Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bartosz Jadczyk

(53 opinii)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów stomatologicznych mieszczących się na terenie miasta Szczecin przy ulicy Bandurskiego 15/2. Wszystkim pacjentom zapewniamy opiekę dentystyczną na... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bartosz Jadczyk

Bandurskiego 15/2

71-685, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych gabinetów stomatologicznych mieszczących się na terenie miasta Szczecin przy ulicy Bandurskiego 15/2. Wszystkim pacjentom zapewniamy opiekę dentystyczną najwyższej jakości.
Profilaktyka, stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia estetyczna i wybielanie zębów, chirurgia dentystyczna, stomatologia dziecięca. Specjalnością naszych stomatologów jest implantologia, dziedzina która ostatnio rozwija się bardzo dynamicznie. Implanty dentystyczne umożliwiają bowiem uzupełnienie brakujących zębów w trwały i niezawodny sposób. Drugą specjalnością naszych dentystów jest protetyka stomatologiczna, bez której żaden współczesny gabinet stomatologiczny nie będzie prawidłowo funkcjonować. Nasze centrum zostało wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, który odgrywa niezmiernie ważną rolę podczas stawiania diagnozy oraz pozwala optymalnie zaplanować kompleksowe leczenie.
Szeroki zakres świadczonych przez nas usług oraz współpraca ze specjalistami z innych dziedzin: periodontologiem, ortodontą i pedodontą pozwala nam na indywidualne podejście do każdego pacjenta w taki sposób, aby sprostać jego oczekiwaniom. Niezmiennie poszerzamy zakres naszej działalności, jednocześnie na każdym etapie dbamy o rzetelność i profesjonalizm. Każdy stomatolog zatrudniony w naszej praktyce posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne poparte wiedzą teoretyczną, która aktualizowana jest na bieżąco na licznych kursach. Nowoczesne wyposażenie, sprawdzone metody leczenia, wysoka jakość stosowanych materiałów, troska o bezpieczeństwo naszych pacjentów gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych przez nas zabiegów.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bartosz Jadczyk

  Stomatolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bartosz JadczykUsługa: konsultacja stomatologiczna plus usunięcie zeba

   Przyczyną mojej wizyty był złamany ząb. Po konsultacji z lekarzem postanowiłem go usunąć. Wszystko odbyło się szybko i bezboleśnie. Polecam bardzo.

  • K
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bartosz Jadczyk

   Polecam z całego serca! Mieszkam w Szczecinie rok i od tego czasu szukałam gabinetu, który ma szeroki zakres usług stomatologicznych - udało się! Pan doktor, bardzo troskliwy i wyrozumiały, przez co siedząc na fotelu czuje się ogromny komfort psychiczny :)

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Wojciech Budny

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bartosz JadczykUsługa: ekstrakcja zęba

   Jestem pod wielkim wrażeniem. Zawsze bałam się chodzić do Stomatologa. Natomiast teraz zmieniam zdanie. Z przyjemnością idę na następną wizytę. Wszystko było wykonane z precyzją i doświadczeniem. Przedewszystkim bez bólu. Polecam.