Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Lecznica Life-Med
T.Kościuszki 29, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Lecznica Life-Med logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Basaj Inny

  Gastroskopia została wykonana w sposób spokojny, ale komunikacja po badaniu była bardzo oszczędna w słowach. Wypisał jakieś dziwne słowa w opisie jak flebektazje, insuflacje,antrum, proksymalny zaopuszkowany odcinek dwunastnicy i co ja mam z tego zrozumieć? Wypisał ''kwit'' żadnego podsumowania, wyjaśnienia co było przedmiotowo badane, co zobaczył, żadnych wniosków. Pobranym wycinkiem z badania machnął, jakimś szkiełkiem z kolorową plamą znacząco na pielęgniarkę ,że powinnam i ja to również rozumieć, żadnego komentarza i wyszłam z niewiedzą. Stwierdził, że to już do gastrologa, pobrał próbkę, za którą o dziwo się dowiedziałam dopiero w recepcji, że to jeszcze 180 zł i znowu wizyta płatna. Nie polecam, mogłam pójść do innego, a przede wszystkim nie wierzyć opinii o lekarzu typu miły,kulturalny,taktowny,spokojny,wspierający, bo to puste słowa nic nie wnoszące do problemu z którym my pacjenci się zmagamy i chcemy byś odpowiednio zaopiekowani. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Basaj gastroskopia

  U Pana doktora wykonywałam gastroskopię. Przemiły człowiek, opanowany, merytoryczny. Wyjaśnił na czym polega badanie, przekazał wskazówki. Gastroskopia była w znieczuleniu miejscowym. Myślałam, że w moim przypadku jest awykonalna, mimo wszystko przebiegła w spokoju.
  Bardzo dokładny wywiad, w którym to Panu doktorowi udało się nakierować mnie na przyczynę moich dolegliwości, a borykałam się z nimi od 2019 roku.
  Serdecznie polecam. To bardzo empatyczny człowiek z bogatym doświadczeniem.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Tomasz Zieliński konsultacja kardiologiczna

  Pan doktor Zieliński to profesjonalista w każdym calu...Świetny fachowiec. Miły, wspaniały lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnia.
  Dziękuję Panie Doktorze!!!
  Szczerze polecam!!!

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Zieliński konsultacja kardiologiczna

  Znakomity specjalista z ogromną wiedzą. Lekarz pełen empatii i cierpliwości. Konkretnie i rzeczowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Moja mama zawdzięcza Panu doktorowi życie. Tata i brat również znajdują się pod troskliwą opieką doktora. Jest to wspaniały profesjonalista, godny polecenia.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Zieliński konsultacja kardiologiczna

  Wyśmienity bardzo rzeczowy i pomocny lekarz. Do pacjenta podchodzi indywidualnie i celnie dobiera leki. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jolanta Pietraszek-Mamcarz

  Nie polecam. Niemowlę z alergią pokarmową, brak wywiadu , brak dokładnego badania przedmiotowego, diagnozy też brak. Pani doktor stwierdziła że nie wie na co dziecko ma alergię, nie wysłuchała rodzica, podważyła diagnozy lekarzy innych specjalizacji. Oprócz recepty na mleko, leki przeciwhistaminowe i inne preparaty, które dotychczas nie przyniosły skutku z wizyty nie wynieśliśmy żadnych pozytywów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Jolanta Pietraszek-Mamcarz

  Ta opinia wynika z nieudanej próby wymuszenia nienależnego zaświadczenia na mleko dla alergików, a nie jest oceną diagnozy. Ten serwis nie powinien dopuszczać opinii anonimowych, które są wyrazem frustracji piszących i nie mają nic wspólnego z prawdą.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania