OpenMedical

(129 opinii)

Centrum Terapii i Rozwoju Open Medical to zespół ambitnych specjalistów, chcących poświęcić Ci swój czas i uwagę. Lekarze, fizjoterapeuci, psychologowie, logopeda, specjaliści biofeedback, masażyści –... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

OpenMedical

ul. Gęsia 22a (Hotel Galaxy)

31-535 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Terapii i Rozwoju Open Medical to zespół ambitnych specjalistów, chcących poświęcić Ci swój czas i uwagę. Lekarze, fizjoterapeuci, psychologowie, logopeda, specjaliści biofeedback, masażyści – wszyscy współpracujemy, aby poszerzać zakres Twoich możliwości. Chcemy Cię poznać i kompleksowo pomóc w rozwiązaniu problemów, które przeszkadzają zdrowo oraz komfortowo żyć. Open Medical jest profesjonalną kliniką, w której zdiagnozujemy przyczyny Twoich dolegliwości, wspólnie określimy cele terapii i poprowadzimy odpowiednie leczenie, na bieżąco weryfikując jego skuteczność. Zaproponujemy co robić, aby uniknąć problemów w przyszłości.

Człowiek jest jedną, znakomicie zorganizowaną całością, której nie sposób dzielić na części. Taką samą całością jest Open Medical. Jako jedyni w Krakowie mamy w ofercie kompleksowe pakiety zajęć dla osób z konkretnymi potrzebami. Pracujemy w kameralnej atmosferze, wykorzystując najnowszy sprzęt i nowoczesne, sprawdzone koncepcje rehabilitacji. Dysponujemy basenem rehabilitacyjnym, a także zapleczem hotelowo-gastronomicznym i konferencyjnym. Dogodne położenie w centrum Krakowa pozwala naszym klientom na łatwy dojazd wszystkimi środkami komunikacji oraz bezproblemowe zaparkowanie samochodu.
Jesteśmy nastawieni na rozwój – zarówno Twój, jak i nasz własny.

Centrum terapii i rozwoju Open Medical potwierdziło najwyższą jakość obsługi pacjenta i po pomyślnie przebytym audycie otrzymało godło "Przyjazna Przychodnia".Projekt "Audyt Przyjazna Przychodnia (APP)" ma na celu wrażanie innowacji i promocję dobrych praktyk w niepublicznych jednostkach opieki zdrowotnej w Polsce. Audyt przeprowadzony w Open Medical obejmował ocenę funkcji Centrum i rekomendacje usprawnień w obszarach: obsługi pacjenta, dostępności, kompleksowości i jakości świadczonych usług, stosowanych metod promocji i informacji, przestrzegania praw pacjenta, budowania potencjału organizacji usług medycznych.

Badania

 • USG
 • USG przezpochwowe
 • urodynamiczne
 • cystoskopia
 • uretroskopia
 • endosonografia przezodbytnicza
 • EMG
więcej

Zabiegi

 • Terapia SI
 • Rehabilitacja w wodzie
 • Rehabilitacja ruchowa
 • Biofeedback
 • Metoda Warnkego
 • Drenaż limfatyczny
 • Masaż leczniczy klasyczn
 • Masaż segmentarny
 • Akupresura
 • Masaż izometryczny
 • Muzykoterapia
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mateusz Kępka fizjoterapia

  Nie mógłbym być bardziej zadowolony z wizyt. Mateusz zapewnia profesjonalne podejście do pacjenta, skuteczną rehabilitację, dzielenie się przy tym sporą dawką wiedzy oraz ciekawą rozmowę. W 100% polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marcin Woźniak terapia manualna

  Polecam to mało powiedziane! Pan Marcin przewyższył moje oczekiwania. Ogrom wiedzy i doświadczenia.

  Nim trafiłam do Pana Marcina, borykałam się z uciążliwym nawracającym bólem nadgarstka po wypadku. Poprzednie rehabilitacje dawały ulgę doraźną i przy próbie powrotu do normalnego funkcjonowania – powracały.

  Dzięki kompleksowemu podejściu Pana Marcina do problemu i dokonaniu szczegółowego wstępnego wywiadu (i późniejszych dotyczących aktualnego stanu nadgarstka), bezbłędnie zdiagnozował źródło bólu, co umożliwiło jego skuteczne uśmierzenie. Dzięki niemu jestem w stanie powrócić do codziennych czynności, o których wcześniej nie było mowy. Pan Marcin jest nie tylko profesjonalistą w każdym calu, potrafi trafnie zdefiniować źródło bólu i pracować nad jego uśmierzeniem, ale ma również wspaniałe podejście do pacjenta, pełne zrozumienia, potrafi zdopingować, dzięki czemu sesje rehabilitacyjne pomimo ciężkiej pracy mijały z uśmiechem na twarzy.

  Polecam każdemu potrzebującemu pomocy w zakresie rehabilitacji – brak rozczarowania gwarantowany!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ernest Szyja terapia manualna

  Bardzo profesjonalne podejście do problemu i szczegółowa analiza, która stara się znaleźć żródło urazu i zniwelować jego prawdopodobieństwo wystąpienia w przyszłości. Przemyślane ćwiczenia do domu i terapia przynosząca efekty. Atmosfera bardzo przyjemna, Pan Ernest jest pozytywnym i życzliwym człowiekiem. Polecam każdemu!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marcin Woźniak terapia manualna

  Ja przed trafieniem do Pana Marcina miałem z 20 fizjoterapeutów. Pomagało na chwilę a później znów to samo. Odkąd regularnie chodzę do Pana Marcina to zapomniałem o problemach kręgosłupa.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mateusz Kępka fizjoterapia

  Duża wiedza, umiejetność wytłumaczenia przyczyny kontuzji i zadbanie abym potrafiła samodzielnie poprawnie ustawiać ciało (aby podobnej kontuzji uniknąć). Uprzejmość i miłe usposobienie. Polecam .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marcin Woźniak terapia manualna

  Trafiłam do pan Marcina z polecenia. Mój przypadek nie był prosty.
  Pan. Marcin wykazał się wiedzą, profesjonalizmem, doświadczeniem, empatią i wytrwałością w poszukiwaniach przyczyn mojego stanu oraz rehabilitacji. P. Marcin łączy różne techniki rehabilitacyjne i holistycznie podchodzi do pacjenta, co w efekcie jest bardzo pomocne. Dodatkowo p. Marcin posiada pokorę, która jest wyjątkowym atutem w procesie diagnozy i rehabilitacji oraz podejściu do pacjenta. Cieszę się, że spotkałam człowieka - fizjoterapeutę, dla którego rehabilitacja to pasja. Dziękuję z serca za redukcję bólu, powrót ruchomości i poprawę komfortu życia. Jest nadzieja na normalność!
  Dodatkowo: - są dogodne godziny rehabilitacji, zabieg może trwać 60 min lub 30 min, - w gabinecie są przestrzegane zalecenia epidemiologiczna - sanitarne, - jest czysto i komfortowo. A parking przed budynkiem posiada dużą ilością miejsc parkingowych.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marcin Woźniak terapia manualna

  Szczerze polecam wizyty u Pana Marcina! Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjentów, a jednocześnie ogromne poczucie humoru które sprawia, że nawet najbardziej bolesne wizyty przebiegają w miłej atmosferze :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marcin Woźniak terapia manualna

  Powiedzieć o panu Marcinie, że jest genialnym fizjoterapeutą to jak nic nie powiedzieć. Jest rzeczowy, wszystko starannie wyjaśnia, a przede wszystkim stara się pomóc pacjentowi w każdy możliwy sposób. Dodatkowo jest bardzo sympatyczny, dzięki czemu wizyty przebiegają w przemiłej atmosferze. Od kiedy do niego chodzę wizyty stały się przyjemnością a nie koniecznością. Jeszcze długa droga przed nami, ale jestem pewna, że znalazłam się w dobrych rękach. Taki fizjoterapeuta to skarb!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mateusz Kępka fizjoterapia

  jestem w 100% zadowolony po zaledwie kilku wizytach problem minął. Fizjoterapeuta z prawdziwą pasją i ogromem wiedzy. Wizyty to była czysta przyjemność. Gorąco polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mateusz Kępka fizjoterapia

  Profesjonalny, konkretny i skuteczny. Najlepszy specjalista z jakim kiedykolwiek się konsultowałem. Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania