Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

"Medicor" Poradnie Specjalistyczne Maria Jamrozek - Jedlińska

Za Groblą 3/4/u102

61-860 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Jamrozek-Jedlińska Inny

  Trafiłem do Pani doktor kilka lat temu z niskim poziomem hemoglobiny i żelaza. Pani doktor zleciła kompleksowe badania, taki "całkowity przegląd techniczny" i stwierdziła co jest przyczyną. Przez kilka lat byłem pod kontrolą, najpierw 2 razy do roku potem raz w roku. Teraz już nie muszę. Zawsze wizyty były bezproblemowe. Zawsze dostawałem konkretne odpowiedzi na moje pytania. Polecam


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Bobkowska Inny

  Ogólnie polecam. Pani doktor bardzo zaangażowana i dokładna. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, wykonała dziecku EKG oraz echo serca, wyjaśniła wszystkie wątpliwości. Gdyby nie ponad półgodzinne opóźnienie i głupi żart na temat dziecka, to dałabym 5 gwiazdek.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Jamrozek-Jedlińska Inny

  Biorąc pod uwagę moje doświadczenia z lekarzami przyjmującymi w ramach NFZ, obawiałam się tej wizyty. Na szczęście zupełnie niepotrzebnie. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, zleciła badania. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Paweł Bugajski problemy z sercem

  Jestem po operacji wszczepienia zastawki aortalnej oraz bajpasów. Operację przeprowadził dr hab. n. med. Paweł Bugajski. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i skutecznie bez zadnych komplikacji. Bardzo szybko wróciłem do pełnej aktywności. Doktor Bugajski to super specjalista, człowiek serdeczny, kompetentny o wysokiej kulturze osobistej. Jestem wdzięczny, ze trafiłem na takiego lekarza. Serdecznie Panu dziękuję!
  Andrzej Szymaniak Kościan

  dr hab. n. med. Paweł Bugajski

  Panie Andrzeju-wiele zdrowia i zapraszam na kontrolę.Pozdrawiam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania