Kuźmińscy Stomatologia

(8 opinii)

Klinika Stomatologia Kuźmińscy to miejsce realizacji pasji, gdzie oferujemy najwyższą jakość oraz najlepszy efekt estetyczny wykonywanych zabiegów. Profesjonalizm, nowoczesność i wysoki standard lecze... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Kuźmińscy Stomatologia

Anczyca 24

93-262 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Stomatologia Kuźmińscy to miejsce realizacji pasji, gdzie oferujemy najwyższą jakość oraz najlepszy efekt estetyczny wykonywanych zabiegów. Profesjonalizm, nowoczesność i wysoki standard leczenia to nasza dewiza, a zdrowy i naturalny uśmiech połączony z zadowoleniem Pacjentów stanowią nasz cel.

Wszystkie gabinety w klinice wyposażone są w nowoczesny sprzęt medyczny, który połączony z wiedzą i 25-letnim doświadczeniem naszych lekarzy umożliwi zadbanie o najmniejszy szczegół podczas zabiegu. W każdym przypadku ustalamy spersonalizowany plan leczenia z Pacjentem dopasowany do jego oczekiwań i potrzeb. Lecząc zgodnie z nim, zapewniamy Państwu pełną gamę usług realizowaną przez specjalistów z różnych dziedzin stomatologii.

- Pracujący w klinice Stomatologia Kuźmińscy lekarze stale się kształcą, biorąc udział w wielu kursach poświęconych różnym specjalizacjom stomatologicznym.
- W odpowiedniej diagnozie pomagają różnorodne zdjęcia rentgenowskie, które można zrobić w naszym gabinecie bez jeżdżenia po innych pracowniach.
- Leczenie w dużej części przypadków prowadzone jest pod mikroskopem, przez co lekarz jest w stanie dojrzeć rzeczy niewidoczne gołym okiem i precyzyjnie wykonać zabieg.
- W klinice, podczas zabiegów, każdy stomatolog współpracuje z asystentką stomatologiczną. Dzięki ich dobrej współpracy wizyta przebiega szybciej i jest bardziej komfortowa dla Pacjenta.
- Po zakończeniu leczenia stale dbamy o naszych Pacjentów, zapraszając ich na wizyty kontrolne oraz higienizacje, dzięki czemu utrzymujemy wcześniej osiągnięte efekty.

Nasz sprzęt

 • Nowoczesne mikroskopy stomatologiczne
 • Tomograf komputerowy
 • Rentgen panoramiczny
 • Rentgen punktowy
więcej

Zabiegi

 • Leczenie kanałowe
 • Powtórne leczenie kanałowe
 • Implantologia
 • Protetyka stomatologiczna
 • Stomatologia estetyczna
 • Stomatologia zachowawcza
 • Leczenie chorób okluzyjnych
 • Leczenie chorób przyzębia
 • Higienizacja
 • Kompleksowe planowanie leczenia
 • Usuwanie zębów, w tym problematycznych ósemek
 • Mikrochirurgia stomatologiczna
 • Chirurgia stomatologiczna
więcej

Choroby

 • Paradontoza
 • Choroba okluzyjna
 • Krwawienie i zapalenie dziąseł
 • Ukruszony ząb
 • Braki zębowe
 • Stany zapalne w zębach
 • Przebarwione zęby
 • Wady zgryzu
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Kuźmiński chirurgia stomatologiczna

  Poddałam się zabiegowi usunięcia wszystkich czterech ósemek na dwóch wizytach. Zabieg był bezbolesny. Zabieg wykonany przez Pana Dr. Macieja Kuzmińskiego przebiegł spokojnie, na co wpływ miał pełen profesjonalizm i doświadczenie Pana Dr. oraz zgrana praca całego zespołu asystującego. Po zabiegu czułam się dobrze, dostałam szczegółowe instrukcje postępowania. Jestem już dwa miesiące po zabiegu, nie doszło do żadnych komplikacji czy stanów zapalnych. Polecam leczenie w Gabinecie MMK.

  lek. dent. Maciej Kuźmiński

  Cieszę się, że mogłem pomóc :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Kuźmiński leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Pełen profesjonalizm. Pan dr. nie wykonał żadnych zbędnych ruchów. Jestem pod ogromnym wrażeniem przebiegu całej wizyty. Gabinet przyjemny. Cały zabieg wykonany w dużym komforcie.

  lek. dent. Maciej Kuźmiński

  Jako osobie, która naucza na swoich kursach ergonomii sprawiła Pan wielką przyjemność zauważając, że staramy się pracować jak najbardziej ekonomicznie. Dziękuję :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Kuźmiński Inny

  Pan doktor wykazywał się niezwykle antyempatyczną postawą wobec mnie - pacjenta. Nie zdiagnozował problemu, nie pomógł mi i wzioł za tą "wizytę" 200 zł. Podczas wizyty nie potrafił ustalić który ząb boli, lecz bardzo namawiał na kosztowne leczenie zęba kanałowo które miało kosztować 1600 zł . Szczerze odradzam.

  lek. dent. Maciej Kuźmiński

  Sytuacja nie wyglądała tak, jak Pan opisuje. Został Pan skierowany do mnie na powtórne leczenie kanałowe, jako do osoby, która ma wiedzę i doświadczenie, by poradzić sobie z zaawansowanym leczeniem. Podczas wizyty poinformowałem, że moim zdaniem (co poparte jest zdjęciami RTG), wskazany ząb nie jest źródłem bólu i wskazałem ten, który należy leczyć. Lekarz ma w obowiązku informować Pacjenta o jego stanie zdrowia i to zrobiłem, a Pan, mimo tłumaczenia, nadal nie zgadzał się z tą opinią i nie chciał skorzystać z sugestii. Podana przez Pana cena jest ceną leczenia kanałowego w mojej klinice.
  Maciej Kuźmiński


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Kuźmiński Inny

  Bardzo miła i fachowa pomoc. Pełen profesjonalizm i bardzo dobry kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecam

  lek. dent. Maciej Kuźmiński

  Dziękuję. Mnie też było miło pomóc. Pozdrawiam.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Kuźmiński problemy z leczeniem kanałowym

  Do Pana doktora trafiłem z polecenie innego stomatologa który nie dał rady wykonać do końca leczenia kanałowego . Pan Doktor W ciągu godzinę załatwił sprawę .
  Gabinet mega profesjonalny podejście do pacjenta rewelacyjne.
  Serdecznie Polecam

  lek. dent. Maciej Kuźmiński

  Cieszę się, że się podobało :) Cały zespół dziękuje za uznanie.
  Pozdrawiamy


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Kuźmiński

  Do gabinetu Doktora Kuźmińskiego trafiłam zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych. Po zakończeniu leczenia muszę przyznać - w pełni uzasadnionymi. W moim przypadku było to kilka wizyt, które to obejmowały leczenie kanałowe zęba wraz z wykonaniem nakładu protetycznego. Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzono ze mną wywiad, wstępnie pan doktor omówił ze mną mój problem, następnie wykonano mi na miejscu badanie tomograficzne, po czym pan doktor opracował plan leczenia, z którym zostałam zapoznana i który to musiałam zaakceptować. Na wszystkie moje pytania dotyczące leczenia otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Samo leczenie było bezbolesne. Pan doktor i towarzyszące mu asystentki bardzo dbały o mój komfort, bezpieczeństwo i o dobre samopoczucie. Higiena pracy na bardzo wysokim poziomie, wygodna pozycja podczas leczenia, wykorzystanie mikroskopu i innych specjalistycznych urządzeń, a nawet bieżąca analiza zdjęć rentgenowskich, czy wręcz ich wykonywanie podczas leczenia sprawiły, że czułam, iż mam do czynienia z profesjonalistami w każdym calu, a zarazem, że leczenie pacjentów to dla doktora Kuźmińskiego i całej jego ekipy, to nie tylko praca, ale także pasja. Efekt - wspaniały. Zdecydowanie polecam!

  lek. dent. Maciej Kuźmiński

  Dziękuję w imieniu zespołu i swoim. Pozdrawiam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Kuźmiński chirurgiczne usuwanie zębów

  Moim problemem są ósemki, które są bardzo ciężko usytuowane. Nie mogłam znaleść stomatologa, który by się podjął tego zabiegu. Jednak dla dr Macieja Kuźmińskiego nie był to problem. Przyjęła mnie przesympatyczna obsługa. Zabieg był bezbolesny i bardzo profesjonalny. Doktorowi towarzyszyły wykwalifikowane asystentki, które dbają o również o komfort pacjenta. Szczerze polecam każdemu z problemem trudnych ósemek. Przede mną jeszcze usunięcie dwóch zębów i szczerze mówiąc już nie mam obaw przed zabiegiem. Klinika na najwyższym poziomie. Gorąco polecam.

  lek. dent. Maciej Kuźmiński

  No może tak dla równowagi trochę tych mniej trudnych ;) Pozdrawiam, serdecznie Pani Mileno


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Kuźmiński

  Jestem pacjentem Pana Macieja od kilku lat. Pełen profesjonalizm. Im trudniejszy przypadek tym większe wyzwanie dla doktora. Bardzo wymagający w stosunku do swoich asystentek. Można się przyzwyczaić.
  I jeszcze nigdy nie zmarzłem w przychodni pomimo klimatyzacji.
  Polecam

  lek. dent. Maciej Kuźmiński

  Teraz jest u na duuużo cieplej. :) Pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania