Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Lecznice Citomed

Marii Skłodowskiej-Curie 73

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Kolonoskopia
 • Leczenie zębów w narkozie
 • Usunięcie zaćmy
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Król Inny

  Pan Doktor to złoty człowiek. Miałam dziś badanie kolonoskopii przeprowadzone przez Pana Doktora, samo badanie było dość trudne ze względu na moją specyficzną anatomię ale to jak Pan Doktor do tego podszedł to było mistrzostwo. Jest osoba ciepła, pełna empatii i zrozumienia. Pomimo dużego dyskomfortu czułam się zaopiekowana i samo badanie było przeprowadzone bardzo powoli i najdelikatniej jak było można. Chciałabym bardzo podziękować Panu Doktorowi, a także pielęgniarce asystującej za serdeczną atmosferę, pomoc, zrozumienie. Dziękuję!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Kotarak Inny

  Cudowny lekarz. Kompetentny, cierpliwy z ogromną wiedzą . Potrafi prosto i z zrozumieniem wytłumaczyć chorobę, i nigdy nie odmawia pomocy. Jestem Panu Doktorowi ogromnie wdzięczna za wszystko co robi dla pacjentów.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Patrycja Krepska konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecamy Panią Patrycję dzis jesteśmy szczęśliwymi rodzicami Gaji. Po kilku lekarzach w koncu Trafna diagnoza

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Łuczak operacja zaćmy

  Pod każdym względem polecam doktora Tomasza Łuczaka: najwyższy profesjonalizm, rzadko spotykane zaangażowanie, autentyczna serdeczość. Panie Doktorze - bardzo dziękuję!

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Patrycja Krepska konsultacja ginekologiczna

  Była to moja pierwsza wizyta ginekologiczna u Pani Doktor. Przyszłam z kiepskimi wspomnieniami po poprzedniej wizycie w innym mieście. Pani Doktor była bardzo empatyczna, miła i delikatna, badanie przebiegło bezboleśnie, dokładnie wytłumaczyła cel przeprowadzanych badań, wytłumaczyła działanie przepisywanych leków. Gabinet również wywiera pozytywne wrażenie, zarówno pod względem wyglądu sprzętu jak i ogólnego wyposażenia. Serdecznie polecam!

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Kierszk Inny

  Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna z opieki jaką Pan doktor otoczył mnie przez cały okres ciąży oraz kilka miesięcy przed. W gabinecie panuje zawsze super atmosfera, bez skrępowania. Na wizyty chodzi się z przyjemnością. Podczas wizyt doktor poświęcał mi tyle czasu ile potrzebowałam,zawsze odpowiadał na wszystkie pytania nawet te "glupie". Wszystkie badania zlecal na czas i zawsze ze swojej inicjatywy nawet te dodatkowe jeśli uważał że są potrzebne. Mogę powiedzieć,że prowadził moją ciążę wzorowo ;) i dzieki temu mam zdrowego synka. Inni lekarze ( mialam nieciekawe doswiadczenia) mogą się od doktora uczyć podejścia do pacjenta. Doktorze bede dozgonnie wdzieczna za to co doktor dla nas zrobil ;) i szczerze polecam wszystkim kobietkom ;)

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Socha Inny

  Lekarz sympatyczny i dokładny. Proponowane leczenie zawsze skuteczne. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Warty polecenia.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Hoffman Inny

  Był moimi operatorem Po operacji wyjaśnił wszystko co się dzieje Zapewnił że będzie dobrze tym bardziej że mam tocznia układowego bardzo agresywnego

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksander Łączny Inny

  Zdecydowanie polecam Pana Doktora. Bardzo profesjonalnie i całkowicie bezboleśnie przeprowadzony zabieg leczenia kanałowego. Pan Doktor działa bardzo sprawnie i dokładnie. Z przyjemnością będę wracać.

  lek. dent. Aleksander Łączny

  Bardzo dziękuję za opinię.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Czakowska-Żyto Inny

  Pani doktor bardzo dokładna, przyjazna i cierpliwa na każde pytanie odpowie i wytłumaczy. Zanim wyda opinie zaleci szczegółowe badania. Pierwsza wizyta w lux med, druga w Citomed. Polecam. Wizyty były prywatne.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania