Lekarze przyjmujący w placówce

 • Wojciech Osmański

  Wojciech Osmański

  ginekolog
  Lekarz dokładnie przeprowadził wywiad, zapoznał się ze wszystkimi okazałymi wynikami badań, postawił podejrzewaną diagnozę oraz skierowal na konkretne...
 • Anna Misztal-Dwojak

  Anna Misztal-Dwojak

  ginekolog
  Jak zwykle wizyta u pani Misztal to przyjemność! To mój ulubiony specjalista i jedyny jakiemu ufam i do jakiego od lat chodzę. Pani doktor wykonuje z...
 • Ewa Kwiatkowska-Panek

  Ewa Kwiatkowska-Panek

  ginekolog
  Byłam na kilku wizytach i zawsze spotykałam się z dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do pacjenta Pani Doktor. W przypadku pytań zawsze zo...
 • Tadeusz Wilkosz

  Tadeusz Wilkosz

  internista,lekarz rodzinny
  Badanie przeprowadzone bardzo starannie, bez pośpiechu. Nikt nie żałował papierowych ręczników na wyłożenie stołu i na usunięcie żelu z ciała co mi si...
 • Adam Ignacak

  Adam Ignacak

  endokrynolog,internista
  U Pana Doktora leczę się już ponad 5 lat (niedoczynność tarczycy stwierdzona w latach młodzieńczych). Pan dr zawsze miły i uśmiechnięty, a przede wszy...

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.

  Olszańska 5, Grzegórzki

  31-513, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tadeusz Wilkosz

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.Usługa: USG jamy brzusznej

   Badanie przeprowadzone bardzo starannie, bez pośpiechu. Nikt nie żałował papierowych ręczników na wyłożenie stołu i na usunięcie żelu z ciała co mi się zdarzyło po raz pierwszy. Podczas bania ultrsonografem otrzymałem zrozumiałą dla laika dawkę informacji o ewentualnych zagrożeniach związanych ze stanem narządów i propozycję dalszego działania/leczenia. leczeniem.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.

   Bardzo dobry specjalista. Wszystko dokładnie opisuje, informuje pacjenta o przeprowadzanym badaniu, a przede wszystkim człowiek o wysokiej kulturze osobistej i ludzkim podejściu do drugiej osoby.
   Pan doktor to osoba godna polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Ewa Kwiatkowska-Panek

  Ginekolog,

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.

   Byłam na kilku wizytach i zawsze spotykałam się z dużym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do pacjenta Pani Doktor. W przypadku pytań zawsze zostały skutecznie rozwiane moje wątpliwości i dobrane optymalnie rozwiązanie. Z przyjemnością mogę polecić Panią Doktor - doskonały specjalista.

  • P
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.Usługa: USG

   Pani doktor jest miłą i konkretną osobą. Badanie przeprowadzone dokładnie. Otrzymałam szczegółowe informacje na temat dalszego postępowania.

  Zobacz wszystkie opinie (123) o tym lekarzu


 • Wojciech Osmański

  Ginekolog, lek.

  • L
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz dokładnie przeprowadził wywiad, zapoznał się ze wszystkimi okazałymi wynikami badań, postawił podejrzewaną diagnozę oraz skierowal na konkretne dalsze badania w celu potwierdzenia i podjęcia leczenia. Podczas wizyty można było odczuć duży komfort fizyczny oraz psychiczny. Jest to najbardziej konkretny i profesjonalny lekarz do jakiego udało mi się trafić.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.

   Konkretny i rzetelny lekarz, cierpliwe i jasno tłumaczy każdy problem. Duża ilość czasu poświęconego pacjentce, spokój i wysoka kultura. Pan doktor stawia na jakość leczenia a nie ilość pacjentek.

  Zobacz wszystkie opinie (109) o tym lekarzu


 • Anna Misztal-Dwojak

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.Usługa: USG piersi, biopsja

   Jak zwykle wizyta u pani Misztal to przyjemność! To mój ulubiony specjalista i jedyny jakiemu ufam i do jakiego od lat chodzę. Pani doktor wykonuje zabiegi fachowo, świetnie diagnozuje problem i trafnie dobiera leczenie. Szczerze polecam.

  • Z
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Polecam Panią doktor! Prowadzi pełny wywiad, zawsze wysłuchuje pacjenta a potem trafnie dobiera leki. Jestem w trakcie leczenia, ale już po kilku miesiącach wypełniania zaleceń p. doktor widzę poprawę. Nie ustaje w poszukiwaniach przyczyn :) Jestem od roku pod opieką Pani doktor i mam same pozytywne wrażenia, polecam! :)

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Adam Ignacak

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Kraków

   U Pana Doktora leczę się już ponad 5 lat (niedoczynność tarczycy stwierdzona w latach młodzieńczych). Pan dr zawsze miły i uśmiechnięty, a przede wszystkim bardzo kompetentny. To u niego został uregulowany poziom hormonów, regularnie wysyła mnie na badania zarówno krwi, jak i usg. Ma szeroką wiedzę i służy pomocą rownież w tematyce ginekologicznej oraz dermatologicznej. Godny polecenia lekarz!

  • Jak dla mnie bardzo dobry lekarz.
   Był zainteresowany pacjentem, doradził mi w sprawach nie tylko endokrynologicznych ale też gastrologicznych, po zobaczeniu wyników krwi przepisał żelazo, chociaż, jak sądzę, nie należy to do jego zakresu działań. Przeanalizował też wszystkie możliwe przyczyny wypadania u mnie włosów i wszystko wyjaśnił.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu