Informacje o placówce

Gabinety

 • Klinika37

  Płowiecka 37

  04-501, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogna Foss-Nieradko

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • S

   I've always found her to be very friendly & empathetic, as well as a highly competent, professional & dedicated doctor.
   She has never limited herself to cardiology, but has always taken a holistic approach to my health.

  • E

   Szkoda, że nie można dać sześciu gwiazdek, bo z pewnością ta doktór na to zasługuje. Jest bardzo troskliwa, , sympatyczna, kompetentna, a przede wszystkim - profesjonalna w każdym calu. POLECAM i dziękuję za opiekę ;-)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zbigniew Juraszyński

  Kardiochirurg, Chirurg, Kardiolog, dr hab. n. med.

  • B

   dr Juraszyński oraz cały zespół Cardioteam to wspaniali specjaliści! Dzięki nim dziś nadal mogę cieszyć się życiem!

  • A

   Po 4 nieudanych miesiacach czekania w Aninie na wizyte trafiliśmy z polecenia na prywatną wizytę do kliniki Allenort do Prof Juraszyńskiego, po 4 dniach mama miała wykonaną koronarografię w Szpitalu Allenort na NFZ co ciekawe, a po 4 tygodniach Profesor wszczepił zastawkę serca (na NFZ w Szpitalu Allenort - Medicover, gdzie mama czułą się bardziej jak w SPA a nie w szpitalu). Mama nie mogła się nachwalić Profesora, to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek jednocześnie. Zdecydowanie polecam Profesora jak ktoś ma problemy z sercem.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Radosław Pietrzak

  Kardiolog Dziecięcy, dr n. med.

  • T

   Bardzo dobry specjalista. Wzbudza zaufanie. Ma podejście do dzieci. Wyjaśnia konkretnie i zrozumiale wyniki badań. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić tego lekarza.


 • Joanna Potocka

  Kardiolog, lek.

  • V
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CardioTeamUsługa: konsultacja kardiologiczna pierwsza wizyta 30 min z ekg

   Do Pani dr Joanny Potockiej zgłosiłam się w celu uzyskania szerszych informacji o stwierdzonym częstoskurczu komorowym.
   Uzyskałam bardzo dokładne informacje, które ułatwią mi podjęcie decyzji o dalszym leczeniu.
   Otrzymałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i wątpliwości.
   Po raz pierwszy lekarz nie skupiał się wyłącznie na jednym chorym narządzie.
   Wiem w jakiej kolejności mam działać.
   Najważniejsze: odzyskałam spokój.
   Dziękuję Pani doktor za bardzo cenne informacje.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Kardiologii Allenort, Warszawa PłowieckaUsługa: Inny

   Do pani doktor Potockiej zgłosiłem się z powodu nadciśnienia i bólu w klatce piersiowej. Pani doktor bardzo uważnie mnie wysłuchała, zleciła wykonanie EKG na miejscu. Po obejrzeniu wyniku doszła do wniosku, że konieczna jest koronarografia. Natychmiast wezwała karetkę, porozumiała się ze szpitalem, który przyjął mnie w trybie natychmiastowym. Koronarografia potwierdziła diagnozę pani doktor. Jej profesjonalizm i szybka reakcja uratowały mi zdrowie, a najprawdopodobniej również życie.
   Pani doktor Joanna Potocka jest bardzo uprzejmą, miłą i jednocześnie rzeczową osobą. Serdecznie wszystkim polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Szufladowicz

  Kardiolog, dr n. med.

  • M

   Wspaniała lekarz. Przeznacza dużo czasu dla pacjenta; szczegółowo rozpytuje o dolegliwości. Zleca szereg badań, bo jak sama mówi: chce poznać przyczyny choroby, żeby pomóc, a nie skrzywdzić. Wszystko, jest dla Pani Doktor ważne, co się wiąże z pacjentem. Po zdiagnozowaniu choroby, nie pozostawia pacjenta samego - uczestniczy w procesie leczenia, stosowania się do Jej zaleceń.
   Bliską mi osobę, uratowała od zejścia, stosując kompetentne leczenie w postaci zabiegów i farmakologiczne.
   Teraz, jestem sama pacjentką Pani Doktor. Od kilkunastu lat nie radziłam sobie z napadowym migotaniem przedsionków. Zawodziło wszelkie leczenie. Pani Doktor znalazła przyczynę zaburzeń rytmu; zastosowała leczenie.
   Kontakt z Panią Doktor, to przyjemność dla pacjenta. Jej zaangażowanie w sprawę leczenia; kultura
   osobista; bieżące śledzenie przeprowadzanych badań i nie odmawianie bezpośredniego kontaktuj jeśli pacjent tego potrzebuje - jest bezcenne.
   Cieszę się, że mogłam doznać takiej opieki ze strony lekarza w świecie rzeczywistym, a nie znanej z filmu...
   Dziękuje, Pani Doktor.


 • Ryszard Wojdyga

  Kardiochirurg,

  • A

   Lekarz ten jest obecnie kardiochirurgiem w Aninie. Byłam przez niego operowana 3 lata temu w związku z rozwarstwieniem aorty wstępującej. Uratował mi życie i jestem mu bardzo wdzięczna.


 • Joanna Nowicka

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • Polecam serdecznie tak wspaniałego lekarza jak i człowieka. Pani Doktor cierpliwie i profesjonalnie tłumaczył stan zdrowia. Nie spotkałem się wcześniej z tak profesjonalna obsługa. Nikt wcześniej nie potrafił postawić tak trafnej diagnozy jak Pani doktor. Dziękuję za bardzo fachową i wspaniałą wizytę. Justyna D

  • S

   Miła Pani doktor, rzeczowa, cierpliwa. Zainteresowana pacjentem, uważnie czytała wcześniejsze badania. Dokładnie tłumaczyła na czym polega problem, a właściwie nie tyle problem - jak się na szczęście okazało, ile co, w jaki sposób i dlaczego należy sprawdzić. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Katarzyna Jacewicz-Płusa

  Kardiolog, dr n. med.

  • H

   Ja natomiast nie jestem zadowolony z podejścia Pani Doktor do mojej osoby po zabiegu ablacji w klinice Allenort. Zostałem potraktowany jak dzieciak w podstawówce, krzyki i niechęć do mojej osoby Pani Doktor były aż nadto widoczne. Wszystko stało się po zadaniu pytania o to jaki mam styl życia prowadzić po zabiegu. Poczułem się jak alkoholik lub narkoman!
   Potem jeszcze krótki ale intensywny wkład "żebym zapomniał o jeździe autem przez najbliższe 72 godziny" tonem jak do niegrzecznego syna, a nie do pacjenta kardiologii!
   Poprosiłem również o dłuższe zwolnienie z powodu tego że wykonuję naprawdę ciężką pracę i dostałem wykład że Pani Doktor pracuje po 360 godzin w miesiącu i żebym nie przesadzał. Oczywiście zwolnienie dostałem krótsze niż chciałem.
   Dodam że w dzień poprzedzający zabieg ablacji atmosfera podczas rozmów z Panią Doktor była zupełnie inna i bardzo miła. Naprawdę jestem tym wszystkim zniesmaczony do dzisiaj mimo że mija 3 tydzień od zabiegu. Po prostu ktoś się na kimś chyba wyżył bo miał gorszy dzień.
   Generalnie gdybym wiedział że zostanę tak potraktowany i że tyle stresu mnie to będzie kosztowało to bym zażądał innego lekarza prowadzącego. Ja tej Pani nie polecam.

  • J

   Pani Doktor jest cudowną,pełną ciepła, wielkiego optymizmu i spokoju osobą. Do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Słucha pacjenta, stawia trafną diagnozę, udziela fachowej pomocy medycznej. Kontakt z Nią to prawdziwa przyjemność, jak z najlepszą przyjaciółką. Jej sposób bycia budzi zaufanie i rozładowuje napięcia. Posiada doskonałe wyczucie problemu, wielką wiedzę medyczną, a przede wszystkim ogromną chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę, empatię i opiekę- wdzięczna pacjentka. Polecam Panią Doktor wszystkim tym,którzy chcą bez stresu i z nadzieją przejść przez często niezbyt łatwy proces leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jadwiga Kłoś

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • Swietny lekarz, znakomity diagnosta, madry i dobry czlowiek .Opiekowała sie moimi rodzicami przez wiele, wiele lat. Oboje dozyli - mimo ciezkich chorób - do 9o lat. Zawsze uwazali "swoja Pania doktor' za ostatnia deske ratunku i nigdy sie nie zawiedli. Była (jest) cudownym lekarzem i czlowiekiem.

  • W

   Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza i człowieka,który chce naprawdę pomóc choremu.Przez własną głupotę nie pokazałam się u p.doktor i nie mam odwagi pojawić się Jej na oczy .Nigdy nie zróbcie tego błędu,bo nie znajdziecie takiego lekarza.M.Andruchów

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Artur Dębski

  Kardiolog, lek.

  • A

   Znakomity kontakt i współpraca, słucha i angażuje się w problemy pacjenta. Pod opieką doktora jestem od pięciu lat. Żyję i mam się całkiem dobrze. Dziękuję.