Klinika Stomatologiczna DENmed

(51 opinii)

Klinika Stomatologiczna DENmed od ponad dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności oferując usługi na profesjonalnym i najwyższym poziomie. Wykonujemy implanty, korony i mosty, onlaye i inlaye, prote... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Stomatologiczna DENmed

Kaliskiego 26

Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Klinika Stomatologiczna DENmed

Kosciuszki 51 b

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Klinika Stomatologiczna DENmed

Generała Józefa Hallera 102 a

Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Stomatologiczna DENmed od ponad dziesięciu lat rozwija swoje umiejętności oferując usługi na profesjonalnym i najwyższym poziomie. Wykonujemy implanty, korony i mosty, onlaye i inlaye, protezy oraz szyny. Dzięki wizytom w naszej klinice odzyskasz pewność siebie w każdej sytuacji.
Od początku istnienia dążymy do poszerzania swoich możliwości i rozwoju, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom Pacjentów. W chwili obecnej DENmed jest powszechnie rozpoznawalną Kliniką Stomatologiczną o ugruntowanej pozycji.

Nie odnieślibyśmy takiego sukcesu, gdyby nie wyspecjalizowana kadra. Nasi lekarze oraz inni pracujący u nas specjaliści biorą udział w wielu programach badawczych oraz wysoko specjalistycznych szkoleniach. Dzięki temu stosowane przez nas techniki są zgodne z najnowszymi standardami panującymi w dzisiejszej stomatologii. Dla Pacjentów oznacza to bezbolesne zabiegi i trwałe efekty leczenia.
Klinika Stomatologiczna DENmed posługuje się najnowszej generacji sprzętem. Posiadamy wyjątkowe zaplecze diagnostyczne i jako pierwsi w Bydgoszczy oferujemy zdjęcia rentgenowskie na najwyższej klasy, cyfrowych aparatach RTG .

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się technologie w branży stomatologicznej, konieczne jest ciągłe poszukiwanie nowych źródeł wiedzy. Dlatego zapoznajemy się z bieżącymi trendami panującymi w dziedzinie, którą się zajmujemy i wprowadzamy nowe rozwiązania. Najnowsza, którą wprowadziliśmy to nowatorska na skalę kraju technologia wykonywania koron z tlenku cyrkonu.

Szanowni Państwo ! Nie byłoby nas bez Państwa zaufania. Stale zwiększającą się liczbę pacjentów odbieramy jako wyraz uznania i zaangażowania dla naszej pracy. Dbamy o wszystkich pacjentów i dysponujemy praktyką pozwalającą nam leczyć dzieci, dorosłych oraz seniorów. Możliwość nieskrępowanego uśmiechu to jedna z wielu korzyści jaką pacjenci wynoszą z wizyt w naszej klinice.
Służymy zdrowiu całej Państwa rodziny! Zapraszamy.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Krzysztof Smyk Inny

  Lekarz spokojny ,na spokojnie dokładnie wszystko tłumaczy . Nie naciąga na niepotrzebne rzeczy na siłę . Ja jestem zadowolona .

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Krzysztof Smyk Inny

  Serdecznie polecam! Szybka i bezbolesna wizyta, która łączy się z pełnym profesjonalizmem. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Na pewno wrócę. Cierpliwy, dokładny i skuteczny

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Michalak Inny

  Po leczeniu ortodontycznym u tej Pani, mam ogromne problemy z zębami stomatolodzy łapią się za głowę, a ortodonci nie wiedzą jak mi pomóc. Wizyty w trakcie leczenie a tak właściwie niszczenia zgryzy (potwierdzają to zdjęcia i wyciski sprzed noszenia i po zdjęciu aparatu oraz opinie lekarzy stomatologów, ortodontów) trwały kilka minut i teraz wiem, że nic nie działo się na nich w odpowiedni sposób. Po zdjęciu aparatu Pani Aleksandra nie widziała problemu a u mnie zamiast poprawa estatyczna powstała ogromną wada zgryzu, która powoduje duży ból zębów, problemy z jedzeniem, wysunięcie górnym zębów, niestyczność, asymetrią a po kolejnych badaniach jeżeli nikt mi nie pomoże utratą wielu zębów. Szczerze nie polecam! Gdybym mogła cofnąć czas nigdy w życiu nie poszłabym do tej osoby na leczenie. Zęby faktycznie są prostrze ale wada powstała w trakcie leczenie jest tragiczna!!!

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mariusz Pankowski implanty

  Klinika bardzo przyjazna. Panie w recepcji przemiłe.Doktor Mariusz Pankowski to profesor w swoim fachu. Opieka nad pacjentem od początku do końca. A w razie awarii inni lekarze zastępują Pana doktora bez problemu. Polecam doktora Pankowskiego bo wie co robi.
  Dziękuję Panu za nowy uśmiech i zdobycie pewności siebie z nowymi ząbkami. Pozdrawiam i do zobaczenia.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Termanowski Inny

  Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko opisane krok po kroku, miła atmosfera, a przede wszystkim bezbolesne leczenie.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mariusz Pankowski chirurgia stomatologiczna

  Kolejna wizyta u Doktora Pankowskiego i kolejny raz jestem zadowoloną pacjentką. Pan doktora wyróżnia ogromna wiedza i umiejętnościami,natychmiastowa profesjonalna pomoc i po bólu!!!
  Dziękuję Panie Doktorze. Jola K

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Krzysztof Smyk Inny

  Pełen profesjonalizm.Rewelacyjny lekarz.Leczenie kanałowe przeprowadzone szybko i sprawnie.Ogólnie bardzo miły człowiek.Spotkałam wielu stomatologów na swojej drodze i Pana Krzysztofa polecam w 100%a przy okazji Klinike Denmed w której pracuje.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mariusz Pankowski implanty

  Z całego serca polecam dr Pankowskiego.Zabieg wszczepienia implantów przeprowadził profesjonalnie, fachowo i w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Efekt przerósł moje oczekiwania.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Krzysztof Smyk Inny

  Jestem już po trzeciej wyrwanej ósemce u doktora. Powiem tak, czeka mnie usunięcie jeszcze jednej i za nic w życiu nie pójdę do kogokolwiek innego ! Doktor jest mega delikatny, cierpliwy, skuteczny, bardzo sympatyczny, świetnie wszystko tłumaczy i co najważniejsze.. leczy bez bólu!

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Krzysztof Smyk Inny

  Bardzo profesjonalny i sympatyczny lekarz, świetne podejście do pacjenta, usunięcie ósemki przebiegło bardzo sprawnie i bezboleśnie. Polecam każdemu, pozytywna atmosfera w gabinecie sprawia, że strach całkowicie znika :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania