Lecznica Specjalistyczno - Zabiegowa Kabaty

(123 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lecznica Specjalistyczno - Zabiegowa Kabaty

Wąwozowa 21, Ursynów

02-796, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Grela

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • P
   Lokalizacja: RenortUsługa: osocze bogatopłytkowe

   Bardzo jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia Pana doktora. Rzeczowo wyjaśnił sprawę, opisał wszelkie możliwości leczenia.

  • K
   Lokalizacja: Renort Ursynów

   Profesionalna obsługa ,miła atmosfera.Pan doktor w bardzo przystępny sposób opisał i wyiaśnił moje schorzenie oraz dalsze etapy leczenia.Polecam usługi Pana doktora

  Zobacz wszystkie opinie (112) o tym lekarzu


 • Waldemar Waloch

  Ortopeda,

  • Lekarz miły i sympatyczny, ale nie o to chodzi w tym fachu. Kompletnie błędna diagnoza i mylne zalecenia odnośnie formy leczenia. Całkowita bagatelizacja urazu ścięgna, który wymaga dwumiesięcznego leczenia, a nie tygodnia na środku przeciwbólowym. Brak umiejętności interpretacji badania usg oraz informacji na temat mechaniki urazu. Wyrzucone pieniądze w błoto, zdecydowanie odradzam.

  • M

   Dołączam się do dobrych opinii. Dopiero w wieku 38 lat dowiedziałam się, że mam wrodzone skrzywienie części kręgosłupa, a nie że "się garbię", jak słyszałam od innych lekarzy całe życie. Dostałam dokładne wyjaśnienia i zalecenia, lekarz cierpliwy i jeden z najlepszych, z jakimi miałam do czynienia.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Ewa Kozierowska-Jędrzejewska

  Ginekolog,

  • M

   Naprawdę wspaniała pani doktor. Kiedy trafiłam do niej po raz pierwszy byłam młodą pacjentką (ok. 18 r.ż.), od jakichś 2 lat przyjmującą doustną antykoncepcję hormonalną. Po raz pierwszy w życiu (!) zlecono mi badanie takie jak: cytologia, USG piersi, USG jajników, a także badania krwi. Pani doktor była wręcz zszokowana, że dobór leków odbył się bez przeprowadzenia jakichkolwiek badań. Bardzo konkretna kobieta, badanie ginekologiczne krótkie, bez nieprzyjemności. Receptę udało mi się uzyskać bez problemu. Co do kolejnych wizyt - prawidłowa diagnostyka chorób, odpowiedni dobór leczenia, jak również pomoc i fachowość przy udzielaniu odpowiedzi na pytania niepewnej pacjentki :)

  • M

   Bardzo niemiła kobieta. Wizyta krótka (6 min)i droga. Mowila zawiłym jezykiem nic nie wyjaśniając. Na dodatek przepisała lek którego od dawna nie ma w hurtowniach. Dodatkowo traktowała mnie bez szacunku i jak małe dziecko (mam 26 lat). Gdy weszłam do gabinetu i spytałam się czy zamknąć drzwi usłyszałam " a co goła chcesz przy otwartych drzwiach leżec?" serdecznie nie polecam. Dawno nie zostałam tak potraktowana przez żadnego lekarza, a miałam inne nie miłe doświadczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania