ORTO-VILLAGE, Gabinet Stomatologiczny

(44 opinie)

Jesteśmy gabinetem stomatologicznym znajdującym się w Woli Mrokowskiej, koło Piaseczna. Nasz zespół składa się z dentystów zajmujących się wszystkimi dziedzinami stomatologii, którzy stale podnoszą sw... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

ORTO-VILLAGE, Gabinet Stomatologiczny

Ogrodowa 1A, Wola Mrokowska

05-552 , Piaseczno , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy gabinetem stomatologicznym znajdującym się w Woli Mrokowskiej, koło Piaseczna. Nasz zespół składa się z dentystów zajmujących się wszystkimi dziedzinami stomatologii, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, dzięki czemu możemy podjąć leczenie niezależnie od problemu, z jakim Pacjenci się do nas zgłaszają. W naszym gabinecie staramy się zwracać szczególną uwagę na zadowolenie oraz komfort Pacjenta, zachowując przy tym standardy leczenie na najwyższym poziomie. Stomatologię traktujemy jako swoją pasję, dlatego każdy zadowolony Pacjent daje nam mnóstwo powodów do radości.

Zabiegi

 • Ortodoncja

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Wojciech Oleksy korony pełnoceramiczne

  Moje korony na zębach przednich już od lat wyglądały niezbyt dobrze. Podczas pierwszej wizyty doktor ocenił, że oprócz kiepskiego wyglądu który mi przeszkadzał zęby pod koronami i zęby boczne są zarażone próchnicą i trzeba je najpierw wyleczyć. Dzisiaj mogę powiedzieć, że warto było spędzić tyle godzin na fotelu, bo efekt końcowy jest naprawdę niesamowity a ja nie mogę się nadziwić jak zmienił się mój uśmiech. Dziękuję Doktorze za cudowną opiekę i przemiłą atmosferę podczas wizyt!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Wojciech Oleksy konsultacja protetyczna

  Do doktora trafiłam z polecenia znajomej, bardzo zadowolonej z leczenia u doktora Oleksego. Marzyłam o pięknych zębach i doktor Oleksy pomógł mi w realizacji tego marzenia. Nie było tanio ale efekt jest super, w końcu mogę bez skrępowania się uśmiechać :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Wojciech Oleksy Inny

  Doktor Wojciech to doskonały specjalista a przy tym bardzo sympatyczny człowiek. Polecam z całego serca bo to lekarz o ogromnej wiedzy i złotych rękach.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Karpiński Inny

  Doktor- Petarda! Polecam Wszystkim z całego serca . Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za mistrzowsko usuniętą ósemkę i za leczenie implantologiczne.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Wojciech Oleksy leczenie kanałowe

  Bardzo profesjonalna pomoc orać podjęcie do pacjenta.
  Pan doktor jest profesjonalistą. Wszystko tłumaczy i jest dokładny
  Naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Polecam :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Tierentiew ortodoncja

  Bardzo miła i dokładna Pani doktor.
  Po badaniu jamy ustnej pokazała mi na ekranie zdjęcia wykonane podczas badania oraz opracowała wstępny plan mojego leczenia ortodontycznego ale i uzupełnień protetycznych. Przyjemna atmosfera w Gabinecie. Przemiłe wrażenie.
  Muszę przemyśleć który plan ostatecznie wybrać i z pewnością wrócę do doktor.

  lek. dent. Magdalena Tierentiew

  Serdecznie dziękuje Panie Jakubie :) Cieszę się, że Pana wrażenia były pozytywne.

  Do zobaczenia :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Tierentiew ortodoncja

  Pani doktor to najbardziej zaangażowany lekarz jakiego znam, szczegółowo opowiada o możliwościach leczenia a także tworzy wizualizacje. Od Pani doktor wychodzi się z kompletną informacja o leczeniu oraz jego kosztach. Tłumaczy cierpliwie tak by pacjent zrozumiał każdy etap rozmowy co nie jest częste. Przed zapalnowaniem leczenia - pełna diagnostyka i wywiad. Szeroki wachlarz możliwości leczenia . Polecam z czystym sumieniem !!!

  lek. dent. Magdalena Tierentiew

  Bardzo mi miło czytać takie słowa Pani Katarzyno! Niezwykle cieszy, że docenia Pani moją pracę i podejście do Pacjenta :)

  Dziękuję :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Wojciech Oleksy Inny

  Niecierpliwy, irytuje się przy tłumaczeniu, co zniechęca mnie do współpracy bo nie muszę znać wszystkich terminów stomatologicznych a boję się zapytać bo podnosi głos i okazuje zniecierpliwienie. Nieprzyjemnie.

  lek. dent. Wojciech Oleksy

  Dzień dobry,
  Dziękuje za wystawienie opinii. Niestety nie podpisała się Pani imieniem i nazwiskiem wiec nie jestem w stanie stwierdzić czy jest Pani moja Pacjentka. Nie napisała Pani tez gabinetu w którym miała miejsce konsultacja.

  W moim standardzie pracy na wizycie konsultacyjnej zawsze dokładnie tłumacze, często zawiłe aspekty sytuacji klinicznej z którą zgłasza się Pacjent.
  Wykonuję przy tym zdjęcia fotograficzne, radiologiczne, wspomagam się skanami wewnątrzustnymi, wszystko po to aby wyjaśnić Pacjentowi daną sytuacje i odpowiednio zaplanować leczenie. Na wizytę konsultacyjną Pacjenci są zapisywani na 1h.
  Jeżeli rzeczywiście jest Pani moja Pacjentka i w trakcie wizyty odczuła Pani z mojej strony poirytowanie i zniecierpliwienie to serdecznie Panią przepraszam.
  Pozdrawiam,
  Wojciech Oleksy


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Tierentiew ortodoncja

  Polecam opiekę ortodontyczną u Pani Magdaleny Tierentiew. Zawsze działa według ustalonego planu, którego celem jest piękny uśmiech.

  lek. dent. Magdalena Tierentiew

  Dziękuję za opinię Pani Magdo :) cieszę się, że jest Pani zadowolona z leczenia. Już niebawem obie będziemy się cieszyć z Pani pięknego uśmiechu :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Michał Karpiński Inny

  Polecam tego lekarza. Bardzo dokładny, profesjonalny i zaangażowany. Jestem po usunięciu zatrzymanej trójki i choć sam zabieg był koszmarny wszystko dobrze przebiegło i pomyślnie się wygoiło. Nie było też skutków ubocznych. Lekarz dzwonił po trzech dniach z pytaniem jak się czuję. Bardzo kontaktowy i rzeczowy. Już na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie i wybierając go jako chirurga stomatologa się nie zawiodłam. Zdecydowanie polecam. Jestem w trakcie robienia u niego implantu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania