MyTherapy Centrum Terapii i Rozwoju

(85 opinii)

W Centrum Psychoterapii i Rozwoju MyTherapy panuje rodzinna atmosfera. To jest bezpieczna przestrzeń, którą zaaranżowaliśmy tak, by przywodziła na myśl przytulny i komfortowy dom. Pacjentom łatwiej pr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MyTherapy Centrum Terapii i Rozwoju

Kuklińskiego 7

30-720 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

MyTherapy Centrum Terapii i Rozwoju

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe +48 663...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

MyTherapy Centrum Terapii i Rozwoju

Tadeusza Kościuszki 50

30-144 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W Centrum Psychoterapii i Rozwoju MyTherapy panuje rodzinna atmosfera. To jest bezpieczna przestrzeń, którą zaaranżowaliśmy tak, by przywodziła na myśl przytulny i komfortowy dom. Pacjentom łatwiej przychodzi opowiedzieć o swoich problemach. Pomagamy ludziom na każdym etapie życia, wspieramy w pokonywaniu wszelkich problemów i ułatwiamy zagospodarowanie głębokiej potrzeby rozwoju osobistego.
Jakie cele przyświecały nam w tworzeniu Centrum Psychoterapii i Rozwoju MyTherapy? Zależy nam na tym, by psychoterapia była postrzegana jako pozytywny sposób na radzenie sobie z różnymi problemami. Psychoterapia może pomóc każdemu, nawet jeśli problem dotyczy stresu i codziennych napięć. Nie trzeba zwlekać z poradą do momentu, w którym rzeczywiście jest już źle. Zachęcamy do zapobiegania problemom, wyprzedzeniu najtrudniejszych chwil i niedoprowadzaniu do większych kryzysów czy dolegliwości zdrowotnych np. na tle nerwowym. Istotę naszej inicjatywy można odnieść do sytuacji, w której profilaktycznie odwiedzamy dentystę, a nie pędzimy do specjalisty, kiedy ból jest już nie do wytrzymania.
Zależy nam także na tym, by wizyty były pozbawione stresu, który czasami pojawia się przed spotkaniem z terapeutą w poradni. Właśnie dlatego stworzyliśmy lokal, w którym można poczuć się jak w przyjaznym i wygodnym mieszkaniu.

Choroby

 • Depresja
 • Nerwica
 • Zaburzenia Psychiczne
 • Zaburzenia Osobowości
 • Zaburzenia Seksualne
 • Fobie
 • Choroby psychosomatyczne
 • Kryzys emocjonalny
 • Stres
 • Zespół Chronicznego Zmęczenia
 • Kryzys w związku
 • Traumy
 • Uzależnienia i Współuzależnienia
 • Kryzys w wieku dojrzewania
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Katarzyna Czaczuń psychoterapia

  Do Pani Katarzyny chodzę już od jakiegoś czasu. Na prawdę widzę dużą zmianę w sobie. Polecam z serca.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Pawlus-Kwaśniak konsultacja psychologiczna

  Do Pani Alicji trafiłam z polecenia koleżanki - jestem bardzo zadowolona. Na wizycie atmosfera była bardzo przyjazna, nie czułam skrępowania, swobodnie opowiedziałam o swoim problemie. Pani Alicja zrobiła na mnie wrażenie osoby kompetentnej i bardzo przyjaznej, rzeczowo i spokojnie wytłumaczyła mi co jest powodem mojego obecnego stanu. Po wizycie poczułam ulgę i uspokoiłam myśli, już zapisałam się na kolejne spotkania bo wiem, że trafiłam do odpowiedniej osoby Polecam każdemu kto nie może poradzić sobie ze sobą. Pani Alicjo - dziękuję!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Pawlus-Kwaśniak konsultacja psychologiczna

  Poszłam do Pani Alicji z polecenia, na wizycie mój problem został wyjaśniony szczegółowo. W gabinecie czułam się bardzo komfortowo i bezpiecznie. Atmosfera, którą Pani Alicja wprowadza jest bardzo dobra. Przede mną kolejne wizyty, wierzę, że Pani Alicja pomoże mi się uporać z moją chorobą oraz nakieruje mnie na nowe, bezpieczne tory.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Sara Bulanda konsultacja psychologiczna

  To była nasza pierwsza wizyta z córka. Pani bardzo życzliwa, ciepła i serdeczna. Ja sama poczułam olbrzymi komfort rozmawiajac z Pania o problemach, które dotknęły nasza rodzinę. Wierzę, że wspólnie na nowo odbudujemy domowy spokój, radość i zaufanie.

  mgr Sara Bulanda

  Dziękuję bardzo za opinię! Pozdrawiam serdecznie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Piotr Rutkowski konsultacja psychologiczna

  Piotr helped me in a crisis I had after moving to a new city and country in the beginning of 2022. Hesitant at first, after two months we processed my sources of stress and he helped work through this new chapter of my life. Piotr was understanding and thoughtful; and his insights just showed how invested he was in my story and my situation.

  mgr Piotr Rutkowski

  Change is never easy. But Change always gives us something new. Kateryna, one of your strongest suits is your authenticity and how fearless you are in being you - that's what allowed you to learn and discover so much in our sessions, but that's also what will allow you to grow and develop more down the road :) All the best!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Karolina Burnóg konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Moja wizyta przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystko zostało wyjaśnione i omówione bardzo profesjonalnie. Polecam panią doktor.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Oliwia Maliborska psychoterapia

  Pani Oliwia na początku jasno wytłumaczyła na czym będzie polegać terapia (duży plus dla osób obawiających się pierwszej wizyty) . Od pierwszego spotkania czułam się komfortowo w trakcie wizyty. Zaproponowany sposób współpracy jest skuteczny, zaangażowanie ze strony Pani Oliwii widoczne. Polecam!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Sylwia Ligowska konsultacja seksuologiczna

  Bardzo polecam Panią Sylwię, od samego początku wprowadziła bardzo przyjazną atmosferę, była zaangażowana, dopytywała i drążyła. Wykazywała się empatią i zrozumieniem. Bardzo polecam :)

  mgr Sylwia Ligowska

  Serdecznie dziękuję za pozytywną opinię!
  Życzę wszystkiego dobrego :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Piotr Rutkowski konsultacja psychologiczna

  Piotr has been very helpful and professional. Scheduling sessions with an experienced native English speaking psychologist in Krakow was unheard of until I came across Piotr. I highly recommend his services to everyone, especially expats living in Krakow.

  mgr Piotr Rutkowski

  Patrick! You couldn't have achieved the progress without your strong input and dedication, as well as your openness to expanding your horizons! I'm glad that we managed to work on your perception and understanding on "the golden balance"! Kudos to your determination! All the best on your path of future growth and development! - Piotr


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Piotr Rutkowski konsultacja online

  Piotr has been a Godsend for me.
  I have been looking for an English speaking therapist who has full comprehension and has the ability to actually listen to whats being said and how (I have been looking for over a year by the time I found him)
  Piotr has shown me new techniques to help me manage stress and a busy lifestyle, and his support has become something I get to rely on in my Journey.
  I can wholeheartedly recommend Piotr to anyone whos looking for an amazing English speaking Psychologist.

  mgr Piotr Rutkowski

  I'm more than happy to have helped you to such an extent! To describe your progress, input and growth is kind of like the skateboarding analogies we use! Here's to constant growth! All the best & kudos to your hard work! - Piotr


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania