Klinika Bocian Poznań

(284 opinie)

Kliniki Bocian należą do elity placówek zajmujących się leczeniem i diagnostyką niepłodności oraz ginekologią i położnictwem. Co roku pomagamy ponad 20 000 pacjentom borykającym się z problemem niepło... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Bocian Poznań

Dąbrowskiego 77A, Nobel Tower

60-529 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 61 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Kliniki Bocian należą do elity placówek zajmujących się leczeniem i diagnostyką niepłodności oraz ginekologią i położnictwem. Co roku pomagamy ponad 20 000 pacjentom borykającym się z problemem niepłodności, jak również pacjentkom, którym udało się uzyskać ciążę. Wiedza, doświadczenie i poświęcenie naszych ginekologów, endokrynologów i embriologów jest kluczem do sukcesu w skutecznym rozwiązaniu problemów naszych pacjentów. Nasi lekarze są cenionymi specjalistami o międzynarodowym doświadczeniu i uznanych osiągnięciach w dziedzinie niepłodności oraz ginekologii. Zapraszamy do zapoznania się z ich profilami.

Zabiegi

 • In vitro
 • Inseminacja
 • ISCI
 • IMSI
więcej

Badania

 • Podstawowe badanie nasienia
 • Komputerowe badanie nasienia
 • USG 3D i 4D
 • Badania endoskopowe
 • Badania genetyczne
 • Cytologia
 • Pełna diagnostyka laboratoryjna
 • Badanie płodności kobiet
 • Badanie płodności mężczyzn
więcej

Choroby

 • Niepłodność żeńska
 • Niepłodność męska

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
284 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Piotr Korman diagnostyka niepłodności

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz godny polecenia, konkretny, wyjasni wszystkie niejasnosci, pelen profesjonalizm.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Sitkowski Inny

  Lekarz bardzo rzetelny, przeprowadził dokładne badania i analizę dokumentów, odpowiedział na wszystkie pytania, zaproponował alternatywne metody leczenia. Odczucia po wizycie bardzo pozytywne


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Piotr Korman konsultacja ginekologiczna

  Jestem zadowolona z przebiegu wizyty, pan doktor sympatyczny i konkretny. Klinika przyjazna, godna polecenia. Polecam również pana doktora.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Babik konsultacja ginekologiczna

  Pania doktor poznałam w klinice bocian, z partnetem staraliśmy sie o dziecko już dłuższy czas. Badania partnera niestety nie wyszły za dobrze. Pani doktor okazała sie byc cudowna osoba, nie zabrala nam nadziei pokierowała nas co robić dalej, przepisala leki wypisala gdzie udać sie po wizycie i teraz 3 miesiace pozniej jestem w ciąży. Cudowna lekarka z powołania, wszystko wyjaśnia nie zostawia watpliwość, przemiła. Polecam z całego serca.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Sitkowski konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor jest osobą na odpowiednim stanowisku - sympatyczny, otwarty i z dokładnością opowiedział przebieg dalszego leczenia. Jest dokładny i rzetelny w swoich działaniach. Potrzeba więcej takich Specjalistów jak Pan Doktor. :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Babik konsultacja ginekologiczna

  Bardzo empatyczny lekarz, skupiony na pacjencie i problemie, wyjaśnienie krok po kroku dalszy plan postępowania


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Babik badania ginekologiczne

  Pani doktor jest niesamowicie ciepła, wnikliwie przejrzała nasze wyniki, wszystko wyjaśniła.
  Jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni z wizyty


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Piotr Korman diagnostyka niepłodności

  Jestem bardzo zawiedziona wizytą u pana doktora Kormana. Byłam u niego wraz z mężem, skupił się na mnie, wywiad był długi, ale miałam wrażenie jakby doktorowi nie za bardzo zależało na znalezieniu przyczyny niepłodności, na koniec wizyty jak nic nie stwierdził, zalecił HSG, oczywiście w klinice i ani słowem się nie zająknął, że to badanie jest refundowane przez NFZ. U męża wyniki były kiepskie, ale doktor stwierdził, że jakość nadrabia ilością. W moim przypadku stwierdzono i potwierdzono badaniami PCOS, którego doktor nie widział, tylko stwierdził, że "mam duży zasób pęcherzyków" . Nie zlecił żadnych dodatkowych badań, tylko stwierdził, że mamy czekać (co prawda byliśmy po 5 bezskutecznych miesiącach starań, ale wiedziałam że coś się ze mną dzieje)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Sitkowski konsultacja ginekologiczna

  Trafiliśmy do Doktora po raz pierwszy i nie ostatni. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Podejście do pacjenta przerosło nasze oczekiwania. Sama wizyta trwała ponad godzinę gdzie u innych specjalistów było to zazwyczaj kilka minut. Doktor zadał nam szereg pytań, odpowiadał na każde nasze pytania wyczerpująco


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Piotr Korman zapłodnienie in vitro

  Pan doktor poświęcił czas na analizę mojego przypadku, zaproponował różne opcje leczenia łącznie z tymi najbardziej zdroworozsądkowymi, odpowiadającymi mi najbardziej.Badanie też.było dokładne.Poza tym doktor był rzeczowy i miły, co też ma znaczenie!Spełnił moje oczekiwania do 1.wizyty.Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania