Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Remedium

Poniatowskiego 2

33-300, Nowy Sącz, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Pawłowska-Garbacz

  Stomatolog,

  • B

   ja bywam u Pani Magdy, jest delikatna, ludzka, w trakcie zabiegu mówi, co będzie robić, uprzedza o czasie borowania. Nie podejmuje się rzeczy, których nie umie/nie chce robić (trudniejsze usuwanie etc) i za to też ma u mnie wielkiego plusa.


 • Maria Obrzud

  Pediatra,

  • I

   Bardzo dobra lekarka, trafne diagnozy, jedyne co mogłabym mieć przeciwko to, że bardzo chętnie przepisuje antybiotyki i najchętniej w zastrzykach... Natomiast zawsze skuteczne leczenie.


 • Barbara Adam

  Lekarz Rodzinny,

  • J

   Pani dr Barbara Adam to bardzo dobry, sumienny, rzetelny i profesjonalny lekarz. Bardzo dobrze diagnozuje i naprawdę pomaga pacjentowi, który tego potrzebuje. Jej profesjonalizm i doświadczenie a także ciągłe pogłębianie i aktualizowanie fachowej wiedzy lekarskiej - to zalety, które powinny być wzorem dla całego środowiska medycznego. Jej dobre serce, które daje się odczuć podczas wizyty a przy tym skromność oraz chęć do bardzo dokładnego zbadania problemu pacjenta poprzez skierowanie do specjalisty powoduje, że pacjent darzy Panią dr Barbarę Adam autentycznym zaufaniem i z każdej wizyty wychodzi z dozą pozytywnego nastawienia do swojego problemu zdrowotnego. Jesteśmy z żoną pacjentami Pani doktor i doświadczyliśmy osobiście jej profesjonalizmu i wysokiej klasy jaką reprezentuje.
   Życzę Pani dr Barbarze Adam dużo zdrowia oraz satysfakcji z wielu z pewnością bardzo zadowolonych pacjentów.
   Polecam i pozdrawiam Panią doktor.

  • M

   po wielu latach ucięzliwego kaszlu trafiłam przez przypadek do Pani dr Adamowe i w końcu ona pokierowała mnie tam gdzie juz od dawna powinnam trafic. Znam powod kaszlu /wreszcie/ i jestem w leczeniu. Jest lepiej. Jedna wizyta a tak wiele . Dziekuje Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Maria Workiewicz-Kwaśniewska

  Pediatra,

  • S

   Lekarz katastrofa. Wizyty bez wywiadu z rodzicem, kończą się zawsze antybiotykoterapią. Ciężko uzyskać jakiekolwiek informacje, o wszystko trzeba się dopytywać, a odpowiedź jest z oburzeniem. Prośba wykonania badań kończy się fiaskiem (zero profilaktyki).

   Co do antybiotyków, Pani lek. wybiera te droższe. Często nie trafione. U mojego niemowlaka przez 7 dni zastrzyki, nic nie pomagały - wizyta - lek. przepisuje kolejną dawkę.
   Kolejnym razem przychodzę od razu, gdy dziecko coś zaczyna chorować - słyszę: "dziecko na oskrzelach i płucach jest czyste, ale nie ma na co czekać = antybiotyk..."

   Miara się przebrała, gdy po antybiotykoterapi przychodzę z dzieckiem na kontrolę i usłyszałem, że skoro się nic nie dzieje, to po co przychodzę... więc następnym razem nie przyszedłem, a dziecko po paru dniach zachorowało, wróciłem i dostałem ochrzan, że nie byłem na wizycie kontrolnej.... dla mnie paranoja. Zdecydowanie odradzam.


 • Katarzyna Salamon

  Reumatolog, lek.

  • M

   Bardzo dobry specjalista reumatolog. Skutecznie przeprowadzone leczenie, pełna i profesjonalna informacja dla pacjenta. Serdecznie polecam!

  • Ł

   Fachowa, kompetentna, współczująca, miła. Duża wiedza reumatologiczna pomimo dopiero co zdobytej specjalizacji. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Świetny lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Paweł Król

  Neurolog,

  • M

   świetny wyrozumiały lekarz, fachowo podszedł do sprawy, bardzo skrupulatnie i długo bada pacjenta naprawdę polecam


 • JOANNA GAWLIK

  Alergolog, Internista,

  • E

   Polecam Panią doktor rzeczowa, miła dobre podejście do dziecka.Nie zbywa poświęca tyle czasu ile potrzeba.

  • K

   Chodzimy do dr Gawlik z dzieckiem alergikiem. Pani doktor na początku zleciła badania, nie leczy na wyczucie. Zawsze dokładnie ogląda małą przyglądając się wszelkim zmianom skórnym, przeprowadza wywiad, poświęca nam tyle czasu ile potrzebujemy. Udało się okiełznać alergię w bardzo krótkim czasie. Szczerze polecam.


 • Maria Niewolik

  Pediatra, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • J

   Anioł w ludzkiej skorze :-) Bog wiedzial komu dac tak piekny dar :-) Pani Doktor z powołania :-) Kiedy trzeba okrzyczy ale tez i szczerze pomoze kiedy jest potrzeba. Takze szczerze i serdecznie polecam Pania Doktor ;-)

  • W

   Polecam! Bardzo konkretna i rzeczowa lekarka. Poważnie podchodzi do tematu zdrowia i rozwoju dziecka, nie naciąga na rehabilitację gdy nie jest ona już potrzebna, informuję o możliwościach skorzystania z WWR o czym pediatra nawet się nie zająknęła. Podejmuje działania a nie leczy metodą "czekać i obserwować" ;)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Antonina Anzel

  Pediatra, Neurolog,

  • Lokalizacja: NZOZ Remedium

   Nie polecam byłam z 8 letnia córka z bolami głowy. Wywiad prowadziła z córka a nie ze mną jak cos chciałam powiedzie to odpowiadała ze z córka rozmawia a nie zemną.Po wywiadzie pani doktor stwierdziła ze nic nie widzi z jej pytań wychodzi ze dziecko symuluje syropki przepisała nigdy więcej do niej nie pójdę

  • P

   Zgadzam się ze wcześniejszymi komentarzami. U nas było tak samo, żałuję że wcześniej nie sprawdziłam opinii o pożal się boże "Pani Dr". Nie rozumiem jak można tak traktować półroczne dziecko, w obecności mojej i męża szarpała nie delikatnie dzieckiem. Dziecko się jej bało a Pani stwierdziła że jest leniwe po kilku minutach badania. Mąż nie wytrzymał i wziął zapominające się dziecko. Pani chamsko stwierdziła że nas nikt nie zapraszał, a przecież płaciliśmy za wizytę prywatnie żeby przyspieszyć termin. Również nie dała nam dojść do słowa. Bardzo niemiła, oschła, zadumana Pani dr, jeszcze nigdy w życiu takiego lekarza nie spotkałam, a jeszcze moje dziecko musiało się tak nacierpieć. Odradzam tą Panią.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Barbara Jurkiewicz

  Pediatra, Reumatolog, lek.

  • L
   Lokalizacja: NZOZ Remedium

   Bardzo dobry pediatra. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz wyczerpujące odpowiedzi na pytania budzą duże zaufanie w stosunku do Pani doktor. Moim zdaniem najlepszy pediatra w Nowym Sączu.

  • K

   Znajomi od lat chodzą do Pani doktor i są z niej bardzo zadowoleni. My niestety nie możemy się podpisać pod ich opinią. Mamy małą alergiczkę. Pani doktor powiedziała, że skoro alergia na białko mleka krowiego nie została potwierdzona testami, to nie ma żadnych przesłanek do stosowania diety eliminacyjnej. Na informację, że alergolog powiedział, że testy u tak małych dzieci nic nie dają oraz że przy najmniejszej ilości zjedzonych produktów mlecznych małą wysypuje i boli ją brzuszek, powiedziałam, żeby się tym nie przejmować i dawać mleko.
   Dwóch alergologów powiedziało, że absolutnie nie wolno tak robić, bo alergia się pogłębi i może przejść w astmę, a przy diecie eliminacyjnej powinna szybko z tej alergii wyrosnąć. I rzeczywiście w wieku 1,5 roku po alergii nie było już śladu.
   Opinia neutralna, bo być może jako pediatra się sprawdza. Ale nie radzę iść do niej z alergikiem, bo może zrobić mu krzywdę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu