ORTO-VILLAGE, Gabinet Stomatologiczny

(4 opinie)

Jesteśmy gabinetem stomatologicznym znajdującym się w Woli Mrokowskiej, koło Piaseczna. Nasz zespół składa się z dentystów zajmujących się wszystkimi dziedzinami stomatologii, którzy stale podnoszą sw... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

ORTO-VILLAGE, Gabinet Stomatologiczny

Ogrodowa 1A, Wola Mrokowska

05-552 , Piaseczno , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy gabinetem stomatologicznym znajdującym się w Woli Mrokowskiej, koło Piaseczna. Nasz zespół składa się z dentystów zajmujących się wszystkimi dziedzinami stomatologii, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, dzięki czemu możemy podjąć leczenie niezależnie od problemu, z jakim Pacjenci się do nas zgłaszają. W naszym gabinecie staramy się zwracać szczególną uwagę na zadowolenie oraz komfort Pacjenta, zachowując przy tym standardy leczenie na najwyższym poziomie. Stomatologię traktujemy jako swoją pasję, dlatego każdy zadowolony Pacjent daje nam mnóstwo powodów do radości.

Zabiegi

 • Ortodoncja

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Tierentiew ortodoncja

  Polecam! Polecam ! Polecam! Pani dr Magdalena Tierentiew do każdej wizyty jest kompleksowo przygotowana, gabinet jest doskonale wyposażony dla każdego przypadku :) plan leczenia jest dostosowany do pacjenta, bardzo polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Tierentiew ortodoncja

  Bardzo miła i dokładna Pani doktor.
  Po badaniu jamy ustnej pokazała mi na ekranie zdjęcia wykonane podczas badania oraz opracowała wstępny plan mojego leczenia ortodontycznego ale i uzupełnień protetycznych. Przyjemna atmosfera w Gabinecie. Przemiłe wrażenie.
  Muszę przemyśleć który plan ostatecznie wybrać i z pewnością wrócę do doktor.

  lek. dent. Magdalena Tierentiew

  Serdecznie dziękuje Panie Jakubie :) Cieszę się, że Pana wrażenia były pozytywne.

  Do zobaczenia :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Tierentiew ortodoncja

  Pani doktor to najbardziej zaangażowany lekarz jakiego znam, szczegółowo opowiada o możliwościach leczenia a także tworzy wizualizacje. Od Pani doktor wychodzi się z kompletną informacja o leczeniu oraz jego kosztach. Tłumaczy cierpliwie tak by pacjent zrozumiał każdy etap rozmowy co nie jest częste. Przed zapalnowaniem leczenia - pełna diagnostyka i wywiad. Szeroki wachlarz możliwości leczenia . Polecam z czystym sumieniem !!!

  lek. dent. Magdalena Tierentiew

  Bardzo mi miło czytać takie słowa Pani Katarzyno! Niezwykle cieszy, że docenia Pani moją pracę i podejście do Pacjenta :)

  Dziękuję :)

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Tierentiew ortodoncja

  Polecam opiekę ortodontyczną u Pani Magdaleny Tierentiew. Zawsze działa według ustalonego planu, którego celem jest piękny uśmiech.

  lek. dent. Magdalena Tierentiew

  Dziękuję za opinię Pani Magdo :) cieszę się, że jest Pani zadowolona z leczenia. Już niebawem obie będziemy się cieszyć z Pani pięknego uśmiechu :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania