Ortodontyczny

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ortodontyczny

Tańskiego 2

39-300, Mielec, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Halina Mąkowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • L

   chodzimy do Pani doktor Mąkowskiej od pokoleń. Moi rodzice robili protezy i owszem robili przymiarki ile razy było potrzeba, ale finalnie protezy pasowały idealnie- i świetnie się sprawdzają do dnia dzisiejszego. Razem z mężem również chodzimy do Pani doktor "od zawsze", chodzą nasze dzieciaki, wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. To bardzo ciepła i serdeczna osoba, zawsze porozmawia z pacjentem, dzieciaki "zagada", żeby szybko zapomnialy o strachu.
   Świetna specjalistka!

  • M

   Robiłam protezy u Pani doktor jeszcze jak była pod Górą, owszem robiłam dwukrotnie przymiarki dolnej protezy, bo Pani doktor mówiła, że dolną jest trudniej przypasować i od tego czasu (przeszło 30 lat) do dzisiaj nie mam żadnego problemu z protezami. Jem wszystko, nigdy mi nie przeszkadzają, ani nie pękają. Wcześniejsze protezy robiłam u kogoś innego, po paru latach mi się zagryzły, ząb się odklejał, musiałam doklejać, a te do tej pory mam bez najmniejszej skazy. Polecam Panią Doktor z całego serca! Jest ciepła, serdeczna, cierpliwa i bardzo pomocna.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Adam Gromny

  Ortodonta, Stomatolog,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: aparaty stałe

   Super gość, zna się na rzeczy. Nie zbywa nikogo kto ma problem oraz dostępny praktycznie 6 dni w tygodniu :) Mogę polecić z czystym sumieniem. Aparat już ściągnełam i jestem bardzo zadowolona z efektu.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: korekta kształtu zębów

   Bardzo miły, angażuje się, za pierwszą wizytę nic nie wziął, trzeba pojechać było zrobić rentgen, ortodonta bardzo dobry, zaniedlugo założy mi aparat. W ogóle nie ma się czym stresować, super ortodonta! Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu