Miejska Przychodnia Lekarska Nr I Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

(6 opinii)

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Miejska Przychodnia Lekarska Nr I Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Chemiczna 12

33-101 , Tarnów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Marzena Jakubek-Kuzara Inny

  Pani doktor przyjmowała na dyżurze całonocnej opieki, pierwsze pytanie jakie usłyszałam to dlaczego nie poszłam do swojego lekarza. Zbadała tylko uszy po czym powiedziała że nic nie widzi i przepisała antybiotyk. Bardzo nie miła i nieepatyczna.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Wasylewicz Inny

  Polecam Panią Doktor - miła, konkretna, uśmiechnięta, trafne diagnozy, bardzo dobre podejście do pacjenta. Wspaniały lekarz.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Musiał Inny

  Wizyta przebiegała bezproblemowo, odbyła się terminowo. Pani doktor szczegółowo wyjaśniła co będzie robić. Jestem bardzo zadowolony.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Wasylewicz

  Bardzo polecam tego lekarza!! Leczę się u Pani doktor już od dobrego czasu i nigdy nie przeszło mi przez myśl, żeby zmieniać lekarza. Zawsze byłem przyjmowany z dużą życzliwością. Nie spotkałem się z jakimkolwiek przejawem rutyny czy po prostu znużenia moją osobą. Diagnozy były trafne a przepisane leki szybko rozprawiały się z chorobą. Jeszcze raz polecam!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Wasylewicz

  Zdecydowanie odradzam wizytę u takiego lekarza. Chorowałam razem z dzieckiem na tę samą chorobę. Syn leczony był augumentinem przez tydzień jednak mu nie pomógł, dopiero Klacid okazał się skuteczny ( mykoplazma ). Pani doktor przepisała dla mnie również Augumentin, mimo, że prosiłam o inny antybiotyk ponieważ u syna nie zadziałał. Pani jednak uparta postawiła na swoim a ja kolejny tydzień walczyłam bezskutecznie z chorobą. Pomógł dopiero klacid. Powoli dochodzę do siebie. Jeszcze raz odradzam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Rybczyk

  Bardzo dobry specjalista-pediatra, a przy tym ciepła, empatyczna osoba. Leczyła wszystkie moje dzieci, na przestrzeni wielu lat. Stawiane przez Panią doktor diagnozy i dobierane do nich leki były trafne. Z całego serca i z czystym sumieniem, w razie zaistnienia potrzeby POLECAM kontakt z Panią doktor Rybczyk !


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania