Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Kov-Med

Pleszowska 23-25, Prądnik Biały

31-228, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Ramza-Ożóg

  Ginekolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KrakówUsługa: consultation

   Very friendly and caring doctor. As I didn't speak Polish, she did her best to explain in Russian. Would highly recommend her.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: prowadzenie ciąży

   Trafiłam do Pani doktor zachęcona pozytywnymi opiniami. W kwietniu zorientowałam się że jestem w ciąży, poszłam do innego lekarza, który na USG zobaczył tylko pęcherzyk, a na podstawie ostatniej miesiączki oraz wyniki HCG powinien to być 7 tydzień. Przepisał mi duphaston i kazał za tydzień powtórzyć badanie. Tydzień później mialam powtórzyć badanie USG, trafiłam do Pani doktor i postanowiłam u niej kontynuować prowadzenie ciąży. Na badaniu zobaczyłyśmy serduszko, a pani doktor stwierdziła, że ciąża jest późniejsza. Wyniki moczu tydzień później mi wyszły bardzo odbiegające od normy, poszłam znow do pani doktor ktora miala dla mnie bardzo mało czasu, i przepisała mi antybiotyk. Usg było zrobione bardzo szybko, nie mialam wielkiej możliwości zadawania pytań. Kazała mi również przestać brać duphaston. W tamtym tygodniu trafiłam na kontrolne usg do innego lekarza z powodu braku terminu u Pani Doktor. Okazało się że ciąża jest obumarła. Ból i żal są niedoopisania.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Tadeusz Wilkosz

  Internista, Diagnostyk, lek.

  • I
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.

   Bardzo miły pan doktor. Rzetelnie i profesjonalnie przeprowadził badanie udzielając odpowiedzi na pytania i tłumacząc różne możliwości. Polecam .

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GEMINI Sp.z o.o.Usługa: kontrola zmian na watrobie

   Wizyta przebiegla sprawnie i w miłej atmosferze.Pan doktor sprawdził wszystkie wyniki i badania wykonane wczesniej, odpowiadal na pytania i rozwial watpliwosci. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Izabella Imioło

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: wizyta kontrolna

   Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor skrupulatnie odpowiedziała na dodatkowe pytania, które pojawiły się w trakcie wizyty.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacja ginekologiczna, USG, cytologia

   Bardzo miła Pani doktor, badania przebiegły bezboleśnie i w miłej atmosferze. Nie czułam się nawet przez chwilę skrępowana. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone i dostałam wskazówki co do dalszego leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (253) o tym lekarzu


 • Urszula Sędzimir

  Ginekolog,

  • S
   Lokalizacja: Szpital Miejski Specjalistyczny im.G.Narutowicza w KrakowieUsługa: Inny

   Tylko dzięki temu że jest rzetelna i słucha pacjenta ja i moja córka żyjemy. Nie czekała na gwiazdkę z nieba tylko szybko mnie cieła bym nie cierpiała bólu przez kolejne 9 dni.

  • K

   Bardzo dobry lekarz, już 3 lata jestem Jej pacjentką i jestem bardzo zadowolona, prowadziła mają ciąże, w każdej chwili mogłam do Niej zadzwonić z jakimś problem (co nie raz robiłam), i zawsze coś doradzila. Pomogła wyleczyć nadżerkę po której nie ma śladu!:) Badanie przeprowadza bardzo delikatnie, usg dokładnie, same pozytywy, dużo by można pisać:)

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Adam Jędrzejowski

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo polecam Pana dr. Może i nie badał mnie na fotelu, ale usg wykonał bardzo dokładnie, zapisał leczenie, a przy tym wizyta była w niesamowicie miłej atmosferze.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Kontrola

   Przesympatyczny, zaangażowany i bardzo oddany pacjentowi lekarz. Każdemu poświęci tyle czasu, ile dana osoba wymaga. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kruszewska-Kowalik

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KOV-MEDUsługa: konsultacje ginekologiczne

   serdecznie odradzam wizytę u tej Pani.
   po cytologi Pani doktor stwierdziła że mam wirusa hpv i na pewno będę miała raka..wyszlam ż płaczem..na szczęście dostałam się prywatnie do dobrego lekarza który stwierdził że to tylko nie doleczone infekcje przepisał odpowiednie leki i wszystko wróciło do normy:)

  • K
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KOV-MEDUsługa: ciąża

   Do Pani doktor trafiłam skierowana na badania prenatalne. Badanie praktycznie bez komentarza, bez słowa. W zasadzie człowiek siedzi struchlały i nawet nie dowie się, czy wszystko jest ok. Było to moje 3 badanie tego typu i nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Przy okazji nie zostało wyłapane powiększenie miedniczek nerkowych u syna- dopiero inny lekarz zwrócił nam na to uwagę, także technicznie również słabo. Wołami nie zaciągnięto by mnie do tej pani dr ponownie

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Ewa Kowalik

  Ginekolog,

  • E
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KOV-MED

   Lekarka miła, ale przy lekkich problemach uroginekologicznych od razu proponuje zabieg laserowy zamiast pokierować do fizjoterapeuty uroginekologicznego. Bardzo niechętnie kieruje na badania laboratoryjne.

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KOV-MED

   Pani dr neutralna w obyciu, bada dokładnie i bezboleśnie, ale mi nie pomogła. Leki spowodowały jeszcze bardziej uciążliwe objawy, przez co musiałam zmienić lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Jadwiga Masior

  Ginekolog, Położna, lek.

  • K
   Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZ

   Była to moja pierwsza wizyta u tej Pani doktor .Raczej dotychczas miałam złe doświadczenia po wizycie u ginekologa .Natomiast panią Masior mogę polecić z pełnym przekonaniem .Bardzo delikatna.Wprowadza na prawdę fajna atmosferę w trakcie wizyty .Odpowie na każde pytanie .Wizyta na prawdę jest badaniem lekarza z pełnym zaangażowaniem.Wizyta trwa ok 25 min .Jesli bede potrzebować konsultacji na pewno drugi raz zgłoszę się do Pani doktor :)

  • Lokalizacja: Kow-Med - umowa z NFZUsługa: konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

   Była to moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Pani Masior odpowiedziała, na każde moje pytanie. Wyjaśniła, każdy swój krok przy badaniu i zadbała, abym nie czuła wstydu. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (85) o tym lekarzu


 • Michał Jankiewicz

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ciąża

   Profesjonalizm, zaangażowanie, doświadczenie ,perfekcjononizm.. ale przede wszystkim lekarz z ogromną empatią i troską o swoje pacjentki. Prowadziłam u Pana doktora dwie zagrożone ciąże i z pełną świadomością mogę powiedzieć że dzięki niemu mam dwoje wspaniałych i zdrowych dzieci. Na pomoc Pana doktora mogłam liczyć o każdej porze. Gdy tylko pojawiały się problemy z ciążą zawsze troskliwie się mną zajmował. Zawsze merytorycznie odpowiadał na każde pytanie, nawet na te które mogły wydawac się "głupie". Lekarz z ogromnym powołaniem. Wszystkim kobietą które planują ciąże i nie tylko z całego serca polecam Pana doktora. Ja ze swojej strony ogromnie Panu doktorowi dziękuje za to że jestem szczęśliwa mamą.
   Miałam ogromne szczescie że trafiłam do takiego lekarza.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz z powołaniem , na którego zawsze można liczyć .
   Doktor prowadził moja ciąże , na każdej wizycie robił usg 3D na którym mogłam oglądać mojego wspaniałego synka :) zawsze serdeczny , uśmiechnięty , pomocny i bardzo dokładny . Polecam doktora , każdej kobiecie :)

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Michał Gołębiowski

  Ginekolog, Diagnostyk, lek.

  • S
   Lokalizacja: Praktyka LekarskaUsługa: kontrola

   Bardzo miły, kompetentny lekarz, szczery i starający się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie, z podejściem indywidualnym do pacjentki.

  • K
   Lokalizacja: Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja ginekologiczna, USG

   Gabinet nowoczesny ,Pan doktor sympatyczny i delikatny podczas badania.Odpowiedział na wszystkie pytania.
   Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu