Informacje o placówce

Gabinety

MED+ Centrum Medyczne

ul. Piłsudskiego 102, Rataje

61-246, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Arkadiusz Stasiewski

  Kardiolog, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Sama wizyta miła, aczkolwiek mialam wrażenie jakby wszystko było na czas...moje objawy nadal występują pomimo zaleceń, potwierdzenia że wszystko jest dobrze, a przecież trzeba pracować normalnie funkcjonowac. Nie za wiele się dowiedzialam a przyszłam z konkretnym problemem.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Miły ,rzeczowy dokładny przy wywiadzie i badaniu. Moja wizyta był profilaktyczna więc nie mogę powiedzieć nic więcej ale wrażenia po wizycie bardzo dobre.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Rafał Miniach

  Ortopeda, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KamionkiUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Dokładnie, lekarz z powołania . Miałam badanie usg kolana i zapisane leki oraz inne dokładniejsze badania rtg. Jestem zadowolona

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   lekarz, który bardzo dokładnie bada pacjenta, nie tylko w zakresie powodu z jakim się przyszło, oraz od razu tłumaczy kwestie co do leczenia oraz przyjmowania leków.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jakub Kasprzak

  Ginekolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski w Pasażu JeżyckimUsługa: konsultacja ginekologiczna, USG ginekologiczne, USG piersi

   Badanie kontrolne przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Pan Doktor szczegółowo i spokojnie tłumaczył mi poszczególne etapy badań i wszelkie dalsze zalecenia. Polecam!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MED+ Centrum MedyczneUsługa: konsultacja ginekologiczna dzieci

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Pomimo opóźnienia lekarz poświęcał każdej pacjentce tyle czasu ile potrzebowała. Konsultacja i badanie przeprowadzone rzetelnie, wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Poza tym jest bardzo otwarty, komunikatywny i przyjazny - wizyta bez stresu :)

  Zobacz wszystkie opinie (265) o tym lekarzu


 • Tomasz Matecki

  Pediatra,

  • A

   Chodziłam z córką do dr Mateckiego na NFZ do przychodni Medeo w Poznaniu (Rataje). Muszę wspomnieć, że przepisałam się do tego pediatry od innego lekarza z polecenia. Nie mogę stwierdzić, że zawsze dobrze diagnozował. Nie szkodził dziecku, ale też nie pomagał. Największy problem był taki, że ciężko było tego lekarza zastać w przychodni, w 80% zastępstwa (a to na zwolnieniu, a to na urlopie, zebraniu, konferencji itp). Dziecko wówczas było leczone przez kilku różnych lekarzy. Każdy wie, z czym to się wiąże: za każdym razem nowe leki, opowiadanie o historii choroby itd. Jak już był, to miałam wrażenie, że często się śpieszył. 5 minut i po wizycie ... W końcu stwierdziliśmy, że to bez sensu i trzeba znowu zmienić lekarza, bo dziecko tak nie może być leczone. Może prowadząc prywatną praktykę lekarską dr ma inne podejście do swoich małych pacjentów.


 • Piotr Paweł Nowaczkiewicz

  Chirurg, Urolog,

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz niesympatyczny. Udałam się do niego z badaniem USG, na którym widać guzka na nerce. Badanie sprzed 3 miesięcy z zaznaczeniem, że może to być nowotwór niezłośliwy, jednak do sprawdzenia przez urologa. Pan doktor nie raczył wykonać ponownie badania USG, ani nie skierował mnie na żadne dodatkowe badania. Leczenie: czekać i obserwować.

  • R

   Świetny fachowiec ,bardzo dobry chirurgiczne ,sympatyczny i pogodny . Ma czas dla pacjenta !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu