Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Płocki

Kościuszki 28

09-402 , Płock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Jabłońska

  Położna/Położny,

  • K

   wsparcie, opieka, pomoc.
   polecam.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Ryszard Kurzyński

  Ortopeda,

  • P

   bardzo nie miły lekarz z którym nie ma wogóle dialogu robi łaskę że kogoś przyjmie nie umie postawić odpowiedniej diadnozy. Uważa się za pępek świata jak ktoś wejdzie z gumą do żucia to od razu jest wypraszany z gabinetu Nie polecam.

  • K

   Jestem zadowolony z wizyty u tego lekarza, co prawda była to pojedyncza wizyta kontrolna ale wszystko było jak należy. W krótkiej rozmowie dowiedziałem się istotnych informacji na temat mojego schorzenia i postępowania w leczeniu, lekarz spytał się czy mam przepisane odpowiednie leki i czy je biorę oraz zaproponował jeśli będę chciał dalsze leczenie u niego.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Więcek

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • R

   Miałam zerwane więzadła w stawie skokowym. Chirurg nie widział tego kolorowo, a po 3 tyg. rehabilitacji powiedział ze mogę pogratulować rehabilitacji bo moja noga była do szycia a jest pięknie. Co mogę powiedzieć? Pan Więcek jest naj naj najlepszy...szkoda ze nie jest lekarzem do wszystkiego bo do takiego aż milo pójść.

  • M

   Trafiłam do oddziału rehabilitacyjnego ze względu na silny zanik mięśnia czworogłowego i przykurcz, zgięcie w stawie kolanowym na poziomie 80 stopni (mój przypadek- przyparcie boczne rzepki, szycie troczków przyśrodkowych). Poruszałam się o kulach (od 4 miesięcy) i w stabilizatorze, po 3 dniach pobytu na oddziale odrzuciłam kule i zdjęłam stabilizator z którym nie mogłam się rozstać. Nabyłam sprawność, siłę w nodze i nauczyłam się ponownie chodzić.

   Jestem pod ogromnym wrażeniem, zapału i zaangażowania w swoją prac. Doktor bardzo komunikatywny, zadaje pytania, doradza i wysłucha pacjenta, bardzo mi pomógł w dojściu do sprawności. Wielokrotnie zwracał mi uwagę na mój nieprawidłowy chód po odrzuceniu kul i stabilizatora, tłumaczył jak iść.

   Dziękuję i życzę wyleczonych pacjentów.


 • Piotr Branczewski

  Ortopeda, lek.

  • Bogdan Bieńkowski ( 09.10.2015)
   Lekarz specjalista z tzw. "najwyższej półki" - uratował mnie przed operacją uszkodzonego " ścięgna Achillesa" nowatorską metodą ostrzykiwania komórkami odwirowanymi z krwi, żonę moją po wyjściu za szpitala o dwóch kulach i z nogą w gipsie po zastosowanym leczenia na drugi dzień zaczęła normalnie
   funkcjonować, obecnie ponieważ mam kłopot ze stawem biodrowym po kilku wizytach u dr. Branczewskiego znacznie ustąpił ból, oddaliła się perspektywa operacji zacząłem w miarę normalnie funkcjonować. Wspaniały specjalista i człowiek - polecam wszystkim

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Świetny lekarz , bardzo konkretny i pomocny. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Serdecznie Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Marek Woroniecki

  Ortopeda,

  • J

   Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek. Zna się na swoim fachu i bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta.

  • B

   Zgadzam się z opisanymi opiniami.Dr.jest bardzo miły i ze spokojem podchodzi do pacjenta.Byłam z córka aby cos poradził bo jest leżąca w ortezie po zerwanych wiazadlach i rzece.Nawet nie wziął za wizytę tylko na to konto kazał zrobić natychmiast prywatnie rezonans.Zlecił i podszedł inaczej niżeli ortopedzi z Winiar.Tam była córka 6 razy i odsyłano ja z kwitkiem.Nikt nie położył jej aby z operować.Dr.Woroniecki powiedział i pokazał córce jak będzie przebiegała operacja i jest szybko potrzebna.Czekamy na wynik rezonansu i dalszy przebieg.Podziele się jak przebiegnie dalsze leczenie.Każdy pacjent wymaga aby wiedział jak wygląda jego choroba.Dr.potrafi to przekazac.Pole am.Mama Magdy.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Magdalena Młynarczyk-Kołodziejska

  Psychiatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia Progress Clinic

   Polecam, bardzo dobra diagnoza. Miła, rzeczowa, tłumaczy przebieg leczenia. Doskonała współpraca. Pozdrawiam

  • Lokalizacja: Przychodnia Progress Clinic

   Bardzo się cieszę że trafiłam na nią i że w ogóle miałam przyjemność ją poznać . Jest konkretna , daje poczucie bezpieczeństwa i zrozumienie, stawia na nogi! Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


  • Z
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania kontrolne USG

   Bardzo kompetentny i doświadczony specjalista, badanie wykonane szybko, lecz niezwykle szczegółowo. Opis badania jasny zarówno dla laika jak i dla lekarza specjalisty. Szczerze polecam.


 • Marek Brzeziński

  Ginekolog, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii, Położnictwa i Leczenia Niepłodności "Gravida"Usługa: Inny

   Zdecydowanie polecam tego lekarza. Ma świetne podejście do pacjenta. Widać że jest to lekarz z powołania. Potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć. Nie spieszy się podczas wizyty, pacjentka czuje się w pełni wysłuchana. Jeśli zajdę w ciąże to z pewnością poprowadzę ją dokładnie u tego lekarza. Oby więcej takich lekarzy którzy po wielu godzinach pracy dalej potrafią się uśmiechać i wesprzeć dobrym słowem. Polecam!!!!

  • E
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ciąża

   Świetnie prowadził mnie przez cały okres ciąży. Wyjaśniał wszystko, zleciał badania i zajmował się mną profesjonalnie

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania