O nas

Neurosphera - Centrum Neurologii, Padaczki i Psychiatrii to jedyny w Polsce ośrodek specjalistycznego leczenia padaczki na światowym poziomie, w którym doświadczenie lekarzy wspomagane jest przez najnowocześniejszą technologię. Oferujemy nie tylko kompletną diagnostykę i zindywidualizowaną terapię, dopasowaną do zaawansowania choroby, wieku i potrzeb społecznych pacjenta ale również – dzięki stworzeniu komputerowego systemu opieki nad pacjentem Neuroterminal – zapewniamy stały kontakt z lekarzem-opiekunem przez 7 dni w tygodniu. W swojej pracy wykorzystujemy zdobycze medycyny cybernetycznej, w tym autorskiego robota diagnozującego, wyposażonego w sztuczną inteligencję Ictal®. Kadra Neurosphera to specjaliści w zakresie neurologii i epileptologii, a także konsultanci z dziedzin pokrewnych, stale pogłębiający swoją wiedzę i doświadczenie kliniczne. Stanowimy zespół pasjonatów, dla których zapewnienie odpowiedniego komfortu życia choremu na padaczkę jest największą wartością, celem i wyzwaniem. Naszą wizją jest poprawa komfortu i jakości codziennego życia możliwie jak największej liczbie chorych na padaczkę, dlatego stworzyliśmy kompleksowe i niepowtarzalne centrum leczenia padaczki Neurosphera. Neuroterminal W codziennej pracy wykorzystujemy stworzony przez nas system opieki Neuroterminal. To ogromne ułatwienie w diagnostyce i terapii padaczki oraz zapewnienie stałego kontaktu na linii lekarz-opiekun – pacjent. Korzystając z Neuroterminala, każdy pacjent nieodpłatnie ma stały dostęp do panelu pacjenta, który oferuje możliwość szybkiego kontaktu z lekarzem oraz wgląd do kalendarza zdarzeń, historii choroby, powiadomień, recept czy podsumowania wizyt.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Elektroencefalograf
 • Neuroterminal - autorski system opieki i komunikacji z lekarzem
 • Ictal® - sztuczna inteligencja wspomagająca diagnozę i leczenie

Opinie o lekarzach z tej placówki (35)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Anna Bochenek konsultacja neurologiczna

  Moja pierwsza wizyta u Pani Doktor. Bardzo szczegółowy wywiad, pierwsze badanie już w gabinecie. Zaproponowana ścieżka postępowania.
  Denerwowałam się, a niepotrzebnie. Polecam.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Marta Banaszek konsultacja neurologiczna

  Pani doktor jest bardzo uprzejmą i kompetentną osobą,wyjaśniła moje wątpliwości,czułam się swobodnie,że mogę zadać pytanie i zostanie mi wszystko wyjaśnione.Wizyta w komfortowej atmosferze.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Banaszek konsultacja epileptologiczna (leczenie padaczki) dorośli - pierwsza wizyta

  Polecam Serdecznie Panią Doktor Super podejście do pacjenta.Pani Doktor wysłucha i zaproponuje leczenie dostosowane do pacjenta

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Anna Bochenek konsultacja neurologiczna

  Jestem w trakcie leczenia u Pani Anny - polecam z całego serca ! Trafne postawienie diagnozy czekam na wyniki wszystkich badań.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Kaczmarek konsultacja neurologiczna

  Pani Doktor bardzo kompetentna,zaangażowana, pomocna,cierpliwie odpowiada na zadawane pytania,
  Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Wrocław, Podwale 82 - 3 p. lokal 17 Premium Clinic Wrocław
Toruń, Kosynierów Kościuszkowskich 13, Navita Rehabilitacja Toruń

Powiązane wyszukiwania