz

  Diabetolog, Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SERCE SERCU"Usługa: Cukrzyca ciążowa

   Serdecznie odradzam, szczególnie kobietom w ciąży. Lekarka zupełnie niezainteresowana pacjentem, jako człowiekiem. Liczy się tylko tabelka. Przy tym arogancka i protekcjonalna. To moja trzecia cukrzyca ciążowa i po raz pierwszy prowadzona przez tę lekarkę. Myślę, że ostatnią rzeczą jakiej potrzebuje moje dziecko jest przemęczona i zestresowana matka. Wg tej Pani liczy się tylko dieta i pomiary. Pacjentka nie ma żadnego życia, powinna na okres ciąży zlikwidować posiadane dzieci, dom i zobowiązania, tak żeby mogła skupić się jedynie na przygotowywaniu odpowiednich posiłków i dokonywaniu pomiarów, aby na ich podstawie lekarka mogła wyrokować. Niestety w normalnym życiu nie zawsze jest możliwość zjedzenia tego co się powinno, czy zbadania się o czasie. Co nie zmienia faktu, że jestem w stanie ocenić rzetelnie czy mimo moich starań mam po obiedzie trzeci raz z rzędu za wysoki cukier, czy to jednak nie był najlepszy posiłek i tym razem wyjątkowo ten cukier jest za wysoki. Niestety dla tej lekarki pacjentka nie jest kompetentnym źródłem informacji. Nie dala mi szansy obrony przed jej zastrzeżeniami, a gdy próbowałam tłumaczyć, usłyszałam że to nie jej sprawa i ona mi tylko mówi jak powinnam postępować, a co ja z tym zrobię , to moja rzecz. Wszystko w bardzo nieprzyjemny sposób. Dlatego otrzymałam adnotację o braku współpracy i porozumienia, o propozycji wykonywania regularnych pomiarów (sarkazm na wysokim poziomie) i zastosowania insuliny, mimo mojego wyraźnego komunikatu, że to błędy dietetyczne, a nie stały problem.
   Podczas wizyt odczułam, że jako kobieta w ciąży nie jestem mile widziana w tym gabinecie, ponieważ na pierwszej wizycie dowiedziałam się, że ciężarne są tu tak "dodatkowo" przyjmowane. Pani zasugerowała mi też kiedy, jako ciężarna, powinnam umówić kolejny termin wizyty (chodzilo o konkretny dzień tygodnia), a gdy sie pojawiłam, usłyszałam, że jestem już czwartą ciężarną tego dnia, jakby to był zarzut.
   Zgodnie z sugestią lekarki, nie mam zamiaru kontynuować leczenia u niej. Nic nie jest warte tego stresu i wzburzenia jakie przeżyłam tego dnia ja i moje dziecko, ani stresu jaki odczuwałam za każdym razem, kiedy nie miałam możliwości lub zapomniałam się zbadać, albo wynik był za wysoki. Na szczęście diabetologów w mojej okolicy faktycznie nie brakuje. I są też tacy, którzy potrafią prowadzić cukrzycę ciążową, bez narażania pacjentek i ich dzieci na niepotrzebne stresy.

  • Moim skromnym zdaniem, wynikającym z dotychczasowych wizyt, jest to lekarz z powołania - stara się poświęcać wiele czasu i uwagi choremu. Poza diagnozowaniem zaawansowania choroby udziela również porad dotyczących sposobu postępowania pacjenta, diety itp. Nie omieszka również dyscyplinować pacjenta - co w moim przypadku - jest pomocne w zachowaniu niektórych reżimów postępowania, ale potrafi zrobić to miło, uprzejmie i z poczuciem humoru.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Rafał Celibała

  Internista, Kardiolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: grypa

   Jakiś czas temu trafiłam do tego lekarza z przezieieniem z uwagi na to że do mojego stałego lekarza nie było wolnych terminów. Wizyta była bardzo niemiła. Lekarz był opryskliwy i kpiący, przerywał, wchodził w słowo i na wszystko miał komentarz, nie chciał nawet słuchać jakie mam objawy. Dzisiaj sytuacja się powtórzyła. Poszłam do przychodni z pytaniem o wolny termin gdyż mam wysoką gorączkę a na Infolinii proponują mi odległe terminy. Weszłam do gabinetu aby zapytać lekarza czy mnie przyjmie (warto dodać że był wolny i nikt nie czekał w kolejce) i znów stanęłam na przeciwko tego samego lekarza. Odmówił przyjęcia i to byłabym w stanie zrozumieć. Ale sposobu w jaki to zrobił już nie. Opryskliwość i pretensje aż biły z jego gabientu. Lekarz pracujący z ludźmi powinien posiadać trochę empatii. Człowiek który staje na przeciwko lekarza nie jest w niczym od niego gorszy i zasługuje na szacunek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Spoko lekarz. Konkretny, rzeczowy, tłumaczy co i jak. Bez zastrzeżeń. Byłem już kolejny raz u niego i nie było żadnych problemów.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania