Klinica 2000. Mróz K. Sp. J.

(17 opinii)

Klinica 2000 to Prywatny Szpital, świadczący usługi medyczne od 1998 roku w zakresie oddziału okulistycznego, chirurgicznego i oddziału laryngologicznego. Profesjonalny zespół lekarzy, przyjazny pe... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinica 2000. Mróz K. Sp. J.

Żelazna 1

40-851 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinica 2000 to Prywatny Szpital, świadczący usługi medyczne od 1998 roku w
zakresie oddziału okulistycznego, chirurgicznego i oddziału
laryngologicznego.
Profesjonalny zespół lekarzy, przyjazny personel, nowoczesny sprzęt i
sympatyczne wnętrza dają Pacjentom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Zabiegi

 • Okulistyka
 • Chirurgia

Badania

 • Pracownia Diagnostyki i Leczenia Zeza
 • Pracownia Topografii Rogówki
 • Korekcja powiek

Choroby

 • Zaćma
 • Zez
 • Żylaki
 • Guzki piersi
więcej

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krystyna Jochan Inny

  Co mogę powiedzieć. W wieku 35 lat po 3 operacjach dzięki Pani dr pozbyłam się zeza. Nikt nie chciał mi pomóc wcześniej. Każdy mówił, że jest za późno. Dr Jochan od razu powiedziała, że się uda. Wspaniały lekarz, ale przede wszystkim cudowny człowiek. Czuć od niej ciepło i troskę. Nigdy Pani dr nie zapomnę. Na zawsze ma Pani miejsce w moim sercu. Teraz patrzę prosto na świat. Dziękuję za wszystko


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krystyna Jochan Inny

  Pani Doktor odmieniła moje życie. Przyjazna klinika. Świetna organizacja i opieka ze strony zespołu przed i po zabiegu. Pani doktor oprócz wysokospecjalistycznej wiedzy i umiejętności wyróżnia się niewiarygodną wręcz empatią i zrozumieniem dla pacjenta z chorobą zezową. Tylko doktor Jochan, bez chwili wahania.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bryłka artroskopia stawu skokowego

  Pan Krzysztof jest niesamowitym lekarzem, ale również bardzo pogodnym człowiekiem. Prowadził operację moich stóp i na każdym etapie dawał mi wiele porad. Oby jak najwięcej lekarzy z takim podejściem!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bryłka konsultacja ortopedyczna

  Jakiś czas temu u tego lekarza przechodziłem operację stopy, która zakończyła się 100% sukcesem. Oprócz samej operacji otrzymałem również mnóstwo informacji odnośnie tego, w jaki sposób mam o nią dbać przez najbliższe tygodnie. Super kontakt, brakuje takich lekarzy.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Włodzimierz Migacz Inny

  Od kilku lat jestem pacjentką Pana doktora. Trafiłam do niego po szeregu wizyt u 4 innych lekarzy ginekologów, którzy nie potrafili postawić trafnej diagnozy i tylko spotęgowali mój problem. Mam do Pana doktora pełne zaufanie. Odpowiada rzeczowo i konkretnie na każde moje pytanie. "Nie owija w bawełnę" co bardzo sobie cenię.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Włodzimierz Migacz Inny

  Bardzo kompetentny lekarz, rzeczowy, konkretny i miły w kontakcie..Profesjonalizm Pana Doktora bardzo mnie uspokoił a było mi to potrzebne, po moim wcześniejszym kontakcie z innym lekarzem ginekologiem..Bardzo dziekuje i szczerze polecam!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krystyna Jochan Inny

  Gorąco polecam!! Wszyscy odradzali operację i nie wiedzieli jak mi pomóc.Pani doktor Krystyna Jochan pomogła.Po pierwszym zabiegu jest rewelacyjny efekt.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Fronczek Inny

  Pan Doktor wykonał zabieg usunięcia zaćmy u mojego taty, który z Poznania przyjechał aż do Katowic, po tym jak dowiedzieliśmy się, że Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Okazało się, że Pan Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale ma niesamowite podejście do pacjenta, spokojnie wyjaśnił cały przebieg zabiegu. Mój tato miał już zabieg prawego i lewego oka. Bardzo dziękuje Panu Doktorowi za profesjonalne wykonanie zabiegu i przemiłą opiekę.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Bryłka konsultacja ortopedyczna

  Pan Doktor podchodzi indywidualnie do pacjenta. Napewno już po pierwszej wizycie uwierzyłam ze będzie zdecydowanie lepiej z moja dolegliwością.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Fronczek operacja zaćmy

  Dr Frączek wykonywał u mnie zabiegi usunięcia zaćmy na obydwu oczach w odstępie 11 lat. Jestem bardzo zadowolona i wszystko w obydwu przypadkach odbyło się bez żadnych problemów. Szczerze polecam wspaniały lekarz , doskonała opieka i wszystko najwyższym poziomie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania