Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nutrikon jest placówką o szerokim spektrum działalności medycznej i odbywa się na kilku płaszczyznach:
✓W naszej przychodni oferujemy najwyższy poziom usług i opieki medycznej znakomitego i wysoko specjalistycznego zespołu, zarówno lekarskiego jak i pielęgniarskiego z zakresu:

・ chirurgii ogólnej i onkologicznej
・ leczenia ran przewlekłych
・ ginekologii i położnictwa
・ ginekologii estetycznej
・ medycyny estetycznej
・ bariatrii
・ żywienia
・ interny
・ gastroenterologii
W kręgu naszych specjalnych zainteresowań znajduje się problematyka chorób żylnych. Natomiast wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów oferujemy także zabiegi laserowe z zakresu medycyny estetycznej: zabiegi mezoterapii, osocza bogatopłytkowego z fibryną, a także z zakresu ginekologii estetycznej np: leczenie atrofii pochwy, leczenie nietrzymania moczu.

✓W Nutrikonie oferujemy również pomoc osobom wymagającym odżywiania drogą sztuczną, zarówno do przewodu pokarmowego (gastrostomia lub jejunostomia), jak i drogą dożylną (pozajelitową). Z myślą o naszych pacjentach zajmujemy się leczeniem żywieniowym w warunkach domowych. W naszej Poradni Leczenia Żywieniowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami, odbywa się klasyfikacja do żywienia dojelitowego. W tym zakresie działamy już od 2012 r.

✓Z doświadczenia, wiemy jak ważne jest nieustanne pogłębianie wiedzy, dlatego też zakres naszych usług poszerzyliśmy o działalność szkoleniową na indywidualne zlecenia podmiotów leczniczych, izb pielęgniarskich i innych zainteresowanych. Organizujemy szkolenia w dziedzinie leczenia żywieniowego oraz z innych zagadnień medycznych. Od 2009 roku organizujemy cyklicznie coroczne spotkania pod nazwą „Opolskie Warsztaty Medyczne” z zakresu aktualnych wytycznych w leczeniu ran przewlekłych oraz w leczeniu żywieniowym.

więcej informacji na naszej stronie
www.nutrikon.pl
Dowiedz się więcej

Adres

Nutrikon
Krakowska 32A, 45-075 Opole
Nutrikon logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Tarara konsultacja ginekologiczna

  Pani Katarzyna to lekarz godny polecenia. Byłam u niej z problemem przetoki odbytniczo-pochwowej. To w jaki sposób zaangażowała się, abym mogła uzyskać jak najlepszą pomoc jest nie do opisania. Wyznaczyła ścieżkę, którą mam pójść, dopytywała o opinię w mojej sprawie.. bardzo, bardzo dziękuję!

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Karol Popiołek Inny

  Sympatyczny i zaangażowany człowiek z pasją. Wszystko spokojnie wytłumaczył i upewnił się, że rozumiem jak dalej postępować. Mam nadzieję nie potrzebować dalszej pomocy, ale jak potrzeba nadejdzie na pewno wrócę ;)

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Tarara Inny

  Moja opinia jest niestety negatywna, zwróciłam się do Pani doktor bo chorowałam na przewlekłe infekcje intymne, zgłosiłam się do gabinetu ponieważ chciałam aby zrobiono mi w końcu badania - wymaz, którego każdy ginekolog mi odmawiał. Tak było również w przypadku pani doktor, na 1 wizycie nie zrobiono wymazu bo byłam w złym stanie po nieudanym leczeniu u innego lekarza, przepisano mi lek bez recepty i zaproszono na kolejną wizytę. Za wizytę zapłaciłam 200 zł. Jednak na kolejnej wizycie gdy już byłam w dobrym stanie i można było zrobić wymaz pani doktor po raz kolejny nie zrobiła go i przepisała mi lek bez recepty który oczywiście nie zadziałał. Pani doktor uznała że być może ból, upławy i wszystkie dolegliwości które mam, są wynikiem mojej psychiki. Zapłaciłam 200 zł. Zrobiłam wymaz na własną rękę u innego lekarza, z wymazu wyszła Candida glabrata. Wróciłam do Pani doktor z wymazem. Pani doktor po raz kolejny przepisała mi lek bez recepty, globulki które jedynie pomagają w leczeniu stanu, z którym się zgłosiłam. Pani doktor powiedziała że jedyne leczenie które może mi zaproponować to Mycosyst doustnie. Nie zaproponowano leczenia dla partnera, w dodatku Mycosyst już brałam w przeszłości i nie pomógł. Zapłaciłam kolejne 200 zł. W sumie, zapłaciłam 600 zł za to aby dowiedzieć się, że moja choroba jest w mojej głowie i dostać 3 zalecenia na leki bez recepty które działają jedynie wspomagająco w problemach intymnych i nie leczą tak ciężkich stanów z jakim się zmagałam. Żaden z leków stosowanych od Pani doktor nie zadziałał.

  A
  Profil zweryfikowany
  Mariusz Adam Tarara Inny

  Pan Doktor najlepszy! Dwóch wcześniejszych lekarzy stwierdziło, że córka ma kamień w nerce dopiero badanie u doktora wykluczyło kamień (diagnoza potwierdzona dodatkowo w szpitalu w nefrologicznym w Zabrzu). Bardo miły, wszystko wyjaśnia. Na pewno w razie konieczności wrócę własnie do doktora

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Nutrikon, Opole?
  Nutrikon, Opole dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: chirurgia, chirurgia naczyniowa, bariatria, dietetyka, gastrologia, ginekologia, diagnostyka, ginekologia dziecięca, onkologia, proktologia, położnictwo.
 • Oferta Nutrikon obejmuje 11 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja chirurgiczna, konsultacja ginekologiczna, konsultacja internistyczna, Chirurgiczne zaopatrzenie rany, kwalifikacja do operacji, laseroterapia zmian skórnych, chirurgiczne usuwanie zmian skórnych, plastyka paznokcia, usuwanie wrastających paznokci, wycięcie zmian skórnych/ guzów skóry z medycznymi wskazaniami do usunięcia takimi jak znamiona barwnikowe, brodawki zwykłe, łojotokowe, wirusowe, zmiany podejrzane o bycie zmianami nowotworowymi z badaniem histopatologicznym.
 • Nie, Nutrikon obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Nutrikon nie określiła jeszcze terminów dostępnych pod tym adresem. Aby dowiedzieć się jakie terminy są dostępne, zalecamy skontaktowanie się bezpośrendio z Nutrikon.
 • Aby sprawdzić dostępne terminy, skontaktuj się z Nutrikon bezpośrednio, np. przez telefon.
 • 4 osób dodało swoją opinię o placówce Nutrikon. Średnia ocena placówki to 3.5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Nutrikon to Krakowska 32A Opole.