Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ASYMED”

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „ASYMED”

Zofii Nałkowskiej 4

70-785 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anheli Syrenicz Inny

  Profesor to człowiek z powołaniem. Ogrom wiedzy oraz skrupulatność i dokładność wywiadu- jestem pod ogromnym wrażeniem! Profesor jest bardzo ciepłym i przyjaznym człowiekiem. Holistyczne podejście do pacjenta oraz niesamowita umiejętność łączenia faktów sprawiają, że Profesor jest lekarzem przy którym można czuć się bezpiecznie. Pełna diagnoza i efekty leczenia dop przed nami- ale nie mam wątpliwości, że współpraca z Profesorem będzie trwała. Polecam z całego serca wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad wyborem specjalisty z dziedziny Prof Syrenicza. Fachowiec godny zaufania. Chyba najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marek Łokaj Inny

  Zdecydowanie za drogo, 250zl. Wizyta zbyt krótka 15 minut. Czułam się pośpieszana i nie mogłam wyjaśnić dokładnie z czym przychodzę. Pan doktor ucinał każde słowo, co nie pomagało w uporządkowaniu myśli. Nie zostałam potraktowana serio ze schorzeniem z jakim przyszłam tj. MCAS. Pan doktor radził mi zamknąć komputer i przestać czytać, niestety sam nie rozumiał na czym polega zespół aktywacji komórek tucznych i związek tej przypadłości z moim problemem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Włodzimierz Podciechowski

  Lekarz z podejściem do dziecka i to na + ale - taki ze: lekarz zadaje pytanie to nawet nie ma opcji na nie odpowiedzieć bo przerywa nawet nie w połowie zdania, zasugerował że z koro dziecko było u jednego ortopedy to niech lepiej tam chodzi..... ????


  D
  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo fajny pan Profesor, super endokrynolog. Bardzo dokładny i cierpliwy, czuję się bardzo bezpieczna pod skrzydłami pana Profesora. Szczerze polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania