Informacje o placówce

Gabinety

 • Klinika37

  Płowiecka 37

  04-501, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogna Foss-Nieradko

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • S

   I've always found her to be very friendly & empathetic, as well as a highly competent, professional & dedicated doctor.
   She has never limited herself to cardiology, but has always taken a holistic approach to my health.

  • E

   Szkoda, że nie można dać sześciu gwiazdek, bo z pewnością ta doktór na to zasługuje. Jest bardzo troskliwa, , sympatyczna, kompetentna, a przede wszystkim - profesjonalna w każdym calu. POLECAM i dziękuję za opiekę ;-)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zbigniew Juraszyński

  Kardiochirurg, Chirurg, Kardiolog, dr hab. n. med.

  • B

   dr Juraszyński oraz cały zespół Cardioteam to wspaniali specjaliści! Dzięki nim dziś nadal mogę cieszyć się życiem!

  • A

   Po 4 nieudanych miesiacach czekania w Aninie na wizyte trafiliśmy z polecenia na prywatną wizytę do kliniki Allenort do Prof Juraszyńskiego, po 4 dniach mama miała wykonaną koronarografię w Szpitalu Allenort na NFZ co ciekawe, a po 4 tygodniach Profesor wszczepił zastawkę serca (na NFZ w Szpitalu Allenort - Medicover, gdzie mama czułą się bardziej jak w SPA a nie w szpitalu). Mama nie mogła się nachwalić Profesora, to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek jednocześnie. Zdecydowanie polecam Profesora jak ktoś ma problemy z sercem.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Radosław Pietrzak

  Kardiolog Dziecięcy, dr n. med.

  • T

   Bardzo dobry specjalista. Wzbudza zaufanie. Ma podejście do dzieci. Wyjaśnia konkretnie i zrozumiale wyniki badań. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić tego lekarza.


 • Ewa Szufladowicz

  Kardiolog, dr n. med.

  • M

   Wspaniała lekarz. Przeznacza dużo czasu dla pacjenta; szczegółowo rozpytuje o dolegliwości. Zleca szereg badań, bo jak sama mówi: chce poznać przyczyny choroby, żeby pomóc, a nie skrzywdzić. Wszystko, jest dla Pani Doktor ważne, co się wiąże z pacjentem. Po zdiagnozowaniu choroby, nie pozostawia pacjenta samego - uczestniczy w procesie leczenia, stosowania się do Jej zaleceń.
   Bliską mi osobę, uratowała od zejścia, stosując kompetentne leczenie w postaci zabiegów i farmakologiczne.
   Teraz, jestem sama pacjentką Pani Doktor. Od kilkunastu lat nie radziłam sobie z napadowym migotaniem przedsionków. Zawodziło wszelkie leczenie. Pani Doktor znalazła przyczynę zaburzeń rytmu; zastosowała leczenie.
   Kontakt z Panią Doktor, to przyjemność dla pacjenta. Jej zaangażowanie w sprawę leczenia; kultura
   osobista; bieżące śledzenie przeprowadzanych badań i nie odmawianie bezpośredniego kontaktuj jeśli pacjent tego potrzebuje - jest bezcenne.
   Cieszę się, że mogłam doznać takiej opieki ze strony lekarza w świecie rzeczywistym, a nie znanej z filmu...
   Dziękuje, Pani Doktor.


 • Ryszard Wojdyga

  Kardiochirurg,

  • A

   Lekarz ten jest obecnie kardiochirurgiem w Aninie. Byłam przez niego operowana 3 lata temu w związku z rozwarstwieniem aorty wstępującej. Uratował mi życie i jestem mu bardzo wdzięczna.


 • Joanna Nowicka

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • Polecam serdecznie tak wspaniałego lekarza jak i człowieka. Pani Doktor cierpliwie i profesjonalnie tłumaczył stan zdrowia. Nie spotkałem się wcześniej z tak profesjonalna obsługa. Nikt wcześniej nie potrafił postawić tak trafnej diagnozy jak Pani doktor. Dziękuję za bardzo fachową i wspaniałą wizytę. Justyna D

  • S

   Miła Pani doktor, rzeczowa, cierpliwa. Zainteresowana pacjentem, uważnie czytała wcześniejsze badania. Dokładnie tłumaczyła na czym polega problem, a właściwie nie tyle problem - jak się na szczęście okazało, ile co, w jaki sposób i dlaczego należy sprawdzić. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Katarzyna Jacewicz-Płusa

  Kardiolog, dr n. med.

  • H

   Ja natomiast nie jestem zadowolony z podejścia Pani Doktor do mojej osoby po zabiegu ablacji w klinice Allenort. Zostałem potraktowany jak dzieciak w podstawówce, krzyki i niechęć do mojej osoby Pani Doktor były aż nadto widoczne. Wszystko stało się po zadaniu pytania o to jaki mam styl życia prowadzić po zabiegu. Poczułem się jak alkoholik lub narkoman!
   Potem jeszcze krótki ale intensywny wkład "żebym zapomniał o jeździe autem przez najbliższe 72 godziny" tonem jak do niegrzecznego syna, a nie do pacjenta kardiologii!
   Poprosiłem również o dłuższe zwolnienie z powodu tego że wykonuję naprawdę ciężką pracę i dostałem wykład że Pani Doktor pracuje po 360 godzin w miesiącu i żebym nie przesadzał. Oczywiście zwolnienie dostałem krótsze niż chciałem.
   Dodam że w dzień poprzedzający zabieg ablacji atmosfera podczas rozmów z Panią Doktor była zupełnie inna i bardzo miła. Naprawdę jestem tym wszystkim zniesmaczony do dzisiaj mimo że mija 3 tydzień od zabiegu. Po prostu ktoś się na kimś chyba wyżył bo miał gorszy dzień.
   Generalnie gdybym wiedział że zostanę tak potraktowany i że tyle stresu mnie to będzie kosztowało to bym zażądał innego lekarza prowadzącego. Ja tej Pani nie polecam.

  • J

   Pani Doktor jest cudowną,pełną ciepła, wielkiego optymizmu i spokoju osobą. Do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Słucha pacjenta, stawia trafną diagnozę, udziela fachowej pomocy medycznej. Kontakt z Nią to prawdziwa przyjemność, jak z najlepszą przyjaciółką. Jej sposób bycia budzi zaufanie i rozładowuje napięcia. Posiada doskonałe wyczucie problemu, wielką wiedzę medyczną, a przede wszystkim ogromną chęć pomocy drugiemu człowiekowi. Dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę, empatię i opiekę- wdzięczna pacjentka. Polecam Panią Doktor wszystkim tym,którzy chcą bez stresu i z nadzieją przejść przez często niezbyt łatwy proces leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Jadwiga Kłoś

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • Swietny lekarz, znakomity diagnosta, madry i dobry czlowiek .Opiekowała sie moimi rodzicami przez wiele, wiele lat. Oboje dozyli - mimo ciezkich chorób - do 9o lat. Zawsze uwazali "swoja Pania doktor' za ostatnia deske ratunku i nigdy sie nie zawiedli. Była (jest) cudownym lekarzem i czlowiekiem.

  • W

   Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza i człowieka,który chce naprawdę pomóc choremu.Przez własną głupotę nie pokazałam się u p.doktor i nie mam odwagi pojawić się Jej na oczy .Nigdy nie zróbcie tego błędu,bo nie znajdziecie takiego lekarza.M.Andruchów

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Artur Dębski

  Kardiolog, lek.

  • A

   Znakomity kontakt i współpraca, słucha i angażuje się w problemy pacjenta. Pod opieką doktora jestem od pięciu lat. Żyję i mam się całkiem dobrze. Dziękuję.


 • Marek Kabat

  Kardiolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • W
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Byłem na wizycie u prof. Kabata .Profesor profesjonalnie ale językiem zrozumiałym dla laika wytłumaczył mi na czym polega moje schorzenie . Jest bardzo miły ,pogodny i przyjazny dla pacjenta.

  • A
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miły Człowiek, kulturalny. Fachowiec z pewnością. Interesuje się pacjentem, wysłuchuje i doradza. Polecam !!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu