Informacje o placówce

Gabinety

"Medicor" Poradnie Specjalistyczne Maria Jamrozek - Jedlińska

Za Groblą 3/4/u102, Stare Miasto

61-860, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Katinas

  Hematolog, Internista,

  • J
   Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: wysokie Fe

   Pani doktor sympatyczna osoba na wizycie rozwijała wszystkie moje wątpliwości zleciała wszystkie potrzebne badania polecam

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w PoznaniuUsługa: konsultacja hematologiczna

   Pani doktor jest bardzo miłą osobą, rzeczową, konkretną. Podeszła do pacjenta z wielką troską, zleciła wykonanie badań, które tak naprawdę powinien zlecić lekarz prowadzący. Wrócę jak tylko wykonam potrzebne badania.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Monika Tamborska-Zedlewska

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet EndokrynologicznyUsługa: badanie kontrolne

   Pani doktor bardzo miła. Usg i biopsja przy jednej wizycie. Jestem bardzo zadowolona. Niestety za miesiąc muszę wrócić.

  • H
   Lokalizacja: Gabinet EndokrynologicznyUsługa: wizyta lekarska

   super podejscie do pacjenta i wszystko P Dr wytlumaczyla, zaoferowala tez pomoc przez tel po zrobieniu przez mnie badan za 6 tygodni, polecam

  Zobacz wszystkie opinie (57) o tym lekarzu


 • Maria Jamrozek-Jedlińska

  Hematolog,

  • G

   Zdecydowanie odradzam wizytę u Pani Doktor w szpitalu. Na Izbę Przyjęć trafiłam z wysoką gorączką ( lekarz rodzinny oraz zastępujący go lekarz w mojej przychodni byli na urlopach, prywatnie też nie udało mi się nigdzie dostać, poradzono mi wizytę w Szpitalu im. J. Strusia na ul.Szkolnej). Od trzech dni bezskutecznie próbowałam zbić gorączkę domowymi sposobami, zażywając leki obniżające temperaturę. W dniu wizyty w szpitalu miałam około 39 stopni gorączki. Pani doktor potraktowała mnie "z buta", pytając jaki jest stan zagrożenia życia, skoro trafiłam do szpitala. Zleciła morfologię, wyniki przyszły bardzo szybko , po 15 minutach, ale kolejne półtorej godziny oczekiwania na ponowne przyjście Pani Doktor. Tym razem przestała się do mnie odzywać, stwierdziła tylko, ze jeszcze raz trzeba pobrać krew, w celu zbadania OB. Kolejna godzina oczekiwania ( przecież można było wykonać wszystko razem). O tym, że OB oraz pozostałe wyniki z krwi mam w normie, dowiedziałam się od pielęgniarki. W końcu po 4,5 h spędzonych w szpitalu, Pani Doktor stwierdza, iż nie widzi potrzeby wprowadzenia antybiotyku, na recepcie wypisuje …...Paracetamol, sugerując ciążę! Na moje pytanie, co zrobić jeżeli temperatura w nocy podskoczy odpowiada: " Nie jestem tu od interpretowania Pani stanów gorączkowych". Poprosiłam również o wpisanie na karcie informacyjnej godzinę przyjęcia oraz opuszczenia szpitala w celu anulowania opłaty za parking ( miałam wykupiony bilet na 2,5 h), jednak i tego nie mogła uczynić odpowiadając z uśmiechem na twarzy "Nie mam takiego obowiązku, przychodząc do szpitala trzeba się liczyć z tym, że się tu trochę posiedzi".
   Reasumując, uprzejmość to cecha zupełnie obca Pani doktor. Leżący obok narkoman z połamanymi żebrami był traktowany przez innych lekarzy z dużo większym szacunkiem. Chylę czoła przed Pielęgniarką, która objaśniła mi wyniki badań.


  • M

   pani doktor nie umie przeprowadzic wywiadu z pacjentem. wmawia swoje rozpoznanie, na epikryze przepisuje info z poprzednich kart' pacjentowi daje do zrozumienia ze to pasjent symuluje chorobe


 • Julita Anna Dziamska

  Internista,

  • M

   Pani doktor jest trudna w komunikacji, nie słucha, jakiekolwiek pytanie odnośnie choroby odbiera jako próbę podważenia jej kompetencji. Prowadziła/leczyła mojego tatę na oddziale hematologii w szpitalu MSWiA w Poznaniu. Po 3 dniach od wypisania ze szpitala tato zmarł. Gdy wypisała tatę ważył 47 kilogramów, ledwo chodził, źle się czuł. Nikt nie poinformował, że jego koniec jest bliski, wszystko działo się w atmosferze zadowolenia iż tato uzyskał remisję. Pani doktor działa szablonowo, nie podchodzi indywidualnie do pacjenta. Na pytanie o dostępne badania kliniczne i najnowsze metody leczenia odpowiedziała prosto i jasno: "jeszcze dziś może Pani wypisać tatę ze szpitala".

  • W

   Świetny specjalista!!!Wspaniały człowiek.Miła,kompetentna i traktuje pacjentów jak ludzi,a nie jak kolejny nudny przypadek medyczny...Z całym sercem polecam Panią doktor :)


 • Agnieszka Bobkowska

  Kardiolog, Pediatra,

  • Bardzo miła Pani doktor :) Ma fajne podejście do dzieci. Badanie dokładne i szczegółowe. W naszym przypadku całe szczęście zalecona tylko kontrola za pół roku. Wizyta umówiona w gabinecie w MED POLONII. Razem z moją 5 letnią córką - polecamy :)


 • Ireneusz Jedliński

  Kardiolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Poszłam do lekarza ze starszą osobą. Zrobił parę badań, po czym dał karteczkę i recceptę. Kazał się z tym zgłosić do lekarza prowadzącego. Nic nie wyjaśnił. Dopiero w domu, szukając w internecie, dowiedziałam się, że babcia jest ciężko i przewlekle chora. Ma niewydolność III stopnia, nie powinna wielu rzeczy robić i bardzo na siebie uważać.
   Dlaczego o takich rzeczach mam czytać w internecie? Sądziłam, że takich lekarzy już nie ma.

  • M

   Maja
   wysokiej klasy profesjonalista, umie słuchać pacjenta,cudowny lekarz i bardzo dobry człowiek, ujmujące podejście do ludzi starszych,naprawdę godny polecenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Kamilla Klama

  Reumatolog, Internista, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

   Do Pani Doktor trafiłam po wielu wycieczkach po przeróżnych lekarzach, łącznie z takimi którzy sugerowali wizytę u psychiatry. Pani Doktor jako pierwsza zwróciła uwagę na wyniki badań, o wiele rzeczy wypytała i od pierwszej wizyty włączyła leki po których odczułam znaczącą poprawę. Od kilku lat leczę się u Pani Doktor i nie wyobrażam sobie innego lekarza reumatologa. Pani Doktor nie leczy wyników tylko patrzy na pacjenta jako na całość i interesuje się tym co się dzieje z pacjentem, a naprawdę jest to mało spotykane wśród lekarzy. Wizyta u Pani Doktor jest pozbawiona stresu, gdyż przede wszystkim wiem, że idę do doskonałego specjalisty i jednocześnie prawego mądrego i przesympatycznego człowieka. Pani Doktor ujmuje otwartością na pacjenta i bardzo wielką empatią oraz zrozumieniem pacjenta, któremu choroba często zmienia wszystkie plany życiowe. Z całą pewnością mogę polecić Panią Doktor jako najlepszego reumatologa, doskonałego diagnostę i lekarza naprawdę z powołania.

  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: choroba mamy

   Zdecydowanie polecam Panią Doktor Kamillę! Po 2 miesiącach wizyt u różnych lekarzy w końcu trafiliśmy do Pani Kamilli, która szybko i trafnie oceniła stan mamy i przepisała odpowiednie leki (Reumatoidalne Zapalenie Stawów). Po kilku dniach nastąpiła znaczna poprawa. Dodatkowo pomogła bardzo w dalszym leczeniu wystawiając pilne skierowanie na zabieg endoprotezy kolana w Poznaniu (w mniejszej miejscowości oddalonej 50 km od Poznania na taki zabieg kazano czekać 3 lata!). Tutaj wszystko udało się zrobić w niecałe 2 miesiące! Obecnie mama przebywa w sanatorium gdzie przechodzi rehabilitację. Pani Doktor Kamilla jest bardzo konkretna, bezpośrednia, bardzo indywidualnie i z zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta. Jest przy tym "normalnym człowiekiem"! Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Paweł Bugajski

  Kardiolog, Kardiochirurg, dr hab. n. med.

  • Z
   Lokalizacja: Provita Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

   W maju 2019roku miałem przeprowadzoną operację wszczepienia czterech pomostów /bay-pasów/przez dr hab.n.med. Pawła Bugajskiego . Operacja przebiegła bez komplikacji a ja czuję się dobrze i szybko wracam do pełnej sprawności. Dr Paweł Bugajski to doskonały kardiochirurg wzbudzający zaufanie konkretny emanujący spokojem i dobrocią. Po konsultacji przekonał mnie do koniecznej operacji i wyjaśnił na czym będzie polegała. Za pośrednictwem portalu chcemy z żoną jeszcze raz podziękować Panu dr Pawłowi Bugajskiemu za profesjonalną opiekę.Życzymy zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych oraz osobistych.Z wyrazami Szacunku Anna i Zbigniew Krzyżanowscy.Kalisz 25.09.2019 rok.

  • Lokalizacja: Poradnia Medicor, Poznań ul. Chartowo 27/11 tel. kontaktowyUsługa: kontrola po szpitalna

   Bardzo dobry i konkretny lekarz. Polecam jako bardzo dobrego fachowca. Opieka przed operacja jak i po na bardzo wysokim poziomie

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu