LOREM LAB Pracownia psychologiczno - terapeutyczna

LOREM LAB Pracownia psychologiczno - terapeutyczna

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

To co nas łączy to pasja do pracy, którą wykonujemy oraz chęć niesienia pomocy i wsparcia osobom w kryzysie, konflikcie, chorobie,zmagających się z traumą czy osobom, które szukają zmian wżyciu.

W naszej pracy integrujemy tradycje psychologii z nowymi podejściami terapeutycznymi, w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe. Nasze działania dopasowujemy do potrzeb pacjenta, uwzględniając jego dotychczasowe doświadczenia oraz zasoby jakimi dysponuje.

Pracujemy z dziećmi, nastolatkami oraz osobami dorosłymi. Prowadzimy terapię indywidualną, par, rodzin oraz konsultacje psychologiczne, także bezpłatne. W określonych przypadkach prowadzimy terapię online. Natomiast tym, którzy chcą znaleźć szybkie i polubowne rozwiązanie w sytuacji konfliktu rodzinnego,oferujemy mediację.
Dowiedz się więcej

Adres

LOREM LAB Pracownia psychologiczno - terapeutyczna
ul. Libelta 24/5, 60-707 Poznań
LOREM LAB Pracownia psychologiczno - terapeutyczna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (115)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Anna Schmidt-Piątek Konsultacja psychologiczna

  Bardzo dziękuję Pani Ani za wielomiesięczną terapię która zmieniła moje życie poprawiając mi bardzo komfort życia.
  Jestem inną osobą ,która potrafi radzić sobie w różnych trudnych sytuacjach. Jeżeli masz problemy zadzwoń umów się na wizytę twoje życie stanie się dużo łatwiejsze.
  Pani Aniu jeszcze raz bardzo dziękuję!!!!!

  Anna Schmidt-Piątek

  Panie Macieju bardzo dziękuję za tą miłą opinię i trzymam kciuki za dalsze sukcesy. Serdeczne pozdrowienia :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Adrianna Kalecińska Konsultacja psychologiczna

  Terapię u Pani Adrianny przechodziłam przed i podczas pandemii. Pani Adrianna była dla mnie ogromnym wsparciem, nigdy nie czułam aby ktoś tak silnie ze mną współodczuwał. Po kilku latach mogę powiedzieć, że dzięki tym spotkaniom stałam się dla siebie bardziej wyrozumiała, zaakceptowałam to co wydawało mi się nie do zaakceptowania i pozwoliłam sobie na bycie sobą. Bardzo dziękuję i szczerze polecam.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Magdalena Piotrowska-Gotowała psychoterapia indywidualna

  Terapia u pani Magdaleny bardzo mnie zmieniła - na lepsze, co zauważyli też moi bliscy. Mogłam we własnym tempie przepracować wszystkie trudne emocje, a Terapeutka wykazała się dużą empatią i szacunkiem. Dzięki pani Magdalenie inaczej postrzegam siebie i swoje reakcje, czuję, że mam wpływ na swoje życie, decyzje i budowanie relacji. Oprócz ogromnej wiedzy merytorycznej pani Magdalena okazała się też inspiracją - podrzucała tytuły wartościowych książek, co pomogło w terapii. Polecam serdecznie :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Anna Schmidt-Piątek psychoterapia indywidualna

  Bardzo się cieszę, że trafiłam na terapię do Pani Ani! Jest to niezwykle ciepła i empatyczna osoba, która - mogę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością - zmieniła moje życie. Dzięki wspierającej atmosferze i indywidualnym podejściu byłam w stanie porozmawiać spokojnie o tym co mnie trapiło i co super ważne znaleźć sposoby na to jak sobie z trudnymi dla mnie tematami poradzić! Myślę, że jeśli ktoś np. boi się pójść na terapię to idealnie odnajdzie się na sesjach o Pani Ani. Gorąco polecam i jeszcze raz dziękuję! :)

  Anna Schmidt-Piątek

  Z całego serca dziękuję za tą bardzo miłą opinię :) Serdeczne pozdrowienia!

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Piotrowska-Gotowała psychoterapia indywidualna

  Jestem dopiero po dwóch wizytach ale wiem że zostanę dłużej. W gabinecie Pani Magdaleny czuje się swobodnie a przede wszystkim Pani Magdalena uważnie słucha i zadaje trafne pytania. Gorąco polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Martin Steyer Psychoterapia

  Niedawno zakończyłem kilkumiesięczną psychoterapię u mgra Steyera. W mym odczuciu specjalista zasługuje na polecenie pod każdym względem, szczególnie ważne były dla mnie: rzetelność, empatia, przyjazna atmosfera, poczucie bezpieczeństwa podczas spotkań i - przede wszystkim - wyraźne zaangażowanie w moje problemy. Wszystkie spotkania były bardzo rzeczowe, ponadto otrzymywałem od psychologa zadania i materiały, którymi zajmowałem się między konsultacjami. Mam poczucie, że zawsze były one bardzo dobrze przemyślane i dobrane pod moją sytuację. Ostatecznie psychoterapia pozwoliła mi się zmierzyć z wieloma problemami i nie będzie przesadą, jeśli powiem, że obecnie żyje mi się o wiele lepiej. Bardzo polecam specjalistę!

  J
  Profil zweryfikowany
  Anna Schmidt-Piątek psychoterapia indywidualna

  Właściwa osoba na właściwym miejscu! Cudowna osoba, świetny terapeuta, który pomógł mi przejść przez bardzo trudny okres w życiu. Pani Ania wzbudziła zaufanie od pierwszego spotkania. Pełen profesjonalizm, cierpliwość, otwartość i zrozumienie . Szczerze polecam wszystkim!

  Anna Schmidt-Piątek

  Bardzo dziękuję za te miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Magdalena Piotrowska-Gotowała Inny

  Pracowałam z Panią Magdą przez ponad 1,5 roku i mogę szczerze powiedzieć, że lepiej nie mogłam trafić. Od samego początku czułam się w gabinecie bardzo komfortowo. Pani Magda uważnie słucha, nie ocenia, zadaje bardzo trafne pytania, które zawsze skłaniały mnie do refleksji, dostrzegła wiele aspektów i problemów z których nie zdawałam sobie sprawy zanim zaczęłam psychoterapię. Z każdego spotkania wychodziłam podniesiona na duchu. Pani Magda zmieniła moje życie o 180 stopni, otworzyła mnie na wiele wspaniałych rzeczy. Dzisiaj jestem dużo bardziej świadomą osobą, wyleczoną z problemów, które zabierały mi radość życia. Dzięki Pani Magdzie jestem teraz w szczęśliwym związku ze wspaniałym mężczyzną. Na pewno będzie mi brakować mi tych spotkań, wspaniałym doświadczeniem było móc poznać i pracować z Panią Magdą. Czuję ogromną wdzięczność i całym sercem polecam. Dziękuję!

  W
  Profil zweryfikowany
  Anna Schmidt-Piątek psychoterapia indywidualna

  Jestem szczęśliwa i ogromnie wdzięczna Pani Ani za wielomiesięczną współpracę, dzięki której moja relacja z samą sobą zmieniła się na dobre. Jestem z siebie dumna jaką drogę przeszłam i jakiej świadomości nabrałam. A to wszytko dzięki ogromnemu wsparciu od tak wspaniałej i mądrej osoby, która małymi krokami przeprowadziła mnie przez całą terapię. To osoba, której w 100% można zaufać i przy której można czuć się swobodnie i bezpiecznie. Dziękuję z całego serducha, jestem szczęściarą, że trafiłam na Panią :)

  Anna Schmidt-Piątek

  Bardzo dziękuję za te wspaniałe słowa. Pozdrawiam bardzo serdecznie

  O
  Profil zweryfikowany
  Anna Schmidt-Piątek Konsultacja psychologiczna

  Z całego serca polecam Panią Annę. Jest świetnym psychologiem i przesympatyczną osobą. W bardzo profesjonalny sposób podchodzi do pacjenta. Już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej. Pani Anna pomogła mi spojrzeć na każdy mój problem z innej, pozytywnej strony, za co jestem jej bardzo wdzięczna :)

  Anna Schmidt-Piątek

  Bardzo serdecznie dziękuję, za tak miłą opinię. Serdeczne pozdrowienia

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania