MSWiA w Tarnowie - Przychodnia w Tarnowie

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

MSWiA w Tarnowie - Przychodnia w Tarnowie

Krakowska 32

33-100 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  Pod koniec listopada 2020 roku byłam operowana przez Doktora Roberta Koniora na przepuklinę w odcinku lędźwiowym l5/s1 metodą endoskopową, ponieważ przepuklina naciskała na nerw kulszowy znacznie utrudniając mi funkcjonowanie zwłaszcza chodzenie i schylanie się. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, czułam się zupełnie spokojna oddając się w ręce Pana Doktora.
  Operacja odbyła się bez żadnych problemów, a blizna po niej jest niewidoczna.
  Serdecznie polecam Pana Doktora! Wspaniały lekarz, profesjonalne i pełne empatii podejście do pacjenta, natomiast po zabiegu stała opieka i konsultacje.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior Inny

  Rewelacyjny lekarz! Szybka, profesjonalna diagnoza i co najważniejsze szybkie działanie. Polecam!!!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior operacja kręgosłupa

  Do pana doktora trafiłem lutym po zdiagnozowaniu problemu typu l5 s1 zakwalifikowany do zabiegu. Od samego początku az do konca hospitalizacji bylem prowadzony przez Pana doktora z wielkim poświęceniem i zaangażowaniem. Operacja byla skaplikowana bo była to re operacja. Jestem 2 miesiace po zabiegu czuje sie swietnie i wracam do pracy. Zdecydowanie polecam Pana doktora Roberta naprawde lekarz godny zaufania i polecenia, podpisuje się pod tym obiema rękami. Dziekuje pozdrawiam.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior operacja kręgosłupa

  Polecam serdecznie Pana doktora! Człowiek z profesjonalnym podejściem, bardzo dokładny i skuteczny. Udałam się do Pana doktora, gdyż stan mojego kregoslupa nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. Pan Robert Konior szybko zdiagnozował problem i wykonał operację kregoslupa ledzwiowego. Efekt jest niesamowity, cala operacja przebiegla ekspresowo i pomyslnie. Co prawda operacji się nie poleca, ale gdybym kiedykolwiek miał jeszcze taką sytuacje, ponownie chciałabym trafić w ręce Doktora Roberta i tym samym polecam go Wam wszystkim, znakomity fachowiec, życzę mu jak najwięcej sukcesów w pracy zawodowej! Lukasz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Konior ból nóg, kręgosłupa i problem z chodzeniem

  Profesjonalizm Pana Doktora, ludzkie podejście i szczegółowe wyjaśnienie metody leczenia schorzenia spowodowało, że mimo obaw przed operacja kregoslupa poddałam się leczeniu operacyjnemu u Pana Doktora, dwa tygodnie temu. Wszystko przebiegło pomyślnie!!! Pan Doktor rozmawiał ze mną przed operacją oraz po operacji cierpliwie odpowiadając na każde zadane pytanie. Nigdy wcześniej nie miałam takiej opieki lekarskiej. Jestem po operacji i nie odczuwam bólu, z którym zmagałam sie od lat i nareszcie mogę sprawnie chodzić . Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za wszystko i życzę wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym, na co zasługuje ratując ludzkie życie i zdrowie wykazując się przy tym psychologicznym podejściem do pacjentów. Jeszcze raz bardzo dziękuje Panie Doktorze Krystyna Jędryka

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania