Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bartosz Jadczyk

(59 opinii)

Centrum Stomatologiczne Bartosz Jadczyk to klinika założona przez wysokiej klasy specjalistę, którego pasją jest niesienie pomocy Pacjentom. Gabinet został stworzony, by zapewnić opiekę dentystyczną n... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bartosz Jadczyk

Bandurskiego 15/2

71-685, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Stomatologiczne Bartosz Jadczyk to klinika założona przez wysokiej klasy specjalistę, którego pasją jest niesienie pomocy Pacjentom. Gabinet został stworzony, by zapewnić opiekę dentystyczną najwyższej jakości oraz maksymalnie komfortowe warunki leczenia. Nowoczesna stomatologia posiada niemal nieograniczone możliwości, dlatego piękny uśmiech nie musi być już tylko marzeniem.

W naszym Centrum Stomatologicznym wprowadziliśmy szeroki zakres usług, by odpowiedzieć na potrzeby wszystkich Pacjentów i móc przywrócić im piękno i zdrowie zębów. Posiadamy również własne centrum diagnostyczne, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia nam kompleksowe przeprowadzenie niezbędnych badań i optymalne zaplanowanie leczenia. Te wszystkie czynniki umożliwiają holistyczne spojrzenie na Pacjenta i indywidualne podejście do leczenia. Naszym zdaniem jest to klucz do osiągnięcia w pełni satysfakcjonujących rezultatów.

Niezmiennie poszerzamy zakres naszej działalności, na każdym etapie dbając o rzetelność i profesjonalizm. Każdy stomatolog zatrudniony w naszej klinice posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne poparte wiedzą teoretyczną, która aktualizowana jest na bieżąco na licznych kursach. Specjalnością naszych stomatologów jest implantologia. To dynamicznie rozwijająca się dziedzina, umożliwiająca zrekonstruowanie uzębienia w trwały i niezawodny sposób. Nowoczesne wyposażenie, sprawdzone metody leczenia, wysoka jakość stosowanych materiałów oraz troska o bezpieczeństwo naszych Pacjentów gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych przez nas zabiegów i najlepsze efekty.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów stomatologicznych w Szczecinie przy ulicy Bandurskiego 15/2 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 19:00. Zadbaj o zdrowie i piękno swojego uśmiechu i dołącz do grona zadowolonych Pacjentów.

Każdą wizytę potwierdzamy telefonicznie. Uprzejmie prosimy o sprawdzenie, czy podawany numer kontaktowy jest poprawny. Brak odpowiedzi na nasz kontakt skutkuje anulowaniem wizyty.

Zabiegi

 • Leczenie implantologiczne
 • Leczenie protetyczne
 • Leczenie kanałowe
 • Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej
 • Zabiegi profilaktyczne
 • Leczenie chorób przyzębia
 • Leczenie chorób błon śluzowych
 • Zabiegi chirurgiczne
więcej

Badania

 • Diagnostyka Stomatologiczna

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bartosz Jadczyk

  Stomatolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bartosz JadczykUsługa: konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

   Super lekarz :) szybko i bezboleśnie. Cena adekwatna do usługi choć w takim miejscu spodziewałem się że będzie drożej. Na pewno wrócę

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bartosz JadczykUsługa: kontrolne

   Jestem bardzo zadowolona.
   Fachowa miła obsługa. Przesympatyczny lekarz.
   Polecam wszystkim wymagającym pacjentom.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Wojciech Budny

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bartosz JadczykUsługa: ekstrakcja zęba

   Jestem pod wielkim wrażeniem. Zawsze bałam się chodzić do Stomatologa. Natomiast teraz zmieniam zdanie. Z przyjemnością idę na następną wizytę. Wszystko było wykonane z precyzją i doświadczeniem. Przedewszystkim bez bólu. Polecam.


Powiązane wyszukiwania