Las-Med. Rehabilitacja M. Szczepańska, M. Markowska

(5 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Las-Med. Rehabilitacja M. Szczepańska, M. Markowska

Wąwozowa 20, Ursynów

02-796, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Patrycja Cieślak

  Fizjoterapeuta,

  • J

   Fachowość i skuteczność pracy Pani Patrycji Cieślak idą w parze ze świetną komunikatywnością, niezbędną do owocnej współpracy fizjoterapeuty z pacjentem. Indywidualne podejście, cierpliwość oraz czas poświęcony każdemu pacjentowi wzmacnia tylko uczucie, że jest się w dobrych rękach:). Dodatkowo spokój, cierpliwość i troska o pacjenta, sprawia że zabiegi są wyjątkowo relaksujące. Trafiłam do Pani Patrycji z silnym bólem kręgosłupa. Już po pierwszej wizycie czułam wielką ulgę, a po trzech sesjach ból zupełnie ustąpił. Otrzymałam również wiele ważnych wskazówek dotyczących pracy przy komputerze, które stosuję na co dzień i widzę poprawę. Gorąco polecam!

  • J

   Doskonała specjalistka z zakresu fizjoterapii. Pani Patrycja Cieślak wykonywała rehabilitację domową mojej babci( złamanie szyjki kości udowej - endoprotezo-plastyka i niedowład prawej strony po udarze nie rehabilitowany stale) przed prawie trzy miesiące 3x w tyg. Znakomicie "złapała" kontakt z rehabilitowaną i w sposób fachowy tłumaczyła i pomagała w realizowaniu ćwiczeń. Mając na uwadze rodzaj schorzenia podeszła do sprawy profesjonalnie co dało efekty. Babcia z osoby niechodzącej (pooperacyjnej) została z pionizowana, i uruchomiona w podstawowych funkcjach ruchowych. Motywowała ją i dodawała otuchy w chwilach zwątpienia jednocześnie przełamywała lęk babci co do przyszłości. Polecam i gratuluje osobie, która będzie miała do czynienia z Panią Patrycją Cieślak.


 • Jakub Zychowicz

  Fizjoterapeuta, Terapeuta,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Miałam dyskopatię odcinka szyjnego i duże bóle oraz zawroty głowy. Byłam już skierowana na operację. Pan Kuba sprawił, że bóle głowy zniknęły a zawroty pojawiają się sporadycznie. O operacji narazie nie myślę.Polecam wszystkim świetny fachowiec.

  • F
   Lokalizacja: Las-Med. Rehabilitacja M. Szczepańska, M. Markowska

   Korzystam regularnie z pomocy pana Jakuba w związku z uprawianym sportem (triatlon) i częstymi napięciami mięśniowymi czy drobnymi kontuzjami wymagającymi doraźnej terapii manualnej czy masażu. Cenię sobie dobry kontakt, proste, zwięzłe wytłumaczenia przyczyn dysfunkcji. Generalnie z każdej wizyty wychodzę zadowolony dlatego zdecydowanie polecam tego fizjoterapeutę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu