Klinika od ponad 20 lat specjalizuje się w obszarze zdrowia kobiety w każdym wieku, oferując profilaktykę, diagnostykę oraz skuteczne leczenie Zapewniamy zespół doświadczonych specjalistów z róż... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Zdrowia Kobiety INVICTA

Rajska 10

80-850 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 58 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Klinika Zdrowia Kobiety INVICTA

Grabiszyńska 186

53-235 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 58 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Klinika Zdrowia Kobiety INVICTA

Jagiellońska 109

85-001 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 58 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Klinika Zdrowia Kobiety INVICTA

Złota 6

00-019 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 58 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Klinika Zdrowia Kobiety INVICTA

Władysława IV 50

81-384 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe +48 58 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika od ponad 20 lat specjalizuje się w obszarze zdrowia kobiety w każdym wieku, oferując profilaktykę, diagnostykę oraz skuteczne leczenie
Zapewniamy zespół doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin – w jednym miejscu – między innymi: ginekologii, endokrynologii, onkologii, genetyki, immunologii oraz dermatologii
Posiadamy własne laboratoria medyczne – specjalizujące się w diagnostyce kobiet
Zapewniamy najwyższe medyczne standardy prowadzenia pacjentów.

Nasz sprzęt

 • USG Voluson

Zabiegi

 • kolposkopia
 • biopsja
 • histeroskopia
 • laparoskopia
 • USG
 • urodynamika
 • krioterapia
 • echokardiografia
więcej

Badania

 • Badania ginekologiczne
 • cytologia

Choroby

 • choroby ginekologiczne

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Karolina Mohr

  Dermatolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wyspa Medycyny PrzyjaznejUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Rewelacyjne podejście Pani Doktor do pacjenta, pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę. Jestem bardzo zadowolony z wizyty na której zostały rozwiane moje wszelkie wątpliwości. Polecam bardzo w 100% !

  • K
   Lokalizacja: Wyspa Medycyny PrzyjaznejUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Bardzo przyjemna wizyta, przebiegła pomyślnie, Pani Karolina wyjaśniła mi szczegółowo proces leczenia. Leczenie póki co bardzo skuteczne, a do tego w rozsądnej cenie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Wiktor Bek

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Mama i Ja - Centrum ZdrowiaUsługa: Inny

   Pan Bek od samego początku prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza, tym bardziej, że to moja pierwsza ciąża. Pan Doktor jest bardzo miły, ale jednocześnie rzeczowy. Wizyta zawsze przebiega w miłej atmosferze, za każdym razem Pan Doktor rozwiewa wszelkie wątpliwości i życzliwie odpowiada na wszystkie pytania (nawet te głupie). Jestem bardzo zadowolona i z pewnością będę kontynuować wizyty u tego lekarza, również po ciąży :)

  • A
   Lokalizacja: Mama i Ja - Centrum ZdrowiaUsługa: konsultacja położnicza + USG

   Pan Doktor prowadził moją ciążę przez okres 8 miesięcy.
   Podczas wizyt był bardzo trosliwy i skrupulatny, delikatny i taktowny. Odpowiadał na wszystkie pytania, tłumaczył i był cierpliwy. Dbał, aby wszystkie badania wykonane były na czas.
   Dał również możliwość kontaktu telefonicznego w nagłych sytuacjach, z czego korzystałam np. podczas krwawień i konieczności stawienia się na Izbie Przyjęć.
   Pan Doktor pracuje w jednym z Wrocławskich szpitali, gdzie miałam wykonywane Cesarskie Cięcie przez Doktora. Wszystko odbyło się bez komplikacji, a rana szybko się zagoiła bez żadnych problemów.
   Reasumując polecam serdecznie prowadzenie ciąży u Doktora!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jarosław Katulski

  Ginekolog,

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Zdrowia Kobiety INVICTAUsługa: badania prenatalne II trymestru

   To moja pierwsza i niełatwa ciąża. Bardzo komfortowo czułam się u Pana doktora. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze oraz poczuciu profesjonalnej pomocy. Doktor wszystko szczegółowo opowiedział i uspokoił mnie. Polecam wszystkim, którzy wymagają profesjonalnego podejścia. Lekarz ma ogromną wiedzę i z wyczucie sytuacji. Tutaj poprowadzę ciążę.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny

   Pan Katulski leczył mnie ponad 5 lat w kierunku PCOS, brałam miliony leków, wydawałam niepotrzebnie pieniążki... Podczas tych 5 lat nie zlecił mi żadnych badań dodatkowych, swoją "diagnozę" opierał tylko na usg jajników, i wynikach badań krwi (progreson i TSH) które twierdził że są w normie. Zdecydowałam się na zmianę lekarza, na pierwszej wizycie dostałam skierowanie do szpitala w celu wykonania badań krwi, które powinnam mieć już dawno wykonane. Dowiedziałam się, że część leków powinnam mieć przypisaną po konsultacji z endokrynologiem. Na prawdę ufałam temu lekarzowi.. ale chyba za bardzo.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Marta Błaszczak

  Ginekolog,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Zdrowia Kobiety INVICTAUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Bardzo kulturalna pani doktor, z uwaga wysłuchała z czym przyszłam, przeprowadziła badanie , odpowiedziała na pytania i wątpliwości

  • M
   Lokalizacja: .Usługa: kontrola

   Wizyta u Pani Doktor to delikatne i szczegółowe badanie oraz rozmowa, która dała mi poczucie profesjonalizmu i obszernej wiedzy Pani Doktor!
   Miło, konkretnie, profesjonalnie!
   Polecam :)
   Magda

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Joanna Krzemieniewska

  Ginekolog, dr n. med.

  • H
   Lokalizacja: Klinika Zdrowia Kobiety INVICTAUsługa: Inny

   Pani doktor była lekarzem, któremu bardzo ufałam. Wiem, również od innych pacjentów, że kiedyś kiedy pracowała jeszcze w szpitalu była bardzo dobrym lekarzem. Zachęceni dobrymi opiniami i jej miłym stosunkiem do pacjenta zgodziliśmy się na jej propozycję leczenia. Od czasu kiedy trafiliśmy do doktor, jej wszelkie próby pomocy nam sprowadzone były tylko do przeprowadzenia jak największej ilości invitro. Olbrzymie dawki hormonów zniszczyły mój organizm, zaczęłam bardzo chorować. Mimo, że doktor zapewniała, że podawane hormony usuwane są z organizmu razem z moczem i zupełnie nie szkodzą kobiecie, u mnie powstał guz piersi i mięśniak, macicy zaraz po zakończeniu stymulacji, krwawienia, problemy hormonalne i wiele innych. Doktor obiecywała, że wszystko zejdzie. Niestety tak się nie stało. Problemy się jeszcze nasiliły.
   Teraz mam duże problemy ze zdrowiem. Kiedy zmieniłam Panią doktor na lekarza, który ma dużą większą świadomość medyczną, nowy lekarz skierował mnie na badania, potem poinformował nas, że wystarczy tylko zastosować dietę i uspokoić hiperinsulinemię i insulinooporność, podał leki. Nowy lekarz obiecywał, że za miesiąc, dwa będę w ciąży. Tak się stało. Po dwóch miesiącach zaszłam w ciążę naturalnie. Minęło już trochę czasu. Cały czas mam problemy ze zdrowiem, bardzo wolno wracam do siebie po wielkiej dawce hormonów. Cały system hormonalny mam zupełnie rozchwiany, to bardzo źle wpływa na działanie wielu narządów. Nie będę pisać jak bardzo zaszkodziły mi inne dodatkowe ,,atrakcje'' invitro. Krótko mówiąc byłam kiedyś bardzo zdrową osobą, po namówieniu nas na leczenie przez Panią doktor jestem w zdrowotnej rozsypce. Wcześniej staraliśmy się o dziecko zaledwie kilka miesięcy, decyzja Pani doktor o leczeniu była bardzo pochopna. Od tej pory byłam u najlepszych lekarzy w Polsce, którzy jednogłośnie powiedzieli, że ja nie kwalifikuję się do invitro. Czego dowodem też było naturalne zajście w ciąże. Wystarczyła tylko trochę sportu, dieta, tanie leki.
   Pani doktor wiedziała o moich problemach ze zdrowiem. Nigdy nie poprosiła o zrobienie krzywej cukrowej, insulinowej (a to było podstawowym pytaniem u wszystkich innych ginekologów) zależało jej tylko na sprzedaniu kolejnego invitro. Nie zaufałabym już nigdy tej Pani doktor. Jest bardzo dużo innych dobrych lekarzy we Wrocławiu, którzy leczą, szukają sposobu poprawienia stanu zdrowia pacjentki, po to by wyzdrowiała i naturalnie zaszła w ciążę. Tłumaczenie, że czas ucieka, pacjentka jest coraz starsza i dlatego trzeba szybko robić invitro bo tak będzie najszybciej jest kłamstwem. Straciliśmy wiele miesięcy na invitro, potem kolejne na dochodzenie do siebie, a u innego, dobrego lekarza i jego właściwej diagnozie w ciąży byłam po dwóch miesiącach !
   Bardzo żałuję, że zaufaliśmy tej Pani doktor.

  • A
   Lokalizacja: INVICTA Klinika Leczenia NiepłodnościUsługa: diagnostyka niepłodności

   Bylismy kilka lat pod opieką Pani Doktor, i choć nie udało się zajść w ciążę, to Pani Doktor była zaangażowana, fachowa, rzetelna, czuliśmy się bezpieczenie. Lekarz nie jest cudotwórcą, ale wiem, że Pani Doktor zrobiła co było w Jej mocy, zawsze zachowywała się skupiona, skoncentrowana, szukała rozwiązań, patrzyła holistycznie, a nie tylko wycinkowo, a gdy doszliśmy do ściany nie zwodziła nas, tylko potrafiła z godnością przez te trudne chwile nas przeprowadzić. Polecam Jej usługi - na dobre i na złe.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Agata Lusińska

  Ginekolog,

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Familia MedicaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pani Doktor była cierpliwa i wszystko wyjaśniła krok po kroku..

  • K
   Lokalizacja: Familia MedicaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Bardzo miła, uprzejma, delikatna, dokładna lekarka. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Jeżak

  Ginekolog, Położna/Położny, lek.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: INVICTA Klinika Leczenia NiepłodnościUsługa: Inny

   Lekarz naprawdę godny polecenia! Doceniam pełen profesjonalizm, "ludzkie" podejście do pacjenta, poczucie humoru i empatię oraz rzeczowość, które cechują tego lekarza. Doktor Jeżak nie jest osobą, która za wszelką cenę chce zarobić na pacjentach. Wręcz przeciwnie - podchodzi do osób korzystających z jego usług ze zrozumieniem, racjonalnie ustalając program leczenia, który nie wiąże się z wykonywaniem niepotrzebnych i drogich badań. Proponuje też, jeśli to możliwe, tańsze zamienniki leków, całkowicie rozumiejąc, że zmaganie się z problemem niepłodności jest nie tylko dużym kosztem emocjonalnym, ale także finansowym. Pomimo wcześniejszych problemów (3 nieudane inseminacje i jedno podejście do in vitro zakończone niepowodzeniem - łącznie niemal 3 lata starań), dzięki zaangażowaniu Pana Doktora udało się zajść w upragnioną ciążę. Bardzo dziękuję za wsparcie! Polecam skorzystanie z usług takiego specjalisty w swoim fachu, jakim jest Doktor Jeżak.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan Doktor to wspaniały lekarz a zarazem cudowny człowiek. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest rzeczowy i konkretny. Interesuje się swoimi pacjentkami i do każdej ma indywidualne podejście. Jest lekarzem, który pracuje z pasji, widać, że rozumie swoje pacjentki.Jest niezwykle empatyczny. Ostatnio będąc w szpitalu przeczytałam o innym wybitnym lekarzu, że był przyjacielem kobiet i jedyne co mi się nasuwa na myśl to właśnie stwierdzenie, że Pan Doktor Jeżak jest przyjacielem kobiet. Dziękuję Panie Doktorze za Pana ogromne zaangażowanie w pracę, zainteresowanie pacjentem i wszystko to co robi Pan dla nas kobiet. Jest Pan niezwykły!

  Zobacz wszystkie opinie (71) o tym lekarzu


 • Elżbieta Zarychta

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MEDUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor była profesjonalna i mila podczas wizyty, do tego badanie było delikatne. Napewno do niej bede wracać.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Diagnostyki Medycznej MULTI MEDUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo zyczliwe podejscie do pacjentki. Pani doktor dokladnie sprawdza i omawia wyniki badan przed rozpoczeciem leczenia Mialam mase pytan i na wszystkie dostalam odpowiedzi - z wizyty wyszlam spokojna i z przekonaniem, ze lekarz dobrze wie co robi - i jak sie okazalo slusznie :)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Michał Augustyniak

  Ginekolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ RodzinaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Podczas wizyty pacjentka naprawdę czuje się komfortowo,ze względu na zaangażowanie, cierpliwość i doświadczenie Pana Michała. Cała wizyta przebiega w miłej atmosferze,gdyż Pan Doktor odpowiada na każde pytanie i nie pogania pacjentki.Oby więcej było takich lekarzy!!!

  • M
   Lokalizacja: NZOZ RodzinaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   To prawda, że "dobrego lekarza, tak jak i żeglarza poznasz tylko podczas burzy i niebezpieczenstwa". Czytałam mnóstwo pozytywnych opinii ale dopiero jak sama doświadczyłam tej troski i profesjonalizmu doktora, faktycznie stwierdzam, że nie ma słów aby to opisać. Od samego początku było u nas groźnie, jeden problem rodzil kolejne.
   A pan doktor walczył i nie odpuszczal, ratował dwa istnienia ale tak jakby ratował cały świat. Ani na chwilę nie ustepował. Po 4 poronieniach i 3 latach starań własne to z mężem nas przerażalo, że jak będą problemy to będziemy sami, że nie będę miała fachowej opieki bo dotychczas żaden lekarz mi jej nie zapewnił. A pan doktor był jak nasz cień, zawsze na straży i w gotowości. Z głową pełną wiedzy i pomysłów na ratunek. Budziło to w nas ogromny spokój i gasiło strach. Czy będąc w ciąży można oczekiwać czegoś więcej? ... Mawiają, że w najcięższych chwilach Bóg stawia na naszej drodze najlepszych ludzi -dziękujemy doktorze, że znów zapalił Pan nasze zgaszone gwiazdy.

  Zobacz wszystkie opinie (202) o tym lekarzu


 • Jakub Lewicki

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: prowadzenie ciąży

   Pan Doktor był moim lekarzem jeszcze przed ciąża. Mimo, że początki ciąży wiązały się ze strachem Pan Doktor potrafił nad nimi zapanować. Profesjonalny, rzetelny i bardzo empatyczny. Pod koniec ciąży gdy pojawiło się nadciśnienie Pan Doktor był dla mnie pod telefonem. Mogłam dzwonić gdy coś zaczęło się dziać a gdy trafiłam do szpitala a Pana Doktora akurat nie było, zawsze był ktoś kto interesował się tym jak się czuje w jego imieniu. Serdecznie polecam i nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny mógł prowadzić moją drugą ciąże :)

  • K
   Lokalizacja: Klinika Zdrowia Kobiety INVICTAUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Zmieniłam lekarza pod koniec ciąży na doktora Lewickiego i żałowałam, że tak późno! Świetnie wykonuje usg, dokładnie określił masę dziecka, co w moim przypadku było kluczowe, ponieważ był problem z przybieraniem dzidziusia na wadze. Doktor zadecydował o rozwiązaniu mojej ciąży w idealnym momencie, dzięki czemu cieszę się zdrową córeczką. Trafiłam na niego również w szpitalu gdzie wykonywał mi cc, po którym bardzo szybko doszłam do siebie. Świetny specjalista, a do tego empatyczny, interesujący się swoimi pacjentkami.

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania