Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

(15 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

Kopernika 23

31-501 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

Kopernika 23

31-501 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Teresa Filemonowicz-Skoczek Inny

  Badania przeprowadzone były dokładnie, bez pośpiechu, otrzymałam szczegółowe wyjaśnienia dotyczące dalszego postępowania.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Magdalena Duda-Wiewiórka usuwanie zmian nowotworowych

  Pani doktor Duda-Wiewiorka jest wybitnym ginekologiem i chirurgiem, z ogromną wiedzą, zaangażowaniem, cierpliwością i empatią. W szpitalu pani doktor otoczyła mnie profesjonalna opieką medyczną, perfekcyjnie przeprowadziła operację usunięcia guza i uratowała jajnik!, który inni lekarze chcieli usunąć w bardziej inwazyjny sposób. Trafiłam w dobre ręce a zabieg przebiegł bez jakichkolwiek komplikacji, powikłań, krwawień i szybko wróciłam do zdrowia. Dziś jestem stałą pacjentką.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dawid Maduzia

  Poznałam Pana Doktora podczas wizyty w szpitalu na SOR. Dostałam skierowanie od lekarza prowadzącego ciążę w celu konsultacji pewnego niepokojącego zachowania dziecka.
  Pan Doktor wykonał wszystkie badania, dokładnie przeprowadził USG i opisał wyniki. Wszystko byłoby ok gdyby nie ciągłe komentarze o braku zasadności skierowania, sugestii zmiany lekarza prowadzącego ciążę, zmarnowania jego czasu itp. Ta część wizyty była męcząca i niezasadna dla mnie z punktu widzenia pacjentki.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Janowiec

  Polecam dr Krzysztofa każdemu. Miły, cierpliwy, kompetentny, zaangażowany z dużą dawką empatii. Profesjonalny w każdym calu. To zdecydowanie "mój" lekarz na lata.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Niewęgłowska

  Panią Doktor poznałam w Szpitalu Uniwersyteckim, jest bardzo kompetentnym i zaangażowanym lekarzem. Zawsze wyczerpująco tłumaczy przebieg zabiegu, cierpliwie i merytorycznie odpowiada na wszelkie wątpliwości pacjentek. Jej empatyczne podejście daje poczucie, że jest się w dobrych rękach. Polecam serdecznie

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Homa-Gołda wypadanie narządów rodnych

  Pani Doktor to przede wszystkim niesłychanie profesjonalna osoba. Nie tylko znakomicie zdiagnozowała mój przypadek ale przede wszystkim bardzo dokładnie poinformowała mnie, jak należy postępować w tym konkretnym przypadku. Jest przy tym bardzo troskliwa i miła.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Niewęgłowska plastyka narządu rodnego

  Bardzo życzliwa, delikatna i kompetentna lekarka. Ze zrozumieniem odpowiedziała na wszystkie zadane pytania. Wykonała u mnie operacje plastyki narządu rodnego. Usunęła moje przykre dolegliwości i wróciła komfort życia. Wspaniała lekarka, serdecznie polecam.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Marcin Wiecheć

  Trafiłam do Pana Doktora w 18 tc z podejrzeniem wady układu moczowego u Synka. Od razu zaproponował leczenie i objął nas fachową opieką. Przeprowadzał zabiegi w brzuszku, robił dokładne usg. Był miły, wyrozumiały, odpowiadał rzeczowo na pytania, uspokajał w trudnych momentach. Do końca życia będziemy z Mężem dziękować Panu Marcinowi, bo dzięki niemu nasze dziecko żyje!! To, że zadecydował o rozwiązaniu ciąży w 31 tygodniu, uratowało naszego Synka od dializ zaraz po narodzinach.

  Polecamy Pana Doktora każdej kobiecie w ciąży.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Niewęgłowska

  Pani doktor jest bardzo rzeczowa, odpowiada na wszystkie zadane pytania. Opisuje przebieg badań, wszystko można podejrzeć na ekranie, opowiada co się dzieje a przede wszystkim jest bardzo delikatna przy badaniu. Serdecznie polecam.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Marcin Wiecheć

  Najlepszy specjalista od USG. Trafiłam do Doktora jeszcze w ciąży, na konsultację wady wykrytej u dziecka. Potwierdzil wadę, ale też jako jedyny znalazł w badaniu przyczynę jej powstania, USG dzień wcześniej u innego lekarza jej nie znalazło. Poraz drugi trafiłam do Doktora po poronieniu, wg innego lekarza z resztkami po zabiegu i z perspektywą ponownego łyżeczkowania. Dzięki panu Doktorowi nie tylko go uniknęłam, ale jeszcze zostałam uspokojona, gdyż okazało się, że diagnoza była błędna. W każdym trudnym przypadku i kiedy tylko coś w obrazie USG niepokoi pan Doktor jest niezastąpiony- na ekranie dostrzega wszystko.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania