Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Medea w Nowym Sączu

Szujskiego 6

33-300 , Nowy Sącz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Medea w Nowym Sączu? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Szablińska Inny

  Nie polecam. Pani Szablińska nie zbadała dokładnie mojego dziecka tylko zajrzała do gardła i postawiła błędną diagnozę. Wdrażając niewłaściwe leczenie co zostało zweryfikowane przez innego lekarza mam na wszystko dokument. Ponadto w głowie się nie mieści jak pani Dorota może odmówić zbadania dziecka, oceniać stan zdrowia przez telefon podczas teleporady. Gdzie inne przychodnie funkcjonują normalnie a
  tu zamyka się drzwi dla chorych pacjentów. Bardzo, bardzo odradzam Dorotę Szablińską

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Szablińska Inny

  Niestety musimy zmienić pediatrę bo ciężko dlużej tolerować to jak dr Szablińska podchodzi do leczenia moich dzieci. Wielokrotnie postawiła nam błędne diagnozy. Po wizycie u Pani doktor zawsze lądujemy w jakimś gabinecie prywatnym ponieważ stan zdrowia dziecka się pogarsza po czym okazuje się ze problem leży zupełnie gdzie indziej niż wynikało z diagnozy dr Szablińskiej. Notorycznie odmawia wizyt, kiedy maleńkie niemowlę miało wysoką gorączkę i było w bardzo złej kondycji odmówiła wizyty domowej. Teraz w okresie pandemi przyjmuje jak sama powiedziała tylko zdrowe dzieci. W piątek zadzwoniłam ze córka ma wysoką gorączkę i czy mogła by zbadać dziecko odmówiła. Kazała przez weekend obserwować i zadzwonić w poniedziałek. Innym razem kiedy zapytałam przez telefon jak mam podać lek rocznemu dziecku powiedziała zeby zapytać w aptece lub sprawdzić w ulotce bo ona nie pamięta. Ostatnio podczas teleporady po obejrzeniu zdjęć wysypki dziecka pani doktor powiedziała do mnie cytuję "szczerze pani powiem nie wiem co to jest", po czym zapytalam czy mogę podjechać żeby zobaczyła na żywo to powiedziała " z ospą was nie pezyjmę" (skąd nagle pomysł, że to ospa? nie wiem.) najprościej dla niej przyjmować szczepienia, bilanse a chore dzieci odsyła się z kwitkiem, smutne. Od razu po telefonie pojechałam do innego lekarza, który natychmiast włączył leczenie niestety znowu prywatnie ponieważ lekarz rodzinny odmawia pomocy dziecku 1.5 rocznemu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wioletta Gruca Nadczynnosc tarczycy

  Przemiła pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy widac ze jest zaangażowana w leczeniu pacjenta.Byłam u kilku endokryn.w Nowym Saczu i ta pani jest jedyna która polecam zreszta kolejki do pani doktor mówią same za siebie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wioletta Gruca tarczyca

  Świetne podejście do pacjenta. Bardzo miła Pani doktor. Wszystkie badania bardzo dokładnie wykonuje. Gdy tylko coś nie pasuje od razu każe robić jeszcze raz badanie by mieć pewność
  Polecam w 100 %!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania