Nutrikon jest placówką o szerokim spektrum działalności medycznej i odbywa się na kilku płaszczyznach: ✓W naszej przychodni oferujemy najwyższy poziom usług i opieki medycznej znakomitego i wysoko sp... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Nutrikon

Krakowska 32A

45-075 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nutrikon jest placówką o szerokim spektrum działalności medycznej i odbywa się na kilku płaszczyznach:
✓W naszej przychodni oferujemy najwyższy poziom usług i opieki medycznej znakomitego i wysoko specjalistycznego zespołu, zarówno lekarskiego jak i pielęgniarskiego z zakresu:

・ chirurgii ogólnej i onkologicznej
・ leczenia ran przewlekłych
・ ginekologii i położnictwa
・ ginekologii estetycznej
・ medycyny estetycznej
・ bariatrii
・ żywienia
・ interny
・ gastroenterologii
W kręgu naszych specjalnych zainteresowań znajduje się problematyka chorób żylnych. Natomiast wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów oferujemy także zabiegi laserowe z zakresu medycyny estetycznej: zabiegi mezoterapii, osocza bogatopłytkowego z fibryną, a także z zakresu ginekologii estetycznej np: leczenie atrofii pochwy, leczenie nietrzymania moczu.

✓W Nutrikonie oferujemy również pomoc osobom wymagającym odżywiania drogą sztuczną, zarówno do przewodu pokarmowego (gastrostomia lub jejunostomia), jak i drogą dożylną (pozajelitową). Z myślą o naszych pacjentach zajmujemy się leczeniem żywieniowym w warunkach domowych. W naszej Poradni Leczenia Żywieniowego, zgodnie z obowiązującymi przepisami, odbywa się klasyfikacja do żywienia dojelitowego. W tym zakresie działamy już od 2012 r.

✓Z doświadczenia, wiemy jak ważne jest nieustanne pogłębianie wiedzy, dlatego też zakres naszych usług poszerzyliśmy o działalność szkoleniową na indywidualne zlecenia podmiotów leczniczych, izb pielęgniarskich i innych zainteresowanych. Organizujemy szkolenia w dziedzinie leczenia żywieniowego oraz z innych zagadnień medycznych. Od 2009 roku organizujemy cyklicznie coroczne spotkania pod nazwą „Opolskie Warsztaty Medyczne” z zakresu aktualnych wytycznych w leczeniu ran przewlekłych oraz w leczeniu żywieniowym.

więcej informacji na naszej stronie
www.nutrikon.pl

Zabiegi

 • ・Laserowe leczenie żylaków pniowych EVLT
 • ・Sklerotyzacja
 • ・Laserowe usuwanie pajączków
 • ・Laserowe usuwanie znamion, pieprzyków, brodawek
 • ・Laserowe leczenie nietrzymania moczu
 • ・Usuwanie zmian skórnych (chirurgicznie i laserowo)
 • ・Laserowe usuwanie blizn i odmładzanie skóry
 • ・Mezoterapia
 • ・Osocze bogatopłytkowe
więcej

Badania

 • USG
 • USG Doppler
 • cytologia
 • posiew
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Tarara konsultacja ginekologiczna

  Pani Katarzyna to lekarz godny polecenia. Byłam u niej z problemem przetoki odbytniczo-pochwowej. To w jaki sposób zaangażowała się, abym mogła uzyskać jak najlepszą pomoc jest nie do opisania. Wyznaczyła ścieżkę, którą mam pójść, dopytywała o opinię w mojej sprawie.. bardzo, bardzo dziękuję!

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karol Popiołek Inny

  Sympatyczny i zaangażowany człowiek z pasją. Wszystko spokojnie wytłumaczył i upewnił się, że rozumiem jak dalej postępować. Mam nadzieję nie potrzebować dalszej pomocy, ale jak potrzeba nadejdzie na pewno wrócę ;)

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Tarara Inny

  Moja opinia jest niestety negatywna, zwróciłam się do Pani doktor bo chorowałam na przewlekłe infekcje intymne, zgłosiłam się do gabinetu ponieważ chciałam aby zrobiono mi w końcu badania - wymaz, którego każdy ginekolog mi odmawiał. Tak było również w przypadku pani doktor, na 1 wizycie nie zrobiono wymazu bo byłam w złym stanie po nieudanym leczeniu u innego lekarza, przepisano mi lek bez recepty i zaproszono na kolejną wizytę. Za wizytę zapłaciłam 200 zł. Jednak na kolejnej wizycie gdy już byłam w dobrym stanie i można było zrobić wymaz pani doktor po raz kolejny nie zrobiła go i przepisała mi lek bez recepty który oczywiście nie zadziałał. Pani doktor uznała że być może ból, upławy i wszystkie dolegliwości które mam, są wynikiem mojej psychiki. Zapłaciłam 200 zł. Zrobiłam wymaz na własną rękę u innego lekarza, z wymazu wyszła Candida glabrata. Wróciłam do Pani doktor z wymazem. Pani doktor po raz kolejny przepisała mi lek bez recepty, globulki które jedynie pomagają w leczeniu stanu, z którym się zgłosiłam. Pani doktor powiedziała że jedyne leczenie które może mi zaproponować to Mycosyst doustnie. Nie zaproponowano leczenia dla partnera, w dodatku Mycosyst już brałam w przeszłości i nie pomógł. Zapłaciłam kolejne 200 zł. W sumie, zapłaciłam 600 zł za to aby dowiedzieć się, że moja choroba jest w mojej głowie i dostać 3 zalecenia na leki bez recepty które działają jedynie wspomagająco w problemach intymnych i nie leczą tak ciężkich stanów z jakim się zmagałam. Żaden z leków stosowanych od Pani doktor nie zadziałał.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Adam Tarara Inny

  Pan Doktor najlepszy! Dwóch wcześniejszych lekarzy stwierdziło, że córka ma kamień w nerce dopiero badanie u doktora wykluczyło kamień (diagnoza potwierdzona dodatkowo w szpitalu w nefrologicznym w Zabrzu). Bardo miły, wszystko wyjaśnia. Na pewno w razie konieczności wrócę własnie do doktora

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania