Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Remedium

Poniatowskiego 2

33-300 , Nowy Sącz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Pawłowska-Garbacz

  Stomatolog,

  • B

   ja bywam u Pani Magdy, jest delikatna, ludzka, w trakcie zabiegu mówi, co będzie robić, uprzedza o czasie borowania. Nie podejmuje się rzeczy, których nie umie/nie chce robić (trudniejsze usuwanie etc) i za to też ma u mnie wielkiego plusa.


 • Maria Obrzud

  Pediatra,

  • I

   Bardzo dobra lekarka, trafne diagnozy, jedyne co mogłabym mieć przeciwko to, że bardzo chętnie przepisuje antybiotyki i najchętniej w zastrzykach... Natomiast zawsze skuteczne leczenie.


 • Barbara Adam

  Lekarz Rodzinny,

  • J

   Pani dr Barbara Adam to bardzo dobry, sumienny, rzetelny i profesjonalny lekarz. Bardzo dobrze diagnozuje i naprawdę pomaga pacjentowi, który tego potrzebuje. Jej profesjonalizm i doświadczenie a także ciągłe pogłębianie i aktualizowanie fachowej wiedzy lekarskiej - to zalety, które powinny być wzorem dla całego środowiska medycznego. Jej dobre serce, które daje się odczuć podczas wizyty a przy tym skromność oraz chęć do bardzo dokładnego zbadania problemu pacjenta poprzez skierowanie do specjalisty powoduje, że pacjent darzy Panią dr Barbarę Adam autentycznym zaufaniem i z każdej wizyty wychodzi z dozą pozytywnego nastawienia do swojego problemu zdrowotnego. Jesteśmy z żoną pacjentami Pani doktor i doświadczyliśmy osobiście jej profesjonalizmu i wysokiej klasy jaką reprezentuje.
   Życzę Pani dr Barbarze Adam dużo zdrowia oraz satysfakcji z wielu z pewnością bardzo zadowolonych pacjentów.
   Polecam i pozdrawiam Panią doktor.

  • M

   po wielu latach ucięzliwego kaszlu trafiłam przez przypadek do Pani dr Adamowe i w końcu ona pokierowała mnie tam gdzie juz od dawna powinnam trafic. Znam powod kaszlu /wreszcie/ i jestem w leczeniu. Jest lepiej. Jedna wizyta a tak wiele . Dziekuje Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Maria Workiewicz-Kwaśniewska

  Pediatra,

  • S

   Lekarz katastrofa. Wizyty bez wywiadu z rodzicem, kończą się zawsze antybiotykoterapią. Ciężko uzyskać jakiekolwiek informacje, o wszystko trzeba się dopytywać, a odpowiedź jest z oburzeniem. Prośba wykonania badań kończy się fiaskiem (zero profilaktyki).

   Co do antybiotyków, Pani lek. wybiera te droższe. Często nie trafione. U mojego niemowlaka przez 7 dni zastrzyki, nic nie pomagały - wizyta - lek. przepisuje kolejną dawkę.
   Kolejnym razem przychodzę od razu, gdy dziecko coś zaczyna chorować - słyszę: "dziecko na oskrzelach i płucach jest czyste, ale nie ma na co czekać = antybiotyk..."

   Miara się przebrała, gdy po antybiotykoterapi przychodzę z dzieckiem na kontrolę i usłyszałem, że skoro się nic nie dzieje, to po co przychodzę... więc następnym razem nie przyszedłem, a dziecko po paru dniach zachorowało, wróciłem i dostałem ochrzan, że nie byłem na wizycie kontrolnej.... dla mnie paranoja. Zdecydowanie odradzam.


 • Piotr Paweł Król

  Neurolog,

  • M

   świetny wyrozumiały lekarz, fachowo podszedł do sprawy, bardzo skrupulatnie i długo bada pacjenta naprawdę polecam


 • Maria Niewolik

  Pediatra, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • J

   Anioł w ludzkiej skorze :-) Bog wiedzial komu dac tak piekny dar :-) Pani Doktor z powołania :-) Kiedy trzeba okrzyczy ale tez i szczerze pomoze kiedy jest potrzeba. Takze szczerze i serdecznie polecam Pania Doktor ;-)

  • W

   Polecam! Bardzo konkretna i rzeczowa lekarka. Poważnie podchodzi do tematu zdrowia i rozwoju dziecka, nie naciąga na rehabilitację gdy nie jest ona już potrzebna, informuję o możliwościach skorzystania z WWR o czym pediatra nawet się nie zająknęła. Podejmuje działania a nie leczy metodą "czekać i obserwować" ;)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Barbara Jurkiewicz

  Pediatra, Reumatolog, lek.

  • L
   Lokalizacja: NZOZ Remedium

   Bardzo dobry pediatra. Profesjonalne podejście do pacjenta oraz wyczerpujące odpowiedzi na pytania budzą duże zaufanie w stosunku do Pani doktor. Moim zdaniem najlepszy pediatra w Nowym Sączu.

  • K

   Znajomi od lat chodzą do Pani doktor i są z niej bardzo zadowoleni. My niestety nie możemy się podpisać pod ich opinią. Mamy małą alergiczkę. Pani doktor powiedziała, że skoro alergia na białko mleka krowiego nie została potwierdzona testami, to nie ma żadnych przesłanek do stosowania diety eliminacyjnej. Na informację, że alergolog powiedział, że testy u tak małych dzieci nic nie dają oraz że przy najmniejszej ilości zjedzonych produktów mlecznych małą wysypuje i boli ją brzuszek, powiedziałam, żeby się tym nie przejmować i dawać mleko.
   Dwóch alergologów powiedziało, że absolutnie nie wolno tak robić, bo alergia się pogłębi i może przejść w astmę, a przy diecie eliminacyjnej powinna szybko z tej alergii wyrosnąć. I rzeczywiście w wieku 1,5 roku po alergii nie było już śladu.
   Opinia neutralna, bo być może jako pediatra się sprawdza. Ale nie radzę iść do niej z alergikiem, bo może zrobić mu krzywdę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Broda

  Reumatolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: NZOZ RemediumUsługa: bóle stawów

   Dokładna, szczegółowa, do tego z podejściem do pacjenta. Cierpliwie wysłuchuje i dopytuje o szczegóły. W jasny sposób omawia problem i tłumaczy tok leczenia, jak dalej postępować. W moim przypadku trafna diagnoza i bardzo dobór leków. Dziękuje.

  • E
   Lokalizacja: NZOZ RemediumUsługa: bóle i opuchlizna kolana

   Lekarz kompetentny, z dużą wiedzą,uprzejma i godna polecenia.Chętnie odpowiadała na moje pytania dotyczące choroby.Wizyty u pani doktor nauczyły mnie jak żyć z RZS.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jerzy Mayer

  Dermatolog,

  • I
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Prywatna wizyta u Pana Doktora trwała niecałe 2minuty, postawił diagnozę bez uprzednich badań, wymazu ze skóry, nawet nie raczył wstać ze stołka aby podejść bliżej do pacjenta. Lek z recepty nie przyniósł oczywiście żadnych rezultatów, na pewno nigdy więcej nie pojawię się na wizycie u tego lekarza.

  • L

   Potwierdzam poprzednie opinie: bardzo dobry dermatolog, dobry kontakt z pacjentem, na pewno godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Rafał Krzywdziński

  Ginekolog,

  • D
   Lokalizacja: Oddział Ginekologiczno - Położniczy Szpitala im. J. Śniadeckiego

   Serdecznie polecam Pana Doktora. Jest miły, kompetentny i bardzo pomocny. Troszczy się o swoje pacjentki. Zabieg który u mnie wykonywał przebiegł sprawnie i bez żadnych komplikacji. Jestem bardzo zadowolona i uważam, że poprzednie, negatywne opinie na jego temat najwyraźniej mijają się z prawdą.

  • K
   Lokalizacja: Oddział Ginekologiczno - Położniczy Szpitala im. J. ŚniadeckiegoUsługa: Zagrożona ciaza

   Miałam krwawienie przez półtorej godziny nie zrobił nic żeby mi pomóc bo akurat kończył mu się nocny dyżur to po co sobie go przedłużać niepotrzebnie kolejna pacjentką, dopiero gdy przyszedł pan ordynator na poranny dyżur stwierdził że to ostatni moment na wykonanie CC bo jest mocne krwawienie o czym zgłaszałam d. Krzywdzińskiemu i ze łożysko się odkleja po czym trafiłam po kilku minutach na stół. Zero empatii i nie słucha tego co się do niego mówi, że jest skurcz ze boli, nie istotne, że jest krwawienie co było widać! Gorąco odradzam, w szpitalu lepiej na niego nie trafić bo szkoda jego czasu i nerwów pacjentki.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania