Kopalnia Pozytywnej Zmiany

(19 opinii)

Oferujemy wszechstronną pomoc psychologiczną i psychiatryczną oraz różne formy rozwoju takie jak warsztaty czy coaching. Nasza oferta: Konsultacje psychologiczne Konsultacje psychiatryczne i ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Kopalnia Pozytywnej Zmiany

Kościuszki 42/1a

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Oferujemy wszechstronną pomoc psychologiczną i psychiatryczną oraz różne formy rozwoju takie jak warsztaty czy coaching.

Nasza oferta:

Konsultacje psychologiczne

Konsultacje psychiatryczne i farmakoterapia

Diagnoza psychologiczna

Opiniowanie biegłego sądowego

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia par i małżeństw

Psychoterapia grupowa

Terapia uzależnień

Coaching

Warsztaty rozwojowe

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Karolina Pietrzak

  Psycholog, mgr

  • D
   Lokalizacja: Kopalnia Pozytywnej Zmiany

   Pani Karolina jest doskonałym psychologiem, pełnym empatii, cierpliwości, zrozumienia dla drugiego osoby, ale przede wszystkim życzliwym człowiekiem. Jej wrażliwość i wiedza psychologiczna pozwoliły mi się otworzyć już na pierwszym spotkaniu. Dzięki zadawanym przez Panią Karolinę pytaniom, zaczęłam dostrzegać rzeczy, z których wcześniej w ogóle nie zdawałam sobie sprawy. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale cieszę się trafiłam na takiego specjalistę. Polecam wszystkim osobom borykającym się z niskim poczuciem własnej wartości.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje psychologiczne

   Jestem pacjentem Pani Karoliny od roku. Po ciężkim wypadku komunikacyjnym wracam do zawodowego sportu i pracy. Z czystym sumieniem mogę polecić wizyty u Pani Karoliny. Jest bardzo empatyczną, konkretną i miłą osobą. Prócz pomocy psychologicznej pomogła pracować nad problemami z asertywnością i samodyscypliną.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Czardybon

  Psycholog, mgr

  • Lokalizacja: Kopalnia Pozytywnej Zmiany

   Po wielu latach życia w patologii zebralam się i umówiłam na wizytę, wybrałam Panią Ewę i nie żałuję. Wizyta u Pani Ewy byla pierwszym krokiem w ruszeniu dalej. Pomogla mi wybrac dalszy kierunek leczenia, z którego mam zamiar skorzystać. Dziekuje Pani Ewo !

  • M
   Lokalizacja: Kopalnia Pozytywnej ZmianyUsługa: konsultacje psychologiczne

   Niesamowita kobieta. Po dwóch godzinach, które pani Ewa poświęciła mi prawie rok temu mogę śmiało powiedzieć ze jestem inną osobą! !! Bardzo mi pomogła, otworzyła oczy na pewne trapiące mnie sprawy i teraz niemal codziennie chodze z uśmiechem na twarzy i zarażam innych pozytywnym podejściem do każdego dnia, a byłam naprawdę spięta, rozdrażniona i nerwowa!! Dziekuje i pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania