O nas

Klinika Rehabilitacji Strukturalnej Villa Park funkcjonuje w oparciu o integrację strukturalną KMI. Jesteśmy jedynym w Europie centrum rehabilitacji bazującym na wiedzy i doświadczeniu zespołu pięciu Terapeutów Integracji Strukturalnej KMI/ATSI.
Przygotujemy unikatowy program rehabilitacji, indywidualnie dopasowany do Państwa przypadku.
Rozbudowany wachlarz metod terapeutycznych pozwala na zoptymalizowanie czasu potrzebnego na rehabilitację.
Kompleksowa analiza całego ciała, pozwala nam precyzyjnie zlokalizować źródło dolegliwości, położone często z dala, a czasem pozornie w ogóle nie związane z danym schorzeniem.
Profesjonalne świadczenia medyczne realizowane są w czterogwiazdkowym hotelu, gwarantującym wysoki standard usług noclegowych i gastronomicznych.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (8)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. i n. o zdr. Piotr Ożóg Inny

  Profesjonalizm,skuteczność,duża kultura osobista
  Już trzecia wizyta sprawiła że mogą chodzić
  Zalecone ćwiczenia bardzo pomogły
  Polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Pszenniak

  ....O anatomii człowieka .... borykam się z problem barku już od ponad roku, stwierdzono u mnie tak zwany " zamrozony bark "
  próbowałem już kilku innych metod u fizjoterapeutów ale dopiero po sesjach u Pana Michała odczułem poprawę w zakresie ruchu samego
  barku oraz zmniejszenia dolegliwości bólowych nasilajacych się w trakcie dnia.
  Dodatkowo Pan Michał w bardzo rzetelny sposób pokazał i opisał ćwiczenia które wspomagają wykonana pracę poza gabinetem.

  C
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Pszenniak

  W 100% polecam terapię u Pana Michała
  Ja osobiście współpracuje z Panem Michałem juz od kilku lat, startuje w zawodach MTB i oprócz odpowiedniego przygotowania do startu w zawodach równie ważna jest rechabilitacja i praca z ciałem zawodnika. Kilka lat temu, trafiłem do Pana Michała z diagnozą która kwalifikowała mnie do operacji - na tą chwile nie było operacji i od 4 lat uczestniczę czynnie w startach amatorskich MTB(ustąpiły bóle pleców, rwa kulszowa, mrowienie w dłoniach, bóle głowy jak i poprawa ustawienia ciała )
  Dziękuje za to co dla mnie Pan Robi
  Polecam !!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Pszenniak fizjoterapia

  Od 10 lat towarzyszą mi bóle dolnego odcinka kręgosłupa. 9 miesięcy temu zostałam mamą. Noszenie na rękach dziecka spowodowało, że dolegliwości bólowe sie zaostrzyły. Ból promieniował do prawej łydki, noga cierpła, trudno było normalnie funkcjonować. Już po pierwszej wizycie nastąpiła znacząca poprawa. Polecam w 100 %.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Pszenniak usługa: fizjoterapia

  Zgłosiłem się do Pana Michała z bólem kolana i już po pierwszej wizycie terapii manualnej odczułem zdecydowaną poprawę, zwiększyła się ruchomość stawu, przy czym jak gdyby nigdy nic ból ustąpił.

  Zdecydowanie polecam, świetny fizjoterapeuta!

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Pszenniak

  Pan Michał ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta a dzięki obszernej wiedzy wie jak skutecznie pomagać. Zawsze w jasny sposób tłumaczy przebieg wizyty a także zapewnia komfortową atmosferę w czasie jej trwania. Z czystym sumieniem polecam!

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Pszenniak łopatka i kręgosłup

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Michała . Od 5 lat meczyłam się z łopatką chodziłam od lekarza do lekarza i nikt nie mógł mi pomoc ale znalazł się cud i się udało Pan Michał pomógł mi z łopatką i w końcu pozbyłam się bólu kręgosłupa i łopatki .
  Bardzo dziękuję i polecam serdecznie .

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Michał Pszenniak fizjoterapia

  Z czystym sumieniem polecam Pana Michała. Z racji siedzącej pracy miałem bardzo duże bóle kręgosłupa w odcinku piersiowym. Miałem wcześniej zabiegi u kilku innych fizjoterapeutów, ale dopiero Pan Michał i jego terapia mięśniowo-powięziowa była w stanie mi pomóc. Już po pierwszym zabiegu zacząłem czuć niesamowitą ulgę. Po kilku wizytach ból całkowicie ustąpił. Pan Michał nie tylko przeprowadził skuteczną terapię, ale także pokazał w jaki sposób wykonywać prawidłowo ruchy, jakie ćwiczenia robić w domu i jak zmienić tryb życia. Zdecydowanie polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania