Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwości... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

MedSpec Medycyna Specjalistyczna

Grunwaldzka 36 A

81-754 , Sopot , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwościami diagnostyki i zabiegów ambulatoryjnych. Korzenie Zakładu sięgają 1966 roku kiedy to rozpoczęła działalność jako Lekarska Spółdzielnia Medycyny Specjalistycznej.

Od początku przychodnia była skoncentrowana na świadczeniu Pacjentom ambulatoryjnej opieki zdrowotnej przez kadrę doświadczonych lekarzy specjalistów w znacznej części czynnych lekarzy operacyjnych i wysoko wykwalifikowany personel pomocniczy. Pomimo upływu czasu charakter placówki nie zmienił się i obecnie leczy kolejne pokolenia udzielając pomocy medycznej Pacjentom z terenu Trójmiasta jak i całego Pomorza. Corocznie z przychodni korzysta kilkadziesiąt tysięcy Pacjentów.

Na terenie Medycyny Specjalistycznej istnieją nowocześnie wyposażone poradnie specjalistyczne, gabinety zabiegowe, gabinety stomatologiczne, punkt pobrań, punkt szczepień pracownia diagnostyki obrazowej RTG, pracownia USG/Doppler oraz laboratorium analityczne. Dzięki rozbudowanym możliwościom diagnostycznym – podstawowemu narzędziu współczesnej medycyny – Medycyna Specjalistyczna ZOZ jest jednym z nielicznych ambulatoriów na terenie Trójmiasta posiadających szerokie możliwości opieki zdrowotnej od pełnej diagnozy poprzez konsultacje specjalistyczne do zabiegów medycznych. Naszym Pacjentom zapewniamy jednocześnie szybki dostęp badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego w renomowanych pracowniach współpracujących z Medycyną Specjalistyczną.

Do obszarów działania centrum medycznego należą również medycyna pracy oraz medycyna morska i tropikalna. Niezbędne badania można wykonać na miejscu pod opieką wybranego lekarza danej specjalności oraz zasięgnąć konsultacji.

Dla zapewnienia Państwu najlepszej opieki medycznej działalność i oferta Medycyny Specjalistycznej jest nieustannie rozwijana i poszerzana. Prowadzimy umiarkowaną i rozsądną politykę cenową tak, aby z przychodni mogli korzystać wszyscy potrzebujący szybkiej i profesjonalnej pomocy medycznej również ludzie mniej zamożni. W walce o zdrowie Pacjenta pragniemy uzyskać najlepsze wyniki leczenia oraz zapewnić skuteczną profilaktykę zdrowotną.

Nasz sprzęt

 • Elektrokardiograf
 • Gastroskop
 • Kolonoskop
 • Aparat RTG
więcej

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Kolonoskopia

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Sługocki konsultacja dermatologiczna

  Bardzo konkretny lekarz szczegółowo wszystko objaśnił zaczynamy leczenie . Wcześniejszy dermatolog spowodował duże szkody na skórze mojej córki i teraz trafiliśmy do doktora i już widać poprawę. Szczerze polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Krynicki konsultacja endokrynologiczna

  Nie polecam! To była moja pierwsza w życiu wizyta u edokrynologa. Na własną rękę wcześniej poszłam na badanie krwi, żeby być przygotowaną do rozmowy nt. mojej gospodarki hormonalnej. Chciałam się dowiedzieć co oznaczają poszczególne wyniki, jakie są czynniki na nie wpływające, czym jest Hashimoto itd. Doktor nie przeprowadził wywiadu!!! Po jednym spojrzeniu na wynik stwierdził niedoczynność tarczycy, bez wiedzy na temat mojego trybu życia, przebytych chorób i problemów, czy zażywanych leków. Nie dał mi dojść do słowa, nie dowiedziałam się niczego o tej chorobie. Bardzo trudny w kontakcie. Wypisał receptę i kazał mi samej podjąć decyzję, czy zacznę brać leki od teraz do końca życia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Sługocki konsultacja dermatologiczna

  Mój główny problem został szybko i skutecznie zdiagnozowany, zaproponowano skuteczne leczenie i za to bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Gabinet jest bardzo przyjazny, recepcja super. Jednak jestem osobą introwertyczną i tempo wizyty było dla mnie za duże, miałam wrażenie, że każde kolejne pytanie było traktowane z góry, z coraz większą niechęcia i niecierpliwością. Ostatecznie wstydziłam się pytać o jeszcze jeden problem, który mi doskwiera, bo już czulam się 'poganiana'. Niemniej, jeśli ktoś przychodzi z jednym problemem, serdecznie polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Sługocki konsultacja dermatologiczna

  Lekarz bardzo kontaktowy.Mimo krępującego problemu.czułam się komfortowo.Bezpośredni i konkretny.Szczerze poleca


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Ryszard Zaleski konsultacja ortopedyczna

  Lekarz przeprowadził krótki ale precyzyjny wywiad, szczegółowo wyjaśnił przyczyny i ewentualny przyszły rozwój choroby. Szczegółowo omówił cel i środki jakie należy przyjąć dla realizacji leczenia. Poprawa komfortu poruszania się wystąpiła u mnie już po kilkunastu godzinach od rozpoczęcia leczenia. Serdecznie polecam pana doktora.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Bladocha-Kołodziej Inny

  Lekarka powiedziała, że mogę mieć dwa nowotwory. Zresztą jeden z nich na podstawie usg z poprzedniej wizyty. Wtedy jajniki były ok, a na kolejnej wizycie okazało się, że te stare usg wykazało zmiany na jajniku i to może być rak. Drugi nowotwór to guz przysadki, bo prolaktyna minimalnie podwyższona. Wykonałam badania oraz udałam się do innych lekarzy, którzy mnie uspokoili. Otóż jestem zdrowa i nie było podstaw do straszenia... Strata pieniędzy na wizyty oraz badania i przede wszystkim nerwów.
  Dodatkowo lekarka wyraża prywatną opinię na tematy polityczne oraz bez powodu obraża wegan.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Kopczyński konsultacja onkologiczna

  Dużo empatii . Potrafi szczegółowo wyjaśnić zagadnienie i przebieg choroby. Miły i bardzo przyjazny lekarz. Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Kopczyński konsultacja onkologiczna

  Zdecydowanie Polecam .
  Świetny Doktor..cieszę się bardzo że trafiłam tam z moją mamą.
  Doktor bardzo sympatyczny i profesjonalny z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta.
  Pozdrawiam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Sługocki konsultacja dermatologiczna

  Skuteczne leczenie ! Dobrze dobrane leki sprawiły , ze problem szybko zniknął ! Polecam w 100% !!!!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Frydrychowicz-Czuchaj Inny

  Dobry specjalista, zawsze doradzi i porządnie dobiera leki i przede wszystkim słucha pacjętów. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania