Medi Horizon Clinic | Ortopedia | Chirurgia Plastyczna | Laryngologia | Fizjoterapia

Medi Horizon Clinic | Ortopedia | Chirurgia Plastyczna | Laryngologia | Fizjoterapia

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Medi Horizon Clinic to nowoczesny Szpital w samym centrum Mokotowa w Warszawie. Jesteśmy wielospecjalistyczną placówką medyczną nastawioną na kompleksową opiekę nad pacjentem. Oferujemy pełną gamę zabiegów z zakresu: Ortopedii, Neurochirurgii, Chirurgii Plastycznej, Laryngologii.

Filozofia naszej Kliniki opiera się na budowaniu relacji z naszymi pacjentami na całe życie. Ten cel kieruje naszym zaangażowaniem na każdym etapie, od chwili przejścia przez drzwi do długo po zakończeniu rekonwalescencji. Naszą reputację opieramy na wysoce spersonalizowanemu i skrupulatnemu podejściu do każdego pacjenta, którego traktujemy jako członka rodziny Medi Horizon Clinic. Jesteśmy dumni, że codziennie możemy pomagać naszym pacjentom w realizacji ich celów oraz uwalnianiu ich od bólu.

Dołącz do nas! #medihorizonclinicfamily

W Klinice Medi Horizon Clinic wszystkie zabiegi operacyjne wykonujemy przy zastosowaniu sprawdzonych i nowoczesnych metod większość technikami mało inwazyjnymi. Oferujemy Państwu nasze doświadczenie i profesjonalizm – zapewniamy komfort i bezpieczeństwo.

Medi Horizon Clinic przestrzega najwyższych możliwych standardów, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę. Nasi renomowani chirurdzy pomogli pacjentom z całego świata i traktują każdą osobę z najwyższym szacunkiem. Wszyscy nasi specjaliści oddani są ustawicznemu kształceniu i badaniom medycznym. Praktykowali swoją wiedzę w najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucjach medycznych na świecie. Służyli również jako eksperci w artykułach wielu krajowych mediów i często prowadzili wykłady lub seminaria dla uczelni wyższych.

Od chwili przybycia do Medi Horizon Clinic przekonasz się, że dołożyliśmy wszelkich starań, abyś czuł się komfortowo. Niezależnie od tego, czy przyjdziesz do naszego specjalisty ze względu na jego wiedzę chirurgiczną, technikę czy zaawansowane leczenie, nasz przyjazny i wspierający personel zapewni, że będziesz pod opieką na każdym etapie pobytu w Klinice.

Począwszy od naszych gabinetów, przez wygodne pokoje pacjentów, aż po nowoczesną salę operacyjną, każdy zakątek naszej placówki został zaprojektowany z myślą o Tobie. Nasz wyjątkowo uważny i przyjazny personel dostępny jest dla Ciebie na każdym etapie Twojej wizyty. Po zabiegu zostaniesz odprowadzony do sali pooperacyjnej, gdzie oddelegowana pielęgniarka dyżurna zapewni Ci wyjątkową opiekę podczas całego okresu rekonwalescencji.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Medi Horizon Clinic | Ortopedia | Chirurgia Plastyczna | Laryngologia | Fizjoterapia
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza), Dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe. Medi Horizon Clinic, 02-672 Warszawa
Medi Horizon Clinic | Ortopedia | Chirurgia Plastyczna | Laryngologia | Fizjoterapia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (91)

Ogólna ocena

  R
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Leszek Rejmer konsultacja laryngologiczna

  Gorąco polecam Pana Doktora.
  Miłe podejście i fachowa obsługa.

  Ż
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Leszek Rejmer konsultacja laryngologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora-miły, empatyczny i kompetentny. Odpowiedział na wszystkie moje pytania. Postawił trafną diagnozę i leczenie po kilku dniach przyniosło efekt. Jestem bardzo wdzięczna i jeśli będę potrzebować wsparcia laryngologicznego w przyszłości, na pewno skorzystam. Polecam

  O
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Leszek Rejmer Korekcja przegrody nosowej

  Polecam - bardzo sympatyczny lekarz, trafna diagnoza dziękuje

  M
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Leszek Rejmer Korekcja przegrody nosowej

  Polecam Medi Horizon - bardzo dobry kontakt z Pacjentem oraz obsługa. Terminy w miarę dostępne. Jestem po zabiegu korekty przegrody nosa i jestem bardzo zadowolona.

  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Szymański powiększanie piersi

  Bardzo dziękuje za spełnienie marzenia i profesjonalizm na najwyższym poziomie!

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Suwara konsultacja ortopedyczna

  Doktor to wybitny specjalista, który swoim zaangażowaniem oraz profesjonalizmem sprawił, że czułam się dobrze, zaopiekowania oraz poinformowana o wszystkim bardzo dokładnie.

  G
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Leszek Rejmer konsultacja laryngologiczna

  Wizyta u Doktora Rejmera przebiegła bardzo sprawnie. Czułam się bardzo zaopiekowania oraz wszelkie moje pytania spotykały się z jasną, bardzo zrozumiałą dla mnie odpowiedzią.

  O
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Leszek Rejmer operacja przegrody nosowej

  Jestem już 3 tygodnie po zabiegu korekty przegrody nosa. Jestem bardzo zadowolona z całego zabiegu jak również i pobytu w Klinice Medi Horizon. Doktor na konsultacji omówił przebieg zabiegu rekonwalescencję oraz efekty. Sprawna organizacja badań jak również i samego zabiegu! Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Szymański wycięcie guzków, tłuszczaków, włókniaków, kaszaków

  Serdecznie polecam i Dziękuję za profesjonalizm i pełną troskliwą opiekę

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Suwara Inny

  Pan doktor przyjal mnie zyczliwie i szczegolowo wyjasnil moja sytuacje zdrowotna oraz dalszy sposob postepowania zwiazany z przewidywana operacja. Jestem zadowolona z wizyty i zamierzam kontynuowac dalsze leczenie u Pana Doktora.
  Wizyte mialam w Medi Horizon Clinic.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania