Kopalnia Pozytywnej Zmiany

(18 opinii)

Oferujemy wszechstronną pomoc psychologiczną i psychiatryczną oraz różne formy rozwoju takie jak warsztaty czy coaching. Nasza oferta: Konsultacje psychologiczne Konsultacje psychiatryczne i ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Kopalnia Pozytywnej Zmiany

Kościuszki 42/1a

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Oferujemy wszechstronną pomoc psychologiczną i psychiatryczną oraz różne formy rozwoju takie jak warsztaty czy coaching.

Nasza oferta:

Konsultacje psychologiczne

Konsultacje psychiatryczne i farmakoterapia

Diagnoza psychologiczna

Opiniowanie biegłego sądowego

Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia par i małżeństw

Psychoterapia grupowa

Terapia uzależnień

Coaching

Warsztaty rozwojowe

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mariusz Dłużak

  Mariusz to świetny profesjonalista. Przed sesją miałem trochę obaw ponieważ była to dla mnie nowość ale okazało się, że nie ma czego się bać! Wspaniała atmosfera poparta ogromną wiedzą. Mariusz pomógł mi spojrzeć na mój problem od innej strony -Dziękuję! Poza tym, że jest świetnym specjalistą to również wspaniały człowiek, wiecznie uśmiechnięty i czuć, że naprawdę chce Ci pomóc a nie tylko włożyć wynagrodzenie do kieszeni... Polecam!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Czardybon

  Po wielu latach życia w patologii zebralam się i umówiłam na wizytę, wybrałam Panią Ewę i nie żałuję. Wizyta u Pani Ewy byla pierwszym krokiem w ruszeniu dalej. Pomogla mi wybrac dalszy kierunek leczenia, z którego mam zamiar skorzystać. Dziekuje Pani Ewo !


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mariusz Dłużak

  Potrzebowałam postawienia do pionu. Potrzebowałam rozmowy z kimś kto popatrzy na moje problemy i na mnie z innej perspektywy i trafiłam na najlepszego specjalistę w tej dziedzinie. Potrafi słuchać i ukierunkować myśli o sobie na właściwe tory. Jest bardzo dobrym specjalistą i z czystym sumieniem polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Czardybon konsultacje psychologiczne

  Niesamowita kobieta. Po dwóch godzinach, które pani Ewa poświęciła mi prawie rok temu mogę śmiało powiedzieć ze jestem inną osobą! !! Bardzo mi pomogła, otworzyła oczy na pewne trapiące mnie sprawy i teraz niemal codziennie chodze z uśmiechem na twarzy i zarażam innych pozytywnym podejściem do każdego dnia, a byłam naprawdę spięta, rozdrażniona i nerwowa!! Dziekuje i pozdrawiam.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Ewa Czardybon Wizyta psychologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dobre porady które można wprowadzać powoli w życie aby coś zmienić. Serdecznie polecam


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mariusz Dłużak

  Jestem bardzo zadowolony z pracy jaką ze mną wykonał. Posiada szeroki wachlarz metod i potrafi je odpowiednio dopasować. Pomógł mi zmienić nastawienie do życia. Polecam


  D
  Użytkownik zweryfikowany

  Pani Karolina jest doskonałym psychologiem, pełnym empatii, cierpliwości, zrozumienia dla drugiego osoby, ale przede wszystkim życzliwym człowiekiem. Jej wrażliwość i wiedza psychologiczna pozwoliły mi się otworzyć już na pierwszym spotkaniu. Dzięki zadawanym przez Panią Karolinę pytaniom, zaczęłam dostrzegać rzeczy, z których wcześniej w ogóle nie zdawałam sobie sprawy. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale cieszę się trafiłam na takiego specjalistę. Polecam wszystkim osobom borykającym się z niskim poczuciem własnej wartości.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Ewa Czardybon konsultacje psychologiczne

  Gorąco polecam Panią psycholog. Pani Ewa jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą, z uwagą słucha, bardzo wspiera i pomaga zrozumieć, pomaga uwierzyć w siebie, pełen profesjonalizm, w gabinecie panuje przyjazna atmosfera.


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Problemy emocjonalne

  Bardzo profesjonalnie, i ze świetnym podejściem do dziecka, po pierwszej wizycie podjąłem decyzje że jest to osoba której mogę powierzyć opiekę nad moim dzieckiem.Syn wykazuje chęć współpracy co jest już dużym osiągnięciem :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja psychologiczna

  Pani Karolina jest osobą ciepłą, serdeczną, komunikatywną, pełną pasji i chęci niesienia pomocy. Od pierwszych chwil obdarzyłam Panią Karolinę zaufaniem i szczerze polecam wizytę i rozmowę z Panią Karoliną każdej osobie z jakimkolwiek problemem

  mgr Karolina Pietrzak

  Bardzo dziękuję Pani Marzeno za miły komentarz:) Pozdrawiam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania