Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.

Poniatowskiego 26

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Karpiński Inny

  Tydzień po bardzo silnym stłuczeniu kolana wizyta kontrolna u dr. Karpińskiego. Lekarz używa zwrotu typu Siada, mówi i jest nie dość że niesympatyczny to i nie dokładny. Ma lekceważący stosunek do pacjenta i w dokumentach pisze nieprawdę. Otóż lekarz powiedział, że jest płyn w kolanie ,ale nie będziemy wyciągać, żeby nie zaszkodzić, a w karcie wpisał, że kolano suche. Następnie zakończył leczenie, nie pytając czy potrzebna jest rechabilitacja i jakieś leki przeciwbólowe. Kolano mnie bardzo bolało i było mocno spuchnięte. Wizyta była konieczna w tej sytuacji, również na fundusz u innego lekarza. Wizyta u innego lekarza odbyła się po dwóch tygodniach. Lekarz chciał wyciągnąć płyn lecz wszystko wsiąkło. Zajął się kompleksowo leczeniem i dał skierowanie bez mojego pytania w trybie pilnym na rehabilitację .

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Izdebski Inny

  Zaangażowany, kompetentny, empatyczny, bardzo myślący i pochylający się nad pacjentem lekarz. Bardzo serdecznie dziękujemy:)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Kubicki ACL, gronkowiec, zakażenie kości

  Pan doktor to najlepszy specjalista! Lekarze w Otwocku i w Warszawie nie chcieli się nawet podjąć operacji, odesłano mnie do Siedlec. Pan doktor wykonał szybko ponowne badania, postawił bardzo trafną diagnozę i mnie postawił na nogi. Ratował mnie kolejny raz (!) po błędach lekarzy z Warszawy. Do końca życia będę mu wdzięczny za to co dla mnie zrobił. Prawdziwy mistrz w swoich fachu.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tytus Brągoszewski ciąża

  Polecam doktora i bardzo dziękuję!! Mojemu dziecku, które chciało się urodzić dużo wcześniej uratował życie. To samo zrobił dla mojej mamy, którą operował z nowotworem trzonu macicy. Cała moja rodzina jest bardzo wdzięczna.

 • V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Komoń operacja tętniaka

  Jestem niezmiernie wdzięczna i pełna uznania dla dr H. Komonia, który dokonał u mnie operacji tętniaka aorty brzusznej i jednocześnie rekonstrukcji tętnic udowych wewnętrznych. Operacja ta to był majstersztyk w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Po operacji byłam pod stałą kontrolą i troskliwą opieką doktora Komonia, a ósmego dnia wróciłam do domu na własnych nogach. Dr. n. med. Henryk Komoń to najwyższej klasy specjalista w dziedzinie chirurgii naczyniowej, do którego garną się pacjenci z Polski.
  Wdzięczna pacjentka Wiesława Mazur z Siedlec

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiktor Jodkowski chirurgia laparoskopowa

  Pan Doktor Wiktor Jodkowski to specjalista chirurgii dziecięcej na najwyższym poziomie i zdecydowanie godny polecenia. Pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach i tam mieliśmy przyjemność poznać go jako lekarza, który przyjął naszą córkę na oddział. Pełen profesjonalizm, szacunek dla pacjenta, szybka i trafna diagnoza. Bardzo dobry kontakt z młodym pacjentem i rodzicami. Na każdym etapie leczenia pełna dostępność i wszystko dokładnie wyjaśnione. Lekarz z powołania i zamiłowania do swojej pracy.
  Dziękujemy i szczerze polecamy!

  Wdzięczni rodzice Oliwii.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Smoczyk skomplikowana operacja kostki

  Bardzo opiekuńczy. Po 6 latach od operacji powiem tylko tyle: gdyby nie szwy pooperacyjne nigdy w życiu nikt nie powiedziałby, że syn miał złamaną prawą nogę w kostce (a było zerwane więzadło i kości zespolone płytką z kilkoma śrubami oraz śrubą dynamiczną -czy jakąś taką). Kostka jest w pełni sprawna. Absolutnie polecam dra Smoczyka.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Stecewicz Ból stopy

  Byłem u tego Pana z skierowaniem z powodu bólu lewej stopy (staw skokowy), Doktor nawet nie obejrzał nogi tylko dał skierowanie na badanie krwi. Z wynikiem poszedłem za miesiąc i zostałem skierowany do reumatologa bo kwas moczowy miałem 7,4 a górna norma jest 7,0 i według niego to dna moczanowa. To miało miejsce pod koniec 2015 roku. Reumatolog oczywiście jak boli to mnie waszerował różnymi proszkami ale nie pomogły, więc zrobiłem badania na własną rękę i teraz już wiem że mam rozwalony staw skokowy, a właściwe leczenie teraz będzie długie i bolesne.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Łuczaj opeacja hallusa

  Miałam szczęście, źe operację przeprowadził dr Łuczaj, fachowiec z duźą wiedzą I doświadczeniem. Ma chwilę czasu dla pacjenta, odpowiada na pytania przed operacją interesuje sie stanem zdrowia po zabiegach.Prawdziwy lekarz z powołaniem.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiktor Jodkowski bol brzucha

  Konkretny lekarz, wnikliwie pada pacjenta, bez problemu i bez laski odpowiada na kazde pytanie. Jednym slowem lekarz z powolania. Polecam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania