OnkoMed

(28 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

OnkoMed

Letnia 2

58-506 , Jelenia Góra , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Kazimierz Pichlak

  Chirurg, Onkolog,

  • A

   Kochani to najlepszy lekarz w Jeleniej Górze. Nie ma słów aby wyrazić jak jest dobry. Lekarze z Jeleniej Góry bierzcie z Niego przykład..

  • P

   przede wszystkim dobry, doświadczony fachowiec, miły człowiek, lekko "zakręcony" tak jak ktoś już tu napisał momentami wydawać się może, że Pan doktor myślami jest zupełnie gdzie indziej (z pewnością w Nepalu) ale to mu niczego nie ujmuje.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Bogusław Zasępa

  Psychiatra,

  • K

   Bardzo dobry specjalista i miły człowiek o wszechstronnej wiedzy medycznej nie tylko psychiatri ,pan doktor dobrał mi bardzo dobre leki po których czuje znaczną
   Ulgę jak najbardziej polecam.

  • G

   Bardzo dobry lekarz o duzym doswiadczeniu. Sympatyczny, rzeczowy, a na dodatek skromny. Traktuje pacjentów "po ludzku" i przede wszystkim nie naciaga ich! Wizyta u tego Specjalisty to koszt zaledwie 50,00 zł! Polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marek Kaźmierczyk

  Chirurg,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: schorzenia proktologiczne

   Odwiedziłam gabinet w Jeleniej Górze bo tam też przyjmuje. Uzyskałam fachową pomoc. Doktor jest profesjonalny, doświadczony i bardzo konkretny. W ciągu trzech dni od wizyty byłam już po operacji bez powiklan. Dodatkowo jest człowiekiem z poczuciem humoru i dystansem, co skutkuje lepszym samopoczuciem przy było nie było, krepujacych uciążliwych schorzeniach. Polecam z całego serca.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Pan Doktor Marek Kaźmierczyk jest bardzo konkretnym i rzeczowym lekarzem - po pierwsze celna diagnoza, następnie podjęcie właściwego leczenia. W moim przypadku po potwierdzeniu obecności kamieni w woreczku żółciowym nie było mowy o rezygnacji z operacji. Pan doktor wyjaśnił, że nie ma co zwlekać z zabiegiem i liczyć na cudowne zniknięcie kamieni. A zatem 4 dni na oddziale w szpitalu w Lwówku i po strachu. Fachowa opieka, przemiły personel, a sama operacja bez komplikacji. Dziś po pół roku od zabiegu blizny są właściwie niewidoczne, czuję się doskonale i żałuję, że nie trafiłam do Pana Doktora dużo wcześniej. Polecam każdemu, kto miał choć jeden atak bólu wywołany kamieniami!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania