Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwości... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MedSpec Medycyna Specjalistyczna

Grunwaldzka 36 A

81-754 , Sopot , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 58 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwościami diagnostyki i zabiegów ambulatoryjnych. Korzenie Zakładu sięgają 1966 roku kiedy to rozpoczęła działalność jako Lekarska Spółdzielnia Medycyny Specjalistycznej.

Od początku przychodnia była skoncentrowana na świadczeniu Pacjentom ambulatoryjnej opieki zdrowotnej przez kadrę doświadczonych lekarzy specjalistów w znacznej części czynnych lekarzy operacyjnych i wysoko wykwalifikowany personel pomocniczy. Pomimo upływu czasu charakter placówki nie zmienił się i obecnie leczy kolejne pokolenia udzielając pomocy medycznej Pacjentom z terenu Trójmiasta jak i całego Pomorza. Corocznie z przychodni korzysta kilkadziesiąt tysięcy Pacjentów.

Na terenie Medycyny Specjalistycznej istnieją nowocześnie wyposażone poradnie specjalistyczne, gabinety zabiegowe, gabinety stomatologiczne, punkt pobrań, punkt szczepień pracownia diagnostyki obrazowej RTG, pracownia USG/Doppler oraz laboratorium analityczne. Dzięki rozbudowanym możliwościom diagnostycznym – podstawowemu narzędziu współczesnej medycyny – Medycyna Specjalistyczna ZOZ jest jednym z nielicznych ambulatoriów na terenie Trójmiasta posiadających szerokie możliwości opieki zdrowotnej od pełnej diagnozy poprzez konsultacje specjalistyczne do zabiegów medycznych. Naszym Pacjentom zapewniamy jednocześnie szybki dostęp badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego w renomowanych pracowniach współpracujących z Medycyną Specjalistyczną.

Do obszarów działania centrum medycznego należą również medycyna pracy oraz medycyna morska i tropikalna. Niezbędne badania można wykonać na miejscu pod opieką wybranego lekarza danej specjalności oraz zasięgnąć konsultacji.

Dla zapewnienia Państwu najlepszej opieki medycznej działalność i oferta Medycyny Specjalistycznej jest nieustannie rozwijana i poszerzana. Prowadzimy umiarkowaną i rozsądną politykę cenową tak, aby z przychodni mogli korzystać wszyscy potrzebujący szybkiej i profesjonalnej pomocy medycznej również ludzie mniej zamożni. W walce o zdrowie Pacjenta pragniemy uzyskać najlepsze wyniki leczenia oraz zapewnić skuteczną profilaktykę zdrowotną.

Nasz sprzęt

 • Elektrokardiograf
 • Gastroskop
 • Kolonoskop
 • Aparat RTG
więcej

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Kolonoskopia

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Semetkowska-Jurkiewicz

  Diabetolog, dr n. med.

  • P

   Polecam gabinet Pani dr Semetkowskiej, jest ona świetnym lekarzem. Poświęca wiele czasu pacjentowi i ma dużo cierpliwości. Gabinet jest w Madisonie na III piętrze. Polecam szczerze!

  • Super lekarz. Jestem bardzo zadowolony. Miła osoba i gigantyczna wiedza. Przy okazji standardowych badań wykryła u mnie dodatkowe problemy z złym cholesterolem. Problem został szybko wykryty a zalecona terapia już przynosi dobre efekty. Polecam


 • Alina Bicka

  Gastrolog, Internista,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo profesjonalne podejscie, kompetenty lekarz. Pelna informacja. Polecam. Lekarz z doswiadczeniem


 • Krystyna Potrzebicz

  Radiolog, Diagnostyk,

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna SpecjalistycznaUsługa: USG

   Pani Doktor uważna, konkretna, dociekliwa. Badanie w miłej, spokojnej atmosferze. Toaleta blisko gabinetu... Polecam!

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna Specjalistyczna

   Wizyta odbyła się szybko, i w miłej atmosferze. Pani lekarz bardzo miła, a USG wykonane zostało profesjonalnie

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Katarzyna Sienkiewicz

  Kardiolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna Specjalistyczna

   Pani Doktor profesjonalna i miła, poświęciła tyle czasu ile było potrzebne. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania

  • J
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna Specjalistyczna

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta .Otrzymałam wszystkie niezbędne informacje oraz zalecenia .Polecam Panią doktor .


 • Wojciech Kopczyński

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna SpecjalistycznaUsługa: konsultacja onkologiczna

   Wspaniały lekarz. Znalazłam się u p. doktora zupelnie przypadkiem, z pooperacyjnymi pytaniami. Z cierpliwością i wyrozumiałościa wysluchal moich pytań, usłyszałam bardzo konkretne i rzeczowe rady, zrozumiałą ocenę mojej sytuacji, co w znaczącym stopniu wpłynęło na pozytywny odbiór calej wizyty.
   Bardzo polecam. Nawet jesli nie jest to lekarz prowadzący to na pewno profesjonalista w swojej dziedzinie.
   Dziękuję :)

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja onkologiczna

   Bardzo polecam. Podejście do pacjenta bardzo dobre,opis wyników bardzo profesjonalne ,wysoka kultura.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Maria Frydrychowicz-Czuchaj

  Psychiatra,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna SpecjalistycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Pani doktor nie nawiązała że mną żadnego konkretnego tematu, nie była za bardzo zainteresowana z jakim problemem do niej przyszliśmy, wizyta trwała ok 10 min. Jedyne co, to wypisała recepty. Nie takiej pomocy oczekiwalismy. Pani dyrektor miła, ale nie zainteresowała się żadnym problemem. A szkoda. Nie polecam tej dr

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna SpecjalistycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Można dostać się szybko w kryzysowej sytuacji bez problemu i uzyskać pomoc pani doktor i bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Ryszard Zaleski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna SpecjalistycznaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wizyta u niektórych "specjalistów" potrafi trwać minutę. Doktor Zaleski jest dokładnym przeciwieństwem takich lekarzy. Poświęca pacjentowi czas, wysłuchuje co się dokładnie stało, spokojnie wyjaśnia uraz i przebieg leczenia. Otrzymałem rzeczową i fachową poradę. Polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH ManhattanUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Konsultacja ortopedyczna przebiegła w przyjemnej atmosferze. Pan Doktor wykonał badania wstępne, przeprowadził ze mną wywiad odnośnie kontuzji oraz udzielił niezbędnych porad. Zlecił również badanie specjalistyczne. Gdy tylko weszłam do gabinetu, wiedziałam, że mam do czynienia z profesjonalistą. Polecam gorąco :)

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Rafał Sługocki

  Dermatolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pan Dermatolog wyjaśnił mi wszystko to, do czego nie mógł dojść żaden inny lekarz. Zaangażowanie, dokładne wyjaśnienie. Polecam i dziękuję.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Jestem w trakcie leczenia trądziku izotretoiną, (6mies) i widzę zdecydowana poprawę, jestem zadowolona z leczenia

  Zobacz wszystkie opinie (369) o tym lekarzu


 • Alina Kuźmińska

  Diagnostyk, Ginekolog,

  • B

   Przesylam bardzo serdeczne podziekowanie dla Pani Dr Aliny Kuzminskiej.
   Bylam operowana przez Pania Dr . 20 lat temu i do dzisiaj czuje sie dobrze.
   Wizyty lekarskie w gabinecie Pani Doktor Aliny dawaly mi atmosfere taka w jakiej
   odwiedzamy nasze kochane Mamy.Pani Doktor dala mi najlepsze wskazowki dla poprawy zdrowia, ktore do dzisiaj stosuje z powodzeniem.Pozdrawiam moja najlepsza Pania Dr Aline.

  • G

   Pani doktor to wspaniała osoba. Odwiedzałam niejednokrotnie różnych ginekologów i naprawdę żadnego z nich nie można porównać do Pani Dr . Sympatyczna, dokładna, wszystko wytłumaczy, na każde zadane pytanie przeze mnie uzyskałam odpowiedź,naprawdę wizyta u Pani Dr to sama przyjemność. Inni mniej doświadczeni ginekolodzy powinni z nij brać przykład i tak jak ona podchodzić do pacjentki.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Andrzej Kotłowski

  Internista,

  • A

   Nie polecam Pana doktora Kotłowskiego przy podejrzeniu Boreliozy.Miałem wieloletnie i pogarszające się problemy neurologiczne. Z doktorem Kotłowskim chciałem skonsultować diagnozę lekarza z ILADS który po objawach i wielu innych badaniach stwierdził u mnie boreliozę mimo ujemnych wyników badań krwi.( Stare zakażenie krętkiem borelli jest nie możliwe do wykrycia ponieważ po pewnym czasie przestają wydzielać się przeciwciała.I tylko lekarz z odpowiednią wiedzą potrafi stwierdzić zakażenie po objawach).Na moje złe wyniki badań znajdował swoje wytłumaczenia zupełnie nie biorąc pod uwagę boreliozy. Dr. Kotłowski po krótkiej rozmowie i powieszchownych oględzinach ciała zaprzeczył tej diagnozie sugerując wizytę u psychiatry mimo że już ponad dwa lata leczyłem się psychiatrycznie. Dlatego też wróciłem do poprzedniego lekarza. Od ponad dwóch miesięcy kontynuuję leczenie i czuję się coraz lepiej. Zaczęły się też na nowo wydzielać antyciała i przy badaniu krwi wynik jest pozytywny. Tak więc od razu widać który lekarz się mylił. A nie leczona borelioza może posadzić człowieka na wózek inwalidzki. Tak więc Panu doktorowi Kotłowskiemu uprzejmie sugeruję pogłębić wiedzę na ten temat a puki co ocena bardzo słaba.

  • K

   Do pana Dr trafiłam w 2 trymestrze ciąży z toksoplazmozą.Lekarz bardzo życzliwy, w wyczerpujący sposób odpowiadający na pytania. Sam pobiera krew gdy już laboratorium jest zamknięte a potem dzwoni z wynikami. Po kilku wizytach twierdzę że jest to kompetentny lekarz i szczerze polecam:)


Powiązane wyszukiwania