Małopolskie Centrum Reumatologii,Imunologii i Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego im.J.Dietla w Krakowie

(9 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Małopolskie Centrum Reumatologii,Imunologii i Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego im.J.Dietla w Krakowie

aleja Marszałka Ferdynanda Focha 33

30-119 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Badania

 • USG, badania biochemiczne krwi, EKG

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Chrzanowski Inny

  18 lutego 2021 mija pierwsza rocznica kiedy przeszlam operacje kregoslupa odc. ledzwiowego. BArdzo dziekuje Panu doktorowi ze moge cieszyc sie zyciem bez bolu .Znowu gram w tenisa ,jezdze na rowerze i plywam.To jest najlepszy doktor w calej Polse zapewniam nie znajdziecie lepszego .Zycze Panu samych sukcesow w pracy i zdrowia przede wszystkim.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Mamak rehabilitacja pooperacyjna

  Kochana Pani Doktor. Mój pobyt w szpitalu wynikł z konieczności przywrócenia sprawności po złamaniach kości udowych obu nóg. Pani Doktor otoczyła mnie troskliwą opieką, zostałam bardzo dokładnie przebadana i wszelkie zabiegi rehabilitacyjne, które zleciła z zaleceniem zwracania uwagi na miejsca bardziej wrażliwe. Pani Doktor promieniuje pozytywną energią, uśmiechem obdarza otoczenie, co pomaga nam także z optymizmem poddawać się zabiegom leczniczym. Często jest nazywana przez pacjentów "naszym Słoneczkiem". Wspaniały Człowiek! Wspaniały Lekarz. Marta Szymańska

 • Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Marciszewska

  Ja również jestem bardzo zadowolony z podejeścia Pani Doktor do pacjenta. Pani Doktor udało się zdiagnozować co mi dolega. Dobrała mi odpowiednie leki i czuję ogromną poprawę. Ma bardzo indywidualne podejście i poświęca dużo czasu na wizytę

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Sienkiewicz operacja kolana

  Pan Dr Dariusz Sienkiewicz ze szpitala w Krakowie przy ul. Focha - Oddział Ortopedii - to wspaniały człowiek i lekarz profesjonalista. Dzięki Dr D. Sienkiewiczowi odzyskałem sprawność w prawej nodze po operacji endoprotezy kolana. Wykonał mi również dwa zabiegi, cieśni prawej i lewej ręki, w których odzyskałem sprawność i pozbyłem się okropnego bólu. Polecam Go każdemu, kto ma podobne problemy jak ja. Wdzięczny za wszystko - pacjent Leszek Kościółek.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Sienkiewicz zwyrodnienie stawu kolanowego

  Od samego początku do operacji włącznie miałam poczucie, że trafiłam w odpowiednie miejsce. Konsultacje były , konkretne rzeczowe, a przede wszystkim dające nadzieję. Pan doktor oprócz tego, że jest świetnym specjalistą jest również ciepłym człowiekiem. Dziękuję za serdeczne traktowanie Panu Doktorowi i całemu personelowi

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Chrzanowski

  Jestem dwa miesiące po operacji przepukliny kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Z silnymi dolegliwościami bólowymi trafiłem do Pana Doktora Roberta Chrzanowskiego. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i życzliwości z jaką Pan Doktor podchodzi do pacjentów. Szczegółowo wyjaśnił mi moją sytuację zdrowotną do tego stopnia, że na operację zdecydowałem się bez zawahania. Jest to cudowny człowiek, ogromnej kultury osobistej, a także fachowiec najwyższej klasy. Gorąco polecam!
  Podobnie wysoko oceniam personel szpitala, któremu szefuje Pan Doktor. Zresztą trudno pracować inaczej mając tak świetnego szefa.
  Serdeczne pozdrowienia!
  Z uszanowaniem,
  Radosław Gajda

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Sienkiewicz

  Po wizycie u któregoś z kolei ortopedy nie spodziewałam się zbyt wiele. Od lat miałam problemy (mimo dopiero dobiegającej 30.) z bólem w okolicy biodra. Pan Doktor swoim zaangażowaniem i podejściem miło mnie zaskoczył. Choć wizyta nie była prywatna przeprowadził szczegółowy wywiad, nie spieszył się, przebadał i wysłał na RTG po którym kazał wejść bez kolejki (proszę mi uwierzyć, że przed nim żaden inny lekarz, nawet gdy za wizytę płaciłam 300zł tego nie zrobił). Na zdjęciu teoretycznie nic nie było widać, ale Doktor Sienkiewicz się nie poddał. Długo analizował RTG i przy większym powiększeniu znalazł kilkuletnią przyczynę mojego bólu na co nikt inny nigdy nie wpadł. Jestem mu ogromnie wdzięczna za diagnozę. Przede mną jeszcze długa droga, ciężka operacja (możliwa tylko w Poznaniu bądź Piekarach o czym od razu Pan Doktor mnie powiadomił i polecił najlepszych specjalistów od tej przypadłości w Polsce), ale Pan Doktor ofiarował mi to, czego od lat nie dostałam od żadnego innego lekarza- nadzieję, a to dla pacjenta znaczy więcej niż komukolwiek może się wydawać.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Chrzanowski

  Jestem miesiąc po operacji guza kanału kręgowego w odcinku lędźwiowym (było podejrzenie wyściółczaka, ale okazało się, że to nerwiak). Uprzedzano mnie, że w wyniku operacji może czekać mnie paraliż dolnej części ciała, albo niedowłady, niesprawność zwieraczy. Mimo że guz był mocno przerośnięty z nerwami, Pan Doktor Chrzanowski usunął go całego, pozostawiając nerwy nienaruszone. Wracam do zdrowia i cieszę się pełną sprawnością.
  Panie Doktorze - wielki szacunek, uznanie i podziw dla Pana profesjonalizmu i precyzji! Bardzo dziękuję za okazaną życzliwość.
  Ewa Paszkowska

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Chrzanowski

  Fantastyczny człowiek i specjalista co nieczęsto się zdarza. Po pierwszej wizycie zdiagnozował problem z którym inni specjaliści nie mogli poradzić sobie przez 1,5 roku i przez tyle też czasu nie mogłem chodzić (stenoza, ucisk worka oponowego, dyskopatia, rwa kulszowa) Dwa miesiące po operacji odbarczenia i stabilizacji kręgosłupa, poczułem na nowo czym jest radość chodzenia i poruszania się po świecie.
  Bardzo dziękuję panie doktorze wraz z całym zespołem lekarskim :-)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania