Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwości... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MedSpec Medycyna Specjalistyczna

Grunwaldzka 36 A

81-754 , Sopot , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwościami diagnostyki i zabiegów ambulatoryjnych. Korzenie Zakładu sięgają 1966 roku kiedy to rozpoczęła działalność jako Lekarska Spółdzielnia Medycyny Specjalistycznej.

Od początku przychodnia była skoncentrowana na świadczeniu Pacjentom ambulatoryjnej opieki zdrowotnej przez kadrę doświadczonych lekarzy specjalistów w znacznej części czynnych lekarzy operacyjnych i wysoko wykwalifikowany personel pomocniczy. Pomimo upływu czasu charakter placówki nie zmienił się i obecnie leczy kolejne pokolenia udzielając pomocy medycznej Pacjentom z terenu Trójmiasta jak i całego Pomorza. Corocznie z przychodni korzysta kilkadziesiąt tysięcy Pacjentów.

Na terenie Medycyny Specjalistycznej istnieją nowocześnie wyposażone poradnie specjalistyczne, gabinety zabiegowe, gabinety stomatologiczne, punkt pobrań, punkt szczepień pracownia diagnostyki obrazowej RTG, pracownia USG/Doppler oraz laboratorium analityczne. Dzięki rozbudowanym możliwościom diagnostycznym – podstawowemu narzędziu współczesnej medycyny – Medycyna Specjalistyczna ZOZ jest jednym z nielicznych ambulatoriów na terenie Trójmiasta posiadających szerokie możliwości opieki zdrowotnej od pełnej diagnozy poprzez konsultacje specjalistyczne do zabiegów medycznych. Naszym Pacjentom zapewniamy jednocześnie szybki dostęp badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego w renomowanych pracowniach współpracujących z Medycyną Specjalistyczną.

Do obszarów działania centrum medycznego należą również medycyna pracy oraz medycyna morska i tropikalna. Niezbędne badania można wykonać na miejscu pod opieką wybranego lekarza danej specjalności oraz zasięgnąć konsultacji.

Dla zapewnienia Państwu najlepszej opieki medycznej działalność i oferta Medycyny Specjalistycznej jest nieustannie rozwijana i poszerzana. Prowadzimy umiarkowaną i rozsądną politykę cenową tak, aby z przychodni mogli korzystać wszyscy potrzebujący szybkiej i profesjonalnej pomocy medycznej również ludzie mniej zamożni. W walce o zdrowie Pacjenta pragniemy uzyskać najlepsze wyniki leczenia oraz zapewnić skuteczną profilaktykę zdrowotną.

Nasz sprzęt

 • Elektrokardiograf
 • Gastroskop
 • Kolonoskop
 • Aparat RTG
więcej

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Kolonoskopia

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Bladocha-Kołodziej Inny

  Lekarka powiedziała, że mogę mieć dwa nowotwory. Zresztą jeden z nich na podstawie usg z poprzedniej wizyty. Wtedy jajniki były ok, a na kolejnej wizycie okazało się, że te stare usg wykazało zmiany na jajniku i to może być rak. Drugi nowotwór to guz przysadki, bo prolaktyna minimalnie podwyższona. Wykonałam badania oraz udałam się do innych lekarzy, którzy mnie uspokoili. Otóż jestem zdrowa i nie było podstaw do straszenia... Strata pieniędzy na wizyty oraz badania i przede wszystkim nerwów.
  Dodatkowo lekarka wyraża prywatną opinię na tematy polityczne oraz bez powodu obraża wegan.

 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Wojciech Kopczyński konsultacja onkologiczna

  Dużo empatii . Potrafi szczegółowo wyjaśnić zagadnienie i przebieg choroby. Miły i bardzo przyjazny lekarz. Polecam

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Kopczyński konsultacja onkologiczna

  Zdecydowanie Polecam .
  Świetny Doktor..cieszę się bardzo że trafiłam tam z moją mamą.
  Doktor bardzo sympatyczny i profesjonalny z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta.
  Pozdrawiam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Sługocki konsultacja dermatologiczna

  Skuteczne leczenie ! Dobrze dobrane leki sprawiły , ze problem szybko zniknął ! Polecam w 100% !!!!

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Frydrychowicz-Czuchaj Inny

  Dobry specjalista, zawsze doradzi i porządnie dobiera leki i przede wszystkim słucha pacjętów. Polecam.

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Wojciech Kopczyński konsultacja chirurgiczna

  Pan Doktor dokładnie obejrzał wyniki, uważnie słuchał i odpowiedział na wszystkie moje wątpliwości. Wzbudził moje zaufanie. Przedstawił możliwości leczenia i dał czas na podjęcie decyzji.

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ryszard Zaleski konsultacja ortopedyczna

  Jestem bardzo zadowolona. Serdeczny i profesjonalny kontakt lekarza z pacjentem szczególna umiejętność wysłuchania pacjenta.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Kopczyński badanie piersi

  Profesjonalizm , rzeczowe wyjaśnienie problemu, przy tym bardzo sympatyczny i zarazem konkretny lekarz . Na pewno będę konsultować wyniki badań z tym lekarzem , Jego fachowość wzbudza 100% zaufanie .

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Krystyna Potrzebicz USG stawów biodrowych niemowląt

  Wizyta przebiegła szybko, konkretnie i fachowo. Badania wykonane bardzo dokładnie. Pani doktor bardzo uprzejma, wszystko wytłumaczyła co i jak trzeba. Z czystym sumieniem gorąco polecam !

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ryszard Zaleski konsultacja ortopedyczna

  Dr Zaleski to bardzo dobry fachowiec, przyjazny w kontakcie, skuteczny w leczeniu. Polecam serdecznie

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania