Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

(99+ opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

Kopernika 23, Grzegórzki

31-501, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

Kopernika 23, Grzegórzki

31-501, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dawid Maduzia

  Ginekolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

   Wspaniały lekarz, pozytywnie nastawiony do pacjenta, pełen empatii. Profesjonalista w swoich fachu! Gorąco polecam!

  • 3
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Leczenia Niepłodności PARENSUsługa: kolejna wizyta

   Pana Doktora znam juz jakis czas i moge z czystym sumieniem go polecić. Jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem a przy tym profesjonalnym lekarzem. Cenie w nim to ze daje mi poczucie bezpieczeństwa i nie odbiera nadziei a wręcz ja daje. U Doktora leczę sie z powodu niepłodności idiopatycznej a jak wiadomo to trudny temat nie tylko dla lekarza...

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Krzysztof Janowiec

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: ALLMEDICA

   Do dr Janowca trafiłam, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży (moja 3 ciąża). Ciąża od początku była wyższego ryzyka z powodu chorób mi towarzyszących i wymagała dużej wiedzy i zaangażowania. Dzięki regularnym wizytom, konsultacjom oraz wykonywaniu na bieżąco potrzebnych badań, ciąża zakończyła się szczęśliwie i moja córeczka dzisiaj kończy 8 tygodni. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora każdej z niezdecydowanych pacjentek. Jego wiedza, zaangażowanie, cierpliwość oraz świetna atmosfera w gabinecie są jego dużymi zaletami, a przyjazne podejście do pacjentki i tłumaczenie każdej kwestii ma ogromne znaczenie (szczególnie dla kobiety, która miała do czynienia z różnymi lekarzami i doświadczeniami, jeśli chodzi o poprzednie ciąże). Dodatkowym plusem jest możliwość kontaktu z doktorem drogą telefoniczną w awaryjnych sytuacjach lub w czasie porodu - kontakt zawsze był szybki i pomocny.
   Jestem bardzo zadowolona z pomocy pana doktora, jeśli chodzi o doprowadzenie mojej ciąży do końca oraz zdecydowałam się nadal pozostać pod jego opieką :)

  • I
   Lokalizacja: Oddział Kliniczny Kliniki Ginekologii i Onkologii

   Polecam dr Krzysztofa każdemu. Miły, cierpliwy, kompetentny, zaangażowany z dużą dawką empatii. Profesjonalny w każdym calu. To zdecydowanie "mój" lekarz na lata.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Magdalena Homa-Gołda

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Magdalena Homa-Gołda Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: zabieg ginekologiczny

   Zabieg przeprowadzony na najwyższym poziomie.
   Sprawnie,delikatnie,z zachowaniem wszystkich standardów,z pełną informacją,po specjalistycznej diagnozie(badaniach przeprowadzonych na materiale pobranym przez Panią Doktor w sposób arcydelikatny).Wysoka kultura osobista i zaangażowanie.10/10

  • A
   Lokalizacja: Magdalena Homa-Gołda Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: pierwsza wizyta z USG

   Bardzo mila Pani Doktor, która wszystko wytłumaczyła i cierpliwie odpowiadała na pytania. Obsługa na recepcji także bardzo pomocna

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Dorota Niewęgłowska

  Ginekolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Intima Clinic

   Pani doktor była bardzo miła i delikatna. Omówiła wykonywane badanie USG i rozwiała wszelkie moje obawy.
   Gorąco polecam

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: wizyta ginekologiczna, usg piersi

   Bardzo miła atmosfera. Pani doktor kompetentnie odpowiada na wszystkie pytania. Sama dopytuje,doradza.

  Zobacz wszystkie opinie (107) o tym lekarzu


 • Maria Bożena Kmita

  Ginekolog, lek.

  • J

   Zdecydowanie odradzam. Wyszłam z gabinetu prawdziwie oburzona zachowaniem dr Kmity. Zachowywała się w sposób arogancki, niekulturalny, traktowała mnie w sposób zupełnie pozbawiony szacunku. Na pytania reagowała kpiącym uśmieszkiem lub udzielała zniecierpliwionych, zdawkowych odpowiedzi. Gdy spytałam co mogło być przyczyną infekcji, usłyszałam: " Proszę Panią. A czy pyta się Pani co jest przyczyną zapalenia gardła albo ucha? No czego pani oczekuje?". Podczas badania była niedelikatna i nie zrobiła nic, żebym jako pacjentka czuła się komfortowo (stała przede mną bez słowa i czekała, aż się rozbiorę). Dodam, że była to wizyta prywatna! Omijajcie szerokim łukiem!

  • P

   Stanowczo odradzam. Niekulturalna, ordynarna, nie traktuje pacjenta jak równego sobie. Byłam u niej, bo miałam badania do zrobienia. Pani doktor była oburzona, że wiem jakie badania muszę mieć zrobione (i skierowania oczywiście nie dała). Więc najlepszy dla niej jest pacjent nieświadomy i niezorientowany w swoim stanie. Jak powiedziałam, że byłam wcześniej prywatnie u innego lekarza, bo potrzebowałam na szybko, to się obraziła i powiedziała, że też przyjmuje w poniedziałki w swoim prywatnym gabinecie. Jeśli to ma być zachęta do przyjścia do niej prywatnie, to ja dziękuję... Musiałam być wtedy pod okiem lekarza i za 2 tyg. miałam się zjawić na kolejną wizytę a pani doktor powiedziała z łachą: "Jak pani przyjdzie to przecież pani nie wygonię." Dając receptę na leki, poinstruowała: "Trzeba zeżreć całe opakowanie." Czy tak wysławia się lekarz?!
   Przy USG dopochwowym kręci tą sondą we wszystkie strony. Wiem, że musi dokładnie obejrzeć, ale po raz pierwszy aż jęknęłam z bólu w trakcie badania, a trochę już ich miałam. Po badaniu rozsunęła drzwi i wyszła zostawiając je na oścież. Dobrze, że siedziała za nimi tylko jedna pani z personelu (pielęgniarka może - nie wiem), ale co z prywatnością pacjenta?!

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Magdalena Duda-Wiewiórka

  Ginekolog, dr

  • P
   Lokalizacja: Medical Clinic PodhaleUsługa: rutynowa wizyta

   Nie moglam trafic lepiej Pani doktor jest profesjonalistka w swoim zawodzie .Rozpoznanie choroby i leczenie w pelni trafione mila uprzejma usmiechnieta w kazdej chwili mozna liczyc na pomoc i doradztwo .Dziekuje i polecam .

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja z Usg ginekologicznym

   Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Kompetentny, delikatny i rzeczowy ginekolog. Pani Magdalena została mi polecona i ja również z czystym sumieniem mogę polecić ją innym.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu