Medental -Sikora Lupa Tyniec

(7 opinii)

Jesteśmy kliniką stomatologiczną działającą od 1996 roku .Zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe leczenie dzięki zespołowi lekarzy,z których każdy pogłębia swoją wiedzę w określonej specjalności. Dy... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Medental -Sikora Lupa Tyniec

Biernackiego, 10

39-300 , Mielec , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy kliniką stomatologiczną działającą od 1996 roku .Zapewniamy naszym pacjentom kompleksowe leczenie dzięki zespołowi lekarzy,z których każdy pogłębia swoją wiedzę w określonej specjalności.
Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pozwalającym diagnozować i leczyć schorzenia zębów i jamy ustnej.
Specjalizujemy się szczególnie w leczeniu kanałowym w powiększeniu mikroskopowym skomplikowanych przypadków oraz w metamorfozach uśmiechu.

Zabiegi

 • ,leczenie kanałowe pod mikroskopem,stomatologia estetyczna,leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych,protetyka

Badania

 • rvg

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krystyna Tyniec

  Stomatolog,

  • B

   Byłem u Pani doktor, po wcześniejszym leczeniu za granicą (z którego tak do końca nie jestem zadowolony) i muszę powiedzieć, że jestem w SZOKU - takiego profesjonalizmu nie spodziewałem się w takim mieście jak Mielec. W ciągu 5 wizyt Pani Doktor rozwiązała wszystkie moje problemy. Skończyły się także moje problemy z rozchwianą cukrzycą (u Niej w gabinecie dopiero dowiedziałem się że rozchwiana cukrzyca ma związek z nieleczonymi, lub źle wyleczonymi zębami). Polecam gorąco - klasa dentysta :-)


 • Katarzyna Sikora

  Stomatolog, lek.

  • K

   Witam,

   jestem w pełni uznania profesjonalnemu podejściu Pani dr Sikory. Do Mielce odesłał mnie dentysta z Sandomierza z rekomendacją, że jest to jedyny lekarz gotowy podjąć się zadania - rewizja kanałów zębowych 1-7, złamane narzędzie do wypełniania kanału (taka spiralka) plus wypełnienie pod mikroskopem pozostałych 2 kanałów. Fachowa rozmowa, rozważenie przez zabiegiem każdej opcji (implant, usunięcie, wypełnienie, itd) oraz merytoryczne odpowiedzi. Rzetelne informowanie pacjenta w trakcie zabiegu oraz poświęcenie. Doktor poświęciła mi dokładnie 3 godziny, z czego na samo usunięcie narzędzia - 1,5 godz. Po 10 latach bólu 7mki wreszcie ustąpił stan zapalny. Polecam usługi Pani Doktor dla szukających naprawdę dobrego stomatologa specjalizującego się w rewizji kanałów oraz do wypełniania problematycznych kanałów. (wąskich, zakręconych). Zainteresowanych szczegółami zapraszam do kontaktu pod numerem 502 797 000


 • Szymon Sikora

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Medental -Sikora Lupa TyniecUsługa: leczenie próchnicy

   Szczerze polecam, super lekarz. Spokojne podejście do pacjenta. Skuteczność i profesjonalizm. Oby Polska miała więcej tak dobrych dentystów.

  • K
   Lokalizacja: Medental -Sikora Lupa TyniecUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Pan Szymon jest niezwykle profesjonalny, ma spokojne podejście do pacjenta. Tłumaczy każdą wykonywaną czynność, z serdecznością odpowiada na zadane pytania. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Zdecydowanie polecam ! :)


 • Aleksandra Sikora

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Medental -Sikora Lupa TyniecUsługa: stomatologia zachowawcza

   Serdecznie polecam Panią Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła atmosfera. Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia i wizyty u Pani Doktor są samą przyjemnością. Zawsze zero bólu czy stresu. A Pani Doktor zawsze uśmiechnięta i miła. Najlepsza dentystka jaką spotkałam. I tylko do Pani Doktor będę chodzić.

  • E
   Lokalizacja: Medental -Sikora Lupa Tyniec

   Pani Doktor jest bardzo miła i profesjonalna. Gabinet jest świetnie wyposażony. Widać, ze pani Doktor używa nowoczesnego sprzętu i metod. Leczenie jest bezbolesne :) wizyty są czystą przyjemnością. Polecam każdemu kto wymaga fachowej opieki lekarskiej i chce czuć, ze jest w dobrych rękach !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania