Informacje o placówce

Gabinety

MED+ Centrum Medyczne

ul. Piłsudskiego 102

61-246 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Szymaniak

  Kardiolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KamionkiUsługa: konsultacja kardiologiczna, holter EKG

   Pan Doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Wnikliwie przeprowadził wywiad na temat moich dolegliwości i przeprowadził konieczne badania.Jestem zadowolona bo wiem ,że trafiłam do bardzo dobrze zapowiadającego się specjalisty.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: omdlenia

   Świetny lekarz, bardzo zaangażowany. Przyszłam na wizytę kontrolną, a Pan doktor zrobił mi wszystkie badania, aby mieć pewność, że mój stan jest dobry. Leczę się kardiologiczne całe życie i jest to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Jakub Kasprzak

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski w Pasażu JeżyckimUsługa: wizyta ginekologiczna

   Pan doktor to świetny fachowiec. Bardzo starannie wszystko wytłumaczy i rozwieje wątpliwości. Badania przebiegają w bardzo miłej atmosferze, a co najważniejsze zawsze edukują :)

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Konsultacja onlineUsługa: konsultacja online

   Pan doktor bardzo miły i przyjazny, dopytuje o szczegóły, tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Korzystałam z porady online i jak najbardziej mogę polecić ten rodzaj konsultacji, wszystko przebiegło tak jak podczas tradycyjnej wizyty, w dodatku w bardzo miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (508) o tym lekarzu


 • Tomasz Matecki

  Pediatra,

  • A

   Chodziłam z córką do dr Mateckiego na NFZ do przychodni Medeo w Poznaniu (Rataje). Muszę wspomnieć, że przepisałam się do tego pediatry od innego lekarza z polecenia. Nie mogę stwierdzić, że zawsze dobrze diagnozował. Nie szkodził dziecku, ale też nie pomagał. Największy problem był taki, że ciężko było tego lekarza zastać w przychodni, w 80% zastępstwa (a to na zwolnieniu, a to na urlopie, zebraniu, konferencji itp). Dziecko wówczas było leczone przez kilku różnych lekarzy. Każdy wie, z czym to się wiąże: za każdym razem nowe leki, opowiadanie o historii choroby itd. Jak już był, to miałam wrażenie, że często się śpieszył. 5 minut i po wizycie ... W końcu stwierdziliśmy, że to bez sensu i trzeba znowu zmienić lekarza, bo dziecko tak nie może być leczone. Może prowadząc prywatną praktykę lekarską dr ma inne podejście do swoich małych pacjentów.


 • Arkadiusz Stasiewski

  Kardiolog, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział Poznań

   lekarz opanowany, treściwie przekazujący wiadomości. bez zbędnego opowiadania bajek i nikomu niepotrzebnych wynurzeń.
   skuteczny w podejmowanych decyzjach.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział PoznańUsługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

   Profesjonalista w każdym calu. Pan dr zaznajomił się z moją dokumentacją oraz wyjaśnił wszelkie wątpliwości. Badanie echa serca zostało przeprowadzone bardzo rzetelnie, a jego wynik został dokładnie omówiony. Polecam jak najbardziej.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Rafał Miniach

  Ortopeda, lek.

  • D

   Z czystym sumieniem polecam tego specjaliste. Doktor Rafał Miniach jest lekarzem o ogromnym sercu. Jest empatyczny i bardzo pomocny. Pomógł mi przy urazie biodra. Wytłumaczył mi dokładnie na czym polega zabieg oraz jak będzie przebiegać etap rekonwalescencji i dalszej rehabilitacji. Kazda wizyta u doktora była rzeczowa. Doktor Rafał traktuje swoich pacjentów z szacunkiem i bardzo indywidualnie. To lekarz godny polecenia. Interesuje się losem pacjentów. Przychodził na sale szpitalną i pytał mnie o samopoczucie po zabiegu, dzięki czemu czułam się zaopiekowana.
   Teraz jestem już w domu, od zabiegu minął miesiąc ja próbuje już chodzić samodzielnie bez pomocy kul. Bardzo dziękuję za opiekę! Jestem dozgonnie wdzięczna za poratowanie zdrowia !

  • O
   Lokalizacja: KoraMed

   Prawdziwy profesjonalista.Byłam pod opieka pana doktora od roku. Wyprowadzil mnie wzorowo po kontuzji Achillesa.Takich lekarzy jak dr Miniach życzę wszystkim pacjentom. Od pierwszego momentu wiedziałam, że trafiliśmy w dobre ręce.Dziękuję raz jeszcze.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Piotr Paweł Nowaczkiewicz

  Chirurg, Urolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Świetny fachowiec, mądry, doświadczony, bardzo miły doktor. Lekarz Przyjaciel. Mam pełne zaufanie do przyjętej strategii leczenie. Dzięki temu normalnie żyję ze swoją prostatą. Polecam !!!

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz niesympatyczny. Udałam się do niego z badaniem USG, na którym widać guzka na nerce. Badanie sprzed 3 miesięcy z zaznaczeniem, że może to być nowotwór niezłośliwy, jednak do sprawdzenia przez urologa. Pan doktor nie raczył wykonać ponownie badania USG, ani nie skierował mnie na żadne dodatkowe badania. Leczenie: czekać i obserwować.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania