Jesteśmy wieloletnim partnerem Narodowego Funduszu Zdrowia. Przez kilkanaście lat rozwoju placówki, które upłynęło nam na ciągłym poszerzaniu oferty świadczonych usług oraz codziennym mierzeniu się z ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ SABA-MED

Kobylińskiego 14

09-400, Płock, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Jesteśmy wieloletnim partnerem Narodowego Funduszu Zdrowia. Przez kilkanaście lat rozwoju placówki, które upłynęło nam na ciągłym poszerzaniu oferty świadczonych usług oraz codziennym mierzeniu się z problemami typowymi dla sektora służby zdrowia, to zaufanie naszych Pacjentów oraz zachowanie wysokiego poziomu opieki były – i nadal są – naszymi priorytetami.
Współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Na ich doświadczeniu, wiedzy i dążeniu do uzyskania jak najlepszych efektów leczenia, opieramy funkcjonowanie każdego z działów i każdej z poradni. Naszych pracowników charakteryzuje chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zachowania jak najwyższych zawodowych standardów.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Rogozik

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: USG doppler

   Jestem właśnie po wizycie u tego lekarza. Nie mam w zwyczaju wystawiać opinii, nawet jak nie jestem do końca zadowolona z usługi medycznej, ale tym razem nie mogę nie wyrazić swojego zniesmaczenia i rozczarowania.
   Umówiłam się do doktora na badanie usg w związku z chronicznym bólem nogi. Na wszystkie swoje pytania i wątpliwości słyszałam jedynie lakoniczne, zdawkowe odpowiedzi, a sam lekarz był niesamowicie arogancki i lekceważący. Nakrzyczał na mnie, że po co do niego przychodzę, skoro sama stawiam sobie diagnozę. Przyszłam po pomoc, nie stawiałam sobie żadnej diagnozy, a do naczyniowca zostałam skierowana przez lekarza ortopedę, który podejrzewał problem naczyniowy właśnie. Przez całą wizytę doktor był milczący, nie powiedział nic, póki sama się o coś nie spytałam. Szczytem wszystkiego było to, że doktor nawet nie zapytał, która noga mnie boli, i w którym miejscu ten ból jest bardziej nasilony.
   Podsumowując, zdecydowanie nie polecam. Nigdy nie zostałam tak potraktowana przez żadnego lekarza, nawet na NFZ.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Parkowa MedUsługa: USG

   Wizyta rzeczowa, ze szczegółowym badaniem usg kończyn dolnych, opisem i wyjaśnieniem jak należy postępować dalej ( z uwagi na przebyte operacje oraz aktualną zaawansowaną ciążę). Lekarz przystępny i godny polecenia, dla osób zmagająch się z niewydolnością żylną. Dziękuję Panie doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (104) o tym lekarzu


 • Dr. Reder-Burakowska

  Fizjoterapeuta,

  • G

   Leczę się już długo. Byłam na konsultacjach u kilku lekarzy.Trafiłam do gabinetu prywatnego pani doktor, chcąc uzyskać zgodę na ćwiczenia rehabilitacyjne na oddziale, na którym pełni funkcję ordynatora. Pani doktor miała ,,swoją wizję" leczenia. Moim zdaniem ( a wiedzę posiadam od innych lekarzy)mogłaby mi tylko zaszkodzić. Podziękowałam za rozmowę i zdecydowałam się leczyć gdzie indziej. Później, innego lekarza-z tytułem naukowym, zapytałam, kto miał rację. Okazało się, że to pani doktor nie miała racji. Szkoda, że tacy lekarze pracują w naszym szpitalu i do tego pełnią jeszcze kierownicze stanowiska.

  • M

   Bardzo dobry lekarz, specjalistka!!!Po kilkunastu latach nietrafnego leczenia trafiłam do tej wspaniałej kobiety, dzięki niej mam szansę wygrać z chorobą, jako jedyna postawiła konkretną diagnozę i zaczęła walkę o moje zdrowie. Jest ordynatorem odziału rehabilitacyjnego w Gorzewie "Kruku". Konkretna, oddana pacjentom..nie przyjmuje łapówek ani prezentów na podziękowanie( woli aby wykupić "cegiełkę" za które zakupowany jest sprzęt do rehabilitacji na oddział.Gorąco polecam!


 • Katarzyna Grochowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • A

   Przesympatyczna i bardzo wesoła jest moja ulubiona Pani dr Kasieńka, wręcz z niecierpliwością wyczekuję na kolejną możliwość kontaktu, bo zostało mi wprawdzie już tylko kilka własnych zębów ale jakieś chciałbym do trumny zachować ...a tu jeszcze 33 lata mi zostało MINIMUM. Pozdrawiam serdecznie.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta przebiegla w komfortowej dla pacjenta atmosferze, bezbolesnie. Pani doktor posiada duze wyczucie i jest przesympatyczna. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wioleta Rys-Branczewska

  Stomatolog, lek. dent.

  • C

   Sympatyczna Pani doktor. Moja pierwsza wizyta okazala sie bardzo przyjemna. Wyslucha Pacjenta oraz wykonuje zabiegi bardzo delikatnie. Polecam :)


 • Piotr Czachorowski

  Kardiolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet

   Najlepszy kardiolog na świecie :)
   Świetny i bardzo dokładny! Zawsze uspokoi, wytłumaczy wszystko. Zdecydowanie polecam i wiele mu zawdzięczam.

  • Bardzo dobry lekarz, podchodzi z szacunkiem i uwagą do każdego pacjenta. Słyszałam o nim bardzo dobre opinie, teraz mogę osobiście je potwierdzić.


 • Anna Kwiatkowska

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: NZOZ SABA-MEDUsługa: kręgosłup szyjny, kolano

   Według mnie Pani Ania to bardzo profesjonalny fizjoterapeuta.
   Pomogła mi bardzo likwidując uciążliwe bóle kręgosłupa szyjnego i barku poprze zabiegi mobilizacji,
   oraz odczuwalnie złagodziła bardzo silne bóle kolan.
   Można powiedzieć, że postawiła mnie na nogi.
   W czasie rehabilitacji nie szczędziła mi fachowej porady na temat ćwiczeń, które mogę wykonywać w domu.
   Jest przemiłą i sympatyczną osobą, a czas spędzony w gabinecie z Panią Anią to zdrowie i przyjemność. dziękuję Pani Aniu

  • P
   Lokalizacja: NZOZ SABA-MEDUsługa: przywrócenie sprawnosci

   Ania jest fachowcem w dziedzinie fizjoterapii.. Mialam ogromny problem z kręgosłupem i kończyna dolna lewa. Dzięki niej moge normalnie funkcjonować.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu