Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ASYMED”
Zofii Nałkowskiej 4, 70-785 Szczecin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ASYMED” logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  L
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Łokaj Konsultacja chirurgiczna

  U Pana doktora byłem pierwszy raz .Pan doktor w bardzo rzeczowy sposób wyjaśnij mi na czym polega moja choroba co należy zrobić i jak będą przebiegały poszczególne etapy leczenia.Szczegolowo udzielał odpowiedzi na moje pytania przy tym był bardzo sympatyczny i miły.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Łokaj Inny

  Szczerze polecam - Pan Doktor sprawił, że stosunkowo mało komfortowy kontekst badania miał szansę być zrealizowany bezproblemowo i z zapewnieniem komfortu psychicznego. Pan Doktor objaśnił sytuację po badaniu rzeczowo, konkretnie, w sposób przystępny i z konkretnymi zaleceniami.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Łokaj Inny

  Polecam Pana doktora.
  Podczas wizyt czułem się komfortowo, wszystkie pytania zostały odpowiedziane.
  Co do zabiegów Hemoron to były lekko bolesne.
  Jedyne co mi nie pasowało to mała dostępność Pana doktora w Szczecinie.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Łokaj Inny

  Rzetelnie, bezstresowo, pełna informacja medyczna, kultura osobista. Doktor zaangażowany , godny polecenia.

  M
  Profil zweryfikowany
  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ASYMED” Inny

  Profesor to człowiek z powołaniem. Ogrom wiedzy oraz skrupulatność i dokładność wywiadu- jestem pod ogromnym wrażeniem! Profesor jest bardzo ciepłym i przyjaznym człowiekiem. Holistyczne podejście do pacjenta oraz niesamowita umiejętność łączenia faktów sprawiają, że Profesor jest lekarzem przy którym można czuć się bezpiecznie. Pełna diagnoza i efekty leczenia dop przed nami- ale nie mam wątpliwości, że współpraca z Profesorem będzie trwała. Polecam z całego serca wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad wyborem specjalisty z dziedziny Prof Syrenicza. Fachowiec godny zaufania. Chyba najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia!

  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Łokaj Inny

  Zdecydowanie za drogo, 250zl. Wizyta zbyt krótka 15 minut. Czułam się pośpieszana i nie mogłam wyjaśnić dokładnie z czym przychodzę. Pan doktor ucinał każde słowo, co nie pomagało w uporządkowaniu myśli. Nie zostałam potraktowana serio ze schorzeniem z jakim przyszłam tj. MCAS. Pan doktor radził mi zamknąć komputer i przestać czytać, niestety sam nie rozumiał na czym polega zespół aktywacji komórek tucznych i związek tej przypadłości z moim problemem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Włodzimierz Podciechowski

  Lekarz z podejściem do dziecka i to na + ale - taki ze: lekarz zadaje pytanie to nawet nie ma opcji na nie odpowiedzieć bo przerywa nawet nie w połowie zdania, zasugerował że z koro dziecko było u jednego ortopedy to niech lepiej tam chodzi..... ????

  D
  Profil zweryfikowany
  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ASYMED”

  Bardzo fajny pan Profesor, super endokrynolog. Bardzo dokładny i cierpliwy, czuję się bardzo bezpieczna pod skrzydłami pana Profesora. Szczerze polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania