Informacje o placówce

Gabinety

Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.

Poniatowskiego 26

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dominik Rysak-Luberowicz konsultacja ginekologiczna

  Niezwykle ludzki i kompetentny lekarz.
  Konkretny i potrafił obrazowo przedstawić sytuację w jakiej jest pacjent.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Andrzej Nowakowski konsultacja ginekologiczna

  Bardzo rzeczowy lekarz, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Przede wszystkim jest zaangażowany i konkretny. Bardzo dobry specjalista w chorobach związanych z szyjka macicy. Polecam w 100%.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Stecewicz Inny

  Z czystym sumieniem mogę polecić dr. Roberta Stecewicza. Miły, uprzejmy, w pełni zaangażowany. Dostałem wyczerpujące informacje i zalecenia co mam robić z ręką. Pan Doktor przynajmniej zobaczył moja rękę i szybko zlecił badania. Widać że Pan Doktor leczy ludzi z pasji a nie obowiązku.


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Karpiński Inny

  Tydzień po bardzo silnym stłuczeniu kolana wizyta kontrolna u dr. Karpińskiego. Lekarz używa zwrotu typu Siada, mówi i jest nie dość że niesympatyczny to i nie dokładny. Ma lekceważący stosunek do pacjenta i w dokumentach pisze nieprawdę. Otóż lekarz powiedział, że jest płyn w kolanie ,ale nie będziemy wyciągać, żeby nie zaszkodzić, a w karcie wpisał, że kolano suche. Następnie zakończył leczenie, nie pytając czy potrzebna jest rechabilitacja i jakieś leki przeciwbólowe. Kolano mnie bardzo bolało i było mocno spuchnięte. Wizyta była konieczna w tej sytuacji, również na fundusz u innego lekarza. Wizyta u innego lekarza odbyła się po dwóch tygodniach. Lekarz chciał wyciągnąć płyn lecz wszystko wsiąkło. Zajął się kompleksowo leczeniem i dał skierowanie bez mojego pytania w trybie pilnym na rehabilitację .


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Izdebski Inny

  Zaangażowany, kompetentny, empatyczny, bardzo myślący i pochylający się nad pacjentem lekarz. Bardzo serdecznie dziękujemy:)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Kubicki ACL, gronkowiec, zakażenie kości

  Pan doktor to najlepszy specjalista! Lekarze w Otwocku i w Warszawie nie chcieli się nawet podjąć operacji, odesłano mnie do Siedlec. Pan doktor wykonał szybko ponowne badania, postawił bardzo trafną diagnozę i mnie postawił na nogi. Ratował mnie kolejny raz (!) po błędach lekarzy z Warszawy. Do końca życia będę mu wdzięczny za to co dla mnie zrobił. Prawdziwy mistrz w swoich fachu.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tytus Brągoszewski ciąża

  Polecam doktora i bardzo dziękuję!! Mojemu dziecku, które chciało się urodzić dużo wcześniej uratował życie. To samo zrobił dla mojej mamy, którą operował z nowotworem trzonu macicy. Cała moja rodzina jest bardzo wdzięczna.


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Henryk Komoń operacja tętniaka

  Jestem niezmiernie wdzięczna i pełna uznania dla dr H. Komonia, który dokonał u mnie operacji tętniaka aorty brzusznej i jednocześnie rekonstrukcji tętnic udowych wewnętrznych. Operacja ta to był majstersztyk w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Po operacji byłam pod stałą kontrolą i troskliwą opieką doktora Komonia, a ósmego dnia wróciłam do domu na własnych nogach. Dr. n. med. Henryk Komoń to najwyższej klasy specjalista w dziedzinie chirurgii naczyniowej, do którego garną się pacjenci z Polski.
  Wdzięczna pacjentka Wiesława Mazur z Siedlec


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wiktor Jodkowski chirurgia laparoskopowa

  Pan Doktor Wiktor Jodkowski to specjalista chirurgii dziecięcej na najwyższym poziomie i zdecydowanie godny polecenia. Pracuje w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach i tam mieliśmy przyjemność poznać go jako lekarza, który przyjął naszą córkę na oddział. Pełen profesjonalizm, szacunek dla pacjenta, szybka i trafna diagnoza. Bardzo dobry kontakt z młodym pacjentem i rodzicami. Na każdym etapie leczenia pełna dostępność i wszystko dokładnie wyjaśnione. Lekarz z powołania i zamiłowania do swojej pracy.
  Dziękujemy i szczerze polecamy!

  Wdzięczni rodzice Oliwii.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Smoczyk skomplikowana operacja kostki

  Bardzo opiekuńczy. Po 6 latach od operacji powiem tylko tyle: gdyby nie szwy pooperacyjne nigdy w życiu nikt nie powiedziałby, że syn miał złamaną prawą nogę w kostce (a było zerwane więzadło i kości zespolone płytką z kilkoma śrubami oraz śrubą dynamiczną -czy jakąś taką). Kostka jest w pełni sprawna. Absolutnie polecam dra Smoczyka.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania