Informacje o placówce

Gabinety

Klinika LMC

Gwarna 13/16

60-702 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Zabiegi

 • Psychoterapia indywidualna
 • Konsultacja psychologiczna
 • Terapia par i małżeństw
 • Seksuologia
 • Psychologia dziecięca
 • Interwencja kryzysowa
więcej

Choroby

 • Depresja
 • Perfekcjonizm
 • Problemy w relacjach
 • Obniżone samopoczucie
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja psychologiczna

  Wspaniała, empatyczna osoba, widać, że nastawiona na pomoc drugiemu a nie zysk. Po wizycie poczułam dużą otuchę i ulgę. Pani zadawała same konkretne pytania i wzbudziła moje zaufanie, dlatego mam zamiar kontynuować terapię u niej.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Lubikowska-Kałek niskie poczucie własnej wartości, problemy rodzinne i zawodowe

  Na terapię do Pani Oli trafiłam 2 lata temu. Przechodziłam trudny okres - zarówno sytuacja rodzinna jak i zawodowa była bardzo trudna. Dodatkowo miałam bardzo niskie poczucie własnej wartości. Pani Ola jest terapeutą, który działa nieszablonowo. Po roku chodzenia na terapię podjęłam decyzję o jej przerwaniu z uwagi na finanse. Wówczas Pani Ola zaproponowała kontynuację terapii bez płatności do momentu, aż unormuję swoją sytuację finansową. Jest to niespotykane. Zakończyłyśmy spotkania po 2 latach. Pani Ola towarzyszyła mi przy tworzeniu mojej firmy, wspierała mnie, budowała poczucie mojej wartości. Dodatkowo pokazała mi, że jestem dla siebie zbyt wymagająca. Zaczęłam inaczej patrzeć na siebie, na ludzi. Teraz dobrze czuję się we własnej skórze i lepiej radzę sobie w sytuacjach krytycznych. Pomimo ciężkich chwil jestem zadowolona z życia i z siebie. Powoli uczę się przyjmować pomoc od innych i mówić o swoich uczuciach. Polecam wszystkim skorzystanie z pomocy Pani Oli:)

  Pani Olu jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i życzę Pani wszystkiego co najlepsze:)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Lubikowska-Kałek psychoterapia indywidualna

  Niedawno zakończyłam terapię u Pani Aleksandry Lubikowskiej. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z rezultatów pracy z Panią Olą. Kiedy zgłosiłam się do kliniki LMC byłam wycofana i niepewna siebie osobą. Miałam zanizona samoocenę. Nie akceptowalam samej siebie. Bardzo boleśnie przeżywałam każde potknięcie czy niepowodzenie w życiu. Strach przed porażką a właściwie pokazanie prawdziwej siebie, swojej niedoskonałości był ogromny i w znaczny sposób wpłynął na moje życie. Obawa przed odrzuceniem spowodowała, że włączyłam się z życia codziennego (intymnego, zawodowego). Przez kilka lat nie robiłam nic, tkwilam w stagnacji życiowej. Spotkania z Panią Olą uswiadomily mi gdzie leży źródło moich problemów . Rozmowy z Panią Olą pozwoliły mi bardziej zrozumieć i zaakceptować siebie. Staram się być dla siebie bardziej wyrozumiala i tolerancyjna. Obnizylam wymagania względem siebie i pogdzilam się z tym iż nie zawsze muszę być najlepsza. Przestałam rywalizowac i uczę się akceptować ewentualne niepowodzenia w życiu.
  Dziękuję temu czuje ulgę i odzyskuje spokój.
  To wszystko dzięki Pani Oli.
  Dlatego z całego serca polecam Panią Olę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kałużna

  Pani Agata jest profesjonalistką. Konkretnie, na temat, jasno, prosto i z zaangażowaniem szuka przyczyn i próbuje je rozwiązywać. Wie co robi i naprawdę pomogła i pomaga nadal wyjść z lęków. Mogę śmiało polecić każdemu. Jestem bardzo zadowolony.

  mgr Agata Kałużna

  Dziękuję za wyrażenie opinii, pozdrawiam serdecznie!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Kałużna

  Ciepła, empatyczna osoba, która poważnie podchodzi do swojej pracy. Z uwaga słucha, dopytuje, wszystko jasno tłumaczy i wyjaśnia. Kilka spotkań i zmiana perspektywy mojego problemu sprawiła, ze codzienne funkcjonowanie zdaje mi się znacznie łatwiejsze! Od samego wejścia do gabinetu wyczuwa się profesjonalne podejście i przyjemna atmosferę. Polecam!

  mgr Agata Kałużna

  Jestem wdzięczna za wyrażenie opinii, pozdrawiam i życzę powodzenia!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Lubikowska-Kałek

  Do Pani Aleksandry trafiłam z zaburzeniami lękowymi, z którymi borykam się od kilku a nawet kilkunastu lat. Terapia u Pani Aleksandry była dla mnie początkiem i kontynuacją mojego zdrowienia, które trwa do dziś. Dzięki zaangażowaniu, wiedzy i fachowej pomocy moje nastawienie i życie zmienia się. Pani Aleksandra jest wyśmienitym i uważnym słuchaczem. Mam wrażenie, że zawsze wie co mam na myśli, nawet wtedy jeśli nie uda mi się tego nazwać.Pokazała mi świat z innej perspektywy, nie narzucając rozwiązań. Stałam się bardziej świadoma, uważna i przede wszystkim spokojna. To wszystko dzięki pomocy empatycznej Pani Aleksandry. Wszystkim niezdecydowanym polecam umówić się na wizytę. Atmosfera na spotkaniach jest bardzo sprzyjająca. Dziękuję Pani Aleksandro.

  Aleksandra Lubikowska-Kałek

  Nie ma za co Pani Magdo. Cieszę się, ze mogłam Pani pomóc. :-)


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Aleksandra Lubikowska-Kałek konsultacja psychologiczna

  30.10 odbyłam wizytę u P. Lubikowskiej-Kałek. Znalazłam pani a dr po opiniach na tej stronie i mogę potwierdzić, że wszystkie są prawdziwe. Udałam się do pani psycholog z powodu lęku przed opiniami innych ludzi, który od zawsze mi towarzyszył. Po kilku miesiącach regularnych spotkań z p. Lubikowską mogę powiedzieć, że po tym problemie nie ma już nawet śladu. P. lubikowska jest bardzo spokojną osobą, nie tylko słucha, ale również pokazuje źródła problemów, uświadamia wiele spraw, których wcześniej nie było się świadomy. Natomiast co muszę powiedzieć, że zaskoczyło mnie najmocniej - p. Lubikowska nie sporządza żadnych notatek w trakcie wizyty a wszystko dosłownie idealnie pamięta. Jakieś informacje, które na początku się podawało pamiętała nawet po kilku miesiącach. Widać, że słucha każdej osoby i można się poczuć dla niej ważnym. Dziękuję za pani pomoc mi i innym. Pozdrawiam, TK

  Aleksandra Lubikowska-Kałek

  To przede wszystkim Pani wielka praca nad sobą z moja niewielka pomocą :-)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Aleksandra Lubikowska-Kałek konsultacja psychologiczna

  Bardzo pomocna zaledwie jedna wizyta u p. Lubikowskiej-Kałek. Rzuciła mi nowe światło na moje problemy. Myślę, że ta jedna wizyta dała mi więcej niż rok terapii u innej osoby. Znająca się na tym co robi, ciepła osoba. Polecam

  Aleksandra Lubikowska-Kałek

  Cieszę się, ze wizyta Pani pomogła. Pozdrawiam serdecznie


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Aleksandra Lubikowska-Kałek konsultacja psychologiczna

  Pani Lubikowska jest bardzo godna polecenia. Psycholog na 5 gwiazdek z plusem. Zjawiłem się u P. Oli bo doświadczałem silnych lęków w róznych momentach. Problem był tak silny, że nie byłem w stanie sobie z nim sam poradzić. Już po kilku wizytach poczułem się lepiej, a lęki zaczęły słabnąć. Wspólnie z psycholog przeanalizowaliśm przyczynę występowania tych stanów. Polecam wszystkim, którzy doświadczają podobnych problemów wizytę u tej Pani psycholog.

  Aleksandra Lubikowska-Kałek

  Dziękuję za te słowa. Bardzo się cieszę, że mogłam Panu pomóc i że czuje się Pan już lepiej. Pozdrawiam serdecznie, ALK


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania