Oko-Test Diagnostyka i Chirurgia Oka

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oko-Test Diagnostyka i Chirurgia Oka

Francesco Nullo 35B

32-300, Olkusz, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Gracjana Fijałkowska

  Okulista, Okulista Dziecięcy, lek.

  • M

   Byliśmy na wizycie kontrolnej, wydawało nam się, że córeczce ucieka jedno oczko. Pani Doktor bardzo dokładnie przeprowadziła badanie, na szczęście rozwiała nasze obawy. Wizytę oceniam bardzo dobrze, jestem zadowolona z całości, super podejście do dzieci, oby więcej takich lekarzy!

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: podejrzenie zeza

   Bardzo miła i rzetelna Pani doktor z podejściem do najmłodszych. Syn bardzo bał się wizyty, a po wszystkim nie chciał opuścić gabinetu.

   Odpowiedzi na nasze pytania zostały udzielone w sposób jasny i zrozumiały.


 • Wioletta Tomczyk-Dorożyńska

  Okulista,

  • A
   Lokalizacja: Oko-Test Diagnostyka i Chirurgia OkaUsługa: leczenie zaćmy

   Jako dziecko rozpoczęłam swoją przygodę z okularami. Towarzyszyły mi one przez 38 lat. Kiedy dowiedziałam się, że mam wikłaną zaćmę na lewym oku, a na prawym powoli się zaczyna nie podjęłam decyzji dotyczącej operacji czy jakiegokolwiek innego sposobu leczenia oczu, co wynikało z mojego strachu. Bałam się. Jednak gdy zaćma zaczęła dokuczać i nie pozwalać mi normalnie funkcjonować trafiłam do Pani doktor Wioletty Tomczyk-Dorożyńskiej. Nigdy wcześniej nie poznałam lekarza jakim jest Pani Wioletta. Kobieta kontaktowa, miła, otwarta, zabawna. Mimo ciężkiego zaangażowania i poświęcenia w pracy ani razu nie widziałam aby na twarzy Pani doktor nie gościł uśmiech. Dzięki niej zdecydowałam się na operację. Zabiegi na oczy były wykonywane jeden po drugim z przerwą dwa tygodnie między. Dziś widzę. Nie ma słów które opisują moje szczęście i zadowolenie z tego, że naprawdę wszystko jest dla mnie widoczne. Nie muszę już nosić okularów ani soczewek. Mogę powiedzieć, że mam nowe oczy. To wszystko dzięki Pani Wioletcie. Każdemu kto obawia się operacji związanej z oczami, czy przez strach nie potrafi się na nią zdecydować, zalecam udać się do Pani doktor. Cieszę się, że to właśnie na nią trafiłam. Dziękuje!

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dwanaście lat temu mój mąż uległ wypadkowi. Prawe oko zostało zszyte z powieką drewnianą drzazgą. Na jednym ze szpitalnych oddziałów sor lekarz chirurg wyjął drzazge pensetą i wysłał męża do domu. Skutkiem działania tego pseudo chirurga była utrata wzrok i długi pobyt w szpitalu już okulistycznym . Niestety tam lekarz stwierdził że mąż i tak już nie będzie na to oko widział. I właśnie wtedy trafiliśmy do Pani doktor Wioletty Tomczyk-Dorożyńskiej z polecenia znajomego naszej sąsiadki. Nie będe wchodzić w szczegóły ale dzięki Pani doktor dzisiaj mój mąż widzi i cieszy się życiem. Dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor Dorożyńską , która do dnia dzisiejszego opiekuje się oczami mojego męża. Z całego serca dziękuję Pani doktor za wszystko co Pani dla nas zrobiła. Do zobaczenia na kolejne wizycie . Pozdrawiamy serdecznie Katarzyna i Paweł.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu