Informacje o placówce

Gabinety

Klinika37

Płowiecka 37

04-501, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogna Foss-Nieradko

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Klinika37Usługa: leczenie

   Jestem od kilkunastu lat pod opieką Pani Doktor - lekarza z powołania. Jestem zachwycona profesjonalizmem, rozległą wiedzą i podejściem do pacjentów - jest pełna ciepła i oddana chorym. Każda chwila wizyty poświęcona jest pacjentowi, wsłuchaniu się w jego potrzeby i omawianiu proponowanej terapii. Pani Doktor przyczyniła się do zdiagnozowania u mnie poważnych problemów ze zdrowiem (ignorowanych przez innych lekarzy), za co jestem dozgonnie wdzięczna.

  • S

   I've always found her to be very friendly & empathetic, as well as a highly competent, professional & dedicated doctor.
   She has never limited herself to cardiology, but has always taken a holistic approach to my health.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Radosław Pietrzak

  Kardiolog Dziecięcy, Kardiolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Pratia Warszawa i KARDIOFON; ZOBACZ: https://goo.gl/maps/RTFAvd3n7FKFQFLH8Usługa: konsultacja kardiologiczna (od 1 dnia życia)

   Wizyta u Pana doktora bardzo rzeczowa i konkretna. Wykonuje badania i szczegółowo je omawia dając przy tym konkretne wskazówki do kolejnych kroków, a także tłumaczył dziecku co robić w przypadku omdlenia. Bardzo miły i sympatyczny człowiek. Polecam wizyty u tego lekarza.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Al. Zjednoczenia 36

   Pan Doktor ma naprawdę fantastyczne podejście do małych dzieci i jakiś taki wewnętrzny spokój, który sprawia, że dziecko nie stresuje się badaniem. Byłam pod wrażeniem. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jarosław Jezierski

  Internista, Kardiolog, lek.

  • Lokalizacja: Zdrowie to myUsługa: konsultacja

   bardzo kompetentny, zyczliwy, sluzacy pacjentowi ,zapewnia spokoj i swobode w ,opowiadaniu o problemach zdrowotnych',Jestem pelna szacunku i uznania. J,J

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zdrowie to my

   Bardzo polecam P. Doktora! Profesjonalizm, empatia i spokój -tego pacjent potrzebuje i to na wizycie od P. Doktora otrzymuje. Słowa Doktora działają jak balsam, bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Ewa Szufladowicz

  Kardiolog, dr n. med.

  • M

   Wspaniała lekarz. Przeznacza dużo czasu dla pacjenta; szczegółowo rozpytuje o dolegliwości. Zleca szereg badań, bo jak sama mówi: chce poznać przyczyny choroby, żeby pomóc, a nie skrzywdzić. Wszystko, jest dla Pani Doktor ważne, co się wiąże z pacjentem. Po zdiagnozowaniu choroby, nie pozostawia pacjenta samego - uczestniczy w procesie leczenia, stosowania się do Jej zaleceń.
   Bliską mi osobę, uratowała od zejścia, stosując kompetentne leczenie w postaci zabiegów i farmakologiczne.
   Teraz, jestem sama pacjentką Pani Doktor. Od kilkunastu lat nie radziłam sobie z napadowym migotaniem przedsionków. Zawodziło wszelkie leczenie. Pani Doktor znalazła przyczynę zaburzeń rytmu; zastosowała leczenie.
   Kontakt z Panią Doktor, to przyjemność dla pacjenta. Jej zaangażowanie w sprawę leczenia; kultura
   osobista; bieżące śledzenie przeprowadzanych badań i nie odmawianie bezpośredniego kontaktuj jeśli pacjent tego potrzebuje - jest bezcenne.
   Cieszę się, że mogłam doznać takiej opieki ze strony lekarza w świecie rzeczywistym, a nie znanej z filmu...
   Dziękuje, Pani Doktor.


 • Ryszard Wojdyga

  Kardiochirurg,

  • A

   Lekarz ten jest obecnie kardiochirurgiem w Aninie. Byłam przez niego operowana 3 lata temu w związku z rozwarstwieniem aorty wstępującej. Uratował mi życie i jestem mu bardzo wdzięczna.


 • Katarzyna Jacewicz-Płusa

  Kardiolog, dr n. med.

  • H

   Ja natomiast nie jestem zadowolony z podejścia Pani Doktor do mojej osoby po zabiegu ablacji w klinice Allenort. Zostałem potraktowany jak dzieciak w podstawówce, krzyki i niechęć do mojej osoby Pani Doktor były aż nadto widoczne. Wszystko stało się po zadaniu pytania o to jaki mam styl życia prowadzić po zabiegu. Poczułem się jak alkoholik lub narkoman!
   Potem jeszcze krótki ale intensywny wkład "żebym zapomniał o jeździe autem przez najbliższe 72 godziny" tonem jak do niegrzecznego syna, a nie do pacjenta kardiologii!
   Poprosiłem również o dłuższe zwolnienie z powodu tego że wykonuję naprawdę ciężką pracę i dostałem wykład że Pani Doktor pracuje po 360 godzin w miesiącu i żebym nie przesadzał. Oczywiście zwolnienie dostałem krótsze niż chciałem.
   Dodam że w dzień poprzedzający zabieg ablacji atmosfera podczas rozmów z Panią Doktor była zupełnie inna i bardzo miła. Naprawdę jestem tym wszystkim zniesmaczony do dzisiaj mimo że mija 3 tydzień od zabiegu. Po prostu ktoś się na kimś chyba wyżył bo miał gorszy dzień.
   Generalnie gdybym wiedział że zostanę tak potraktowany i że tyle stresu mnie to będzie kosztowało to bym zażądał innego lekarza prowadzącego. Ja tej Pani nie polecam.

  • Pani Doktor jest cudowną,pełną ciepła, wielkiego optymizmu i spokoju osobą. Do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Słucha pacjenta, stawia trafną diagnozę, udziela fachowej pomocy medycznej. Kontakt z Nią to prawdziwa przyjemność, jak z najlepszą przyjaciółką. Jej sposób bycia budzi zaufanie i rozładowuje napięcia. Posiada doskonałe wyczucie problemu, wielką wiedzę medyczną, a przede wszystkim ogromną chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę, empatię i opiekę- wdzięczna pacjentka. Polecam Panią Doktor wszystkim tym,którzy chcą bez stresu i z nadzieją przejść przez często niezbyt łatwy proces leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jadwiga Kłoś

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • Swietny lekarz, znakomity diagnosta, madry i dobry czlowiek .Opiekowała sie moimi rodzicami przez wiele, wiele lat. Oboje dozyli - mimo ciezkich chorób - do 9o lat. Zawsze uwazali "swoja Pania doktor' za ostatnia deske ratunku i nigdy sie nie zawiedli. Była (jest) cudownym lekarzem i czlowiekiem.

  • W

   Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza i człowieka,który chce naprawdę pomóc choremu.Przez własną głupotę nie pokazałam się u p.doktor i nie mam odwagi pojawić się Jej na oczy .Nigdy nie zróbcie tego błędu,bo nie znajdziecie takiego lekarza.M.Andruchów

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Beata Kłosiewicz-Wąsek

  Kardiolog, dr n. med.

  • E

   Spotkalam sie z Pania doktor dopiero w szpitalu i od razu zauwazylam, ze jest niezwykle ciepla ososba i potarafi rozmawiac z pacjentami. Tlumaczy w sposob przystepny dla pacjenta a nie dla lekarza.
   Wykazuje sie empatia i jest zawsze usmiechnieta a jednoczesnie decyzyjna .

   Elzbieta Ledochowska

  • Jestem bardzo wdzięczna wspaniałej lekarce Pani Doktor Kłosiewicz za trafnie postawioną diagnozę, operatywność i błyskawiczne podejmowanie decyzji oraz natychmiastowe udzielanie pomocy - tego wszystkiego doświadczyłam jako Jej pacjentka i jednocześnie pacjentka kierowanego przez Nią szpitala.Jestem pod wrażeniem Jej energii, profesjonalizmu i ludzkiego podejścia. Niezwykle ciepła i pełna empatii osoba, bardzo wiarygodna i odpowiedzialna, do swoich obowiązków podchodzi z wielką pasją. Wizyty u Niej są konkretne i na temat ale zawsze z uśmiechem.Jej sposób bycia budzi zaufanie,stwarza poczucie bezpieczeństwa a pacjent czuje się,że jest kimś ważnym.Dziękuję Pani Doktor za ludzkie i życiowe podejście, za wielką pomoc i zaangażowanie w rozwiązywaniu moich zdrowotnych problemów, za decyzje ratujące mi życie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Aleksander Bardyszewski

  Internista, Kardiolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ablacja serca

   Tydzień mija jak doktor zrobił mi ablację jestem pod wrażeniem dokładności i sympatii Pana doktora do pacjenta. Precyzja doktora daje mi pewność,że ablacja powiodła się w 100%. Jestem bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim potrzebującym.

  • A

   Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy wykonanej przez dr Bardyszewskiego podczas mojej ablacji. Spokój, pełna kontrola, skrupulatność. Nie puścił mnie ze stołu nie upewniwszy się dwa razy, że na pewno wada została usunięta. To była moja druga ablacja i na szczęście ostatnia, wierzę, że właśnie dzięki dr Bardyszewskiemu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny

   Pan doktor jest zaangażowany w sprawy pacjenta profesjonalistą w każdym calu. Cierpliwy i rzeczowy lekarz z powołania. W szpitalu na Banacha prowadził operację i leczenie ropnia i usunięcia ciała obcego na nodze syna po bezskutecznym poszukiwaniu pomocy w wielu warszawskich szpitalach i odesłaniu przez kilkunastu lekarzy. Jesteśmy wdzięczni i dziękujemy serdecznie.