Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

(323 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

Kopernika 23, Grzegórzki

31-501, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

Kopernika 23, Grzegórzki

31-501, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Duda-Wiewiórka

  Ginekolog, dr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor bardzo miła i cierpliwa. Wyjaśniła wszystko obszernie i spokojnie. Dała wskazówki do dalszego postępowania. Polecam osobom pierwszy raz wybierającym się do ginekologa.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

   Pani doktor bardzo życzliwa,miła i kompetentna,wszystko dokładnie tłumaczy i wyraża chęć pomocy w koniecznej w najbliższym czasie operacji.Szczerze polecam wizytę u Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Krzysztof Janowiec

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: ALLMEDICAUsługa: Inny

   Do Pana Doktora trafiłam przypadkiem, gdy dowiedziałam się, że jestem w kolejnej ciąży, która od początku nie była łatwa... Ale to właśnie dzięki Panu Doktorowi czułam się od początku nie tylko w pełni zaopiekowana, ale przede wszystkim miałam poczucie pełnego zaufania i serdeczności jaką obdarzał mnie przy każdej wizycie. Doktor Janowiec w szczegółowy sposób tłumaczył wszelkie wątpliwości i cierpliwie odpowiadał na każde pytanie. Po wizycie zawsze wychodziłam uspokojona i pewna, że wszystko jest pod kontrolą, co szczególnie w ciąży jest bardzo istotne. Nagłe niepokojące sytuacje konsultowaliśmy również telefonicznie.
   Doktor Janowiec jest lekarzem z powołania i szczerze polecam wszystkim kobietom!

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SUPERIOR Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pierwszą wizytę miałam u Pana doktora po poronieniu. Pan doktor był bardzo empatyczny, wysłuchał i skierował na badania żebyśmy mogli poznać przyczynę - podczas gdy inni lekarze odsyłali mnie z przesłaniem "stało się". Teraz gdy jestem drugi raz w ciąży Pan doktor wyjaśnia wszystko i przede wszystkim uspokaja żeby się nadmiernie nie martwić. Jest świetnym specjalistą i nie mam zamiaru wybierać się do żadnego innego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (178) o tym lekarzu


 • Magdalena Homa-Gołda

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Femme MedicaUsługa: badania ginekologiczne

   Bardzo dobry kontakt, profesjonalizm. Dobre podejście do pacjenta. Pani doktor miła i uprzejma. Bardzo polecam.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Femme Medica

   Pani doktor jest bardzo kompetentną a przy tym miłą osobą. Swoje badania wykonuje z uwagą, tłumacząc każdą kolejną czynność. Można pytać i liczyć na fachową poradę.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Dawid Maduzia

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Euromed Marta JanoszUsługa: Inny

   Dzięki Panu doktorowi na świat przyszła nasza ukochana córeczka. Minęło już prawie 7 miesięcy ale nadal odczuwamy olbrzymią wdzięczność za pomoc i zaangażowanie. Pan doktor pomógł nam zajść w ciążę i prowadził ją do samego końca. Jest to bardzo skrupulatny i profesjonalny lekarz, ale nie brakuje mu również empatii i poczucia humoru, dzięki czemu przez cały czas wizyty odbywały się w miłej i luźnej atmosferze. Panie doktorze dziękujemy! Na pewno wrócimy :)

  • J
   Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Niestety nie moge podzielic opinii o zaangazowaniu Pana Doktora i poswiecania czasu oraz uwagi dla indywidualnego przypadku. Wizyty (kilkukrotne) byly krotkie i calkowicie wyzute z empatii i zrozumienia dla naszej sytuacji zwiazanej m.in. z chorobami towarzyszacymi malzonki. Obecnie leczymy sie w innej klinice gdzie znalezlismy wsparcie, zaangazowanie i zrozumienie.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Maria Bożena Kmita

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ciąża

   Najgorszy ginekolog u jakiego byłam! Lekarka jest niegrzeczna i opryskliwa dla pacjenta. Była niezadowolona że miałam przy sobie badania zrobione na własną rękę. Kazała mi je zrobić jeszcze raz pomimo że były robione 3 dni przed wizytą. Kazała się rozebrać a nawet nie wyjaśniła jaki rodzaj badania będzie wykonywać. Przeszkadzało jej nawet w jaki sposób odkładam ubrania. Podczas badania niczego nie wyjaśniła, gdybym nie miała własnej wiedzy nic bym z tego badania nie wiedziała. Nie chciała mi dać zwolnienia lekarskiego pomimo szkodliwych warunków pracy. Komentowała że nie chce mi się chodzić do pracy bo pewnie mam konflikt z szefem. Doprowadziła mnie do łez po czym stwierdziła że się że mną nie potrafi dogadać. Serdecznie nie polecam! Uraz do lekarzy do końca życia.

  • J

   Zdecydowanie odradzam. Wyszłam z gabinetu prawdziwie oburzona zachowaniem dr Kmity. Zachowywała się w sposób arogancki, niekulturalny, traktowała mnie w sposób zupełnie pozbawiony szacunku. Na pytania reagowała kpiącym uśmieszkiem lub udzielała zniecierpliwionych, zdawkowych odpowiedzi. Gdy spytałam co mogło być przyczyną infekcji, usłyszałam: " Proszę Panią. A czy pyta się Pani co jest przyczyną zapalenia gardła albo ucha? No czego pani oczekuje?". Podczas badania była niedelikatna i nie zrobiła nic, żebym jako pacjentka czuła się komfortowo (stała przede mną bez słowa i czekała, aż się rozbiorę). Dodam, że była to wizyta prywatna! Omijajcie szerokim łukiem!

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania