Lecznica Specjalistyczno - Zabiegowa Kabaty

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lecznica Specjalistyczno - Zabiegowa Kabaty

Wąwozowa 21

02-796 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Grela Inny

  Trafiłem do doktora Greli bodajże w 2012 ze szwankującym kolanem. Inny - podobno świetny ortopeda - odesłał mnie z kwitkiem. Doktor Grela zbadał, skierował do siebie do szpitala dziennego na artoskopię, po której zapomniałem o problemie kolana. Do dziś kolano nie odezwało się ani razu w znaczący sposób, a przedtem po pierwsze ciągle pobolewało, a po drugie było niestabilne.
  Ponadto chcę pochwalić doktora za empatyczne podejście.
  Pamiętam, że na koniec powiedział: ... i proszę się cieszyć zdrowiem.
  I cieszę się zdrowym kolanem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Grela Inny

  Dr Grela to rewelacyjny lekarz z ogromną wiedzą! Dzięki doktorowi, uniknęłam zabiegu operacyjnego po urazie rzepki w kolanie.
  Wszystko co chcecie widzieć odnośnie samego urazu czy procesu leczenia, dr Grela wytłumaczy w niesamowicie dokładny i przede wszystkim zrozumiały dla laika sposób.
  Dawno nie spotkałam tak rzetelnego i sympatycznego lekarza.
  Leczenie u dr Greli to czysta przyjemność :)
  Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Grela

  Świetny lekarz!!! Wreszcie widzę światełko w tunelu, że coś, co nie daje mi żyć od roku, wreszcie się wyleczy. Rewelacyjny kontakt, Super Pan doktor!!!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Grela uraz stawu kolanowego

  Cudowny lekarz, zaangażowany, świetna komunikacja z pacjentem, punktualny.
  Nic tylko się leczyć u takiego lekarza


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Dariusz Grela konsultacja ortopedyczna, punkcja stawów

  Lekarza takiego jak dr Grela jeszcze nie spotkałam. Doktor za każdym razem na wizycie witał mnie uśmiechem, tłumaczył każdą rzecz, żartował, a przy tym nie zapominał o profesjonalizmie. Przyszłam do niego ze zwichniętą rzepką po tym jak dwóch lekarzy nie było w stanie mi pomóc. Dr Grela wykonał mi punkcje stawu i założył tape. Dokładnie wytłumaczył w czym tkwi problem i co tak naprawdę się stało. Na każdej kolejnej wizycie (na których zmieniał mi taśmy) nie wspominał o płaceniu za nie. Na wizycie kontrolnej, która odbyła się dzisiaj powiedział, że wszystko wygląda super i zalecił rehabilitacje, i kolejną kontrolę za pół roku. Bardzo polecam tego lekarza, ponieważ jako jedyny mi pomógł. Jeden z poprzednich lekarzy założył mi tylko bandaż uciskowy, a drugi kazał nosić ortezę zegarową (zdiagnozował mój uraz jako skręcenie kolana a nie zwichnięcie rzepki). Oby więcej takich lekarzy! :)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Dariusz Grela konsultacja ortopedyczna + USG

  Szybko i skutecznie Dr rozpoznał problem z moim barkiem. Profesjonalne i życzliwe podejście do klienta :) Polecam


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Grela ACL

  Konkretny i solidny, szybko zdiagnozował oba kolana, bez pomyłki zlecił naprawę ACL w prawym kolanie i czyszczenie lewego kolana, polecam!:)


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Grela

  Pan Dariusz najpierw przeprowadził u mnie artroskopię celem podczyszczenia kolana po zerwaniu ACL. Wszystko udało się bezproblemowo.

  Po roku miałem właściwą rekonstrukcję ACL metodą BTB (z pobrania więzadła rzepkowego). Wszystko odbyło się w Attisie, na NFZ. Wbrew opiniom w sieci co do dolegliwości po operacji - nie bolało. Czytałem historie o wielkich bólach nasilających się w okolicach 7 dnia po zabiegu. U mnie nie miało to miejsca.

  Do rehabilitacji przystąpiłem po 2 tygodniach, powinienem był tydzień wcześniej. Nogę należy jak najszybciej uruchomić i jest to najważniejsza rzecz po samej dobrze przeprowadzonej operacji !!!. Nie używałem żadnych ortez. Jak mówił rehabilitant - jak rehabilitacja boli to znaczy, że działa. Po czasie stwierdzam, że miał rację.

  Obecnie jestem 6 miesięcy po operacji. Z panem Grelą widujemy się co miesiąc na nieodpłatnych kontrolach w Omed na Wąwozowej. Szybko rozpoczęta i intensywna rehabilitacja pozwoliła na to, że jeżdżę już z dziećmi na rowerze, rolkach. To co zostało po operacji to blizny i coraz lżejsze i rzadsze dolegliwości bólowe które wynikają z pobrania więzadła rzepkowego i które promieniują na resztę kolana. Powinny one ustąpić do roku po zabiegu. Tyle trwa pełna przebudowa więzadła i tyczy się to również ACL.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania