Specjalistyczne gabinety lekarskie KUR-ORT w Sopocie to najlepsza opieka medyczna w Trójmieście! Od samego początku działalności naszym głównym celem jest współpraca z najlepszymi specjalistami oferu... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Kur-Ort Medical

Antoniego Abrahama 1

81-825 , Sopot , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Specjalistyczne gabinety lekarskie KUR-ORT w Sopocie to najlepsza opieka medyczna w Trójmieście!
Od samego początku działalności naszym głównym celem jest współpraca z najlepszymi specjalistami oferującymi usługi na najwyższym światowym poziomie, między innymi w takich dziedzinach jak: chirurgia, podologia, neurologia, chirurgia plastyczna czy fizjoterapia. Dzięki temu pacjent ma pewność, iż uzyska poradę uwzględniającą aktualną wiedzę medyczną oraz światowe wytyczne, przy jednoczesnym indywidualnym podejściu do każdego pacjenta.

W celu zapewnienia wygody pacjentom, nasza placówka mieści się w samym centrum kurortu Sopot – niedaleko popularnego deptaku – Monciak. Wykwalifikowana kadra specjalistów, klimatyzowane pomieszczenia, możliwość skorzystania z windy oraz przepiękna okolica, to tylko niektóre z atutów KUR-ORTu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Świątkiewicz Inny

  Bardzo empatyczny lekarz, przeprowadza szczegółowe badania. W końcu trafiłam na lekarza, który mnie zdiagnozował i ukierunkował w leczeniu uszkodzonego w wyniku porodu nerwu sromowego.Pan Doktor szczegółowo odpowiada na pytania, nie spieszy się podczas wizyty czy wykonywanych badań EMG. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam, by pozyskać szczegółowe informacje odnośnie mojej choroby i dalszej terapii. Polecam wizytę u dr Świątkiewicza, zwłaszcza kobietom, które mają problemy z czuciem lub odczuwają bóle wynikające z uszkodzeń poporodowych, których źródła dotychczas nikt nie mógł wskazać.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Drewek Inny

  Doktor dokonał czegoś co wg. wielu lekarzy było niemożliwe, podjął się skutecznego leczenia wady stopy mojej córki (przywiedzenie przodostopia). W końcu po raz pierwszy idąc do gabinetu Lekarza Ortopedy nie usłyszałam: "nic się z tym nie da zrobić", "proszę nie płacić za rehabilitację, szkoda pieniędzy", "z taką wadą można żyć", tylko usłyszałam "jest szansa". W chwili obecnej córka ma 4,5 lat i jest pół roku po operacji i w końcu moze cieszyć się idealnie prosta stópką. Od razu zaufałam Panu Doktorowi i oddałam córkę w najlepsze ręce jakie mogłam!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Wyrzykowski Inny

  Doktor Wyrzykowski to najwspanialszy lekarz, którego mogłam spotkać. Lekarze w Poznaniu przez 2 tygodnie nie mogli postawić diagnozy a Pan doktor postawił ją jak tylko zobaczył mojego syna. Zapewnił opiekę medyczną szpitale wizyty konsultscje. Na wizytach nigdy nie ma pośpiechu zawsze odpowiada na wszystkie pytania tłumaczy wszystko że spokojem. Jest to lekarz magik. Gdyby nie on nie wiem co by się stało z moim dzieckiem. Po pierwsze uratował jego życie po drugie uratował jego wygląd ❤️ nigdy nikomu nie byłam tak wdzięczna jak temu lekarzowi ☺️☺️ polecam nawet z najdalszych zakątków przyjazd do Pana Doktora Wyrzykowskiego.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Wyrzykowski

  Najlepszy lekarz na swiecie ! Oddany całym sercem wszystkim dzieciom cierpiącym z powodu malformacji i naczyniakow. Jako jedyny dał nam nadzieję, gdy rok temu lekarze w Białymstoku mówili, że mój chrzesniak umiera... Dzisiaj Wiktorek ma już roczek i ma się świetnie ;)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania