Jesteśmy wieloletnim partnerem Narodowego Funduszu Zdrowia. Przez kilkanaście lat rozwoju placówki, które upłynęło nam na ciągłym poszerzaniu oferty świadczonych usług oraz codziennym mierzeniu się z ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ SABA-MED

Kobylińskiego 14

09-400 , Płock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy wieloletnim partnerem Narodowego Funduszu Zdrowia. Przez kilkanaście lat rozwoju placówki, które upłynęło nam na ciągłym poszerzaniu oferty świadczonych usług oraz codziennym mierzeniu się z problemami typowymi dla sektora służby zdrowia, to zaufanie naszych Pacjentów oraz zachowanie wysokiego poziomu opieki były – i nadal są – naszymi priorytetami.
Współpracujemy z najlepszymi specjalistami. Na ich doświadczeniu, wiedzy i dążeniu do uzyskania jak najlepszych efektów leczenia, opieramy funkcjonowanie każdego z działów i każdej z poradni. Naszych pracowników charakteryzuje chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zachowania jak najwyższych zawodowych standardów.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Rek konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor pomogła mi w leczeniu tradziku z którym zmagam się od wielu lat. Zawsze miałam przepisywane maści, ktore pomagały bardzo krótko i z różnym efektem, dopiero kiedy Pani doktor wytłumaczyła mi, ze tylko leczenie doustne przyniesie ulgę - zdecydowałam się na nia.Leczenie trwało kilka miesięcy ale było warto! Moja skora w koncu wyglada normalnie:) dziękuje Pani doktor , a Państwu polecam z całego serca.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Rek konsultacja dermatologiczna

  Witam, w gabinecie u Pani doktor byłam już kilka razy. Sama jak i z dzieckiem. Za każdym razem, wychodzę z wizyty zadowolona, uśmiechnięta. Pani doktor bardzo miła, skrupulatna, kompetentna, zaangażowana, wszystko zawsze dokładnie wytłumaczy. Diagnoza zawsze trafiona. Gabinet nowoczesny, profesjonalny. Szczerze polecam !!!

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Rek usuwanie zmian skórnych

  Pani Doktor godna polecenia oraz zaufania. Profejsonalna, konkretna, rzeczowa i do tego bardzo sympatyczna. Postawiona diagnoza oraz leczenie w pełni skuteczne. Problem zniknał w mgnieniu oka. Przyjazna atmosfera oraz nowoczeny gabinet zapewnia komfort każdemu pacjentowi. Polecam z całego serca. Pozdrawiam, Ola

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Rek konsultacja dermatologiczna

  Bardzo miła Pani doktor, szybka i trafna diagnoza. Po infekcji skórnej nie ma śladów. Bardzo polecam !

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Kwiatkowska kręgosłup szyjny, kolano

  Według mnie Pani Ania to bardzo profesjonalny fizjoterapeuta.
  Pomogła mi bardzo likwidując uciążliwe bóle kręgosłupa szyjnego i barku poprze zabiegi mobilizacji,
  oraz odczuwalnie złagodziła bardzo silne bóle kolan.
  Można powiedzieć, że postawiła mnie na nogi.
  W czasie rehabilitacji nie szczędziła mi fachowej porady na temat ćwiczeń, które mogę wykonywać w domu.
  Jest przemiłą i sympatyczną osobą, a czas spędzony w gabinecie z Panią Anią to zdrowie i przyjemność. dziękuję Pani Aniu

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Kwiatkowska przywrócenie sprawnosci

  Ania jest fachowcem w dziedzinie fizjoterapii.. Mialam ogromny problem z kręgosłupem i kończyna dolna lewa. Dzięki niej moge normalnie funkcjonować.

  mgr Anna Kwiatkowska

  Bardzo mnie cieszy, że mogłam pomóc.
  Pozdrawiam serdecznie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Kwiatkowska

  Trafiłam do Pani Ani z bólem barku. Przed rozpoczęciem zabiegów zrobiła wywiad co boli , jaka jest ruchomość barku. Już po kilku zabiegach mobilizacji poczułam ulgę. Pani Ania to osoba życzliwa i zaangażowana w stosunku do pacjenta. Wskazała zestaw ćwiczeń dzięki którym odczułam znaczną poprawę. Cieszę się, że do niej trafiłam. Gorąco polecam i dziękuję.
  Małgorzata

  mgr Anna Kwiatkowska

  Cieszę się, że mogłam pomóc.
  Pozdrawiam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Kwiatkowska

  Pani Ania jest od ponad roku stałą rehabilitantką mojej mamy. Współpracę rozpoczęliśmy zaraz po zakończeniu kilkumiesięcznej hospitalizacji spowodowanej potrąceniem mamy przez samochód. Na tym etapie mama, po m.in. rozległym urazie mózgu i wielu złamaniach różnego stopnia, z porażeniem czterokończynowym, była pacjentem w większości leżącym. Pani Ania podjęła się najpierw rehabilitacji domowej (3 wizyty w tygodniu), a obecnie już rehabilitacji dziennej w ośrodku. Zaczynała od nauki wstawania, chodzenia, utrzymywania równowagi, tak by teraz przechodzić do bardziej skomplikowanych ćwiczeń. Na każdym etapie rehabilitacji wykorzystywała różne metody (wiemy, że często jeździ na różne szkolenia), masaże, zabiegi, itp. Dzięki temu mama w tej chwili chodzi już bez asysty i jest coraz bardziej samodzielna w codziennym życiu. Dla nas najważniejsze jest to, że Pani Ania stale pyta mamę o samopoczucie, monitoruje wszelkie dolegliwości i pojawiające się co jakiś czas komplikacje, zwraca uwagę na rzeczy, które nas nie zaniepokoiły. Następnie instruuje nas jak pomóc, jakie nowe ćwiczenia wprowadzić, na co zwracać uwagę w przyszłości, a kiedy trzeba doradza nam konsultacje ze specjalistami. Ważne jest też jej podejście do pacjenta: z uśmiechem, energią i dużą dawką optymizmu! Serdecznie polecamy panią Anię!

  mgr Anna Kwiatkowska

  Dziękuję za miłe słowa.
  Pozdrawiam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Kwiatkowska

  Dwa lata temu po operacji kręgosłupa mój tata został sparaliżowany poniżej pasa. Mimo jego ciężkiego stanu (duża spastyczność) Pani Ania nie bała się podjąć rehabilitacji, a wręcz przeciwnie podeszła do leczenia z pełnym zaangażowaniem i pozytywnym nastawieniem. Na pewno dzięki systematycznym ćwiczeniom w domu tata zachowuje bardzo dobrą sprawność fizyczną i na pewno dzięki temu po roku od urazu stanął na nogi podczas kolejnego pobytu w szpitalu.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania