ORTO-VILLAGE, Gabinet Stomatologiczny

(1 opinia)

Jesteśmy gabinetem stomatologicznym znajdującym się w Woli Mrokowskiej, koło Piaseczna. Nasz zespół składa się z dentystów zajmujących się wszystkimi dziedzinami stomatologii, którzy stale podnoszą sw... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

ORTO-VILLAGE, Gabinet Stomatologiczny

Ogrodowa 1A, Wola Mrokowska

05-552 , Piaseczno , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy gabinetem stomatologicznym znajdującym się w Woli Mrokowskiej, koło Piaseczna. Nasz zespół składa się z dentystów zajmujących się wszystkimi dziedzinami stomatologii, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, dzięki czemu możemy podjąć leczenie niezależnie od problemu, z jakim Pacjenci się do nas zgłaszają. W naszym gabinecie staramy się zwracać szczególną uwagę na zadowolenie oraz komfort Pacjenta, zachowując przy tym standardy leczenie na najwyższym poziomie. Stomatologię traktujemy jako swoją pasję, dlatego każdy zadowolony Pacjent daje nam mnóstwo powodów do radości.

Zabiegi

 • Ortodoncja

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Tierentiew ortodoncja

  Polecam opiekę ortodontyczną u Pani Magdaleny Tierentiew. Zawsze działa według ustalonego planu, którego celem jest piękny uśmiech.

  lek. dent. Magdalena Tierentiew

  Dziękuję za opinię Pani Magdo :) cieszę się, że jest Pani zadowolona z leczenia. Już niebawem obie będziemy się cieszyć z Pani pięknego uśmiechu :)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania