Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Nasza Przychodnia

42-217 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Nasza Przychodnia

Wolności 46

42-217 , Częstochowa , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Ostaszewska Inny

  Pani Doktor Beata Ostaszewska to lekarz z powołania z rozległą wiedzą i wielką empatią dla pacjentów. Prawdziwy Lekarz i Prawdziwy Człowiek! Trafnie zdiagnozowała moją chorobę, choć objawy mogły być zbagatelizowane przez nieuważnego lekarza!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Sikora Inny

  Nie polecam. Przyszlam z zatkanym nosem, oraz wrażeniem że coś w nim jest. Pani doktor zajrzała do nosa i stwierdziła, że nic mi nie dolega oraz, że jeśli byłby to polip to na pewno byłoby go widać "gołym okiem", pani dr stwierdziła nieżyt nosa. Dostałam krople, które nic nie pomogły. Po miesiącu poszłam do innego specjalisty, który po samym wywiadzie podejrzewał polipa. Lekarz zrobił mi endoskopowe badanie nosa, które potwierdziły jego przypuszczenia. Dodatkowo polip był tak duży, że wypełniał mi całą zatokę a skierowanie na operację dostałam na Cito! Wystarczyło tylko trochę zaangażowania w mój problem. Nie rozumiem dlaczego nie miałam zrobionego endoskopowego badania, tym bardziej, że wizyta nie była na NFZ i za takie badanie zaplaciłabym sama. Odradzam wizytę u tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Ostaszewska infekcja wirusowa

  Już dawno nie spotkałem się z takim profesjonalizmem. Byłem zdziwiony, że każdy pacjent spędza w gabinecie tyle czasu, ale po swojej wizycie już wiem dlaczego. Ogromna wiedza, życzliwe podejście, mądre porady, świetna diagnostyka. Do tej pory najlepszy lekarz jaki spotkałem w Częstochowie. Ciężko uwierzyć ile prawdziwy specjalista jest w stanie wyczytać ze szczególików i to nie tylko związanych z głównym powodem wizyty.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania