Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

NZOZ Kraków-Południe
Szwedzka 27, 30-315 Kraków
NZOZ Kraków-Południe logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (28)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Rudnicki biopsja gruboigłowa

  Cudowny lekarz. Stresują mnie zabiegi, ten mój był juz drugi u Dr (biopsja gruboiglowa z usunięciem guza), pan Dr ma dużą cierpliwość do mnie, nie ma nic przeciwko opaski na oczach, przez cały czas rozmawia z pacjentem co pomaga, zabieg zupełnie bezbolesny. Niewielkie nacięcia goją się tak, że nie ma śladu po zabiegu. Polecam, dużo empatii do niespokojnego pacjenta :D

  dr n. med. Wojciech Rudnicki

  Serdecznie dziękuję za tak miłą opinię! Najważniejsza jest pacjentka. Pozdrawiam i liczę na pozytywny wynik naszej biopsji!

  S
  Profil zweryfikowany
  Barbara Jadwiga Tabak-Chamiec Inny

  Absolutnie NIE POLECAM!!! Dawno nie spotkałam tak niemiłej osoby ! Brak profesjonalizmu , brak podejścia do pacjenta, wszystko robiła na siłę, kompletnie nie delikatna, miałam ochotę przerwać i wyjść... w dodatku chamskie zachowanie. Nigdy więcej!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Rudnicki biopsja gruboigłowa

  Fantastyczny specjalista. Mam już na koncie nie tylko kilka profilaktycznych USG u Pana Doktora, ale i biopsję mammotomiczną. Powiem tak - nie sądziłam, że zabieg usuwania guza z piersi może być przyjemny. :) Kilka lat wcześniej miałam na to zwykłą operację i mogę poświadczyć, że biopsja jest bez porównania lepszym wyjściem. Wizyty bardzo miłe, bezstresowe, Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia. Moja koleżanka po wizycie z polecenia również zachwycona.

  dr n. med. Wojciech Rudnicki

  Serdecznie dziękuję za te słowa! Kolejna osoba która pomaga promować zdrowe piersi - niesamowite! Mam nadzieję, że już biopsje w przyszłości nie będą potrzebne ale cieszę się, że mogłem pomóc :)
  Pozdrawiam!

  D
  Profil zweryfikowany
  NZOZ Kraków-Południe Inny

  W tej w branży obsługi trzeba się nauczyć w pierwsze kolejności kultury . Jak się odpowiada ludziom na pytania , jak die obsługuje małych niczego niewinnych dzieci . Dzisiaj czekając 45 minut na korzytazu na swoją wizytę , podeszłam bardzo przeprosiłam i zapytałam jak długo jeszcze mam czekać , ponieważ mam lekarza za niedługo i mogę nie zdążyć . Na co pani miała 1000 wariantów na miła odpowiedz zamiast tego żeby krzyczelc ze zaczekam tyle ile przeba będzie , na co ja jeszcze raz zapytałam ale przecież chce zdecydować czy mam czekać czy zrezygnować ponieważ nie moge jeszcze długo czekać , powiedzala ty matka zaczekasz tyle ile Brdzie trzeba i razem z tobą twoje dziecko . Co bylo bardzo nie miłe , ona to krzyknęła i pokazała mi na drzwi . Moja curka miała juz dawno spać , zamiast tego krzyczała w wózku .nie dostaliśmy na wizytę , nigdy nikomu nie życzę takiej wizyty ! A czytając opiniuje , żałuje ze tego nie zrobiłam wczesnej i nie zrezygnowałam odrazu !!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  W
  Profil zweryfikowany
  NZOZ Kraków-Południe Inny

  Najlepszy lekarz ze wszystkich, na których natrafiłam w swoim życiu. Kompetentny, uprzejmy, cierpliwy, pomocny, zaangażowany, a do tego przesympatyczny. Polecam wszystkim.

  J
  Profil zweryfikowany
  Marta Stolarz Inny

  Leczę się u Pani Doktor już kilka lat i śmiało mogę stwierdzić, że jest empatycznym, cierpliwym i dokładnym lekarzem! Nigdy nie zawiodła mojego zaufania, na wszystkie pytania odpowiedziała wyczerpująco i co najważniejsze, dobrze zdiagnozowała moje schorzenia. Polecam serdecznie!!!

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Rudnicki Inny

  Bardzo polecam Pana Doktora i serdecznie dziękuje! Pan Doktor wykonywał mi zabieg mammotomii piersi i to dwa razy. Za pierwszym razem był ogrom strachu, ale zabieg przebiegł bardzo szybko i bezbolesnie, Pan doktor uspokoił i wszystko profesjonalnie wyjaśnił.

  dr n. med. Wojciech Rudnicki

  Bardzo dziękuję za opinię! Biopsja mammotomiczna to optymalna metoda weryfikacji zmian w piersiach i jak widać- nie taka straszna :) Pozdrawiam i zapraszam na kontrolne USG!

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Rudnicki biopsja

  Pan doktor wykonywał mi zabieg biopsji. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Doktor Rudnicki potrafi uspokoić pacjenta w przypadku dużego stresu. Profesjonalne i empatyczne podejście.

  dr n. med. Wojciech Rudnicki

  Bardzo dziękuję za opinię! Biopsja jak widać może być komfortowa, a za podzielenie się tą wiedzą z przyszłymi pacjentami jestem wdzięczny. Pozdrawiam!

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Rudnicki biopsja gruboigłowa

  Bardzo polecam Pana Doktora i serdecznie dziękuje! Zabieg biopsji mimo mojego ogromnego strachu przebiegł bardzo dobrze, pan doktor uspokoił i zabieg był wykonany praktycznie bezbolesne, bardzo szybko i profesjonalnie.

  dr n. med. Wojciech Rudnicki

  Bardzo dziękuję za te słowa! Mam nadzieję, że Pani słowa dodadzą odwagi przyszłym pacjentom wymagającym biopsji. Pozdrawiam.

  M
  Profil zweryfikowany
  NZOZ Kraków-Południe Inny

  Pani doktor jest bardzo szcegółowa i kompetentna, robi bardzo szcegółowy wywiad, a przy tym bardzo miła i empatyczna, gorąco polecam:)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania