Miejskie Centrum Madyczne "Polesie" w Łodzi, Przychodnia nr 35

(5 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Miejskie Centrum Madyczne "Polesie" w Łodzi, Przychodnia nr 35

Wileńska 25

94-029 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Kłys-Cieślak ból zęba

  Polecam gorąco, Pani doktor jest bardzo kompetentna, objaśnia każdą czynność jaką wykonuje. Gabinet jest świetnie wyposażony w nowoczesny sprzęt. Na miejscu jest nawet możliwość wykonania zdjęcia rentgenowskiego.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Krysiak

  Bardzo dobra lekarka.. Rzeczowa, wszystko dokładnie opisuje, odpowie na każde pytanie, opowie o możliwych opcjach. Mam do niej bardzo duże zaufanie. Mimo, że jest osobą już na emeryturze, ma aktualną wiedzę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Kłys-Cieślak

  Gorąco polecam Panią Doktor. Wyczerpująco wyjaśnia wszystkie nurtujące pytania. Profesjonalna i znakomita opieka lekarska. Bez wątpienia skorzystam z kolejnej wizyty.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Kłys-Cieślak

  Bardzo polecam Panią Doktor tym którzy cenią sobie profesjonalne podejście do Pacjenta. Przyjemnie, bez boleśnie bez pośpiechu fachowo i na wysokim poziomie wykonywane są sługi.Pani Doktor wysłuchała wszelkie moje uwagi i obawy i super zaplanowała leczenie- wyjaśniła moje wszelkie wątpliwości oraz przedstawiła szczegółowo koszty i rozwiązania co do mojego uzębienia.Bardzo wyrozumiała, pogodna i ciepła oraz przede wszystkim uczciwa osoba. Bardzo bardzo polecam Panią Doktor. Wierna Pacjentka

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Krysiak

  Lekarz z powołania.
  Prowadzi nasze dzieci od prawie 8 lat i za każdym razem spotykamy się z tą samą życzliwością, zrozumieniem i profesjonalizmem z Jej strony.
  Pani doktor ma wspaniałe podejście do małych pacjentów: potrafi zbudować przyjazną atmosferę podczas wizyty; pamięta wszystkich z imienia (a kartoteki naprawdę spore w rejestracji); jest cierpliwa , umiejętnie przeprowadza wywiad i samo badanie. Nigdy nie bagatelizuje problemu i jest otwarta na propozycje, prośby lub pytania rodziców.
  Rzeczowo i szczegółowo przedstawia wyniki badania oraz zalecenia dotyczące terapii i/ lub rekonwalescencji. Rodzic czuje się potraktowany poważnie przez rzetelnie wykonującego swój zawód lekarza.
  Zdecydowanie polecam panią doktor Marię Krysiak.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania