Oko-Test Diagnostyka i Chirurgia Oka

(22 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oko-Test Diagnostyka i Chirurgia Oka

Francesco Nullo 35B

32-300 , Olkusz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Gracjana Fijałkowska

  Okulista, Okulista Dziecięcy, lek.

  • M

   Byliśmy na wizycie kontrolnej, wydawało nam się, że córeczce ucieka jedno oczko. Pani Doktor bardzo dokładnie przeprowadziła badanie, na szczęście rozwiała nasze obawy. Wizytę oceniam bardzo dobrze, jestem zadowolona z całości, super podejście do dzieci, oby więcej takich lekarzy!

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: podejrzenie zeza

   Bardzo miła i rzetelna Pani doktor z podejściem do najmłodszych. Syn bardzo bał się wizyty, a po wszystkim nie chciał opuścić gabinetu.

   Odpowiedzi na nasze pytania zostały udzielone w sposób jasny i zrozumiały.


 • Wioletta Tomczyk-Dorożyńska

  Okulista,

  • E
   Lokalizacja: Oko-Test Diagnostyka i Chirurgia OkaUsługa: Inny

   Na samą myśl o Pani Doktor kręci mi się łza w oku - łza szczęścia oczywiście - ale może zacznę od początku. Po wizytach u kilku lekarzy okulistów, trafiłam w końcu do Pani Violi - ponad 10 lat temu - i dzięki Bogu, ponieważ dopiero ona była w stanie odczytać co mam "w oczach na dnie" :-). Okazało się, że jestem posiadaczką kilku dotychczas mi nieznanych schorzeń m.in. astygmatyzmu, zaćmy itp. i co wywróciło mój świat do góry nogami - zwyrodnienia barwnikowego siatkówki (łac. retinitis pigmentosa, RP). Niesłychane jest to, że inni lekarze zauważali "może lekki astygmatyzm" i tyle, a problem był dużo poważniejszy niż sama byłam w stanie przypuszczać, ale nie będę wchodziła w szczegóły. Pani Doktor natychmiast skierowała mnie na szczegółowe badania do Szpitala Okulistycznego w Katowicach, gdzie objaśniając wszystko krok po kroku przeprowadziła mnie przez szereg badań zmierzających do ustalenia konkretnej diagnozy. Od wielu lat regularnie się spotykamy na konsultacjach i badaniach kontrolnych i to co mogę powiedzieć o Pani Violi to to, że jest przede wszystkim cudownym człowiekiem, pełnym empatii, zrozumienia i niesłychanej wrażliwości. Do tego jest wspaniałym lekarzem, który niczego nie bagatelizuje, drąży temat, analizuje i nie zrobi niczego, co by mogło zmniejszyć komfort życia pacjenta. Tak komfort, ponieważ jako jedyny lekarz nie rzuciła mnie na stół operacyjny, poczekała do momentu kiedy to było niezbędne i za to bardzo dziękuję Pani Doktor, za tą właśnie zachowawczość, za troskę o mnie o moje zdrowie i życie. Dziękuję za ten cud, który dzięki jej rękom nastąpił - za to że widzę ten piękny świat w cudownych kolorach, kolorach jakich wcześniej nigdy nie widziałam (zabieg usunięcia zaćmy i astygmatyzmu). Pani Doktor ma wielki talent, dar od Boga - niech sobie każdy to nazwie jak chce, ważne jest to że dzieli się nim z innymi... z nami pacjentami. Dziękuję Pani Violu za to, że Pani jest i że dzieli się tym swoim darem, doświadczeniem, wiedzą i dobrocią. Dziękuję za te łzy szczęścia, kiedy zobaczyłam pod stopami naprawdę zieloną trawę, a zadzierając głowę błękit nieba...achhh co to za kolory - dziękuję za ten cud :-)

  • B
   Lokalizacja: Oko-Test Diagnostyka i Chirurgia OkaUsługa: Inny

   Polecam wszystkim klinikę Wspaniałą
   P. Doktor Wiolettę Tomczyk Dorożyńską. Właśnie tutaj ( Nowy Targ) dotarłam z moją 99 letnią mamą, której do szczęścia potrzebny był tylko zabieg usunięcia zaćmy, zawsze uwielbiała czytać książki , a niestety ostatnio było to już niemożliwe z powodu zaćmy. Juz od pierwszego kontaktu telefonicznego wyczuwałam , że wybrałam właściwy gabinet. Podczas wizyty kwalifikacjnej Pani doktor wykazała się ogromną empatią ( mama jest niesłysząca co dodatkowo utrudniało badanie) , cierpliwość Pani Doktor pozwoliła na prawidłowy przebieg badania. Szybki termin zabiegu, który był dodatkowo bardzo trudny z uwagi na bolesny kregoslup mamy i ogromny sukces, bo wszystko przebiegło perfekcyjnie . Tyle dobroci i ciepła z którą spotkałyśmy się z mamą , to cud w który ludzie nie mogą uwierzyć. Zachęcam wszystkich i to bez względu na wiek by poprawiać komfort swojego życia , a Pani Doktor to wspaniała osoba o wysokiej kulturze osobistej i pięknym wnętrzu. Spotykać takich ludzi na swojej drodze to zaszczyt i ogromna przyjemność. Pani Doktor, pięknie dziekujemy, mama cały czas wspomina " przemiłą Panią Doktor" Życzymy dalszych sukcesów!! Wdzięczna Barbara z mamą.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania