O nas

Medi Horizon Clinic to nowoczesny Szpital w samym centrum Mokotowa w Warszawie. Jesteśmy wielospecjalistyczną placówką medyczną nastawioną na kompleksową opiekę nad pacjentem. Oferujemy pełną gamę zabiegów z zakresu: Ortopedii, Neurochirurgii, Chirurgii Plastycznej, Laryngologii. Filozofia naszej Kliniki opiera się na budowaniu relacji z naszymi pacjentami na całe życie. Ten cel kieruje naszym zaangażowaniem na każdym etapie, od chwili przejścia przez drzwi do długo po zakończeniu rekonwalescencji. Naszą reputację opieramy na wysoce spersonalizowanemu i skrupulatnemu podejściu do każdego pacjenta, którego traktujemy jako członka rodziny Medi Horizon Clinic. Jesteśmy dumni, że codziennie możemy pomagać naszym pacjentom w realizacji ich celów oraz uwalnianiu ich od bólu. Dołącz do nas! #medihorizonclinicfamily W Klinice Medi Horizon Clinic wszystkie zabiegi operacyjne wykonujemy przy zastosowaniu sprawdzonych i nowoczesnych metod większość technikami mało inwazyjnymi. Oferujemy Państwu nasze doświadczenie i profesjonalizm – zapewniamy komfort i bezpieczeństwo. Medi Horizon Clinic przestrzega najwyższych możliwych standardów, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie najlepszą opiekę. Nasi renomowani chirurdzy pomogli pacjentom z całego świata i traktują każdą osobę z najwyższym szacunkiem. Wszyscy nasi specjaliści oddani są ustawicznemu kształceniu i badaniom medycznym. Praktykowali swoją wiedzę w najbardziej prestiżowych międzynarodowych instytucjach medycznych na świecie. Służyli również jako eksperci w artykułach wielu krajowych mediów i często prowadzili wykłady lub seminaria dla uczelni wyższych. Od chwili przybycia do Medi Horizon Clinic przekonasz się, że dołożyliśmy wszelkich starań, abyś czuł się komfortowo. Niezależnie od tego, czy przyjdziesz do naszego specjalisty ze względu na jego wiedzę chirurgiczną, technikę czy zaawansowane leczenie, nasz przyjazny i wspierający personel zapewni, że będziesz pod opieką na każdym etapie pobytu w Klinice. Począwszy od naszych gabinetów, przez wygodne pokoje pacjentów, aż po nowoczesną salę operacyjną, każdy zakątek naszej placówki został zaprojektowany z myślą o Tobie. Nasz wyjątkowo uważny i przyjazny personel dostępny jest dla Ciebie na każdym etapie Twojej wizyty. Po zabiegu zostaniesz odprowadzony do sali pooperacyjnej, gdzie oddelegowana pielęgniarka dyżurna zapewni Ci wyjątkową opiekę podczas całego okresu rekonwalescencji.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • RTG ramię C
 • USG
 • EKG
 • I inne
 • EKG
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Ukraiński

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (73)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Szymański Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Jestem zachwycona nowoczesnym podejściem. Wszystko jest tak pozytywne i bezkonfliktowe. Bardzo fajne podejście. Jestem tak zachwycona wszystkim ze aż się nie spodziewałam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Szymański powiększanie piersi

  Jestem szcześliwą i pełną uznania pacjentką. Wymarzone piersi stały się faktem, a to dzięki temu człowiekowi. Polecam z pełnym przekonaniem.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Suwara artroskopia stawu kolanowego

  Polecam każdemu komu zależy na profesjonalnym podejściu. Doktor Suwara bardzo rzetelnie i konkretnie omówił mój problem i zaproponował leczenie. Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Szymański powiększanie piersi

  Wspaniały lekarz. Jestem bardzo zadowolona z efektów operacji. Lekarz konkretny,bardzo szybko umówiony termin zabiegu. Lekarz profesjonalny i niezwykłe zaangażowany. Polecam!.

  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Suwara konsultacja ortopedyczna

  Bardzo fachową rzetelna porada, dużo czasu poświęcił Pan Doktor na wyjaśnienie i odpowiedzi na wszystkie pytania

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Suwara endoproteza stawu kolanowego

  Dr Suwara przeprowadził u mnie zabieg endoprotezy biodra. Jestem już 3 miesiące po zabiegu. Dziękuję za profesjonalne podejście. Sprawna organizacja mojego zabiegu. Polecam

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Suwara endoproteza stawu

  Operacja endoorotezy kolana zostala wzorowo przeprowadzona przez Pana doktora. 91 letnia pacjentka w szybkim tempie wróciła do sprawności.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Suwara konsultacja ortopedyczna

  Lekarz przyjmuje bez białego fartucha w gabinecie przypominającym biuro bez spodziewanego wyposażenia lekarskiego. Po bardzo pobieżnych, trwających całe 5 minut (słownie pięć) oględzinach ten pan potwierdził moje przypuszczenie o całkowitym zerwaniu lewego Achillesa i niezbyt dokładnie poinformował mnie o kosztach ewentualnego zabiegu sięgających 30 lub więcej tysięcy złotych. Potem zaproponował leczenie na NFZ z poradą, żeby zataić faktyczną datę kiedy nastąpiło zerwanie ścięgna. Następnie udaliśmy się do recepcji gdzie pobrano opłatę w wysokości 350 złotych. Czas trwania całej wizyty łącznie z wypełnieniem kwestionariusza około 15 minut.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Piotr Jagustyn konsultacja fizjoterapeutyczna

  Witam. Rehabilitacja kregoslupa wyleczona super, ledwo chodziłem i Piotr postawil mnie na nogi bardzo szybko. Dodatkowo łokieć tenisisty wyprowadzony znalomicie. Polecam w 100%

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Krzysztof Szymański Konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Pan doktor wyjaśnił mi szczegółowo jakie są opcje wykonania zabiegu..jaki będzie efekt poszczególnych opcji....czas trwania zabiegu..oraz jak będzie przebiegała rekonwalescencja..jestem bardzo zadowolona i mam pełną świadomość jak będzie..wszystko wyglądać..

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Warszawa, ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza), Dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe. Medi Horizon Clinic
Powiązane wyszukiwania