O nas

Nasze centrum znajduje się w Bielsku Białej, Jaworznie, a od 2024 roku będziemy w Katowicach! Dzięki połączeniu pracy okulistów, optometrystów, ortoptystów oraz optyków uzyskujemy bardzo dobre efekty w poprawie widzenia u pacjentów. Wykonujemy szczegółową diagnostykę, leczenie zachowawcze oraz zabiegowe chorób oczu oraz korekcji wad wzroku.

Wykonujemy zabiegi korekcji wzroku – laserową korekcję, refrakcyjną wymianę soczewki oraz zabiegi z soczewkami fakijnymi, dzięki którym udaje się skorygować duże wady wzroku. Leczymy takie choroby oczu jak: zaćma, AMD (zwyrodnienie plamki żółtej) czy jaskrę. Ponadto, oferujemy zabieg witrektomii oraz zabieg cross-linking.

W obu placówkach dysponujemy pracownią specjalistycznych soczewek kontaktowych oraz studiem optycznym, gdzie doradzamy w zakresie doboru najbardziej odpowiednich rozwiązań korekcji wzroku.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Posluszny-Rutkowska Inny

  Trafiłem w dniu wczorajszym do Pani dr Posłuszny-Rutkowski z ostrym zapaleniem spojówek, dużym bólem i zaropiałymi oczami. Zostałem przyjęty w tym samym dniu na NFZ. Pani Doktor była bardzo miła, rzeczowa i profesjonalna. Przepisała mi leki i wystawiła zwolnienie lekarskie. Panie Recepcjonistki i Pielęgniarki były przemiłe, pomocne i opiekuńcze. Świetna przychodnia/klinika. Gorąco polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Iwona Filipecka Inny

  Kompetencja, wielka wiedza, profesjonalizm na najwyższym poziomie oto cechy Wspaniałej Pani Doktor Iwony Filipeckiej! W czasie kosnultacji u Pani Doktor otrzymałam rzeczową, jasną odpowiedź na moją skomplikwany i złożony problem oczu.A co również ważne Pani Doktor Iwona jest Cudownym Człowiekiem! Gorąco polecam!

  J
  Lekarz: dr n. med. Iwona Filipecka Inny

  Serdecznie dziękuję Pani doktor za podjęcie się operacji jedynego oka mojego Taty.Operacja była obciążona ogromnym ryzykiem ze względu na stan oka i wiek Taty. Właśnie skończył 96 lat i od operacji powtarza,że dzięki Pani doktor wyszedł z ciemniej piwnicy do jasnego i kolorowego salonu. Szczegóły nie są tak ważne, najważniejsze jest światło.
  Bardzo dziękuje za profesjonalne, ale i pełne empatii podejście do starszego Pana.
  Pani doktor Filipecka łączy w sobie wszystkie cechy wspaniałego lekarza. Cierpliwość, empatia w podejściu do pacjenta oraz wiedza,doświadczenie, korzystanie z najnowszych osiągnięć w diagnostyce, leczeniu i chirurgii oka.
  Gorąco polecam, takich lekarzy nie spotyka się często.
  Jadwiga Sójka

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Ochalik Inny

  Pragnę serdecznie podziękować doktorowi Krzysztof Ochalik za profesjonalnie wykonaną operację siatkówki gdzie inni Profesorowie nie dawali mi już szans,że będę widział.Jego podejście do pacjenta oraz rozmowa z nim jest na najwyższym poziomie.Gorąco polecam tego specjalistę.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Grądek-Motyl Inny

  Bardzo życzliwa, konkretna i profesjonalna kobieta, czułam należytą opiekę podczas leczenia. Wszystko zostało mi przedstawione w przejrzysty sposób oraz uzyskałam odpowiedź na każde pytanie. Chciałabym zawsze trafiać na takich profesjonalistów!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Damek Inny

  Fantastyczny specjalista! Dysponuje szeroką wiedzą i potrafi ją przekazać zrozumiale dla pacjenta. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc. Polecam serdecznie!

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Sieja

  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i podejścia pani Katarzyny. Naprawdę polecam. Gdyby wszyscy tak przykładali się do swojej pracy, świat byłby piękniejszy :)

  mgr Katarzyna Sieja

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Sieja badania diagnostyczne

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pani Katarzyna dokładnie mnie przebadała, wyjaśnila wszystko dokładnie , odpowiedziala na kazde pytanie. polecam :)

  mgr Katarzyna Sieja

  Dziękuję bardzo za dobrą opinię, polecam się na przyszłość. Pozdrawiam, KS

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Sieja

  Profesjonalne podejscie, dokładny wywiad. Pani Katarzyna cierpliwie i jasno odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości. Badanie przebiegło szybko i sprawnie w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

  mgr Katarzyna Sieja

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Polecam się na przyszłość.
  KS

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Górska 19, 43-300 Bielsko-Biała Pokaż w Google Maps
Nowa 8, 43-600 Jaworzno Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania