Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.

Poniatowskiego 26

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Dominik Rysak-Luberowicz Inny

  Serdecznie polecam :) Badania zawsze były przeprowadzone w bardzo delikatny sposób, a podczas diagnozy Pan Doktor wykazał się wielką empatią. Przeprowadził skomplikowaną operację usunięcia sporej torbieli, a dziś mogę cieszyć się zdrowiem. Zaufałam Panu Doktorowi i to była jedna z lepszych decyzji

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Wilk-Manowiec Inny

  Pani Doktor Hanna Wilk-Manowiec jest fantastycznym lekarzem. Znakomitym specjalista o bardzo wysokich kompetencjach, pełna empatii…na pozór krucha a emanuje od Pani doktor wielka siła.
  Otwarta, życzliwa, serdeczna. Czuję się zaopiekowana i spokojna. Polecam Panią doktor każdemu kto ma problemy kardiologiczne. Dziękuję Pani Doktor.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Komoń Inny

  wizyta odbyła się w dniu 05.08.22 w bardzo nieprzyjemnej atmosferze, pan dr od progu tylko zażyczył sobie podniesionym tonem nazwisko, czekałam na wizytę 5 miesięcy, a trwała ona 43 sekundy, chciałam zasięgnąć porady po nieudanym zabiegu skleroterapi , pan dr nawet się nie spojrzał na zmiany żylne, nie spytał o dolegliwości nie mówiąc o podstawowym badaniu, wręcz wulgarnie mnie wyśmiał, praktycznie nakazał w dość bezczelny sposób opuścić gabinet, ciekawe czy w praktyce prywatnej też jest tak uprzejmy, nie pozdrawiam i nie polecam,

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominik Rysak-Luberowicz Inny

  Niestety jestem posiadaczka endometriozy. Po łzach i nerwach które zapewnili mi lekarze dr Rysak dał nadzieje proponując laparoskopię. Wszystko drobiazgowo opisał jak ma wszystko wyglądać. Podszedł do operacji bardzo profesjonalnie.Minął ponad miesiąc od operacji i czuje się dobrze. Niestety jedna mała torbielka została o której nic nie wspomniał przy wypisie... Mam nadzieje ze mimo tego zajde w ciąże. Lekarz z powołania.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominik Rysak-Luberowicz konsultacja ginekologiczna

  Niezwykle ludzki i kompetentny lekarz.
  Konkretny i potrafił obrazowo przedstawić sytuację w jakiej jest pacjent.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Andrzej Nowakowski konsultacja ginekologiczna

  Bardzo rzeczowy lekarz, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Przede wszystkim jest zaangażowany i konkretny. Bardzo dobry specjalista w chorobach związanych z szyjka macicy. Polecam w 100%.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Stecewicz Inny

  Z czystym sumieniem mogę polecić dr. Roberta Stecewicza. Miły, uprzejmy, w pełni zaangażowany. Dostałem wyczerpujące informacje i zalecenia co mam robić z ręką. Pan Doktor przynajmniej zobaczył moja rękę i szybko zlecił badania. Widać że Pan Doktor leczy ludzi z pasji a nie obowiązku.

  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Karpiński Inny

  Tydzień po bardzo silnym stłuczeniu kolana wizyta kontrolna u dr. Karpińskiego. Lekarz używa zwrotu typu Siada, mówi i jest nie dość że niesympatyczny to i nie dokładny. Ma lekceważący stosunek do pacjenta i w dokumentach pisze nieprawdę. Otóż lekarz powiedział, że jest płyn w kolanie ,ale nie będziemy wyciągać, żeby nie zaszkodzić, a w karcie wpisał, że kolano suche. Następnie zakończył leczenie, nie pytając czy potrzebna jest rechabilitacja i jakieś leki przeciwbólowe. Kolano mnie bardzo bolało i było mocno spuchnięte. Wizyta była konieczna w tej sytuacji, również na fundusz u innego lekarza. Wizyta u innego lekarza odbyła się po dwóch tygodniach. Lekarz chciał wyciągnąć płyn lecz wszystko wsiąkło. Zajął się kompleksowo leczeniem i dał skierowanie bez mojego pytania w trybie pilnym na rehabilitację .

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Izdebski Inny

  Zaangażowany, kompetentny, empatyczny, bardzo myślący i pochylający się nad pacjentem lekarz. Bardzo serdecznie dziękujemy:)

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Kubicki ACL, gronkowiec, zakażenie kości

  Pan doktor to najlepszy specjalista! Lekarze w Otwocku i w Warszawie nie chcieli się nawet podjąć operacji, odesłano mnie do Siedlec. Pan doktor wykonał szybko ponowne badania, postawił bardzo trafną diagnozę i mnie postawił na nogi. Ratował mnie kolejny raz (!) po błędach lekarzy z Warszawy. Do końca życia będę mu wdzięczny za to co dla mnie zrobił. Prawdziwy mistrz w swoich fachu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania