MSWiA w Tarnowie - Przychodnia w Tarnowie

(32 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

MSWiA w Tarnowie - Przychodnia w Tarnowie

Krakowska 32

33-100, Tarnów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Ponikowska

  Lekarz Rodzinny,

  • P

   Wspaniała lekarka i człowiek. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor za opiekę nad moim Tatusiem do końca. Kompetencja , wrażliwość i wyczucie taktu . Bardzo dziękuję . Pudlewski Tadeusz.

  • P

   Bardzo dobra lekarka. Człowiek i lekarz wielkiego serca.Sredecznie dziękuję za opiekę nad moim Tatą w ostatnich latach jego życia. Życzę każdemu takiego lekarza .

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Janusz Szczupak

  Kardiolog, lek.

  • C

   Precyzyjny, dokładny, wszystkie ważne informacje przekazuje choremu o Jego chorobie, wykonanym zabiegu w sposób zrozumiały przez każdego przeciętnego człowieka. Osobiście wykonał u mnie korono-plastykę w 2006 i muszę stwierdzić, że jest fachowcem w tej dziedzinie medycyny i potrafi wpłynąć na pacjenta aby zmienił swoje dotychczasowe negatywne przyzwyczajenia i tryb życia :)

  • E

   Miałam szczęście, że trafiłam na oddział kardiologii inwazyjnej w Krośnie. Byłam pod opieką doktora Janusza Szczupaka. Proszę mi wierzyć ,pod każdym wzgledem czułam sie jak w Leśnej Górze.Profesjonalizm Pana doktora naprawdę na wysokim poziomie. Zresztą cała załoga tego oddziału niesamowicie oddana pacjentom.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewa Gęza

  Laryngolog, lek.

  • U Pani doktor Ewy Gęza byłem już parokrotnie. Za każdym razem miałem postawioną trafną diagnozę, co przekładało się na krótki czas leczenia. Pani doktor ma zawsze czas na wysłuchanie co dolega. Byłem u Niej również ze swoim dzieckiem - ma wspaniałe podejście. Aż żal że coraz mniej jest lekarzy z takim podejściem jak Pani Ewa. Jak najbardziej polecam zarejestrowanie się na wizytę!

  • D

   Jeżeli chodzi o samo przyjęcie pacjenta to nie ma z tym problemu, zawsze znajdzie czas. Niestety sama diagnoza i wytłumaczenie co się dzieje to już troszkę tragedia. Jestem osobą niedosłyszącą, o czy pani doktor wie, a mówiła tak cicho i niewyraźnie że o wszystko musiałam pytać jeszcze raz. Ona zdanie głośniej i znów wracała do szeptu, wyszło na to że po 3 wizytach zmieniłam lekarza bo miałam dość ciągłego proszenia o to by powtórzyła. Jestem ciekaw jak ona porozumiewa się z osobami z jeszcze większą wadą słuchu, a nie znającymi języka migowego

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Robert Konior

  Neurochirurg, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne PLUSMEDICA

   Wizyta bardzo profesjonalna, wysłuchanie i zbadanie pacjenta, wnikliwa analiza płyty CD z rezonansu magnetycznego wraz z komentarzem, postawienie diagnozy oraz fachowa porada.
   Lekarz dokładnie wytłumaczył na czym polega schorzenie i podał możliwe rozwiązania- przedstawił możliwości leczenia oraz operacji. Moim zdaniem lekarz bardzo kompetentny a jako człowiek spokojny opanowany i bardzo miły.
   Szczerze i bez wahania mogę wszystkim polecić tego specjalistę.

  • Lokalizacja: MSWiA w Tarnowie - Przychodnia w TarnowieUsługa: operacja kręgosłupa

   Do pana doktora trafiłem lutym po zdiagnozowaniu problemu typu l5 s1 zakwalifikowany do zabiegu. Od samego początku az do konca hospitalizacji bylem prowadzony przez Pana doktora z wielkim poświęceniem i zaangażowaniem. Operacja byla skaplikowana bo była to re operacja. Jestem 2 miesiace po zabiegu czuje sie swietnie i wracam do pracy. Zdecydowanie polecam Pana doktora Roberta naprawde lekarz godny zaufania i polecenia, podpisuje się pod tym obiema rękami. Dziekuje pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu