Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Sprawności

Żeromskiego 55/67

01-882 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ilona Rosłonowska-Świdwińska

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek.

  • Pani doktor powiększyła mi usta. Wreszcie są takie jakie chciałam. Przed zabiegiem bałam się trochę, ale wszystko odbyło się bezboleśnie. Pani doktor jest wspaniałą osobą. Polecam każdemu i sama z pewnością będę stałą pacjentką.

  • I

   Brak mi słów pochwały. Pani Doktor niezwykle kompetentna, przesympatyczna i bardzo punktualna. Doradziła mi w jakiej kolejności wykonać zabiegi by miało to ręce i nogi. Choć odbiegało to od moich planów, posłuchałam i nie żałuję. Jestem tydzień po kolejnym zabiegu i efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.Polecam Panią Doktor wszystkim pacjentom, którzy chcą przedłużyć młodość skóry i cofnąć zegar.


 • Olga Światowiak

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • Świetny lekarz ,Profesonalizm ,konaktk z pacjenten wszystko pozytywne , Odpowiednie dobranie leków do da danego schorzenia.Same pozytywne odczucia

  • G

   niemiła i niebardzo się zna
   ```
   Ocena została zmieniona na "Odradzam". Powód: Treść komentarza nie wskazuje na brak kompetencji lekarza.
   ```

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Cieślik

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle kolan

   Zdecydowałam się na wizytę u doktora Cieślika, gdyż wyczytałam, że jest dobrym specjalistą od kolan, a moim problemem są bóle spowodowane chondromalacją rzepki. Pan doktor początkowo sprawiał wrażenie kompetentnego, zbadał mnie i stwierdził, że zaleca zrobienie zastrzyku z kwasu hialuronowego. Dał mi wizytówkę do przedstawiciela medycznego firmy, u którego zakupiłam zastrzyk za 700 zł (jak się okazało, sporo drożej niż wynosi średnia cena na rynku). No, ale skoro ma pomóc... Podczas następnej wizyty doktor dał mi skierowanie na usg i zrobił zastrzyk. Ból był koszmarny, przez dwa dni nie mogłam chodzić, a potem kolano bolało bardziej niż przed zastrzykiem, jednak wciąż liczyłam na poprawę, Niestety nie nastąpiła. Byłam jeszcze u pana doktora dwa razy, uznał, że nie ma pomysłu, jak mi pomóc. Przy tym wszystkim, mniej istotne, że pan doktor Cieślik to lekarz mało kontaktowy, za każdym razem pytał, czy to moja pierwsza wizyta i z czym do niego przychodzę (a przecież w Lux Medzie ma wgląd w dokumentację pacjentów w komputerze, w który wciąż spoglądał). Podsumowując, na podstawie moich doświadczeń nie polecam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ganglion nadgarstka, ból kolana

   Lekarz bardzo profesjonalnie podszedł do moich dolegliwości. Od razu przeszedł do próby usunięcia mi gangliona. Poinformował dosyć konkretnie o dalszych krokach działania. Ogólnie, serdecznie polecam tego lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Andrzej Kowalczyk

  Endokrynolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: diagnoza endykromnologiczna

   Skierowana zostałam przez lekarza rodzinnego celem przeprowadzenia diagnostyki, ewentualnego skierowania do szpitala na kompleksową diagnostykę.
   Lekarz nawet nie wysłuchał, jakie mam objawy, nie skierował na żadne badania, nie zapoznał się ze wcześniejszymi wynikami, poza ostatnim TSH. W 3 miesiące mimo diety przytyłam 13 kg, stwierdził, że za dużo jem, powiedział do mnie cytuję: "W Oświęcimiu nie było przecież grubych ludzi."
   Zlecił mi jedynie TSH za 3 miesiące.

  • B

   Nie wiem jakim jest specjalistą, ale jest nieuprzejmy, niegrzeczny, protekcjonalny. Kiedy powiedziałam, że chcę że by mnie wysłuchał, powiedział, że nie widzi potrzeby i to strata czasu. Pracuje w mojej przychodni, kiedy w recepcji zapytałam o jego zachowanie, powiedzieli mi, że wiedza ale innego endokrynologa nie mają. Nie wiem czy na prywatnej wizycie też tak się zachowuje.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wojciech Jankowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medycyny i Rehabilitacji ARTKINEZISUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Doskonały specjalista. Zainteresowany problemem , bardzo dogłębnie tłumaczy przypadek. Zdawałoby się, że podczas wizyty zrobił więcej niż do Niego należało - wykonał z własnej inicjatywy badanie USG na miejscu, szczegółowo tłumaczył. Lekarz przyłóż do rany - polecam.

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Kompetntny, zaangażowany, z doskonałym podejściem do pacjenta. Na każdej wizycie dokładnie wszystko tłumaczy, nie spieszy się (a mimo to nigdy nie spotkałam się z opóźnieniem wizyty), odpowiada na wszystkie pytania bez zniecierpliwienia. Pomógł mi uporać się z wieloletnim i uporczywym bólem w paśmie biodrowym. Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania