Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalstycznej Opieki Zdrowotnej Hipokrates

(65 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Podstawowej i Specjalstycznej Opieki Zdrowotnej Hipokrates

60-688 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Topczewski

  Urolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: konsultacja urologiczna + USG

   Super urolog, który wnikliwie wszystko bada, potrafi zauważyć rzeczy, które inny lekarz pominął, polecam

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: konsultacja urologiczna + USG

   Wizyta opóźniła się około 1h, jasna sprawa zdarza się, chociaż rejestratorka tłumaczyła, że to się nie zdarza. Komentarze lekarza w stylu cyt. "boże widzisz i nie grzmisz" mógłby zachować dla siebie, dlatego dziele się opinią z wizyty. Podsumowując stracone 250 zł i 1.15 minut, lekarz skierował na badania nie dając jakichkolwiek zaleceń czy leków przeciwbólowych. Odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Sławomir Witoszyński

  Ginekolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: Wielkopolskie Centra Medyczne RemediumUsługa: Wizyta (badanie, cytologia, USG dopochwowe)

   Witam, przez ponad 2 lata chodziłam regularnie do Pana dr. chociaż wiedział że mogę być nosicielem HPV, nie badał mnie skrupulatnie. Co 6 miesięcy(z własnej woli nie zalecenia lekarza) miałam robioną cytologie i zawsze to było niby zwykłe zapalenie i przepisywanie globulek. Zaczęło mnie bolec podbrzusze poszłam do innego ginekologa który się przeraził że mam torbiel na szyjce macicy i to nie mała, że mam nadrzerke bardzo nie ładną i wszystko kwalifikuje się do usunięcia. Nie polecam !!! Nie wiem jak zakończy się moje leczenie ale jestem wciekła na maxa że ja chodziłam na wizyty co pół roku i nic nie widział a wiedział że jestem narażona nawet na raka szyjki macicy!!!

  • A

   Poszłam do pana dr Witoszyńskiego po 5 miesiącach od wykrycia 3 cm torbiela przez moją ginekolożkę, która przeprowadziła się do innego miasta. Pan doktor stwierdził, wszystko jest ok a na moje zapytanie a co to jest ten "bąbelek" na jajniku?, odpowiedział że jest to pęchęrzyk Graffa na moje stwierdzenie, że dosyć duży pan doktor odpowiedział " nie... w normie. " Oczywiście bardzo się ucieszyłam, że torbiel mi zniknęła. Rok później byłam u innego ginekologa i dowiedziałam się, że mam 6 cm torbiela jak się okazało endometrialnego. W chwili obecnej jestem po laparoskopii.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Magdalena Załęcka

  Pulmonolog, Internista,

  • S
   Lokalizacja: HipokratesUsługa: Inny

   Wspaniały diagnosta, oddany pacjentowi. Jako jedna z nielicznych, pani doktor nigdy się nie śpieszy, poświęca pacjentowi dużo czasu nie patrząc jak inni na zegarek. Jako pierwsza zdiagnozowała mnie poprawnie i dzięki celnej terapii zażegnałam w końcu wcześniej źle zdiagnozowany poważny problem pulmonologiczny. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim !!!

  • M

   Jeden z lepszych lekarzy z którymi miałam styczność. Bardzo miła, otwarta, troskliwa, ale przede wszystkim kompetentna i zaangażowana. Zależy jej na dobru pacjenta i jak najszybszej diagnozie. Podnosi na duchu i daje nadzieję na powrót do zdrowia. Cieszę się, że trafiłam pod jej opiekę. Jest lekarzem z powołania, a nie służbistką, której zależy jedynie na pieniądzach i odwaleniu roboty. Niestety coraz mniej mamy takich lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania