Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.
Poniatowskiego 26, 08-110 Siedlce
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  Robert Stecewicz Inny

  Moj syn trafił na sor w Siedlcach z wybitym kciukiem bez obrzęku i wylewu (gdyby był obrzęk i wylew może to świadczyć o uszkodzeniu tkanek miękkich). Zostało zrobione zdjecie rtg przed nastawieniem po czym pan doktor przystapil do "ustawiania" palca. Nie udalo mu sie zrobic tego jednorazowo i za drugim razem wtykał palec na siłę opowiadając synowi jakie to niby kosteczki przeszkadzaja w nastawieniu palca ( lekarz zapomnial o więzadłach i scięgnach ? ) Padla prośba o rezonans lub tk jednak pan dr stwierdzil , ze nie trzeba. Zrobil ponownie rtg i odesłał syna bez podania środków przeciwbólowych z longeta na palcu do leczenia w poradni. Następnego dnia na cito zrobilismy rezonans. Okazuje się że zerwane jest wiezadlo i konieczna operacja, aby syn szybko wrocil do sprawnosci ( kciuk prawej reki) Nie było mnie przy synu podaczas zaistnialej sytuacji. Jednak po relacji syna i pełnej diagnostyce wiem , że nie polecę nigdy tego lekarza ani szpitala.

  A
  Profil zweryfikowany
  Grażyna Kadej Inny

  Nigdy więcej kontaktu z tą Panią. Po operacji przegrody zrobił się ropień. Pacjent 3 doby po wypisaniu zgłosił się na oddział z bardzo wysoką gorączka, ogromnym wyciekiem z rany i bólem. Oczywiście sytuację z czasem opanowano. Pani doktor po kilku dniach zjawia się w szpitalu i od razu pretensje, że trzeba było się zgłosić do niej do gabinetu gdzie ona by oczyściła ranę, a nie psuć jej reputację. Nieprzyjemna, zarozumiała kobieta.

  M
  Profil zweryfikowany
  Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o. Inny

  Pani Doktor Marzena Oknińska -Wasiak to doskonała specjalistka . Ma wspaniałe , empatyczne podejście do pacjenta , ogrom wiedzy , serdeczności i cierpliwości. Jest 100% zaangażowana w to co robi. Bardzo dokładna i komunikatywna! Polecam z całego serca!

  I
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Olszewska-Kindziuk Inny

  Chodzę na wizyty do Dr.Elżbiety Olszewska-Kindziuk już wiele lat. Jestem zadowolona. Lekarz podchodzi poważnie do sprawy i potrafi dobrze wyjaśnić problem związany z moim zdrowiem. Jestem bardzo zadowolona także z badań ,na które Pani Neurolog mnie kieruje. W razie nagłego przypadku także przyjmie szybko. Polecam jak najbardziej.

  P
  Profil zweryfikowany
  Robert Stecewicz Inny

  Wylądowałem na sorze po artroskopi kolana z gorączka i opuchniętym kolanem. Doktor przeprowadził punkcję. Wszystko w przyjemnej atmosferze. Potem wydał dalsze zalecenia i odpowiedział szczegółowo na zadane pytania.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Dominik Rysak-Luberowicz Inny

  Serdecznie polecam :) Badania zawsze były przeprowadzone w bardzo delikatny sposób, a podczas diagnozy Pan Doktor wykazał się wielką empatią. Przeprowadził skomplikowaną operację usunięcia sporej torbieli, a dziś mogę cieszyć się zdrowiem. Zaufałam Panu Doktorowi i to była jedna z lepszych decyzji

  K
  Profil zweryfikowany
  Hanna Wilk-Manowiec Inny

  Pani Doktor Hanna Wilk-Manowiec jest fantastycznym lekarzem. Znakomitym specjalista o bardzo wysokich kompetencjach, pełna empatii…na pozór krucha a emanuje od Pani doktor wielka siła.
  Otwarta, życzliwa, serdeczna. Czuję się zaopiekowana i spokojna. Polecam Panią doktor każdemu kto ma problemy kardiologiczne. Dziękuję Pani Doktor.

  J
  Profil zweryfikowany
  Henryk Komoń Inny

  wizyta odbyła się w dniu 05.08.22 w bardzo nieprzyjemnej atmosferze, pan dr od progu tylko zażyczył sobie podniesionym tonem nazwisko, czekałam na wizytę 5 miesięcy, a trwała ona 43 sekundy, chciałam zasięgnąć porady po nieudanym zabiegu skleroterapi , pan dr nawet się nie spojrzał na zmiany żylne, nie spytał o dolegliwości nie mówiąc o podstawowym badaniu, wręcz wulgarnie mnie wyśmiał, praktycznie nakazał w dość bezczelny sposób opuścić gabinet, ciekawe czy w praktyce prywatnej też jest tak uprzejmy, nie pozdrawiam i nie polecam,

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. Dominik Rysak-Luberowicz Inny

  Niestety jestem posiadaczka endometriozy. Po łzach i nerwach które zapewnili mi lekarze dr Rysak dał nadzieje proponując laparoskopię. Wszystko drobiazgowo opisał jak ma wszystko wyglądać. Podszedł do operacji bardzo profesjonalnie.Minął ponad miesiąc od operacji i czuje się dobrze. Niestety jedna mała torbielka została o której nic nie wspomniał przy wypisie... Mam nadzieje ze mimo tego zajde w ciąże. Lekarz z powołania.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Dominik Rysak-Luberowicz

  Niezwykle ludzki i kompetentny lekarz.
  Konkretny i potrafił obrazowo przedstawić sytuację w jakiej jest pacjent.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania