Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus

  Słowiańska 41

  64-100, Leszno, wielkopolskie

  Dane kontaktowe +48 65 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Zgaińska-Ossowska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • bardzo słaby

   Zgadzam sie w 100 procentach z opinia 1. ja tez wrecz proszac o jakiekolwiek skierowanie na badania zawsze jest wyliczane ile to kosztuje.Bardzo ciezko jest otrzymac konkretna pomoc.Juz wypisalam stamtad dzieci i ja tez zrobie to jak najszybciej.Zreszta co mnie obchodzi ile jakie badania kosztuja,skladki sa placone i lekarza obowiazkiem jest wypisanie skierowania na badania.

   Poza tym nie polecam tej przychodni.dzwoniac od rana zeby sie zarejestrowac trzeba miec anielska cierpliwosc aby trafic na tzw.otwarta linie.albo nie odbieraja,albo ciagle jest zajety a jak juz jest sygnal to sie rozlączaja.zreszta bedac 2 razy u dwoch roznych specjalistow nie otrzymalam zadnej konkretnej pomocy!!!
   PO PROSTU BRAK SŁÓW .

  • bardzo słaby

   Nie polecam! Ta pani zachowuje się jakby za każde zlecone badanie musiała płacić z własnej kieszeni. Wypominanie ile to kosztuje jest na porządku dziennym. Po tym jak poprosiłam ją o skierowanie na zwykłe badanie krwi stwierdziła, że "o 9 zl już przekroczyła limit na moją osobę". Podczas każdej wizyty trzeba się wręcz prosić i tłumaczyć po co komu takie badanie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Wojciech Hetman

  Fizjoterapeuta,

  • bardzo dobry

   Najlepszy fizjoterapeuta z jakim pracowałem! Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, poświęca tyle czasu ile potrzeba (a nie na sztukę szybko, szybko). Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentami a co najważniejsze JEST SKUTECZNY. Polecam serdecznie

 • Anna Bartkowiak

  Stomatolog,

  • bardzo dobry

   Z pełną odwagą założyła mi aparat stały w bardzo młodym wieku, który nie miałam jeszcze wszystkich stałych zębów. Patrząc obecnie na to jaki uśmiech miałabym gdyby nie ona, wiem że mogę być wdzięczna. Posiadam dalej mocne wady zębów, które wynikają z genetyki- pani doktor doskonale to widziała i wiedziała jak wiele może zrobić. Odwiedzałam ją regularnie przez 6 lat. Mogę polecić z czystym sumieniem.
   Dodam, że cała moja rodzina robiła u niej zęby. Trzeba zapłacić, ale mamy pewność, że jest to wykonane dobrze. Jeśli dentystka to tylko ta.

  • bardzo dobry

   Pani doktor jest bardzo dobrym fachowcem,swoją rozmową odwraca uwagę od tego,ze siedzimy na fotelu dentystycznym:)jest bardzo miła i świetnie robi zęby,ale jest baaardzo droga.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Halina Strzyszcz

  Ginekolog, lek.

  • bardzo słaby

   Witam,
   Bardzo nie polecam chodzenia na zabiegi do Strzyszcz.
   Z tego co mi wiadomo kilka osób w tym ja po zabiegu trafiło do szpitala z powodu komplikacji po zabiegu. (stan zapalny) Wszystkie te osoby miały wykonywany zabieg tylko u niej.
   ODRADZAM!!
   Niestety trzeba dobrze umieć wykonywać zabiegi, przede wszystkim sterylnie a nie tylko patrzeć na pieniądze, poza tym brak przyznania się do błędu ze strony lekarza.
   I nie poinformowanie o innych metodach. Zrobienie zabiegu który był najwięcej punktowany w NFZ ale w przypadku tych osób nie był potrzebny taki tylko inny o którym lekarz nie poinformował.

  • bardzo słaby

   Leczyłam się u pani doktor przez kilka lat, gdy byłam w wieku 13-20, przez co zraziłam się kompletnie do lekarzy ginekologów i potem, gdy miałam problemy, unikałam wizyt u specjalistów. Pani doktor bardzo niemiła, traktowała mnie z lekceważeniem, pogardą, czułam się poniżona będąc u niej na wizycie, gdy miałam jechać znowu, cała byłam zestresowana. Wyzywała mnie za wszystko, nawet gdy nie usłyszałam, co powiedziała i prosiłam o powtórzenie bądź gdy miałam jakieś dodatkowe pytanie. Czy tak powinna wyglądać wizyta u specjalisty od takich delikatnych i wstydliwych spraw, zwłaszcza gdy pacjentką jest młoda dziewczyna? Raz wyrzuciła mnie z gabinetu, bo pani w recepcji zapomniała podać mi kartoteki. Ale abstrachując od jej humorów i nieuprzejmości - na wizytę czekało się zawsze co najmniej 3 godziny, mimo że były prywatne, pani doktor notorycznie się spóźniała, czasem nawet o 2 godziny, nie wysłuchiwała do końca pacjentki, ograniczała badania do minimum, tzn. tylko do usg nie zlecając żadnych dodatkowych. Nie wiem, czy tak zachowuje się dobry lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Paweł Baranowski

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   bardzo dobry konkretny lekarz cala uwage poswieca pacjentowi wytlumaczy wszystko naj nalezy dba o dobro pacjenta

 • Tomasz Trzeciak

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Polecam Doktora Tomasza Trzeciaka jako ortopedę! Wizyta u Doktora to sama przyjemność. Jest miło, zabawnie, konkretnie i co najważniejsze mam wyleczone kolano. Termin artroskopii kolana na NFZ miałam ustalony już dwa miesiące po wizycie. Szycie łąkotki przyśrodkowej we wrześniu 2014 r. przebiegło pomyślnie i już po 5. tygodniach od operacji, dzięki zestawowi ćwiczeń jakie dostałam od lekarza moje kolano było całkiem sprawne :) Niestety ze względu na całkowicie zerwanie ACL Doktor nie podjął się szycia łąkotki i rekonstrukcji ACL za jednym razem, ponieważ prawdopodobieństwo nieudanej operacji było zbyt duże. W kwietniu 2015 miałam rekonstrukcje wyżej wymienionego ACL i teraz po 3,5 miesiąca od drugiej operacji mogę śmiało powiedzieć, że moje kolano niedługo wróci do pełnej sprawności. Dzięki skierowaniu w trybie pilnym na oddział Dziennego Pobytu i miesięcznej rehabilitacji mam pełen wyprost i prawie pełne zgięcie.

  • bardzo dobry

   Rewelacyjny lekarz to mało powiedziane.. Dr Tomasz Trzeciak operował dwa moje kolana- rekonstrukcja więzadła rzepkowo-udowego przyśrodkowego oraz uwolnienie boczne. Dzięki niemu mogę funkcjonować bez żadnych obaw. Polecam go każdemu, kto ma problem z kolanem!
   100 % perfekcja i zainteresowanie pacjentem.

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu

 • Tomasz Lisiecki

  Stomatolog,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry fachowiec, profesjonalista pełną gębą, konkretny, bezpośredni, co nie wszystkim pewnie się podoba.
   P.

  • bardzo dobry

   Bardzo przyjazny, wesoły, wygadany, a przy tym konkretny w działaniu. Wyjaśniał krok po kroku co będzie robił i dlaczego, wpierw zrobił wywiad na temat mojego zdrowia i jakie leki przyjmuję. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Aleksandra Jadwiga Lisowiec-Zuska

  Neurolog,

  • bardzo dobry

   Lekarz z powołania . Rzadko trafia się takie podejcie do pacjenta jakie ma Pani Doktor bardzo dąży do właściwej diognozy . Nigdy nie zostawiła nas w potrzebie DZIEKUJĘ

  • bardzo dobry

   Profesjonalne podejście poparte fachową wiedzą, Ludzkie zachowanie, odruchy, gesty - bardzo pozytywnie. Polecam - Szymon

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu