Miejska Przychodnia Lekarska Nr I Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

(2 opinie)

Informacje o placówce

Gabinety

Miejska Przychodnia Lekarska Nr I Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Chemiczna 12

33-101, Tarnów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Rybczyk

  Pediatra,

  • M

   Bardzo dobry specjalista-pediatra, a przy tym ciepła, empatyczna osoba. Leczyła wszystkie moje dzieci, na przestrzeni wielu lat. Stawiane przez Panią doktor diagnozy i dobierane do nich leki były trafne. Z całego serca i z czystym sumieniem, w razie zaistnienia potrzeby POLECAM kontakt z Panią doktor Rybczyk !


 • Dorota Wasylewicz

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • B

   Bardzo polecam tego lekarza!! Leczę się u Pani doktor już od dobrego czasu i nigdy nie przeszło mi przez myśl, żeby zmieniać lekarza. Zawsze byłem przyjmowany z dużą życzliwością. Nie spotkałem się z jakimkolwiek przejawem rutyny czy po prostu znużenia moją osobą. Diagnozy były trafne a przepisane leki szybko rozprawiały się z chorobą. Jeszcze raz polecam!

  • B

   Zdecydowanie odradzam wizytę u takiego lekarza. Chorowałam razem z dzieckiem na tę samą chorobę. Syn leczony był augumentinem przez tydzień jednak mu nie pomógł, dopiero Klacid okazał się skuteczny ( mykoplazma ). Pani doktor przepisała dla mnie również Augumentin, mimo, że prosiłam o inny antybiotyk ponieważ u syna nie zadziałał. Pani jednak uparta postawiła na swoim a ja kolejny tydzień walczyłam bezskutecznie z chorobą. Pomógł dopiero klacid. Powoli dochodzę do siebie. Jeszcze raz odradzam!