Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwości... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MedSpec Medycyna Specjalistyczna

Grunwaldzka 36 A, Dolny Sopot

81-754, Sopot, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwościami diagnostyki i zabiegów ambulatoryjnych. Korzenie Zakładu sięgają 1966 roku kiedy to rozpoczęła działalność jako Lekarska Spółdzielnia Medycyny Specjalistycznej.

Od początku przychodnia była skoncentrowana na świadczeniu Pacjentom ambulatoryjnej opieki zdrowotnej przez kadrę doświadczonych lekarzy specjalistów w znacznej części czynnych lekarzy operacyjnych i wysoko wykwalifikowany personel pomocniczy. Pomimo upływu czasu charakter placówki nie zmienił się i obecnie leczy kolejne pokolenia udzielając pomocy medycznej Pacjentom z terenu Trójmiasta jak i całego Pomorza. Corocznie z przychodni korzysta kilkadziesiąt tysięcy Pacjentów.

Na terenie Medycyny Specjalistycznej istnieją nowocześnie wyposażone poradnie specjalistyczne, gabinety zabiegowe, gabinety stomatologiczne, punkt pobrań, punkt szczepień pracownia diagnostyki obrazowej RTG, pracownia USG/Doppler oraz laboratorium analityczne. Dzięki rozbudowanym możliwościom diagnostycznym – podstawowemu narzędziu współczesnej medycyny – Medycyna Specjalistyczna ZOZ jest jednym z nielicznych ambulatoriów na terenie Trójmiasta posiadających szerokie możliwości opieki zdrowotnej od pełnej diagnozy poprzez konsultacje specjalistyczne do zabiegów medycznych. Naszym Pacjentom zapewniamy jednocześnie szybki dostęp badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego w renomowanych pracowniach współpracujących z Medycyną Specjalistyczną.

Do obszarów działania centrum medycznego należą również medycyna pracy oraz medycyna morska i tropikalna. Niezbędne badania można wykonać na miejscu pod opieką wybranego lekarza danej specjalności oraz zasięgnąć konsultacji.

Dla zapewnienia Państwu najlepszej opieki medycznej działalność i oferta Medycyny Specjalistycznej jest nieustannie rozwijana i poszerzana. Prowadzimy umiarkowaną i rozsądną politykę cenową tak, aby z przychodni mogli korzystać wszyscy potrzebujący szybkiej i profesjonalnej pomocy medycznej również ludzie mniej zamożni. W walce o zdrowie Pacjenta pragniemy uzyskać najlepsze wyniki leczenia oraz zapewnić skuteczną profilaktykę zdrowotną.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Semetkowska-Jurkiewicz

  Diabetolog, dr n. med.

  • P

   Polecam gabinet Pani dr Semetkowskiej, jest ona świetnym lekarzem. Poświęca wiele czasu pacjentowi i ma dużo cierpliwości. Gabinet jest w Madisonie na III piętrze. Polecam szczerze!

  • Super lekarz. Jestem bardzo zadowolony. Miła osoba i gigantyczna wiedza. Przy okazji standardowych badań wykryła u mnie dodatkowe problemy z złym cholesterolem. Problem został szybko wykryty a zalecona terapia już przynosi dobre efekty. Polecam


 • Krystyna Potrzebicz

  Radiolog, Diagnostyk,

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedicaUsługa: USG jamy brzusznej

   Bardzo kompetentny lekarz. Super podejście do pacjenta 85 letniego. Badanie dokładne. Wszystko wyjaśnione i omówione. Cena satysfakcjonująca. Polecamy Panią doktor

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedicaUsługa: USG jamy brzusznej

   Badanie wykonano bardzo dokładnie i szczegółowo. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecamy z czystym sumieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Wojciech Kopczyński

  Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pan Doktor jest bardzo miły i rzeczowy. Stara się wszystko wytłumaczyć fachowo. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna SpecjalistycznaUsługa: konsultacje onkologiczne

   Bardzo sympatyczny lekarz : cierpliwy,dociekliwy,skrupulatny.Słucha uważnie pacjenta,dopytuje o szczegóły dolegliwości.Szczerze polecam.
   Anna

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Ryszard Zaleski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

   Rewelacyjny ortopeda. Bardzo dokladny, punktualny i znający sie na rzeczy. Polecam bardzo serdecznie.

  • K
   Lokalizacja: Swissmed Centrum ZdrowiaUsługa: problemy z kolanami

   Wspaniały lekarz, od razu pomógł mi z chorymi kolanami, odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wątpliwości. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Maria Frydrychowicz-Czuchaj

  Psychiatra,

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna SpecjalistycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Pani Doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa bardzo szczerze polecam gdyż wychodzi się od niej z nadzieja ze będzie dobrze.

  • J

   Pani doktor Maria Frydrychowicz-Czuchaj b. dobry lekarz,posiada wszechstronną wiedzę,intuicję,pomaga słowem,lekiem. To co robi działa pozytywnie, ludzie zdrowieją.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Rafał Sługocki

  Dermatolog, lek.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Punktualnie, konkretna diagnoza.
   Doskonale wytłumaczone.
   Doktor sympatyczny.
   Super miejsce. Polecam

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Wspaniałe i rzeczowe podejścia do sprawy, profesjonalizm w każdym calu! Doktor obszernie omówił harmonogram działań i wyjaśnił wszelkie wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (190) o tym lekarzu


 • Hubert Białasiewicz

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • E
   Lokalizacja: Medyczna Gdynia

   Wizyta u pana doktora byla profesjonalna z pelnym I dokladnym wywiadam przez lekarza. Badanie pacjenta szczegolowe. Z wizyty u pana doktora jestem bardzo zadowolona a porady I leczenie bardzo mi pomoglo.Dziekuje

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: badania sanepidowskie

   Do gabinetu pana Białasiewicza udałam się w celu wykonania badania sanepidowskiego. Wizyta przebiegła pomyślnie, w miłej i profesjonalnej atmosferze. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Jerzy Mielnik

  Ginekolog, Diagnostyk,

  • M

   Jako człowiek bardzo miły i ciepły. Niestety jako lekarz FATALNY!! Leczyłam się u niego przez kilka ładnych lat i przez cały ten czas nie zdiagnozował u mnie najzwyklejszej bakterii! Męczyłam się przez kilka lat nie znając przyczyny, aż poszłam do innego lekarza, który mnie skierował na specjalistyczne badania i w końcu się wyleczyłam. J. Mielnik zgubił moją cytologię, nie umiał przepisać prostego antybiotyku bez penicyliny (jestem uczulona). Może kiedyś był dobrym lekarzem, ale teraz już niestety wiek robi swoje...ODRADZAM!!

  • A

   Profesjonalista a do tego ciepły i serdeczny. Nie naciąga na niepotrzebne badania. Zawsze uważny i czujny. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Roman Nowicki

  Alergolog, Dermatolog, prof. dr hab. n. med.

  • G

   Bardzo dobry dermatolog, tam gdzie widzi problem psychosomatyczny milczy, moje dziecko jako jedyny wyleczył z łuszczycy. Słyszałem, że z dziećmi ma wyjątkowe osiągnięcia.

  • O

   Nie polecam, poszłam z problemem z którym borykam się od ponad roku. Kompletnie zbagatelizował mój problem, nie zaglądając nawet gdzie trzeba. Pan jest miły i uśmiechnięty, ale nie bardzo słucha pacjenta i przepisał lek o którym mówiłam, że mi nie pomógł już wcześniej, Zaznaczam, że wizyta jest droższa niż u innych lekarzy i spodziewałam się uzyskania pomocy (od pana profesora). Niestety nie udało się!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Stanisław Bajena

  Internista, Reumatolog,

  • E

   Pan Doktor poświęcił na badanie syna bardzo dużo czasu. Szczegółowo pytał o przebieg dotychczasowego leczenia, przebyte choroby, symptomy bólowe. Był dociekliwy i skupiony na znalezieniu przyczyn bólu kolan pacjenta. Na pierwszej wizycie nie udało mu się zdiagnozować choroby, ale skierował nas na badanie u neurologa, gdyż zaniepokoiły go pewne neurologiczne objawy. Mam nadzieję, że dalsza diagnostyka pozwoli sprecyzować przyczyny. To dobrze, że Pan Doktor jest też internistą i ma ogólny wgląd w pacjenta. Miły uśmiech lekarza oraz ogród w kwiatach prowadzący do gabinetu to sympatyczny dodatek do wizyty. Mamy nadzieję, że przepisane medykamenty uśmierzą ból kolan mojego młodego syna. Ogólnie spodobało mi się owo wnikliwe i holistyczne patrzenie na pacjenta.