Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.

(269 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.

Olszańska 5

31-513 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
269 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Kwiatkowska-Panek wizyta kontrolna

  Nie polecam. Pani doktor sympatyczna ,ale co z tego jak wieloogniskowego raka piersi w badaniu usg nie widziała ja palpacyjnie wyczówałam ( może sprzęt zawiódł ) Poszłam do innego lekarza ( usg ,biopsja , rezonans magnetyczny ) i już jestem po mastektomii podskórnej z jednoczesną rekonstrukcją ( rak złośliwy hormonozależny ) na razie udało się bez chemii i naświetlań .

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Wojciech Osmański USG

  Po trzech latach chodzenia do Pana doktora bardzo mnie zwiódł. Chodziłam w ramach NFZ. Podczas Usg okazało się że jestem w ciąży. Niestety Pan doktor powiedział że jak chce prowadzić ciąże w ramach NFZ to w innym miejscu bo on mi jej nie poprowadzi. A niby kobieta w ciąży jest wyjątkowo traktowana. Dodam że wizyta jak zawsze opóźniona. Tym razem opóźnienie wynosiło ponad 2 godziny. Niestety bardzo się zawiodłam na dr Osmańskim i jego podejściem do mnie.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Kwiatkowska-Panek konsultacja ginekologiczna

  Witam. Bardzo serdecznie polecam Panią doktor jest moim lekarzem od lat . Miła, sympatyczna , konkretna, pomocna z dużym doświadczeniem .

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Misztal-Dwojak konsultacja ginekologiczna

  Niestety podejście Pani doktor do moich problemów było zwyczajnie nieprofesjonalne. Przedstawiłam jej moją diagnozę czyli PCOS i insulinooporność, stwierdzone przez poprzednią ginekolog wraz z kompletem badań. Natomiast Pani doktor część diagnozy zupełnie podważyła nie podając arugmentów, mimo ze przez kilku specjalistów była potwierdzona.
  Chciałam uzyskać informacje również na temat antykoncepcji hormonalnej, która mogłaby pomóc osłabić mój trądzik, zostałam poinformowana, że to nie jest żadna metoda i moi lekarze którzy mi ją zaproponawali są niekompetentni.
  Moim ostatnim zapytaniem była kwestia plamienia międzymiesiączkowego, ponieważ bardzo mnie to zaniepokoiło. Mam nieregularne cykle, a Pani doktor stwierdzila, że to dobry znak, bo wszystko pracuje, że nie jest to napewno powód do niepokoju. Po dwóch miesiącach poszłam do kolejnego ginekologa, który na zrobionym USG zobaczył na trzonie macicy polipa. To on był powodem krwawienia, a Pani doktor zamiast mnie nakierować na dalszą diagnostykę pod tym kątem słysząc o obajawach, odprawiła mnie z kwitkiem.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Osmański konsultacja ginekologiczna

  Jestem pacjentką dra Osmanskiego od wielu już lat. Zawsze niezwykle profesjonalny, z bardzo dużą wiedzą a przy tym stwarzający pacjentce poczucie komfortu i poszanowania jej intymności. Poleciłam Dra Osmanskiego wielu moim koleżankom a teraz również moja córka jest jego pacjentką. Jest również doskonałym ultrasonografistą i szczerze go polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Osmański konsultacja ginekologiczna

  Polecam p. doktora od wielu lat jestem jego pacjentką, p. dr jest lekarzem konkretnym, badania przeprowadza sprawnie , w przypadku pytań wszystko wyjaśnia w sposób przystępny dla pacjentki.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Osmański badanie piersi

  Wyważony, ciepły i profesjonalny lekarz. Szuka przyczyn choroby, a nie tylko stwierdza jej istnienie. Świetnie tłumaczy. A przy tym wszystkim nie zatracił empatii. Byłyśmy z córką dopiero dwa razy, ale za każdym razem wyszlysmy z poczuciem, że warto było przyjść do Pana doktora. A byłyśmy również z tym samym problemem gdzie indziej, gdzie w zasadzie przyczyny zostały zlekceważone. Polecam innym i pozdrawiam ciepło:)

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Osmański USG ciąży

  Wizyta potwierdzającą ciążę, pan Wojciech był pomocny. Odpowiadał na wszystkie zadawane pytania.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Kwiatkowska-Panek USG ginekologiczne

  potwierdzam wszystkie pochlebne opinie o Pani doktor, operowała mnie wiosną , doskonały chirurg, oddany lekarz,
  któremu można zaufać ...polecam

  Niebawem poddam się kolejnemu
  zabiegowi i jestem przekonana , że i tym razem przebiegnie pomyślnie ????.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewa Kwiatkowska-Panek konsultacja ginekologiczna

  Wizyty u Pani Doktor to przyjemność. Bardzo miła i ciepła osoba. Dokładna, fachowa i pomocna. Bardzo empatyczna. Naprawdę polecam wizyty u Niej.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania