Lecznica Life-Med

(23 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lecznica Life-Med

T.Kościuszki 29

05-825, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Pietraszek-Mamcarz

  Alergolog, Pediatra, Anestezjolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Dziecięcy Szpital KlinicznyUsługa: astma

   Moja córeczka ma astmę. Będąc malutkim dzieckiem ciągle chorowała, a to wirusówki, anginy( miała przerośnięty migdał), rotawirusy. Z jednych antybiotyków wpadała w kolejne. Chodziłam z córcią do innego alergologa. Często miała bezdechy, a ja bałam się spać, bo żeby dziecko mi się we śnie nie udusiło.W końcu trafiłam na tę Panią Doktor. Prowadzi moją córeczkę od 8 lat i jestem zachwycona rezultatami. Moja córeczka rzadko choruje i jest na takim etapie, że nawet kilka miesięcy w roku nie bierze inhalatorów. O bezdechach zapomniałam i jestem spokojna. Dopóki Pani Doktor będzie pracować na Chodźkach, to moja córeczka będzie jej pacjentką. Pani Doktor jest wspaniałym fachowcem i rewelacyjną osobą.

  • B
   Lokalizacja: AlegrovitaUsługa: diagnostyka i leczenie chorób alergicznych

   Z całego serca polecam panią doktor. Jako jedyna potrafiła pomoc mojej 2,5 letniej córeczce, gdzie dziecko notorycznie dostawało pokrzywki różnych wysypek czy też liszajow skórnych (opinia lekarza rodzinnego) po duszności. Obecnie córka ma 6 lat i co prawda jest na syropie przeciwhistaminowym, ale normalnie funkcjonuje. Natomiast po urodzeniu drugiej córeczki dane mi było stanąć do walki z kolka i AZS. Od drugiego miesiąca życia córka jest pod opieką pani doktor. Zmiana mleka, odpowiednie maści i kremy (nie obyło się bez sterydowych,ale tylko w sytuacjach krytycznych) i po sprawie. Obecnie ma dwa latka, także jest na syropie. Wiem że przyjdzie czas na odstawienie leków u obu dziewczynek, narazie próby były nie udane, ale wiem jedno : wizyty nie są tanie jednak nawet przez myśl mi nie przeszło zmienić lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Jarosław Basaj

  Gastrolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: badania profilaktyczne

   Znakomity lekarz. W trakcie wywiadu od razu zrozumiał moje problemy. Nie boję się operacji, ale zawsze miałem ogromne problemy przed i po gastroskopii. Pan Doktor pół roku temu wykonał mi w jednym znieczuleniu dwa zabiegi – gastroskopię i kolonoskopię – tak, że od razu byłem w pełni sił. Daje pacjentowi pewność prawidłowo wykonanego zabiegu. Pozbyłem się dzięki niemu strachu przed kolejną gastroskopią.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Praski p.w. Przemienienia PańskiegoUsługa: polipektomia

   Polecam, bardzo dobry lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Miałam szczęście, że trafiłam na niego. Delikatny,miły, taktowny i kulturalny. Usunął mi dużego polipa płaskiego odbytnicy, którego inni lekarze nie podjęli się usunąć. Po polipie ani śladu. Kolonoskopia z jego ręki to bajka, zero bólu, zero strachu, pełen profesjonalizm ( a dodam, że wcześniejszą kolonoskopię robioną przez innego lekarza trzeba było przerwać w połowie ze względu na ból). Zainteresowany pacjentem, spokojny, rzeczowy, daje poczucie, ze jest się w dobrych rękach.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu