MULTIMEDICUS NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

MULTIMEDICUS NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Endokrynologia więcej

Bydgoszcz 1 adres

864 opinie

O nas

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

MULTIMEDICUS NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. ŚWIECKA 8, 85-040 Bydgoszcz

Opinie o specjalistach (864)

864 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    M

    Pan doktor od pierwszej wizyty dał mi poczucie ,że jestem we właściwym miejscu i pod dobrą opieką . Kiedy wchodzi się do gabinetu nie ma stresu, bo spotykam się z ciepłym przyjęciem, z uśmiechem. Doktor Marek Wawrzeńczyk od początku profesjonalnie i rzetelnie zajął się mną, moim Hashimoto i niedoczynnością tarczycy. Zalecenia były jasne i wszystko dokładnie wyjaśnione. Pan doktor zawsze udziela wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytanie i to nie tylko z dziedziny endokrynologii. Dodam tylko, że cieszę się, że dr Marek Wawrzeńczyk to mój lekarz.

     • dr n. med. Marek Wawrzeńczyk konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)  • 

    E

    Bardzo dobry lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Przy tym wyjątkowo empatyczny.
    Polecam z całego serca.

     • dr n. med. Marek Wawrzeńczyk USG tarczycy  • 

    K

    Polecam nareszcie znalazłam lekarza dla mojej rodziny a byłam już u wielu.

     • dr n. med. Marek Wawrzeńczyk Konsultacja endokrynologiczna  • 

    M

    Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pana doktora oraz poświęconego czasu i dokładnych wyjaśnień.

     • dr n. med. Marek Wawrzeńczyk Konsultacja endokrynologiczna  • 

    R

    Po pierwszej wizycie wykonałam zalecone badania oraz zgodnie z prośbą lekarza opłaciłam kolejną konsultację i przesłałam potwierdzenie przelewu wraz z wynikami. Mimo upływu czasu konsultacja nie została zrealizowana, a kontakt z lekarzem urwał się. Próby kontaktu pozostały bez odpowiedzi. Dodatkowo konsultacja u innego specjalisty wykazała, że wcześniejsza diagnoza mogła być nieprawidłowa. W mojej ocenie brak realizacji opłaconej konsultacji oraz całkowity brak kontaktu z pacjentem są zachowaniem nieprofesjonalnym i nieetycznym. Czuję się oszukana.

     • dr n. med. Marek Wawrzeńczyk Konsultacja endokrynologiczna  • 

    dr n. med. Marek Wawrzeńczyk

    Jak jest Pani oszukana, nie dotarły do mnie wyniki badań meilowo. Nie było z Pani strony
    ponownych widomości. Dopiero ta ostania. Pieniądze za e-wizytę zostały zwrócone.
    Mogła Pani przyjechać do gabinetu z wynikami.


    A

    Polecam, bardzo konkretny Pan Doktor, wyjaśnił wszystko dokładnie, bardzo sympatyczny, ze świetnym podejściem do dzieci

     • dr n. med. Marek Wawrzeńczyk konsultacja endokrynologiczna dzieci (kolejna wizyta)  • 

    Pani Doktor bardzo sympatyczna i uśmiechnięta. Badanie zostało przeprowadzone kompleksowo w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam

     • dr n. med. Ewa Banach-Wawrzeńczyk USG jamy brzusznej  • 

    R

    Bardzo szczegółowy wywiad i ogromna wiedza. Byłem już u kilku alergologów, panią Ewę mogę z pewnością polecić. Nie mogę ocenić efektów leczenia z uwagi na mój trudny przypadek ale w przeciwieństwie do innych wskazała mi drogę oraz wykluczyła inne obszary przyczyn choroby.

     • dr n. med. Ewa Banach-Wawrzeńczyk konsultacja alergologiczna  • 

    M

    Polecam. Zaangażowana Pani Doktor. Wszystko wytłumaczone

     • dr n. med. Ewa Banach-Wawrzeńczyk USG jamy brzusznej  • 

    A

    Lekarz z prawdziwego zdarzenia — kompetentny, konkretny i jednocześnie bardzo ludzki w podejściu do pacjenta. Wyróżnia się ogromną wiedzą i spokojem, który od razu daje poczucie, że jest się w dobrych rękach. Szkoda, że obecny system ochrony zdrowia nie zawsze stoi na takim poziomie, bo lekarze tacy jak doktor Marek pokazują, jak powinna wyglądać nowoczesna i empatyczna medycyna..

     • dr n. med. Marek Wawrzeńczyk Konsultacja endokrynologiczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania